Instrukcja na wypadek bliskiego spotkania z Wędrownym Aktywistą Platformy Obywatelskiej

Obrazek użytkownika tad9
Kraj

Instrukcja na wypadek bliskiego spotkania z Wędrownym Aktywistą Platformy Obywatelskiej.

1. Słownik terminów stosowanych w Instrukcji:

1. PO - Platforma Obywatelska
2.WAPO - Wędrowny Aktywista Platformy Obywatelskiej (łac. lemmus, potoczna nazwa zbiorcza „Świadkowie Donalda”)

Wprowadzenie.

Kwestia istnienia WAPO była do niedawna kwestią dyskusyjną. Część badaczy zakładała bowiem, że jest czymś skrajnie mało prawdopodobnym istnienie osobników pozbawionych wstydu do tego stopnia, by nie tylko przyznawać się publicznie do związków z PO, ale też agitować na jej rzecz. Pojawiające się od czasu do czasu relacje o bliskich spotkaniach III stopnia badacze-sceptycy traktowali jako:

- branie za rzeczywistość kreacji medialnych, sennych koszmarów lub wizji narkotycznych (tzw. „bad trips”).

- błędne interpretacje zdarzeń rzeczywistych, ale nie mających nic wspólnego z WAPO (spotkania z osobami zaburzonymi, odurzonymi, kieszonkowcami, ekshibicjonistami tdt, itp.)

- zwykłe konfabulacje.

Najnowsze badania zweryfikowały jednak sceptycyzm sceptyków. Nie ulega już wątpliwości, że WATO istnieją! Co więcej – w czasie kampanii wyborczej czeka nas wzmożony okres ich aktywności, w związku z czym wzrasta prawdopodobnieństwo bliskich spotkań III stopnia. Dla nieprzygotowanego obywatela bliskie spotkanie z WAPO może skończyć się szokiem pourazowym, stąd konieczność opracowania niniejszej instrukcji. Instrukcja składa się z czterech części: słownika terminów, wprowadzenia, treści właściwej, oraz załącznika, przy tym załącznik winien być stale aktualizowany i uzupełniany (patrz - czwarty punkt instrukcji)

Instrukcja

1. Nie unikamy kontaktu z WAPO. Pamiętaj! Zajęcie WAPO przez Ciebie zabiera mu czas na molestowanie innych, być może gorzej przygotowanych na kontakt III stopnia obywateli!

2. Dezorientujemy WAPO życzliwością. WAPO zaatakowany zasklepia się w sobie i jest w stanie jedynie mechanicznie recytować instrukcję, w którą wyposażyła go Centrala (patrz - uwaga o instrukcji Centrali rozsyłającej WAPO w punkcie następnym). Kontakt tego rodzaju nie daje nam wiele materiału do badań.

3. Przejmujemy inicjatywę. Pamiętaj! WAPO mają własne instrukcje służące skutecznemu wapowaniu, to jest zapychaniu umysłów obywateli propagandą. Nie pozwól WAPO realizować instrukcji, w które wyposażyła ich Centrala. Przejęcie inicjatywy polega na życzliwej odmowie rozmowy na tematy podsuwane przez WAPO i skierowanie rozmowy na tematy wybrane przez Ciebie. Pamiętaj, że masz nad WAPO przewagę psychologiczną: to on odwiedza Ciebie w Twoim domu, a nie Ty jego.

4. W celu skutecznego przejęcia inicjatywy przygotowujemy sobie z wyprzedzeniem zestaw pytań do WAPO. Propozycje pytań znaleźć można w Załączniku. Niestety - Załącznik nie wystarcza. Nie można bowiem wykluczyć, że Centrala rozsyłająca WAPO monitorując internet natrafi na niniejszą Instrukcję i wyposaży WAPO w zestaw standardowych odpowiedzi.

5. Po zakończeniu spotkania z WAPO sporządzamy notatkę, która okaże się bardzo przydatna, kiedy powstanie wreszcie Ośrodek Badań Postkomunizmu i jego Epifenomenów.

