Polskie firmy sponsorują nazistkę Debbie Schlussel

Obrazek użytkownika rymplum
Świat

Nie wiem jak to się dzieje, że polskie firmy sponsorują blog nazistki Debbie Schlussel.
Wystarczy tam wejść http://www.debbieschlussel.com/50114/poles-were-complicit-in-holocaust-outrage-over-obama-gaffe-is-fraudulent-ignorant/
I poczytać na prawym listku.
Nie wiem. Może to jest jakiś system lojalnościowy czy co tam ale to jednak WSTYD i te firmy powinny natychmiast na to zareagować wycofując reklamy ze strony tej nazistowskiej prowokatorki!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Proszę nie wprowadzać zamętu. Mechanizmy funkcjonowania reklamy kontekstowej - na której wyświetlanie nie ma wpływu ani reklamodawca ani reklamobiorca, a która jest dobierana autoamtycznie w zależności od treści - są ogólnie znane. Podpuszczanie w ten sposób nieświadomych użytkowników
internetu interpretuje jako krecią prowokację.

http://wiktorinoc.blogspot.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

http://wiktorinoc.blogspot.com

#262799

[quote=wiktorinoc]Proszę nie wprowadzać zamętu. Mechanizmy funkcjonowania reklamy kontekstowej - na której wyświetlanie nie ma wpływu ani reklamodawca ani reklamobiorca, a która jest dobierana autoamtycznie w zależności od treści - są ogólnie znane. Podpuszczanie w ten sposób nieświadomych użytkowników
internetu interpretuje jako krecią prowokację.

http://wiktorinoc.blogspot.com[/quote]

Mozesz sobie interpretowac jak chcesz.
Wyraznie zaznaczylem "nie wiem"
"Może to jest jakiś system lojalnościowy"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262801

reklama reklama, pozwolilem sobie na szybko przetlumaczyc tresc ww wpisu:
Polacy byli zamieszani w Holokaust: Oburzenie wobec “gafy” Obamy jest nieuczciwe i ignoranckie.

Barack Obama uczynił wystarczająco złego z punktu widzenia prawa, byśmy nie musieli wzbódzać udawanego oburzenia nad tym co zrobił, a wcale takie złe nie było. Tak jest w wypadku udawanego wstrząsu fałszywego moralizowania nad jego wczorajszą wypowiedzią o niemieckich nazistowskich obozach zagłady będących polskimi obozami zagłady. Oto rada dla Polski i lumpenkonserwatywnych ignorantów, którzy obecnie angażują się w rewizjonistyczną historię: Polacy wymordowali miliony Żydów, utrzymywali wiele obozów zagłady i zmietli z powierzchni ziemii niemal wszystkich z obu lini mojej rodziny, jak również setki tysięcy z innych żydowskich rodzin. To nie byli tylko naziści. To były dziesiątki tysięcy szczerych Polaków, a nawet więcej. Obama nie popełnił tu żadnej gafy. Polscy ochotniczy sprawcy zajęli poczytne miejsce pośród hitlerowskich ochtniczych sprawców.

Warszawskie getto istniało z powodu polskiego współudziału.
Dwie rzeczy, które wcale się wzajemnie nie wykluczały.

Jest powód, dla którego Polska była tak łatwo zajęta przez Niemców. Tak, tak, wiem – oni “tylko wykonywali rozkazy.” tylko wykonywali rozkazy, gdy masowo aresztowali Żydów i pomagali obsadzać komory gazowe. Tak jakby naziści z Niemiec sami to robili! Polska policja aż nazbyt ochoczo współpracowała z SS w masowych aresztowaniach Żydów. Polska policja aż nazbyt ochoczo zajęła miejsce w pomocy przy prowadzeniu i obsłudze obozów zagłady. Fakty to uparte stworzenia. Ale, co smutne, nie tak uparte , jak głupki i ślepi partyzanci.
Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu, gdy to przeczytałam:

“Premier Polski, Donald Tusk, powiedział w środę, że słowa Obamy uraziły wszystkich Polaków i że oczekuje z Waszyngtonu więcej niż “wyrazów ubolewania.”

Czy to jakiś żart? Ktoś musi p. Tuskowi przypomnieć, że jego rodacy byli tymi, którzy urażali i zwracali się ku nazizmowi i masowym mordom na przynajmniej połowie z sześciu milionów Żydów zamordowanych w holokauście, niektórych spośród mojej rodziny. Czujecie się “urażeni” nazywaniem nazistowskich obozów zagłady “polskimi”???? Hm, a gdzież się one znajdowały? Kto pomagał w ich obsłudze, w masowych aresztowaniach i denuncjacjach żydowskich więźniów obozów, którzy wkrótce mieli obrócić się w popiół i dym?

Jest powód, dla którego prezydent Obama odznaczył wczoraj pośmiertnie Prezydenckim Medalem Wolności Jana Karskiego, oficera dawnego polskiego podziemia, który dostarczył wczesne naoczne świadectwa ludobójstwa nazistowskich Niemiec na europejskich Żydach. A powód był taki, że Karski różnił się od większości swych rodaków, którzy nienawidzili Żydów dokładnie tak samo, jak naziści i z dumą wydawali ich w ręce nazistów i/lub uczestniczyli w masowych mordach Judenrein. Nawet w polskim podziemiu nienawidzący Żydów liczyli legion. Brat mego pradziadka był w polskim podziemiu dopóki we śnie nie poderżnęli mu gardła ponieważ, pewnego dnia, dowództwo polskiego podziemia również zarządało usunięcia Żydów ze swych szeregów.

