Nasi bracia chochoły

Obrazek użytkownika pacyna
Kraj

Właśnie reżimowa TV podała informację, iż lotnisko we Lwowie będzie miało za patrona samego Banderę. Przerażające jest to, jak jesteśmy lekceważeni przez wszystkich wokół. Ciekawi mnie co zrobią (P)rezydent i Płemieł. Jak znam życie to patron nowego portu lotniczego w będącym pod obcą administracją Lwowie zostanie utrzymany i będziemy musieli przełknąć kolejną łyżeczkę gó..a. Szydzą z nas i grają nam na nosie Niemcy i Rosja ale są to państwa duże więc ciężko jest temu dawać opór ( co nie oznacza wcale, że mamy to gładko połykać). Ale to, że klękamy przed Litwą czy Ukrainą, to jest jakaś paranoja.
Zastanawiam się tylko jak do tego wszystkiego odnosi się zapowiedź "Przedsiębiorstwa Holocaust" ( o którym często wspomina S. Michalkiewicz) i obietnicy o upokarzaniu Polski na arenie międzynarodowej.
Jak tu nie wierzyć, że zamach smoleński przyspieszył pewne procesy, którymi kierują nasi sąsiedzi a dotyczące naszego kraju?

Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika isajew nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Wie o tym każdy, kto choć raz pobił się z bratem o zabawkę/łakocie.
Pamięć o krzywdach istnieć musi, ale nie może być motywem przewodnim. Bliżej nam do Ukraińców i Białorusinów niż do jakiejkolwiek innej nacji w Europie. Może jeszcze, choć ze szczególnych względów, bliscy są nam Szkoci, Bretończycy, i nawet Anglicy.
Niech antykremlowska czujność tego nie przesłania.
Osobiście nigdy nie zgodzę się na antagonizowanie z Ukraińcami.

_ _

"Tylko dajcie Mu czas
Dajcie Czasowi czas
Zwólcie czarnym przetoczyć się chmurom
Przez Was, po Was
I między ustami"

Vote up!
0
Vote down!
-2

_ _

"Tylko dajcie Mu czas
Dajcie Czasowi czas
Zwólcie czarnym przetoczyć się chmurom
Przez Was, po Was
I między ustami"

#195902

Drogi Niepoprawny Isajewie!Czy mógłbyś wyjaśnić, jakim to cudem tak blisko nam do Ukraińców?Masz na myśli co takiego?Względy rasowe, czy jakieś inne?Nie zgadzasz się na antagonizowanie z Ukraińcami, jak można tego dokonać, przecież to niestety wrogowie RP od setek lat!Nie chcę pisać,że każdy Ukrainiec to jest miłośnik UPA, ale na tym to państewko buduje swoją tożsamość,na antypolonizmie!Jak można tak postępować?Osobiście to uważam za totalną prowokację, aczkolwiek mam wątpliwości czyja to jest prowokacja...Podniecając się Ukrainą, chyba zapomniałeś o naszych polskich prawdziwych przyjaciołach- są nimi Węgrzy!!!To jest niestety dramat,że współczesna Polska promuje"przyjaźń" z "narodem ukraińskim"(mam wątpliwości czy to naród) a nie chce przypominać o Węgrach...

Vote up!
1
Vote down!
-1

Sabatom

#195974

Dopóki Cmentarz Orląt wygląda jak szambo nie mamy prawa nawet dyskutować z chochołami.
Dopóki antypolskość jest istotą "ukraińskości" nie mamy o czym rozmawiać.
Dopóki Nasze mogiły na Kresach nie doczekają się Szacunku i Pamięci, nie mamy prawa uznawać czegokolwiek co okupuje część naszych ziem za byt państwowy.
Dopóki zbrodniarze nie zostaną ukarani i wymazani z pamięci oraz Kart Historii, musimy walczyć ze swołoczą.
TAK MI DOPOMÓŻ BÓG I KRZYŻ ŚWIĘTY!

Ś.P. Marszałek Piłsudski w takiej sytuacji wysyłał Pułk Ułanów Krechowieckich i Chłopcy robili porządek z niepokornym tatałajstwem. Ile ja bym dał aby móc choć żyć w Polsce rządzonej przez Polaków, dłużej niż pół kadencji Sejmu.

Vote up!
2
Vote down!
-2

              

#195945

ooone:

Nie powinnismy przyjmowac lotow z takiego portu, ani kierowac tam naszych.

Tylko do kogo apelowac o te polityke? Do poruszczenca co bolszewikom pomnik wystawil? Do Danzigera? Do kosmopolity (ten se dworek wyremontowal, a ja sie zaloze, ze ma obrzezanego)?

+++
Westchnijmy do niebios o pomoc.

Vote up!
1
Vote down!
-1

ooone

#195977