"Nie ma żartów" z Niesiołowskim

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Superstacja jest niszowym kanałem informacyjnym powiązanym kapitałowo z Zygmuntem Solorzem. Jedną z gwiazd tej stacji jest red. Eliza Michalik, gospodyni programu pod tytułem „Nie ma żartów”. To prawda. Stacja jest niszowa, ale ostatni wywiad Pani Elizy trafił już na główne portale. Całkiem zasłużenie, bo był to wywiad ze Stefanem Niesiołowskim, przew. Sejmowej Komisji Obrony, jedną z najważniejszych i najbardziej znanych postaci Platformy Obywatelskiej, partii promującej oficjalnie wysoki poziom kultury politycznej i debaty publicznej w Polsce.

Nie będzie żadnego zaskoczenia. Stefan Niesiołowski powtórzył w wywiadzie dla Superstacji swoje wszystkie mniej lub bardziej znane epitety pod adresem PiS –u, Jarosława Kaczyńskiego i wielu prawicowych dziennikarzy. Prowadząca podrzucała jedynie kolejne granaty, a Niesiołowski je odpalał. To może po kolei. Najpierw o prezesie PiS: „Jarosław Kaczyński podpala Polskę.....to postać operetkowa.....Jarosław Kaczyński to polityk podły, zakłamany, obrzydliwy.... Jego trzeba zniszczyć dla dobra Polski....ja chcę go wyeliminować z polskiej polityki”.

O PiS poseł Niesiołowski mówi tak: „PiS to awanturnicy i polityczni chuligani..... to nowotwór populistyczny, nowotwór na Polsce, który zostanie usunięty....PiS organizuje pod Pałacem burdy.....życzy klęski polskiej drużynie (aut. na EURO)......PiS działa na szkodę polskich symboli narodowych, bo zestawia je z symbolami faszystowskimi i komunistycznymi...”

Prawicowi dziennikarze tacy jak Ziemkiewicz, Mazurek i Janke to zdaniem guru PO pisowskie kreatury, a nie dziennikarze, chorzy z nienawiści, plują z nienawiści i są ograniczeni. Nie podałby im ręki, bo musiałby ją umyć. Ewa Stankiewicz to oczywiście pisowska agitatorka, która na swoim transparencie głosiła przed meczem, że „to Rosjanie zamordowali polskiego prezydenta, czy też polski prezydent został zamordowany w Rosji, na jedno wychodzi...” .Niesiołowski tu kłamie, ale przecież przeinacza i kłamie tak często, że nikomu już nie chce się chyba ścigać go po sądach. Gdyby był zwykłym posłem, można byłoby ewentualnie jego bełkot i nienawiść zaliczyć do kategorii folkloru politycznego, tyle tylko, że za słowa znacznie mniej obraźliwe lub wręcz za wyrażane opinie w Polsce zapadają wyroki, by przypomnieć tu tylko proces Jarosława M. Rymkiewicza. Poseł Niesiołowski pełni jednak niezwykle ważną funkcję przew. Sejmowej Komisji Narodowej, która zobowiązuje do wyważonego języka.

Stefan Niesiołowski jak najbardziej rozumie telefon z Kremla i mówi, ze to dobrze, że Putin zadzwonił do Tuska. Poza tym wszystkim, czyli poza nowotworem na Polsce jakim jest PiS, cała reszta to jeden wielki sukces. Za antyrosyjskie nastroje w Polsce odpowiada rzecz jasna PiS, posłanki tej partii to „pisowskie gracje”. PiS co prawda jeszcze nikogo nie zamordował, ale prowadzi zimną wojnę – mówi bohater Platformy Obywatelskiej, który oczywiście nie omieszkał podziękować za list skierowany do premiera przez jedną z blogerek.

Niby wszyscy wiemy, żeby się już Stefanem Niesiołowskim, wielkim bohaterem Platformy Obywatelskiej nie zajmować, nie nagłaśniać, nie opisywać. Gdyby był tylko politycznym błaznem, zwykłym posłem to pół biedy. Ale człowiek ten odpowiada w Sejmie za obronę państwa i rzuca się na dziennikarkę ze swoimi łapami. Od kilku lat opluwa ludzi i wcale nie na żarty, sieje wszędzie, gdzie tylko może, nienawiść. A przy tym wszystkim stroi się w pióra bohatera opozycji demokratycznej. Tymczasem jego zeznania przed Służbą Bezpieczeństwa dowodzą czegoś wprost przeciwnego. Platforma toleruje w swoich szeregach polityka, którym już dawno powinni się zająć lekarze, żeby wyleczyć go choć z jednej dolegliwości: z nienawiści.Codziennie, trzy tysiące trzysta razy do lustra: "Nienawidzę Kaczyńskiego!", a potem leki. Po miesiącu kuracji postęp murowany.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niestety, najsmutniejsze jest to, że idiota ten, tak bardzo stał się już kimś w polityce "normalnym", że mary naród najzwyczajniej go toleruje i pochwala.
Któż bowiem jak nie Niesiołowski, będzie tak pięknie mówił "całą prawdę" o PiS...

