Ewa Jethon - Pollena 2012

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj

Proces czyszczenia dobrego imienia junty Jaruzelskiego przed Warszawskim Sądem Okręgowym w wykonaniu sędzi Ewy Jethon ma pierwsze konsekwencje polityczne: Andrzej Rozpłochowski zwrócił swoje odznaczenia prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu, a Kornel Morawiecki znajduje się w drodze na warszawską głodówkę.
Zainicjowana przez Komitet Obrony Sprawiedliwości głodówka rozpoczęła się w godzinach porannych 24 stycznia w Warszawie przy ulicy Wspólnej 61 lok. 105

Pikiety powstałego Komitetu Obrony Sprawiedliwości odbywają się codziennie między godziną 10.00 a 11.00 przy ulicy Rakowieckiej 37. To adres aresztu śledczego w którym przetrzymywany jest Adam Słomka.

Celem głodówki i pikiety jest zwrócenie uwagi opinii publicznej na mataczenie wymiaru sprawiedliwości w sprawach związanych z juntą Jaruzelskiego. W areszcie przebywa Adam Słomka, podczas gdy jak dotąd żaden ze sprawców stanu wojennego nie został prawomocnie skazany.

Żaden z przywódców sejmowych partii politycznych nie ustosunkował się do próby wyczyszczenia sumienia publicznego Polaków przez warszawski Sąd. Nieśmiało zapytam gdzie są w takim momencie Jarosław Kaczyński, Janusz Palikot czy Zbigniew Ziobro?

Ciekawe kiedy swojskie marki proszków do prania jak Pollena 2000 sięgną po sędzię Ewę Jethon do reklamy swoich wyrobów?

Ocena wpisu: 
Brak głosów