Wstyd mi, że Donald Tusk jest premierem RP

Obrazek użytkownika Tomasz Sokolewicz
Kraj
Strasznie mi wstyd. Zdjęcie usunięte na prośbę polskiego MSZ dnia 28.10.2011 ze strony tytułowej serwisu internetowego CNN.com Wcześniejszy felieton: http://niepoprawni.pl/blog/5198/v-przeziebienie-v Dalsza część wstydu: niemiecka "Sueddeutsche Zeitung" ]]>http://www.sueddeutsche.de/leben/handkuss-fuer-frau-merkel-feuchte-geste...]]> opublikowała artykuł pod pierwotnym tytułem "wilgotna podlegość" zamienionym jednak na "wilgotny wyraz szacunku". Artykuł został bez tutułu i niektórych mocnych żartów przetłumaczony przez tłumacza IKA w dzisiejszej "Rzeczpospolitej". Namolność a la polonaise... taaaa... ]]>http://www.rp.pl/artykul/118801,741154-Dlaczego-Tusk-pocalowal-Merkel-w-...]]> Donald Tusk rozsławił imię Polski. Ciekawe, czy następnym razem wjedzie do Brukseli konno? :-)
Brak głosów

Komentarze

Wstyd jest nam.
A on uszanował chlebodawcę.
No może namiestnika chlebodawcy.
Pozdrawiam

"My nie milczymy, my rośniemy,zmieniamy w siłę gorzki gniew- I płynie w żyłach moc tej ziemi, jak sok w konarach starych drzew" Yuhma

Vote up!
0
Vote down!
0
#195099

To jest gest kundla – pokazany całemu światu przez CNN z pełną premedytacją ! W relacjach dyplomatycznych nie ma całowania w rękę ! Czy wyobrażacie sobie, że Putin całuje tak Merkel? Albo nawet premier najmniejszego kraju Europy ? Tusk to kundel Angeli i tak go trzeba nazywać ! 10 !

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#195109

 Hańba.Ciekawy jestem gdzie całuje Putina jak z nim się spotyka????

                                                               

Vote up!
0
Vote down!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#195117

u szczura biurowego na salonie: http://szczurbiurowy.salon24.pl/358308,tusk-i-merkel-w-cnn-27-10-2011, polecam
--------------------------
Reszta nie jest milczeniem.

Vote up!
0
Vote down!
0

----------------------------------------------
*Reszta nie jest milczeniem, ale należy do mnie.*
*Ale miejcie nadzieję; bo nadzieja przejdzie z was do przyszłych pokoleń i ożywi je; ale jeśli w was umrze, to przyszłe pokolenia będą z ludzi martwych.*

#195130

Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym mową ciała wizytę na blogu Szczura Biurowego. Osobiście nie mam nic przeciwko lokalnym zwyczajom: bekaniu, smyraniu nosami, misiaczkom, całowaniu w policzek, dawaniu "piątki" i całowaniu w rękę pod warunkiem, że podobnie jak toaleta czy drapanie się po genitaliach nie są okazywane publicznie.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#195135

Nie uwazam, zebym mial sie wstydzic za Premiera. Ja go nie wychowywalem! To on musi sie wstydzic swojego braku oglady. Ale gdzie mial sie tego nauczyc? Na wykladach marksizmu- leninizmu? Podczas nocnej zmiany? Takie zdjecia, szczegolnie te z blogu Szczurabiurowego powinno sie powielac. Jak to lemingow boli widac z komentarzy na ww blogu. 

Vote up!
0
Vote down!
0
#195132

Premier Donald Tusk reprezentuje Polskę. Uwagi na temat prowadzenia się pani Obamowej, końska kupa przed nosem prezydenta USA, brak ochrony przed deszczem dla francuskiego Prezydenta to wizytówka także i Twoja.

Vote up!
0
Vote down!
0

Tomasz Sokolewicz

#195177

Ja się nie wstydzę,
Gdy pomyślę o Smoleńsku,po prostu się brzydzę.
http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhee

Vote up!
0
Vote down!
0

JAN OLSZEWSKI

#195212