Wielkie kłamstwo Owsiaka

Obrazek użytkownika rymplum
Kraj

Owsiak twierdzi, że Przystanek Woodstock organizowany jest w podzięce dla wolontariuszy zbierających na WOŚP. Nie jest to prawda. Jest to wręcz bezgraniczne kłamstwo.

Przed chwilą, w sklepie, widziałem 11-12 letnie dzieci zbierające do puszek. One nie pojadą na Przystanek, bo ich rodzice nie puszczą. Tak jest co roku. Do puszek zbierają w 99% dzieci ze szkół podstawowych, czasami z gimnazjów.

Na koncert opłacony z dobroci serc ludzi, którym wydaje się, że wspomagają dzieci, pojadą pijani i narkotyzujący się młodzieniaszkowie i 60 letni młodzieńcy w rodziaku Kuby Wojewódzikiego, Jurka Owsiaka. To jest impreza dla nich.

Tym bardziej, że muzyka prezentowana na tej imprezie to głównie ciężki rock - tego dzieci zbierające dziś do puszek i marznące na chodnikach nie słuchają. To już inne pokolenie.

Nię chcę zniechęcać do wrzucania do puszek Owsiaka. Każdemu wolna wola ale trzeba mieć swiadomość, że część z tych pieniędzy pójdzie na pijcko-narkomańską bibę.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Samo zbieranie na sprzet dla szpitali jest dublowaniem sie z Ministerstwem Zdrowia i jego obowiazkiem opieki nad spoleczenstwem.Sprzet obecnie kupiony lub ten ktory jest w posiadaniu szpitali przy prywatyzacji placowki staje sie wlasnoscia prywatna...jaki to ma sens?

jesli chodzi o Woodstock

Tu sprawa jest zgola odmienna

Dzis jest naprawde malo imprez darmowych a nie kazdy wybiera spotkanie z Ojcem Gora czy Pielgrzymki wiec nie wiem o co tyle wrzasku

Jedni sluchaja Sex Pistols inni koscielnych dzwonow

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#322106

Wszechobecne choćby na aukcjach allegro czy tzw. puszkach: jako grafiki:
- mandale;
- krzyże Nerona;
- słonie z podniesioną trąbą
- itd.

A żeby było śmieszniej, większość z tego pod katolickimi kościołami jest zbierna

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#322130

To bylo przezycie

Picie,brud,kurz totalny rozgardiasz i zastepy zlodziei.Nam ukradli namiot a nad ranem gdy szukalismy schronienia przezd ''kapusniakiem'' Ksiadz o posturze Arniego nie urzyczyl nam kawalka namiotu na Przystanku Jazus odsylajac nas z kwitkiem "z Bogiem"

Ewangelizacje prowadza Ksieza',Hare Krisna/to juz totalna sekta a ich namioty sluza do indoktrynacji i werbunku a hipnotyczne mantry wplywaja dziwnie na psychike,sa pewnie i inni Satanisci czy wyznawcy Ufo

Co tu gadac.Darmowy upadek w blocie przy rytmach rock n rolla

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#322137