Kto bojkotuje EURO 2012 ?

Obrazek użytkownika W kapeluszu Panama
Kraj

Zaletą dobrego gospodarza jest dbanie o wszystko, co znajduje się na jego podwórku. Jeśli więc ów gospodarz założy z sąsiadem spółkę mającą znosić " złote jajka ", to dba również o porządek w obrządku swego sąsiada. Wchodząc w spółkę obaj sąsiedzi wiedzą, jeśli jeden z nich zawali to stracą obaj.

  Jeśli dochodzi do sytuacji, iż konkurencja krzyczy, że nasz wspólnik źle traktuje kury znoszące złote jajka, to należy jak najszybciej z sąsiadem ustalić rozwiązanie tego problemu.

  Właśnie doszło do takowej sytuacji w naszym polsko - ukraińskim biznesie zwanym EURO 2012. Obie strony zainwestowały sporo. Konkurencja zza Odry krzyczy bojkotować, konkurencja na wschodzie zaciera ręce a my nic. Uwolnić czy nie uwolnić Julię Tymoszenko ? Sprawa stwarza zagrożenie dla naszego wspólnego biznesu. Co robimy w tej sprawie ? Nic ! To wielki błąd, jak rozpoczęliśmy biznes to i razem go zróbmy.

  Rząd Donalda Tuska powinien już dawno porozmawiać z rządem  Janukowycza w sprawie rozwiązania sprawy będąca plamą na EURO 2012 jako imprezie promującą oba kraje w Europie i na świecie. Zrobił to ?

  Tym bardziej powinien wyprzedzić działania partii opozycyjnej z PiSem na czele. Czy opozycja powinna pierwsza zajmować stanowisko ? Zajęła wydając dziś stosowne oświadczenie i wydaje mi się, że to nie jest wpychanie Ukrainy w paszczę Rosji tylko pstryczek w nos na otrzeźwienie dla naszego ukraińskiego wspólnika. 

Brak głosów

Komentarze

czy to całkiem mocne oswiadczenie PiS było w ogóle potrzebne.

Czemu?
Ano temu ze przy tej okazji podnosi sie że EURO2012 jest wydarzeniem jakby na tyle cennym, jakby służacym nam wszystkim ( czyli i panu Komorowskiemu i tobie czytelniku) że dzień tego święta (swieta Tuska, Komorowskiego i twojego czytelniku) to okazja do akcji z Polska majaca interes dość luźny.

Rad bym by to "święto" w Polsce wygladało tak jak obawia się tego Komorowski. Rad bym by te dni były dniami wielu demonstrancji W POLSCE w obronie praw łamanych tutaj, codziennie.

Vote up!
0
Vote down!
0
#251033

Zagranie J.K. było iście pokerowe. Właśnie D.T. odciął się od postulatów m.in. Austrii i Holandii wzywających do uwolnienia Tymoszenko, zamiast wyrazić chęć współpracy z Janukowiczem w rozwiązaniu problemu. Mamy wspólny biznes więc go róbmy razem.
To właśnie podkreślił J.K.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#251050

Wspaniale sformułowano!

Guzik ich to obchodzi, że będzie straszna poruta, nie tylko z powodu Julii Tymoszenko, ale także z powodu przedpotopowych warunków: brak kompletnych autostrad i linii kolejowych superekspresów między miastami, gdzie będą mecze, czy też z lotniska do centrum miasta, problem będzie z hotelami, komunikacją miejską itd. Rosja dopiero w 2014 będzie gospodarzem Olimpiady zimowej w Soczi, ale tam wszystko już zapięto (ponoć) na ostatni guzik!

 

Vide m.inn:

http://www.niepoprawni.pl/blog/6011/unijni-przywodcy-po-kolei-rezygnuja-z-wyjazdu-do-ukrainy-%E2%80%94-powod-tymoszenka-%E2%80%94-sukcesywnie-

http://www.niepoprawni.pl/blog/1282/odezwa-prezydenta-rp-bronislawa-komorowskiego-w-zwiazku-ze-zblizajacymi-sie-mistrzostwami-

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

Vote up!
0
Vote down!
0

Szczęść Boże!

redaktor Roland von Bagratuni Budapeszt - zweryfikowany inwalida wojenny 1956, opozycjonista - wróg czerwonych nazistów

#251254

jedna żydówka >> 80 000 000 Ukraińców
Szczęść Boże wszystkim PISowcom

P.S. Tak nawiasem, to nie słyszałem, aby sugerowano jakieś uchybienia Sądowi orzekającemu w sprawie Tymoszenko.

Vote up!
0
Vote down!
0

panMarek

#251262