pozdrawiam,
Harpoon

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pozdrawiam,

Harpoon

#265552

i sqrwiałe otumanione goje - polactwo i wszelkiej maści agentura ze wschodu  i zachodu, z sąsiedniego kraju i z Synaju. Gnębią resztę narodu polskiego, to co pozostało w kraju, polonie na całym świecie, ale czas wasz jest POliczony. A tak swoja droga sianie nienawisci i nakłanianie do nienawiści przez (P)osła Stefana jest karalne, powinno być ukarane - wiem , ale nie w Polsce płemiełe Tuska i Bula Komoruskiego. A wracając do "zadymy w Warszawce", Putin jest w stanie wszystko zrzucić na Polske. "Polski rząd"? jest umoczony po same uszy w zamach smolenski - współudział  z ruskimi, dlatego robią i będa robić co car PO - wie i rozkaże, przełkną wszystko i zaakceptują każde oszczerstwo w obec POLSKI. (Tak naprawdę oni to zmontowali i chcieli, żeby zadyma w Warszawce była na wielką skalę.) Bo się boją ujawnienia prawdy o zamachu, ruscy grają tą karta od pierwszych minut po zamachu. Nie dziwmy się że oddali śledztwo, że fałszuja wszystko co się da na temat zamachu, nie chcą zwrotu czarnych skrzynek i wraku. Bo to są dowody na ich współudział w zbrodni, stefek dobrze o tym wie i zadanie jakie ma do wykonania to robienie zamętu i sianie nienawiści dla odwrócenia uwagi od istotnych spraw w panstwie, nasuwa się tylko jeszcze pytanie - czy państwo POLSKIE jeszcze istnieje?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265559

Wydaje mi sie ze nie ma sensu zajmować stanowiska w sprawie wypowiedzi dyzurnego pajaca,ponieważ on sam nie przedstawia żadnej wartości,o której można by pisac polemizując.To więcej niż zero jak powiedział kiedyś Pan Miller.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#265556

Rok temu już napisałem o Stefanie Niesiołowskim (Myszkiewiczu): "Mało jest kanalii na tym świecie, ale kanalią "sensu stricto" śmiem nazwać niejakiego Myszkiewicza Stefana. Oczywiście KANALIA Myszkiewicz Stefan może nie czuć się kanalią, ale dla mnie subiektywnie zawsze nią będzie i jest! Jeżeli KANALIA, niejaki MYszkiewcz, Niesiołowski Stefan nie czuje sie kanalią, to jestem mu w stanie owo udowodnić, przy czym kanalia zawsze uważa, że nie jest kanalią... WIĘC OD RAZU PRZEPRASZAM!... Stefan Niesiołowski Myszkiewicz NIE JEST KANALIĄ... dla siebie li tylko..."

Od tamtego czasu jego "kanalizm" pogłębia się w sposób geometryczny...

A z czego się to bierze? Ano początkowo ze strachu (http://www.scribd.com/doc/58939179/niesiolowski). Teraz strach już minął. Jest oportunizm, konformizm i żałosna odczłowieczona pustka wewnętrzna...

Szkoda czasu na tego kanalię, ale masz rację... niestety zajmuje ważną funkcję w parlamencie a to jest po prostu tragiczne...

Pozostaje jedynie nadzieja, że już niedługo takie osobniki znajdą swoje miejsce tam, gdzie ponosi się karę za obrażanie innych lub leczy się z pewnych chorób...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#265561

Cóż? - Niesiołowski vel Myszkiewicz,

Który jest który w danej chwili?.

Jeden robactwo nosi w "herbie",

Drugiemu? - łazi po koszuli.

 

Cóż żeś ty Polsko narobiła,

Żeś swą obronę powierzyła,

Dwulicowemu człowiekowi?.

Wiem że cie "gwałtem" przymuszono

I obietnicą? - też zwiedziono,

Że ci dwaj w jednym? - będą zdrowi.

Acz? -  to nie wina  - jest żadnego,

Lecz ? - kto powierzył ich do tego

I dał im obu swą - " buławę".

Winnaś ich wszystkich więc rozliczyć,

Każdemu krzywdy swe - doliczyć,

I Bogu z tego złożyć sprawę.

 

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

komar

#265629

Ciekawe czy mu lepiej ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#265685

Stefan, Niesiołowski Stefan, jest psychopatycznym erotomanem.
"Kto nie pije, ten kapuje".

Z książki o pewnej Pani P, Anastazji P.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#265784