Babcia mego ojca miała jedenaścioro rodzeństwa. Tylko jeden z braci przeżył holokaust po tym, jak Polacy wymordowali resztę (rodzeństwa – tłum.) wraz z rodzicami po zajęciu przez Polaków ich gospodarstwa. (Babcię Marilyn przewieziono do USA nim holokaust się rozpoczął.) Spośród dziesięciorga rodzeństwa babcia mojej mamy przeżyli tylko jej brat i siostra (przeżyła też prababcia autorki – tłum.). Wszyscy pozostali, także rodzice, zostali zamordowani przez Polaków. Cała rodzina dziadka mojej mamy została przez Polaków starta z powierzchni ziemi. Ojciec dziadka Izaaka był burmistrzem miasta i posiadał sklep żelazny. Ukrył się w kopie siana jakiegoś Polaka, który był mu winien pieniądze, a wcześniej kupował u niego narzędzia na kredyt ale dziadek uciekł i ostatecznie trafił do obozów po tym jak usłyszał, że ów Polak mówi swym sąsiadom, iż zamierza przehandlować mojego dziadka nazistom za butelkę whisky.

Moja rodzina i miliony Żydów zgładzonych w Polsce nigdy nie uważali się za Polaków ponieważ Polacy nigdy ich za takich nie uważali. Byli obiektem wieków pogromów i krańcowego antysemityzmu kraju, w którym żyli zanim ich ostatecznie umieszczono w obozach i masowo wymordowano przy polskim współudziale. Cały czas byli traktowani jak pod-ludzie – nigdy jak “Polacy.” Zatem, słuchanie teraz, że Polacy są “urażeni” Obamy opisem niemieckich nazistowskich obozów zagłady jako “polskich” jest bardziej niż komichne. Tak jakby nie było żadnych polskich obozów, albo jakby Polacy nie mieli żadnego udziału w holokauście, w którym tak ochoczo uczestniczyli. Przeczytajcie 93-stronicowych “Bystanders, Blackmailers, and Perpetrators: Polish Complicity During the Holocaust.” by tylko rzucić okiem na to, czego Polacy dopuścili się na Żydach.

Owszem, śmiechu warte jest to, że Polacy, Rush Limbaugh, nienawidzący się Żyd Matt Drudge i miliardylion republikanów i niewiarygodnie umysłowo ociężałych i nieświadomych członków lumpenkonserwatyzmu – większość których niczym nie różni się od obamoidó w swym braku inteligencji, wiedzy, rozymu i przyzwoitości – są rozgniewani ową gafą, która nie jest żadną gafą. Jest intelektualną nieuczciwością upieranie się przy tym, że owe obozy zagłady na polskiej ziemi w ogóle nie były polskie, a jedynie “niemieckie nazistowskie.” Oto lista polskich obozów – czyżby nie istniały? Czy istniały w Polsce tylko dlatego, że zrobili to Niemcy, a Polacy nie mieli w tym żadnego udziału? Tak twierdziłby tylko kłamca lub głupek. Biały Dom w ogóle nie powinien był Polski przepraszać. Poniższe główne obozy zagłady istniały w Polsce z konkretnego powodu: polskiego współudziału w holokauście i dobrowolnej współpracy z nazistami.
Auschwitz
Belzec
Chelmno
Gross-Rosen
Majdanek
Plaszow
Sobibor
Stutthof
Treblinka (nazwy obozów celowo pisane tak, jak pisze autorka – tłum.)

Pamiętajcie te nazwy podczas lektury poniższego cytatu:

“Rząd Polski pilnie obserwuje światowe media opisujące dawne niemieckie nazistowskie obozy zagłady jako “polskie” gdyż, jak mówi, to określenie – nawet jeśli użyte tylko jako wskazówka geograficzna – może tworzyć wrażenie, iż Polska ponosi odpowiedzialność za niemieckie nazistowskie ludobujstwo II Wojny światowej.

Na przykład Auschwitz, choć założony w Polsce, był zorganizowany i prowadzony całkowicie przez okupacyjne siły niemieckiego dyktatora Adolfa Hitlera od 1940 do 1945.”

Cooo? Polacy nie byli do tego jedynie zmuszeni przez nazistów. Byli aktywnymi uczestnikami, często chętnie i z przyjemnością mordującymi Żydów. Nazywanie tych obozów “polskimi” nie jest żadną gafą. Polska PONOSI odpowiedzialność za nazistowskie ludobujstwo na Żydach.

Takie są fakty. Upieranie się, że jest inaczej jest ze strony Polski i innychnieprawdą i oszustwem.

Owszem, było kilkoro prawych gojów pośród Polaków ratuących Żydów. Garstka. Większość aż nadto cieszyła się z Judenrein, zwłaszcza z formy jaką przybrał.

Taka była prawdziwa Polska podczas II Wojny Światowej. Ktokolwiek mówi inaczej jest oszustem.

A jeśli zastanawiacie się dlaczego tak wielu Żydów jest liberałami i nie zagłosuje na Republikanina, BS, jak absurdalne zaprzeczanie temu, że Nazistowskie Obozy Zagłady były polskie napewno nie pomoże w przekonaniu Żydów do GOP.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#262898