Jeszcze PiS nie zginął

Obrazek użytkownika grzechg
Kraj

Tytuł tego tekstu nie jest ani nadużyciem, ani nieporozumieniem. Nie jest nadużyciem, ponieważ Prawo i Sprawiedliwość broni niepodległości Polski w Europie, jej podmiotowości. Jak nazwać tych polityków, którzy sprzyjają przejęciu Azotów faktycznie przez Rosję i całkowitemu uzależnieniu naszego kraju od wschodniego sąsiada? Tytuł nie jest też nieporozumieniem, bo wprawdzie w sondażach PiS zwycięża, ale jednocześnie wokół partii i Jarosława Kaczyńskiego rozpoczął się prawdziwy sabat czarownic. Nie słyszałem, by z prawej strony ktokolwiek mówił o usunięciu Donalda Tuska z funkcji szefa PO i wstawieniu tam dajmy na to Grzegorza Schetyny, bo ten bardziej pasowałby PiS. Aleksander Smolar pozwolił sobie jednak na stwierdzenie o usunięciu Jarosława Kaczyńskiego. On, Europejczyk, salonowiec, intelektualista, posługuje się językiem talibów. Co jest? Wymsknęło mu się? A może jednak jest to jakiś znak, cel, który mają osiągnąć politycy prawicy przeciwni dominacji Jarosława Kaczyńskiego. W tym sabacie bierze udział Leszek Miller, człowiek wydawałoby się przytomny, jeśli chodzi o tak zwane państwowe pryncypia. Niestety, Miller gra tak, jak każe salon, czyli akcja ma charakter powszechny, trwa pełna mobilizacja. Szef SLD opowiada kompletne bzdury o podziale Polski na zaściankową (PiS) i postępową (SLD i PO). Wraca do programu Tuska z 2007 roku, który podzielił w sumie Polaków na ciemnych i światłych. Ruch Millera jest tym bardziej chory, że on właśnie w tej Polsce „zaściankowej” ma jeszcze resztki poparcia.

Prawo i Sprawiedliwość stanowi dla elit III RP śmiertelne zagrożenie, tak jak była nim dla komunistów siła ruchu „Solidarności”. Nie siła paktującego Wałęsy, tylko ludzi Solidarności, tych, których przegoniono z Polski, tych, którzy dziś cierpią na choroby układu oddechowego, bo całymi latami drukowali bibułę. To jest „Solidarność”, a nie Lech Wałęsa. On jest beneficjentem tego systemu, systemu III RP, i to on bałwochwalczo i z pychą na okrągło opowiada, jak obalił komunizm. Śmieszne i tragiczne jednocześnie, bo przecież komunizm w Polsce i w całym bloku radzieckim obalił się sam, zdając sobie sprawę, że wyścig z Ameryką jest drogą donikąd, a także wiedząc, że na Zachodzie, a także w krajach bloku, na „wielki przełom” czekają całe zastępy wszelkich odmian lewactwa, pragnącego zrealizować koncept laickiej i postępowej Europy. Jak im to wyszło, widać już teraz. Sromotna porażka tej idei powoduje, że lewacy przytulają się albo do Moskwy, albo do Berlina. Jak zawsze zresztą. Pospiesznie przepycha się jeszcze śluby homoseksualne, co w końcu skończy się terrorem postępu wobec tradycji. Albo skończy się też buntem tradycji przeciwko lewactwu. I oby tak się stało. Bo salon europejski nie ustąpi.

Najlepiej właśnie widać to teraz w Polsce. Prawo i Sprawiedliwość rośnie w siłę, ma wpływy, ma struktury, ma wyborców. Wcale nie zaściankowych, całkiem nowoczesnych, ale żyjących w zgodzie z tradycją, w zgodzie z Polską. To burzy przyszły porządek europejski, nie pozwala spać Aleksandrowi Smolarowi całymi nocami. My żyjemy w zgodzie z Polską, oni żyją w zgodzie z lewacką utopią, w której Polski, już od czasów Róży Luksemburg, w ogóle nie ma na mapie Europy. Trzeba więc bronić Prawa i Sprawiedliwości jak niepodległości. Nie można dać się podzielić ani zwieść wyjściom na zewnątrz partii w niby szlachetnych to celach. Nie ma takich celów. Nie ma miejsca dla Wiplerów. Prawo i Sprawiedliwość musi obecnie tworzyć monolit, skałę nie do ruszenia. Bo nie mówi się o usunięciu szefa partii przypadkowo. Jeśli PiS będzie chciał otworzyć się bardziej na wielkomiejski elektorat, nie będą do tego potrzebne struktury Gowina czy Wiplera. To zupełnie chory koncept. W trudnych chwilach trzeba zaufać przywódcy ugrupowania. A nie mieszać i tworzyć dziwne odnogi. Tak długo jak PiS będzie jeden, z tym samym od lat liderem, tak długo lewacki sabat będzie bezskuteczny.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Całkowicie się zgadzam. Należy bronić Jarosława jak niepodległości, choćby z tego prostego powodu, że Jarosław jest jeden.
Jest jeden, a potem długo, długo nie ma nic.

Czym byłby PiS bez Jarosława ?
Który z słodko pierdzących gogusiów z drugiego szeregu miałby ten szacunek i charyzmę ?
Kto mógłby go zstąpić ?

Ciemność widzę, ciemność.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#362324

Okrutnie od dłuższego czasu przynudzasz, a jest to "przeciwskuteczne".