6. Uprasza się o możliwie szerokie rozpowszechnianie niniejszej Instrukcji.

Załącznik:

Zestaw przykładowych pytań do WAPO (uwaga: uprasza się użytkowników instrukcji o nadsyłanie własnych propozycji pytań w celu rozbudowy i aktualizacji Załącznika)

1. Donald Tusk w czwartym roku rządów obiecał zmniejszenie ilości podsłuchów. Dlaczego Platforma podsłuchiwała za dużo?

2. Czy możliwe jest odwołanie się od raportu MAK, a jeśli nie jest możliwe, to dlaczego Donald Tusk twierdził coś przeciwnego?

3. Za rządów Platformy wzrosła ilość urzędników, Donald Tusk przyznał, że w tym obszarze poniósł klęskę. Jeśli premier nie jest w stanie zredukować ilości urzędników, to właściwie co jest w stanie zrobić?

4. Jak to możliwe, że człowiek posiadający prawo jazdy dopuścił do nastawiania przy drogach takiej masy radarów?

5. Gdzie można znaleźć definicję „autostrady przejezdnej”?

6. Jak to możliwe, że minister finasnów przez blisko trzy lata prześlepiał mechanizm generujący ponoć jedną czwartą długu publicznego (OFE)?

7. Pytanie ostatnie – dla sadystów mających dzieci w wieku szkolnym: kiedy mój wisus dostanie laptop? (szczególni okrutnicy mogą napuścić na WAPO pociechę, by pytała: „prosę pana, przyniósł pan laptopa? Pan plemiel obiecal....”)

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rewelacja! Puszczam dalej!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#183454

SUPER!!!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183459

ale ci "Swiadkowie Donalda" to nie moje. znalazłem to gdzieś w sieci

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

tad9

#183480

Należy wykuć na pamięć rymowankę Rafała Ziemkiewicza pt. Ale to nie wina Tuska.
http://www.youtube.com/watch?v=PCUmmMrR3tU

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183462

także moje "Pogrom, tfu!, program PO"
http://niepoprawni.pl/blog/2062/moja-ulotka

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#183468

Nalezy uprzedzić WAPO, iz używanie w odpowiedzi słów PIS lub poprzedni rząd, jest dowodem kapitulacji w obliczu argumentów i dowodzi miałkości programu, z jakim WAPO Nas nawiedził.
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183465

Zapytałabym jeszcze WAPO ,dlaczego D.Tusk pozwolił rozdzielic Putinowi wizytę do Katynia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jagoda

#183483

 Ja postawilam dwa wiadra wody przy bramie. Zadnych dyskusji. Po tej ulewie nigdzie juz nie pojda.Czekam z utesknieniem. Za to lanie wody jakie nam zafundowali ja im sie odwdziecze tym samym.Serdecznie pozdrawiam.Jolka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#183500

Chyba najbardziej rozbawił mnie pomysł zajmowania neo-kociarza jak najdłużej rozmową, żeby nie miał czasu indoktrynować innych. Mam tylko nadzieję, że oni, jak "zielonoświątkowcy" nie wrócą... Przypomniał mi się też funkcjonariusz Odwiedzaj Niewiernych z Oświecającą Lekturą (czy jakoś tak....)znany czytelnikom Pretchetta... Tacy wracają.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

#183505

... do mnie przyleźli (a mieszka tu niedaleko taka niebrzydka kobietka-platfusiarka), przyszykowałem sobie taką mniej więcej gadkę:

"W pierwszej chwili chciałem łaskawej pani rzec: 'Nie chcę oglądać żadnej platformy!', ale jednak to nie całkiem tak. Bo jednak chciałbym was jeszcze pooglądać - kiedy będziecie wisieć na latarniach."

Pzdrwm
triarius
-----------------------------------------------------
http://triarius.pl - mój prywatny blogasek
http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pzdrwm

triarius

-----------------------------------------------------

http://bez-owijania.blogspot.com/ - mój prywatny blogasek

http://tygrys.niepoprawni.pl - Tygrysie Forum Młodych Spenglerystów

#183675