Szczurbiurowy.tv - prof. A. Nowak: jeżeli nic nie zrobimy…

Obrazek użytkownika szczurbiurowy
Kraj

 Wywiad z profesorem Andrzejem Nowakiem. Poruszamy kwestię stosunków polsko-rosyjskich i szerzej: europejsko - rosyjskich. Według mojego Rozmówcy Unia Europejska jest zupełnie bezwolna względem Putina i jeśli nie nastąpi przeciwdziałanie, to wkrótce możemy obudzić się w Europie putinowskiej. Jednym z objawów jest ograniczanie wolności słowa.

Drugim wątkiem jest sprawa zniesławiania Polski i Polaków przez przemysł propagandowy, ustawiania nas w roli winowajców, odpowiedzialnych za II wojnę światową, co jest tym bardziej bolesne, że terror zorganizowanego ludobójstwa był prowadzony przeciwko Polakom i Żydom równocześnie przez Niemców i Sowietów. O ludobójstwie sowieckim nie pamięta się, a jeżeli już to z racji Katynia, podczas gdy ponad 100 tysięcy Polaków zostało wymordowanych w ZSRS podczas "akcji polskiej" NKWD w latach 1937-1938, jeszcze PRZED II wojną światową. I to nie byli tylko komuniści polscy w w Sowietach, lecz po prostu polska ludność z terenów ZSRS.
Profesor wypowiada się też bardzo krytycznie o książce Zychowicza na temat polityki Becka. Uważa, że ta książka przedstawia Polskę dokładnie tak jak chciałaby rosyjska propaganda żeby pisać o przedwojennej Polsce. To jest błąd, który ułatwia proceder zniesławiania Polaków.

 ponieważ nie udaje mi się zamieścić tu okienka YT podaję link. Admin - zrób coś z tym!

+++
 
 
Zapraszam na moją stronę ]]>www.szczurbiurowy.pl ]]>. Jest tam do podpisania petycja w sprawie nazwania Stoczni Gdańskiej imieniem Anny Walentynowicz i możliwość subskrypcji newslettera (na dole po prawej stronie)
]]>]]>
 
Brak głosów

Komentarze

 Kolejny proPiSowski profesor wie skąd wiatr wieje.

Chyba, że o tej Putinowskiej Europie to było tylko tak, dla śmiechu?

Vote up!
0
Vote down!
0
#308918

Kolejny normalny profesor co wie co mowi ,na tle tej "profesorskiej"czeladzi z PO co polske juz ulali za  grosze

Vote up!
0
Vote down!
0
#308951