Niepoczytalni

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Jeśli Antoni Macierewicz jest niepoczytalny, jak twierdzi poczytalny - jak nikt inny na świecie -Stefan Niesiołowski, to rodzi to poważne konsekwencje dla naszego państwa. Jeśli okazuje się, że ktoś jest wariatem, to w najlepszym razie pokazuje się go palcem, puka się w głowę, albo, gdy jest agresywny, zamyka się w zakładzie psychiatrycznym. Dla Niesiołowskiego ta perspektywa wydaje się chwilami całkiem nieodległa. Ale mówimy o A. Macierewiczu. Skoro jest on chory psychicznie, a jego wariackim poglądom daje oficjalnie wiarę ponad dwadzieścia  procent Polaków, a kolejnych kilkanaście przyznaje, że ma poważne wątpliwości, czy jednak nie doszło do zamachu w Smoleńsku, to oznacza to, że mamy problem, którego nie dostrzega największy polski strateg Lech Wałęsa. Były Prezydent oczekuje „przygotowania stosownych sił porządkowych” i ich użycia zgodnie z prawem przeciwko tym, którzy „poprzez marsze i rozchwianie emocji tłumu, wprowadzanego w fanatyczny trans, próbują załatwiać swoje partykularne interesy, w tym interesy finansowe i polityczne”. Czyli chodzi jednak o pieniądze. To jasne, że tłum wprowadzony w fanatyczny trans, może przepisać swoje oszczędności i mieszkania na rzecz Antoniego Macierewicza. Tu słowa Wałęsy są zrozumiałe. Ale w jednym się myli i to zasadniczo. Osób w stanie niepoczytalności nie można atakować siłami policyjnymi. To łamanie praw człowieka, a te przecież „naszemu Lechowi” są bliskie. Jeśli tłum wpada w fanatyczny trans, za sprawą Antoniego Macierewicza i Jarosława Kaczyńskiego, to może wystarczy zamknąć tylko tych dwóch polityków? Czy to nie prostsze rozwiązanie, zamiast wysyłania oddziałów policji (dawniej ZOMO), wojska, MI-24, Rosomaków, samolotów  bezzałogowych, szpicli i Kazimierza Kutza. Niech pan poseł Niesiołowski poczyta sobie, jak problem niepoczytalnych rozwiązano w Związku Sowieckim. Po co używać siły? I do tego wzywa „nasz Lech”, noblista od pokoju na świecie? Wystarczą do tego zakłady zamknięte ulokowane przecież także na wschodnich terenach kondominium. To będzie powrót do dobrych radzieckich czasów. A i Unia Europejska przyjrzy się takim działaniom z troską i zrozumieniem, a Niemcy to nawet wyślą swoich lekarzy, bo mają tu tradycje jak Rosjanie.

 

 

 

Jest jeszcze jedno genialne wyjście, które może skutecznie postawić tamę niepoczytalnym z krakowskiego Przedmieścia. Tym bardziej, że znowu chodzą po ulicach i krzyczą w obronie TV Trwam, głównego źródła  wiedzy niepoczytalnych. Niech Stefan Niesiołowski wezwie swoich zwolenników i zwolenników Donalda Tuska do przeprowadzenia wielkiej manifestacji w obronie rozumu  pod honorowym patronatem Hanny Gronkiwicz –Waltz.

Niech ulicami Warszawy przejdą setki tysięcy normalnych ludzi, zwolenników obecnej władzy, niech ruszą tyłki. Jaki to problem? Macie media, władzę, niech w końcu ci normalni Polacy wyjdą na ulice i staną w obronie zdrowia psychicznego i demokracji. Niech powiedzą wprost: jest nam dobrze. Sprawdzam.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Na wezwanie zaprzyjaźnionych telewizji,SLD,Ruchu Wibratora
i Jedynie słusznej partii...pójdzie Wielki Marsz!
PIERWSZEGO MAJA!
Spod Pałacu im.J.Stalina...pod dom Jaruzelskiego,Na Czerską,
Na Wiertniczą,Alejami Ujazdowskimi...pod Pałac Bronka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247295

jestem oburzona! Pana tekst jest jatrzacy, podly i nikczemny. wprowadzil mnie Pan tym tekstem w trans i pod wplywem tego transu wlasnie przelalam wszystkie swoje pieniadze oraz przepisalam dom na A, Macierewicza!

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247303

Profesorek plujka,ksywa mucha,jak by mógł,to by nas wszystkich POzamykał,psychiatryku,przecież jesteśmy chorzy,a w dodatku faszyści i zaplute karły reakcji,brakuje tylko aby POwiedział że kto POdniesie ręce na władzę to je mu odetną,pużny Gomułka jak w pysk strzelić,Towarzyszu plujka czas aby towarzysz udał się do lekarza do Tworek tam mają dobrych specjalistów od POwrotów z fantazji do rzeczywistości i uzdrowią skołatane nerwy,nie będzie towarzysz sam,paru towarzyszy też tam przyjedzie,więc towarzyszowi będzie rażniej

