Kilka spostrzeżeń poserialowych

Obrazek użytkownika Smok Eustachy
Kraj

Kilka spostrzeżeń poserialowych

 
 

National Geographic jest w stanie wysmażyć jednego gniota, znany wytwór chorej jaźni odcinek "Śmierć Prezydenta" (http://smocze.opary.salon24.pl/482231,katastrofa-national-geographic). W innych odcinkach serii znajdujemy jednak szereg interesujących informacji, kiedy bowiem nie mają w świadomości konsekwencji podawanych informacji bezwiednie się wkopują. Śledztwo smoleńskie to takie kuriozum, że próbując niekompromitować go w innych odcinkach doszczętnie straciliby wiarygodność, którą się cieszą poza naszym krajem. Bo u nas umiarkowaną się cieszą.

Żeby daleko nie szukać oglądałem ostatnio odcinek "Katastrofa w przestworzach - Tajemnica z Miami (Beach Crash)":
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YID0EGWum-A

Można tam wyłowić kilka ciekawych informacji:

  1. Amerykańska komisja, czyli NTSB czuje się niekompetentna podejrzewając działania kryminalne. Dlatego prosi o pomoc FBI. Komisja Millera nikogo nie prosiła.
  2. Ślady sadzy nasuwają podejrzenia. Wybuch bomby prawdopodobny.
  3. Co prawda nie mamy podanych dokładnych dat, ale nie mamy żadnych przesłanek świadczących o ponad trzyletnim oczekiwaniu na wynik badań pirotechnicznych.
  4. Można badać krawędź skrzydła pod mikroskopem i ustalić przyczyny urwania.

Najbardziej zdegenerowane lemingi nie pojmują znaczenia punktu pierwszego, czyli czemu Komisja Millera nie była kompetentna. Aby tą kwestię objaśnić odwołam się do specyfiki ochrony tzw VIPów, czyli ważnych osobistości. Jest ona konieczna dlatego, bo są to ludzie szczególnie narażeni na ataki, które są trudne do przewidzenia. Dlatego np. samoloty przed każdym lotem powinny były być sprawdzane pirotechnicznie, czego nie praktykuje się przy zwykłych lotach. Dlatego hipoteza zamachu powinna być rozpatrywana z urzędu jako prawdopodobna, ze względu na charakterystykę pasażerów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

smolenskim sa w jednej sitwie i odpowiadaja za ten zamach na rowni z tymi co byli jego bezposrednimi sprawcami.
Dokonanie zamachu na Prezydencie RP jest najwieksza zbrodnia
wymierzona w caly narod polski, a pozniejszy zamach stanu kiedy to Komoruski pachol ruski objal stolek prezydencki i dzialania jego ekipy jak i rzadowej prowadza do bezposrednich wnioskow kto zata zbrodnia stoi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1
#375880