Rządowy „atak klonów” na społeczeństwo.

Obrazek użytkownika Recenzent JM
Kraj

Jak było do przewidzenia, klony stworzone przez PO i PSL przy pomocy posłów ruchu klauna swojego imienia przegłosowały „ustawkę” o podniesieniu wieku emerytalnego do 67 lat. Mówiąc wprost, przegłosowano odebranie środków do życia rodzinom gorzej sytuowanym na dwa, do siedmiu lat – w czasie, gdy utrzymujący rodziny przekroczą wiek, który dotychczas uprawniał do otrzymania emerytury. Ilu ludzi będzie głodować, ilu zostanie bez lekarstw, a ilu umrze z tego powodu – czas pokaże. To draństwo uczyniono w majestacie „prawa”, uczyniono nam wszystkim i naszym rodzinom, bo każdy z nas zostanie okradziony przez rządzących przynajmniej z dwuletniej emerytury. To, że Polacy będą biedować, lub umierać z braku środków utrzymania, posłów koalicji rządowej i „palikociarni” nie obchodzi - oni emerytur nie potrzebują. Oni pewnie zdążyli się już finansowo zabezpieczyć, a i swoich krewnych ulokować na dobrze płatnych posadkach. W zarządach spółek, radach nadzorczych, czy jakichś fundacjach. Tak się niestety dzieje, gdy do władzy dopuści się samolubnych karierowiczów, niemoralnych klaunów, bezmózgie klony, czy zwykłych kombinatorów. Trzeba zapamiętać wszystkie nazwiska posłów i senatorów, którzy poparli tę ustawę, ze szczególnym uwzględnieniem członków spec-komisji do podnoszenia wieku emerytalnego odrzucających automatycznie wszystkie poprawki opozycji. Ci ludzie albo nie myślą wcale, albo myślą, że wszystko im wolno, bez względu na dobro społeczeństwa. Oni są przekonani, że zatrudnili ich szefowie partii i płacą im z własnej kieszeni. Do nich jeszcze nie dotarło, że ich pracodawcą jest naród polski, czyli my wszyscy. Może im naprawdę pasuje, by „dymać” nas do 67 roku życia i dłużej. Nam to pasować nie musi. Piszmy więc o nich i ciągle przypominajmy. Do znudzenia. Tak, by nikt przy najbliższych wyborach nie zapomniał, kto ma społeczeństwo i jego osobiście w d..., czyli głębokim poważaniu. Dla osób traktujących społeczeństwo w taki sposób nie powinno być miejsca w sejmie, czy senacie naszego państwa, więc trzeba tych posłów i senatorów zapamiętać i pokazać im w wyborach gest Kozakiewicza. Oni na to, by stanowić w naszym imieniu prawo - po prostu nie zasługują! Nie można już nigdy dopuścić do tego, by którykolwiek polityk mógł sobie chociaż pomyśleć, że można sprawować władzę mając społeczeństwo w pogardzie.
Podobno mądry Polak po szkodzie. Czas pokaże, czy to przysłowie dotyczy i nas. Czy wreszcie okażemy się naprawdę mądrzy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Hmmm... 7 lat dłużej? Tym bardziej trzeba się dorobić póki czas - idę do kolektury. ;)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253641

Gdy naród nie zechciał...

Gdy naród nie zechciał pracować najciężej,
Posłowie o czynszach radzili,
Gdy naród się nie dał matołom ciemiężyć
Posłowie w stolicy bawili.

O, cześć wam, posłowie, prostacy
Za nasze ustawy, szykany,
O, cześć wam, lemingi, komuchy, tajniacy
Za kraj nasz zamachem złamany.

Gdy roczek za roczkiem upadała wiara,
Wspierani, że wszystko się uda
Panowie w stolicy kurzyli cygara,
Wciąż licząc na braci zza Buga.

O, cześć wam ...

Wszak waszym jest wodzem ów niecny kunktator
Co wzbudzał przed wrogiem obawę,
l drugi podstępny hrabia uzurpator,
Co krzyży pozbawił Warszawę.

O, cześć wam ...

Lecz kiedy wybije rachunków godzina,
Lud posłom tu ucztę zgotuje,
Niech pieśń poniżonych wam dziś przypomina,
Jak u nas się wtedy tańcuje.

O, cześć wam ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Marek Gajowniczek

#253666

Proszę nie zapominać że oni z pieniędzy państwowych kupili sobie głosy wyborcze. To słynne zsl-owskie :"a w powiatch i tak mamy 30%" oznacza ni mniej ni więcej ilość wyborców żerujących na administracji gminno-powiatowej. Starości,dyrektorzy szkół, zakładów komunalnych itd. To wszystko etaty pod czapą polityczną. Służalstwo poraża.W dużych miastach fundacje pozarządowe, nadzory. By zapewić kasę dla swoich wymoczków zaczynają się brać za wszystkie profesje wymagające jakichś umiejętności i wysiłku.Skala na jaką okradli kraj jest nie do ocenienia. Miast wojaży zagranicznych dla swoich mogły być drogi, leki itd. Polska jest krajem źle rządzonym a w wyborach klasa wyzyskująca(biurokracja) musi osiągnąć przewagę nad wyzyskiwanymi. Kraje ościenne biją brawo widząc Polskę słabą i upokorzoną. My głosujemy za mirażem, oni za dobrobytem dla siebie, tu i teraz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#253669

Xenia
urzędować w Sejmie. Ale tu się mylą, i myślę, że zdołamy, wspólnym wysiłkiem wyprowadzić ich z tego błędu.
Teraz nic innego nam nie pozostaje, jak wyprowadzić tą czerwoną hołotę z sejmu, nie zamykać ich tam. Wyprowadzić i pod Sąd Narodowy.
Do tego trzeba zmienć Pana Dudę, sprzedawczyka, i z powrotem obsadzić Pana Świątka, za którym pójdą tłumy.
I tylko strajk generalny teraz i podczas igrzyk dla gawiedzi. ONI właśnie na to liczyli, że gawiedż zapomni bo zajmie się Euro.2012.Myślę, że jednak się przeliczyli.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Xenia

#253672