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247323

Taki był cel tekstu, dziękuję za trans i za transfer.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247335

primo voto Lech Wałęsa dostał podobno nagrodę ufundowaną podobno dla tych ludzi których wkład w utrzymywanie pokoju na świecie jest bezsporny i są oni przykładem niekwestionowanego działania w tej sprawie. A skoro tak to nawoływanie Bolka by rząd rzucił do walki z Narodem siły porządkowe jest jaskrawym przejawem próby wywołania czegoś co jest zaprzeczeniem pokoju i nawoływaniem do przemocy.
Czy zatem nie powinien powstać wniosek aby ów Bolek zwrócił tą nagrodę (przyznaną zresztą związkowi zawodowemu "Solidarność") jako że zwyczajnie zaprzeczył tym samym aby taka nagroda pozostawała w jego rękach, czy raczej na jego koncie? To znaczy ja znam już odpowiedź Bolka - szatniarza: Nie ma państwa płaszczy. I co mi zrobicie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247315

najlepiej w formie petycji ( z milionem podpisów) do parlamentu Norweskiego który mu tę nagrodę przyznał, a także do komitetu Noblowskiego w Stockholmie. Może wreszcie położy to kres tej bufonadzie i megalomanii. Wszyscy, którzy nie boją się używać swojego rozumu wiedzą, że sam Wałęsa - niewiele mógłby zdziałać i nie znaczy nic, gdyby nie rzesza ludzi prawdziwie oddanych dobru ogólnemu. Czytając wspomnienia Pani Ani Walentynowicz bulwersuje fakt jak bardzo spieszno mu było do zakończenia strajku i picia wódeczki w "doborowym" towarzystwie (czy to za takie pokojowe rozwiązania został nagrodzony ?) jak mało obchodzili go wszyscy, którzy oczekiwali jasnych i trwałych rozwiązań i przemian...
A teraz ma czelność wzywać tych, których obowiązkiem jest służyć Narodowi, do eksterminacji tego Narodu, który nie jest spolegliwy wobec krzywdy, kłamstwa i zła we wszelkich jego przejawach.Niech świat dowie się, że Wałęsa nie jest Naszym bohaterem Narodowym!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247578

bo patrioci chca prawdy, sprawiedliwej i wolnej Polski. Wszedzie ale to doslownie wszedzie w mediach polskojezycznych widac dostaja czystej qrwicy-sraczki w obrazaniu Pana Maciarewicza i Kaczynskiego. Niesiolowskiego komentowac nie bede bo to czlowiek psychicznie chory i powinien byc izolowany nie tylko z polityki ale tez ze spoleczenstwa. Na pochybel bolszewi i sralonowi !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247334

Dlatego salon tak go zwalcza!
Macierewicz jest zawsze perfekcyjnie przygotowany.
Fakty i konkret.
Jego wiedza poraża salon, więc tak go nienawidzą!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#247385

Raportu i aneksu. Czy związany jest jakąś tajemnicą? Bo o strach raczej go nie podejrzewam. Przecież ze swoją wiedzą wywaliłby to całe bractwo w kosmos.

Pozdrawiam

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#247420

Dlatego, że jest człowiekiem honorowym. I dlatego, że skoro nie ma w ręku dowodów rzeczowych, to nie ma argumentów. A ponieważ oni wiedzą, że On wie, to dlatego  otwarcie nie atakują, a raczej lekceważą.   

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247587

 Oryginalna wypowiedź, zaiste oryginał to mówi:Lech Wałęsa twierdzi, że polska demokracja przechodzi ciężką próbę. Dlatego wzywa prezydenta i premiera, by "nie pozwolili podpalić Polski" i przygotowali siły porządkowe do zaprowadzenia porządku.(Widzicie?, to jest patriota! zamartwia się o dobro rządu - a my co - tylko manifestacje, listy z protestami - rząd nam się nie podoba!

Apeluję do Prezydenta, Premiera i innych osób i struktur demokratycznego państwa, o przygotowanie stosownych sił porządkowych i gotowość do konkretnej i zgodnej z prawem odpowiedzi na te działania, które dziś mogą prowadzić nawet do fizycznej konfrontacji - napisał w specjalnym oświadczeniu Lech Wałęsa - informuje Polskie Radio. Zdaniem Wałęsy polska demokracja przechodzi ciężką próbę. Tym razem organizuje się na ulicy wpłynięcie na zmianę decyzji administracyjnych, wydanych przez instytucję demokratycznego państwa. Ci, którzy nie potrafią korzystać z zasad demokratycznego dialogu i na co dzień posługują się inwektywami i oszczerstwami, poprzez marsze i rozchwianie emocji tłumu, wprowadzanego w fanatyczny trans, próbują załatwiać swoje partykularne interesy, w tym interesy finansowe i polityczne - stwierdza były prezydent. Wałęsa wzywa Tuska, by nie pozwolił podpalić Polski. Jego zdaniem przeciwnicy premiera opluwają instytucję państwa. Dlatego też ma nadzieję, że nie będzie musiał znów walczyć o wolną Polskę
 Niechcem, ale muszem!

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/387988,lech-walesa-je-do-donalda-tuska-w-sprawie-manifestacji.html

***************************************************

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#247545

  Nie wierzę, że taki nieuk wypowiedział tyle  obcych wyrazów w jednym, sensownym zdaniu. Ciekawe, kto tak podrasował tę wypowiedź?. 

 

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#247588