Po 11.Listopada 11

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj

Bardzo serdecznie dziękuje młodym chłopcom i dziewczętom, którzy 11 listopada 2011 na Placu Konstytucji 1952 roku w Warszawie bronili grupę starszych ludzi przed grupą agresywnych policjantów. Będziemy musieli przejść trudną próbę znieważania naszej tradycji narodowej przez ciemne postacie o zawiłych życiorysach, wierzące w operetkowe brygady międzynarodowe, siłę pałki i kastetu oraz kłamstwa medialnego.

Przykro mi, że Państwo Polskie nie było w stanie w Dniu Niepodległości obronić was przez policyjnymi pałkami i kopaniem po twarzy.
Jeszcze bardziej mi przykro, gdy widzę w jaki sposób jesteśmy obrażani przez postkomunistyczne media. Chcę abyście wiedzieli, że osobniki nas pomawiające a powołujące się na tradycję opozycji czy „Solidarności” powołują się na tę tradycje bezprawnie, podobnie jak gazieta, a jeszcze wcześniej Biuletyn Informacyjny – instytucja Armii Krajowej zawłaszczona przez neostalinowców bezprawnie i bezpodstawnie.
Niektórzy z was przechodzą właśnie piekło aresztowań i aresztów, są pomawiani i łamani. Jestem pewien, że wiecie, że jesteśmy z Wami.
Dziękuje wam za rozjaśnienie nocy kłamstwa postkomunistycznych mediów ciepłym płomieniem nadziei. Mam nadzieję, że już wkrótce pojawią się i w Polsce media wolne. Serdecznie zachęcam wszystkich do rezygnacji z konsumpcji mediów wschodniopolskich pozostających pod wpływem postkomunistów z PO i SLD.
Wyłączmy wszyscy i TVN, Polsat i TVP.
Przestańmy komentować gazietę.

Odważmy się być sobą. Podpiszmy protest. Niech mocodawcy policyjnej przemocy wiedzą, że ich bezkarność w postkomunistycznej Polsce nie jest im dana raz na zawsze. Niech wiedzą, że kiedyś wyjdzie na jaw, kto zdelegalizował Święto Niepodległości i kto wydał rozkaz siłowego dzielenia pokojowo świętujących.

„ Atak policji na pokojową demonstrację to poważny atak na wolność zgromadzeń w Polsce. Święto Niepodległości stało się pretekstem do fizycznego, siłowego rozprawiania się z przeciwnikami politycznymi. W imieniu swoim i wszystkich wolnych Polaków stanowczo protestuję przeciwko takim, grożącym demokracji i wolności zgromadzeń zachowaniom. Domagam się od władz przykładnego ukarania winnych tych czynów, a organizacje dziennikarskie, stowarzyszenia i fundacje występujące w obronie praw człowieka wzywam do potępienia tych ekscesów. Tego samego oczekuję od wszystkich partii politycznych. „

http://www.petycje.pl/petycja/8006/stop_policyjnej_przemocy.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Bardzo serdecznie dziękuje młodym chłopcom i dziewczętom, którzy 11 listopada na Placu Konstytucji 1952 roku w Warszawie bronili grupę starszych ludzi przed grupą agresywnych policjantów. 

1952?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200752

..oficjalna nazwa placu położonego w centrum Warszawy znanego także pod skrócon
ą nazwą Placu Konstytucji. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tomasz Sokolewicz

#200754

W takim szyku to zdanie można odczytać, że 11 listopada 1952 r na Placu Konstytucji w Warszawie młodzi chłopcy i dziewczęta bronili grupę starszych ludzi...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200757

Dziękuje. :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tomasz Sokolewicz

#200766

w okolice jelita grubegoo.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee#p/u/1/V556jxrXsoc

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#200758

10 od razu,bardzo pięknie to pan zmontował,jestem spokojnym człowiekiem,ale nuż mi się mimo woli otworzył,takich perełek więcej,niech ludzie w końcu zaczną myśleć

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200771

Pozdrawiam PS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200774

Powoli rozjaśnia się z czym mieliśmy do czynienia.Płemieł nieobecny, p.rezydent nie poszedł do teatru, bufetowa składa konstruktywne wnioski o naprawę prawa.Milicja zapobiegła najgorszemu, kretynka polityczna otworzyła Polskę na kolorowo.

Skoordynowana akcja wszyscy na stanowiskach.Chyba ta prowokacja im nie wyszła.Czyli tym razem nie przegraliśmy. Tylko tyle.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#200778

Nie przegraliśmy?

100.000 ludzi w polu pomimo szumu informacyjnego neostalinowskich mediów, znacznego uszczuplenia kasy na najemników z Niemiec i ryzykownej prowokacji wnuków Stalina pracujących w policji.

Przy ciepłym, symbolicznym ogniu pochłaniającym kłamstwo mogliśmy się ogrzać i zobaczyć, że to wszystko robią 17 latki. Mimo masowych deportacji i apartheidu!

Pan to nazywa patem?

Patrząc na płonące samochody TVN i jestem baardzo szczęśliwy. :-)

Wiem, że będziemy wolni.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tomasz Sokolewicz

#200837

Witam,
ja nie wiem czy będziemy wolni.
Ja tego pragnę i wiem, że to nasza powinność wobec Polski.

Serdecznie Pozdrawiam

jwp

Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ?
Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

jwp - Ja też potrafię w mordę bić. Hr. Skrzyński - Panie Marszałku, a jaki program tej partii ? Marszałek Piłsudski - Najprostszy z możliwych. Bić kurwy i złodziei, mości hrabio.

#200861

nigdy dość przyzwoitości i honoru

Popieram pana w całej rozciągłości i taż apeluję by wyłączyć Polsat i TVN,ale innym sposobem,to jest domagać się od kablówek (ja nie korzystam w ogóle)aby nie było w pakiecie tych stacji pod żadną postacią,ja tego się domagałem,powiedziano mi ,że mogę sobie nie oglądać na moje domaganie o obniżkę ceny to zrezygnowałem z podpisania nowej umowy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

nigdy dość przyzwoitości i honoru

#200911