Wiekopomny dzień

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Warszawa, polski parlament - 2011-11-08.
Trudno nie wrócić do tego dnia.
A nawwt nie można nie wrócić, bo to wiekopomny dzięń dla IIIRP postkomunistycznej, a konkretnie dla lewactwa, michnikowszczyzny i salonu z nimi związanego.

Oto oni - "Biedroń i Grodzka to jest taka nasza duma narodowa” jak obwieścił wszem i wobec antyfaszysta z Czerskiej, Blumsztajn w programie Loża prasowa u Łaszczowej przy Wiertniczej 13 listopada br.

To zdjęcie, wysłane z Warszawy w świat przez Agencję Reuters 8 listopada br. ruszyło z posad bryłę świata, a obywatele Jamajki i Gabonu zastygli w bezruchu i tkwią w nim po dzisiaj.
W trans wpadł równiez michnikoiod Bartosz Weglarczyk, a przy Czerskiej karnawał bunga-bunga.

Wodzirej trefnisiów Michnika oznajmia - Widok ich obojga siedzących w ławach poselskich to historyczny dzień dla Polski - tej naprawdę solidarnej, tej naprawdę otwartej i tej naprawdę przyjaznej. To Polska, z której jestem bardzo dumny.

Więcej... http://wyborcza.pl/1,75968,10609414,Polska_naprawde_solidarna.html#ixzz1e4NazUVH

Tak, to historyczny i wiekopomny dzień.
Gajowemu pod żyrandolem nie pozostaje nic innego, jak dzień 8 listopada ogłosić świętem narodowym, nowym dniem niepodległości.
W dniu tym, wiekopomnym wyjdą w tęczowym korowodzie na ulice miast i wsi wszyscy z jasnej Polski.
A póżniej wiec, kolorowy i na wskroś światowy.

15.00 – początek radosnego, kolorowego wiecu w centrum miasta. W programie m.in. występ grupy „Samba z szamba”, performans Katarzyny Kozyry „Kolorowa cipka niepodległa”, wykład Kazimiery Szczuki „Piłsudski była kobietą”, warsztaty „Jak zostać bezpaństwowcem”, konkurs dla dzieci na najśmieszniejszą karykaturę polskiego godła, wykład Cezarego Michalskiego „Dlaczego mi wstyd, że jestem Polakiem”, gra terenowa „Wytrop faszystę”, promocja książki Wandy Nowickiej „Śmierć darmozjadów” i wiele innych atrakcji.

Porządku pilnować będą bojówki niemieckie z siedzibą w Centrum Warszawy - Nowy Wspaniały Świat.
Imprezę namaści błogosławiony Sierakowski, Sławuś Sierakowski.
I kiełbasa będzie z musztardą i to za darmo, a może i piwo na krzywy ryj, bo to przecież postępowy ryj.

Radujmy się!

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-lukasza-warzechy/18291-przebieg-wydarzen-11-listopada-2016-r

http://wpolityce.pl/wydarzenia/18285-ile-nas-kosztuje-radykalna-lewica-tylko-teatr-wystawiajacy-sztuke-o-sierakowskim-dostal-600-tys-zl-na-trzy-lata-od-wladz-warszawy

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

"historyczny dzień dla Polski"?
Węglarczyk powinien się porządnie walnąć w łeb, a jak to nie pomoże to kolejny raz; w Sejmie powinni siedzieć ludzie wybrani ze względu na kompetencje, a nie parytety płciowe czy tęczowe

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#201247