Kiedy zostanie pobity Zyzak?

Obrazek użytkownika Andrzej.A
Kraj

Kiedy zostanie pobity prof. Nowak?
Kiedy ktoś wpadnie do "Arcanów" z kijem bejsbolowym i zacznie wszystko tamże demolować?
Można jeszcze takich scenariuszy wykoncypować kilka. Od zwykłych pobić do podpaleń i prób zabójstwa.
Taki obraz wcale nie jest niemożliwy skoro obecnie prof. Nowak dostaje przesyłki z kałem (czyli gównem), o listach i pocztówkach z bluzgami już nie ma co wspominać.
Na UJ pojawiły się jakieś dziwne persony podające się za dziennikarzy, które wypytywały o profesora Nowaka, jak zachowuje się na zajęciach ze studentami, jakie ostatnio książki wypożyczał z biblioteki.

To ja mam takie pytanie kto jest za to odpowiedzialny. Za to że osoby, które najprawdopodobniej nie czytały książki Pawła Zyzaka wysyłają w dużych ilościach takie listy (o ile coś takiego można nazwać listem). Bo przecież o książkę Zyzaka tutaj chodzi, niech nikt nie usiłuje udowadniać, że jest inaczej.

Bo dla odmiany takie wypytywanie o prof. Nowaka to już raczej robota profesjonalistów i rozpracowania operacyjnego, być może tylko zastraszenia.

To nie są błahe sprawy.
Teraz niech się ci wszyscy specjaliści od "obrony wizerunku Wałęsy" zastanowią co zrobili. Bo to oni zwykli trąbić o hunwejbinach, niszczeniu dyskursu społecznego i innych tego typu sprawach. Tylko, że jak dyskurs im się przestał podobać to właśnie oni zastosowali wszystkie możliwe chwyty, które z reguły przypisują stronie przeciwnej. I wyprodukowali grupkę hunwejbinów, którzy tylko marzą o tym żeby spuścić łomot Zyzakowi i Nowakowi, a jeszcze ich upodlić, wykpić wyśmiać i ośmieszyć.
Dopuszczam oczywiście możliwość, że wysyłanie tych gówiennych przesyłek jest zorganizowaną i sowicie opłaconą akcją tych "obrońców wizerunku Wałęsy". Świetnych obrońców sobie Wałęsa znalazł - pogratulować.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Co się dziwić.Jaki "wódz" taka i gwardia.Sam w gównie esbeckim upaprany to i innym gówno wysyła.Tylko na tyle go stać.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18858

Wysyłajacy warci tyle, co zawartość przesyłki.
Choć pisze Pan,że "to nie są błahe sprawy" to jednak Pan je ... bagatelizuje, sprowadzając kwestie do "obrońców Wałęsy". Pan na serio sądzi, że ktoś byłby gotów spontanicznie i szczerze wziąć się do bicia, w obronie dobrego imienia Wałęsy? Jeśli rzeczywiście doszłoby do pobić, demolek itp. to byłby test, próba generalna przed powrotem "nieznanych sprawców". Skoro przez dwadzieścia lat "nie udało się" odnależć i ukarać tamtych morderców, to niby czemu nie mieliby się znależć ich następcy?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18865

Do "obrońców Wałęsy" to ja osobiście zaliczam całe to towarzycho z Czerskiej, tudzież TVN i innych. To, że tego explicite nie napisałem to nie znaczy, że tego nie ma. Główny problem jest w przekazie medialnym. Bo o tych przesyłkach do prof. Nowaka to wyczytałem na stronach "Der Dziennika". Na GW nie zaglądam to nie będę mówił, może też było.
To jest sytuacja, która się wg. mojej opinii może wydarzyć i to zarówno spontanicznie jak i "spontanicznie" - z udziałem "nieznanych sprawców".
Taki jest poziom agresji, że jeżeli taki Paweł Zyzak gdzieś się pojawi to tzw. "młodzi, wykształceni z dużych miast" mogą chcieć mu dokopać - bo w sumie tylko to potrafią. Takich to by raczej znaleziono.
A "nieznani sprawcy" działają nadal w najlepsze - exemplum sprawa Olewnika - tyle, że tu posłużono się tępymi bandziorkami do wykonania niewygodnej roboty, a potem bandziorki jeden po drugim "same się powiesili".
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#18869

http://niepoprawni.pl/blog/34/b-wazne-pikiety-przed-sadami-w-dniu-4052009r

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#18870

"Skoro przez dwadzieścia lat "nie udało się" odnależć i ukarać tamtych morderców, to niby czemu nie mieliby się znależć ich następcy"?

Nie muszę nawet pisać własnego komentarza. ;) W pełni się z tą opinią zgadzam. Dodam tylko, że są to też chyba próby wzniecania pożaru. Wtedy najłatwiej jest wprowadzać zamordyzm.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Katarzyna

#18884

Do prześladowań niepokornych osobników w Polsce niepotrzebni są nieznani sprawcy.

Wszystko może się odbyć "oficjalnie", a nawet z wydatną pomocą niezawisłej trzeciej władzy.

Poniżej jeden przykład /z wielu tysięcy równie drastycznych na terenie całej Polski/:

http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/pokaz&id=2734
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/pokaz&id=2701
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/pokaz&id=2669
http://www.aferyprawa.com/index2.php?p=teksty/show&dzial=interwencje&id=2425

Weżmy udział w sądnym dniu sądów w dniu 4 maja o godz. 9.00.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#18878

Rozumiem ze wspierasz akcje, również wybieram się przed sąd. Ale nie łudż się, że sądy i administracyjne szykany, zastąpią "nieznanych sprawców" (upieram się przy cudzysłowie). Sąd nie wybije Ci zębów na klatce. Sąd musi zachować choćby pozory legalności. To ogranicza skuteczność, komplikuje i wydłuża proces zastraszania.
ukłony

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#18882

Ale Walesa znalazl sobie gównianych obrońcow swojego autorytetu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

pat

#18915