Euro 2012: demonstrujmy!

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Idee
W kraju którego Prezydent został wybrany w większej kratce wyborczej i nikt nie zaprotestował, gdzie co najmniej jedna druga ludności nie ma swojej telewizji, która należy do oligarchów wywodzących się wprost z komunizmu ( walterowskie media), gdzie nie ma żadnej szansy na pokojowe zaprezentowanie swoich poglądów, bo głos wyciszą, wizję zmontują a całość skomentują i tak walterowscy politrucy z gaziety tej czy innej frakcji PZPR, dzisiaj w barwach gaziety, pisma KC PZPR „Polityka” czy partyjnych telewizji. Jedyną szansą przebicia się jest świecenie do kraju światłem odbitym z Zachodu. Nie jest to łatwe wobec fatalnego stanu polskiej dyplomacji, wyspecjalizowanej od lat w systematycznej osłonie oligarchii rządzącej Polską i wspieranej przez służby z bogata tradycją dezintegrowania emigracji. Czy sytuacja w której w ramach tego systemu mniejszość rządzi większością jest beznadziejna? Niezupełnie. Dobrym momentem do zaprezentowania światu i sobie faktycznej sytuacji w Polsce jest Euro 2012. Zachęcam wszystkie siły nie związane z platformą agenturalną do organizowania w tym czasie wieców i manifestacji. Policzmy się na nowo. Zapraszam przeciwników politycznych z PPR, narodowców i piłsudczyków, „Sprawiedliwych” i tych, którzy wspierają juntę Jaruzelskiego, księży i gejów, kaczystów i niepodległościowców – wyjdźmy na ulicę bronić demokracji. Sam organizuje tradycyjnie już demonstrację pod domem Wojciecha Jaruzelskiego. Tym razem pod hasłem: „Oddaj ukradziony dom jego właścicielowi.” Demonstrujmy. ]]>http://www.facebook.com/questions/396461997050993/]]> ]]>http://www.facebook.com/groups/173677226073124/]]>
Brak głosów

Komentarze

Pełna zgoda. Koniecznie jednak należy rozszerzać uczestnictwo na cały kraj, organizatorzy muszą nagłaśniać i apelować o poparcie do wszystkich organizacji politycznych i społecznych, a więc dobrze przygotować. Teraz czasem odbywa się to "ad hoc" .

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#250963

Który i tak wydarzenia na stadionach przykryją. Jedyne co było by naprawdę zauważalne to strajk służb transportu. A chodzenie po ulicach z transparentami to i tak nikogo z zachodu nie zaciekawi, bo tu nie przyjadą politycy, ale zwykli kibice, których interesować będzie tylko piłka nożna

Vote up!
0
Vote down!
0
#250964

[quote=bartgor]Który i tak wydarzenia na stadionach przykryją. Jedyne co było by naprawdę zauważalne to strajk służb transportu. A chodzenie po ulicach z transparentami to i tak nikogo z zachodu nie zaciekawi, bo tu nie przyjadą politycy, ale zwykli kibice, których interesować będzie tylko piłka nożna[/quote]

Za zwykłymi kibicami przyjadą dziennikarze, nie tylko sportowi. Pokazanie marnego stanu demokracji porównywalnego z Rosją Putina to szansa. Czy zaciekawimy Zachód? To juz zależy od nas. :)
Strajk transportu pokazałby nas jako warchołów - radziłbym przemyśleć...

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#250967

Tylko zdecydowany protest w skali całego kraju może dać jakieś efekty.Polacy tu nie chodzi tylko o wiek emerytalny,czy telewizję Trwam.Jesteśmy bezczelnie okradani przez elity i jeśli się nie zjednoczymy i nie wykopiemy tych złodziei będą to robić nadal.

Vote up!
0
Vote down!
0
#251101

[quote=Tomasz Sokolewicz]Za zwykłymi kibicami przyjadą dziennikarze, nie tylko sportowi. Pokazanie marnego stanu demokracji porównywalnego z Rosją Putina to szansa. Czy zaciekawimy Zachód? To juz zależy od nas. :)
Strajk transportu pokazałby nas jako warchołów - radziłbym przemyśleć...[/quote]

Również radziłbym przemyśleć i pójść właśnie w tym kierunku.
Na zachodzie znają strajki transportu - gdzie ich nie było ? Będą mieć właściwe skojarzenia - jeśli infrastruktura pada to musi być na prawdę źle.
Inne formy oczywiście są konieczne, ale mogą nie być właściwie odebrane.

Będzie bardzo łatwo rozegrać wszelkie manifestacje jako lokalny koloryt o podłożu politycznym, dodatkowo tajemniczy, bo kto się będzie zagłębiał w treść haseł w obcym języku ?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#251324

gość z drogi

Panie Tomaszu ,czy dobrze przeczytałam...?

jestem za manifestacjami,ale czy ze  wspierającymi jaruzelskiego chciałabym iść w jednym szeregu ?

ja,akurat nie

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#251338

O chodzeniu z juntą w jednym szeregu, głodowaniu itp nie ma mowy. W ferworze pisania napisałem jedno zdanie za dużo.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#251373

gość z drogi

bywa :)

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#251413