Kłamca

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- Było to takie uczucie trochę, muszę powiedzieć, szokujące. Że ten człowiek wszedł jednak do mojego biura, i troszkę tak się mówi w takich sytuacjach: dostałeś drugie życie. To może przesada aż tak, ale na pewno było to nieprzyjemne. Świadomość, że on tam był. Wczoraj dopiero ujawnił to portier, powiedział to mojej pani dyrektor biura w Łodzi. Ona złożyła zeznania w prokuraturze - to słowa Niesiołowskiego, który się kulom nie klania.

Dokładnie ośmiu kulom które rzekomo miały być wpakowane w jego pierś, tylko ją za póżno nadstawił i wkurzony Ryszrd C. pobiegł do łódzkiego biura PiSu, by tam ulżyć swojej nienawiści do Stefana.

Po tych słowach bohater salonu pofruwał po studiach telwizyjnych, gdzie nie zapomniał splunąć jadem w kierunku Kaczyńskiego i znikł.

- Nie będzie spokoju w polityce, dopóki nie odejdzie z niej Jarosław Kaczyński - mówił w Polsacie News w programie "To był dzień" wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski. - Kaczyński kłamie nawet, kiedy śpi - dodał.
I to był ostatni gościnny występ oszołoma Niesiołowskiego.

Przysnął ten kabotyn czy co?
Kłamie i nie musi nawet spać.

Dowody zebrane przez śledczych z Łodzi, nie potwierdzają informacji, że Ryszard C. kilka godzin przed zabójstwem był w budynku przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi, gdzie mieści się biuro poselskie wicemarszałka sejmu, Stefana Niesiołowskiego.

Prokuratura przesłuchała dyrektor biura, portiera budynku, a także inne osoby, które mogły mieć informacje w tej sprawie. Zabezpieczyła także nagrania z monitoringu budynku, ale okazało się, że nie ma już nagrania z dnia, w którym miał być widziany Ryszard C.

- Te informacje faktycznie wymagały sprawdzenia. Na końcowe wnioski należy jeszcze poczekać, ale te dowody, które do dzisiaj zostały przeprowadzone, nie potwierdzają, że to właśnie Ryszard C. był w tym budynku - powiedział PAP Kopania.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sensacyjne-ustalenia-Ryszard-C.-nie-byl-u-Niesiolowskiego,wid,12818428,wiadomosc.html?ticaid=1b2dc

Czekam teraz, kiedy blondynka zaprosi go do programu z kropką, do radia ZET, kiedy ugości go rmffm i Polsat News.

Niesiołowski KŁAMCA!
To dopiero NEWS.
"Obiektywni" dziennikarze zapewne będą scigać się w podjęciu Stefana na swoich salonach.
Ciekawe, ktory pierwszy będzie spijał miód ze złotych ust Niesiołowskiego.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...był w tym biurze, po pan Niesiołowski w to wierzy. Wierzy, że to był zamach na niego, jak i w to, że prezydent doprowadził do katastrofy w Smoleńsku ,czy że jego brat odpowiada za zamach w Łodzi. Nowe Oświecenie to sekta, i argumenty logiczne do jej wyznawców nie trafiają!

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#101206

Stefek, w przeciwieństwie do ciebie we mnie to nawet Rysiu C. był na całego hahahaha!!!!!1

Osiem kul przeznaczone dla Stefka Plujki:

1. hahahahahahahaha !!!!
2. hahahahahahah !!!!!!
3. hahahahahahaha !!!!!
4. hahahahahahaha !!!!!

(...)

5. hahahahahahaha !!!!!

(...)

6. hahahahahahaha !!!!!

(...)

7. hahahahahahaha !!!!!

(...)

8. hahahahahahaha !!!!!
=============================================

Badanie specjalistyczne Stefka Plujki:
NIEPOCZYTALNY !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Obibok na własny koszt

#101318