Wywiad z Grzegorzem Braunem w "Warszawskiej Gazecie"

Obrazek użytkownika elig
Kraj

Doprawdy warto odżałować 2 zł 90 gr i kupić najnowszy numer "Warszawskiej Gazety" /22-28 marca 2013/. Od kilku miesięcy jest już ona dostępna w całym kraju. Moim zdaniem "gwoździem" tego wydania jest wywiad Aldony Zaorskiej z Grzegorzem Braunem zatytułowany "Tusk i Komorowski stali się wspólnikami zbrodniarzy". Jest to tekst bardzo obszerny - na trzy kolumny. Dla zachęty przytoczę kilka fragmentów:

"zobaczymy z czym się da zdążyć przed wojną.

Wojną ??

Chiński politolog, badacz historii systemów finansowych białego człowieka, Son Hongbing (...) bez ogródek stwierdził, że nawarstwionych problemów i nabrzmiałych konfliktów między narodowych nie da się rozstrzygnąć inaczej, niż na ścieżce wojennej. On jest przekonany, że globalny konflikt to perspektywa najbliższej dekady, może dwóch. Mnie osobiście wydaje się, że to optymizm nieco na wyrost.".

I dalej:

"Na jaką wojnę szykuje się więc MON i BBN?

Oni szykują się przede wszystkim na wojnę z nami, z narodem. Inwestują w sprzęt do tłumienia demonstracji, tworzą całą infrastrukturę nowoczesnej inwigilacji - w Waszej Gazecie pisaliście o tym szereg razy - a jednocześnie dokonują nowelizacji prawa, mając jedynie na uwadze pacyfikację kraju".

Grzegorz Braun stwierdza następnie , że:

"Po pierwsze nie rządzą nami cywile. Nigdy nie rządzili. Rządzi postsowiecka bezpieka - z aktualną dominantą zieloną, tj. wojskową. A fasada władzy skomponowana jest z delegowanych przez ową bezpieką: agentury i "protegowanych" - Komorowski, Tusk, Schetyna, Graś....".

Mówi potem o dążeniu władz do wywołania "kryzysu kontrolowanego" i powierzchownego remontu fasady. Zapytany o Ruch Oburzonych, powiedział m.in.:

"Otóż przewodniczący Duda ani na milimetr tych systemowych ram nie przekracza i tych pryncypiów nie kwestionuje. A koncepcję JOW (jednomandatowych okręgów wyborczych), bardzo słuszną zresztą, podejmie chętnie partia rządząca, (która kiedyś miała to w programie), by dowalić opozycji.".

Później mowa była o polityce historycznej, żądaniach żydowskich i ostatnich zmianach w rządzie oraz w służbach. Według Grzegorza Brauna, dla Arabskiego "słońce Madrytu bardzo szybko może się okazać szkodliwe, wręcz śmiertelnie szkodliwe". Przypomina podobną historię z gen. Korczyńskim w Maroku. Stwierdza:

"Władze warszawski w ogóle licytują w dół. Donald Tusk i Bronisław Komorowski są dożywotnimi więźniami tego układu. Na śmierć i życie. Sami się sprzedali swoim aktualnym właścicielom i tylko licytując w dół mogą sobie zagwarantować życie i przeżycie swoim rodzinom. Tusk przecież nie chce znaleźć się w sytuacji Arabskiego.".

Wystarczy już tych cytatów. Resztę trzeba, niestety, przeczytać samemu w tygodniku. Polecam to. Na zakończenie chcę jeszcze przypomnieć, że w lutym 2013 pisałam tu: http://naszeblogi.pl/36188-grzegorz-braun-transformacja-czesc-1-i-2-na-foksal o dyskusji z Grzegorzem Braunem po projekcji jego filmu "Transformacja", a w październiku 2012 omówiłam tu: http://naszeblogi.pl/33284-grzegorz-braun-w-okeckiej-sali-widowiskowej spotkanie z nim w Okęckiej Sali Widowiskowej.

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (1 głos)

Komentarze

 nalezy podziwiac i nasladowac. Mialem okazje spotkac G. Brauna w czasie jednego z jego pobytow w Stanach Zjednoczonych, podziwiam jego wiedze, odwage oraz patriotyzm. Szkoda, ze sa dziennikarze, uwazajacy sie za patriotow, ktorzy nazywaja Grzegorza Brauna prowokatorem. Co sie tyczy ksiazki Hongbing'a, "Wojna o pieniadz" to polecam ja ponownie, robilem to na tym blogu nie tak dawno temu. Nie dziwi mnie to, ze do tej pory nie zostala wydana w jezyku angielskim, sa srodowiska, ktore jej sie boja. Nalezy do nich zaliczyc miedzy innymi "banksterow", ktorzy zawsze mieli duzo krwi na swoich lapach.

Vote up!
0
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#346109

Grzegorz Braun jak zwykle niezawodny w każdym tego słowa znaczeniu.

Znamienne jego słowa iż dla Polaka są najważniejszymi trzy budowle:" kościół , szkoła i strzelnica"; przyjąłem jako motto swojego działania.

Co do książki "wojna o pieniądz" to polecam film dokumentalny "Money Masters" - przybliżający podstawy i kulisty polityczne systemu finansowego w USA i nie tylko.

http://www.youtube.com/watch?v=lvH2yQbc108

Vote up!
0
Vote down!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#346148