Jak sądzę wbiłeś sobie owe widły co najmniej w stopę, a raczej w czaszkę i tańczysz, jak Ci zagrają.

Może czas zmienić partnera w tańcu lub co najmniej rytmy, bo w tych się gubisz i ramy nie trzymasz.

Albo sfiksowałeś, co byłoby przykre, ale milsze, albo też wzmagasz się po okresie uśpienia.

Dziwne, że zapomniałeś dodać coś o Żydach.

Pozdrawiam wymownie, lecz pewnym smutkiem, bynajmniej nie tropików, a raczej stepów.

P.S. Nadałbyś się na nianię, przy takich bajaniach niemowlaki chętnie i szybko zasną.

jwp - Ja też potrafię w mordę bić.

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#362386

"stwierdzenie o usunięciu Jarosława Kaczyńskiego" to jest zachęta do politycznego mordu.

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#362329

Re: Ciemność widzę, ciemność

W pełni potwierdzam ciemność - od ciem (motyli nocnej zmiany) sPOwodowanej brakiem eMisji wyjaśnień (od nosicieli władzy) odnoszących się do beznadziejnego złoDziejstwa = marnoTrawienia CZASU Polski...

Społeczeństwa = BOGActwa życiowego kapitału doŚwiadczeń - milionów Obywateli Polski.
POza tym atakuje nAs -rękaW sŁowny- niecnym ściemnianiem medialnym ...

- zdalnym sterowaniem 'funkcjonariUszy (nie oddolnym autorytetem 'prawdoDawstwa oCen' - ale nieudolnym odgórnym przeŚwiadczeniem ...

- zdolnym do nikczemnEgo niszczenia ludzkiej wyTwórczości wSZELKIch dóbr
( w politycznej normalności) przydatnych wzBOGAcaniu dóbr PLANeTy oŻywionej LudZkością , twardą – wartą rozGryzienia...

Pozdrawiam + 10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#362353

bierze udział Miller mnie zupełnie nie dziwi. Toć to komuch czystej wody, chory na władztwo, jakiekolwiek, oby istnieć na forum - obrzydliwy typ, buzujący wewnątrz nienawiścią ,w zasadzie, do wszystkich, kto mu nie po drodze.Wystarczy iskierka, by wyzwolić w nim agresję. Natomiast cała plejada czarownic różnej płci, różnych ugrupowań, różnej proweniencji - sabatująca przy każdej okazji, by przywalić Kaczyńskiemu - to już jakaś plaga, zaraza nie do pojęcia , którą należy w każdy sposób tępić. Robię to od lat. Jestem przekonana, że kropla drąży skałę i że mój, tysięcy, setek tysięcy ludzi dobrej woli przyniesie skutek. Już widać światełko w tunelu.
Tu często ludzi, którzy nie wierzą, lub są innej, niż katolicka , wiary - zalicza się do lewaków, hołdujących ruskim lub Żydów. Błąd. Jestem niewierząca, tradycjonalistka, Polka w każdym calu, przeciwna związkom homoseksualnym, choć nie potępiająca tych ludzi (tylko dlatego ich nie lubię, bo obnoszą się często, w sposób obsceniczny, swoją przynależnością SEKSUALNĄ, nie mającą nic wspólnego z innymi poglądami, szeroko rozumianymi). Nie wojuję z żadną religią, nie usuwam krzyży, nikomu nie wytykam żadnej wiary, oby nie była fanatyczna i nie szkodziła innym. Ci, którzy to czynią nie są ludźmi na tyle intelektualnie rozwiniętymi, by mogli posiadać glejt na głoszenie jedynej prawdy. . Nie znoszę osób pokroju prof. Środy. Tytuły nie chronią ich od kołtuństwa. Pracowałam wiele lat w tym "profesorskim" środowisku i mogę wiele na ten temat powiedzieć. Będę potepiona ? Cóż...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#362409

marcopolo

iksinska -dlaczego masz byc potepiona ? Jestes szczera kobitka,maz chyba zadowolony ? Np.ja kiedy ktos nie jest katolikiem nigdy nie powiedzialem ,ze to zyd,ale jesli taki JanKrzysztof Bielecki -zlodziej ,aferzysta ZYD cala geba zmienia nazwisko a mial takie ladne Izaak Blumenfeld-po nocach mu sie sni Bank Pekao i afera o wdziecznej nazwie "Projekt Chopin"-sprawa toczy sie od lat, takich jest wielu,za wielu w naszym POLSKIM KRAJU!! O ,bylym sekretarzu KCPZPR L.Millerze nie wsp ominam,bo cos tu nie gra ,komunistow obalil Walesa,a oni dalej przy korycie ,oni beda sie pchac wszedzie ,ale ktos ich do cholery wybiera!Do polskiego Sejmu nie maja prawa wejsc KOMUCHY-SLD,Palikociarnia z pedalami i PSL z rolnymi AFERAMI,konkretnie "RODZINNYMI"! A, teraz leprzy numer EUROPA + pedaly i komuchy na sile chca sie dostac do UE,jakby tak sie stalo,to dopiero zacznie sie kradziez calej UE,do tego na swojego "GURU" wybrali bylego PREZ.bylego MGR i obecnego najwiekszego "SMAKOSZA"wyrobow spirytusowwych w KRAJU -"przystojniaka" KWASNIEWSKIEGO!Pozdrawiam Cie iksinska i nie martw sie w piekle jest cieplo sporo ludzi jakos to bedzie!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marcopolo

#362449

A już się zamartwiałam !!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#362580