TUSKU, musisz! .... albo .........

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

TUSKU, musisz! - grzmiał niezbędnik kazdego YNTELYGENTA na okładce „Polityki” z 13 pażdziernika 2007 r.
Utalentowany Donald pojął w lot.
Zrozumiał, że musi i słowo niezbędnika dla jasnych Polaków stało się ciałem.
I wszelkiej maści pajace bzdecące o"dusznej atmosferze", o tym, jak się w tej dusznej atmosferze duszą, jacy są nieszczęśliwi, jak się boją świateł jadącego za nimi samochodu i każdego pukania do drzwi, jak wpadają w panikę, by mleczarzowi drzwi uchylić zaczęli lizać trzewiki jedynemu i słusznemu.
Liżą nadal, mimo, ze zamiast mleczarza zobaczą "zakochanego" w łapowkarze Beatce jakiegos agenta od Donka, czy Bronka.
Nareszcie doczekali się trampkarza na miarę swoich marzeń i potrzeb, który dres zamienia na markowy garnitur, mruży oko, marszczy czoło i udaje, że myśli, tak jak i oni udają inteligentów.

Niezbędnik każdego YNTELYGENTA krzyknął ponownie:

Bronku, do broni, wstrętny PiS nas goni!
Bronku, jak na gajowego przystało za broń chwycił i pałac zdobył.

Ale wciąż YNTELEGENTOM było troszkę duszno.
I wprowadzili chama na salony.

Cieszę się niezmiernie z wyniku Ruchu Palikota i mam nadzieję iż wprowadzą nowy powiew świeżego powietrza do ław sejmowych - entuzjazmowali sie chłoptasie i dziewczynki wielkomiejskie.
Będzie to powiew świeżego powietrza w skostniałych nieco już strukturach - radowała się michnikowszczyzna.
Paradowska ubawiona chamskimi dowcipami Januszka o s.p.Gosiewskim napisała:

- A tak na marginesie, ponieważ z duża częstotliwością kursuję między Warszawą a Krakowem właśnie przez Włoszczowę, często widuję posła Gosiewskiego, bo jakoś, gdy widzę napis „Włoszczowa” od razu mam skojarzenie ? Gosiewski. I jest to zupełnie sympatyczne skojarzenie. Dlaczegóż to piękną nocą miałby się nie przechadzać po tym bardzo porządnym peronie?-

Cham na salonie jest trendy i cool.
Co innego taki oszołom jak Gowin.
Minister sprawiedliwosci drażni wielkomiejskiego Lisa, pluszową maskotkę TUSKU, musisz.

Jarosław Gowin złapał wiatr w żagle. Uaktywnili się też jego koledzy z "nurtu republikańskiego". Tomasz Lis nie ma wątpliwości, że premier powinien żałować nominacji dla Gowina.
- Myślę, że Tusk chciał go sparaliżować odpowiedzialnością. A tymczasem on harcuje o wiele sprawniej niż w sejmowych kuluarach - ocenił Donald Lis, a może Tomasz Tusk.

- Taki wyborca słyszy, że Gowin nie chce do końca bronić praw kobiet. I jest Żalek, który nie chce sprzedawać środków antykoncepcyjnych. I wyborca pyta: czy ja się podpisuję pod czymkolwiek, co mówi Gowin? To jest moja partia? To jest ta wielkomiejska partia liberalna? - pytał w imieniu wyborców Lis.

Lis nie ma wątpliwości, że nie sprawdził się pomysł premiera na zaangażowanie Jarosława Gowina w prace rządu.
- Myślę, że chciał go sparaliżować odpowiedzialnością. A tymczasem Gowin harcuje w ministerstwie o wiele sprawniej, głośniej i skuteczniej niż w sejmowych kuluarach. Premier popełnił błąd. Nie docenił przeciwnika przez duże "P" - mówił w "Poranku Radia TOK FM".

- Premier nie docenił naturalnej energii, która płynie z takiego stanowiska jak minister sprawiedliwości dla polityka, który ma dla siebie koncepcję - dodał prof. Wiesław Władyka z tygodnika "Polityka".
I przypomniał, że to właśnie stanowisko ministra sprawiedliwości było trampoliną dla Lecha Kaczyńskiego i Zbigniewa Ziobry.

Biuro Polityczne Polskiej zjednoczonej Platformy Obywtelskiej w osobach Prof. Władyka, Tomasz Lis, Wołek i I sekretarz towarzysz Żakowski uważa, że ofensywa konserwatystów z PO pod wodzą Jarosława Gowina nie doprowadzi do powstania nowej prawicowej partii.
- Po prawej stronie sceny politycznej pakiet kontrolny ma Jarosław Kaczyński. Ale Gowin na pewno ma spory pakiet akcji w Platformie Obywatelskiej.
Wystarczająco duży, żeby Donald Tusk miał parę razy w tygodniu zgrzyt zębów z tego powodu - uważa szef "Newsweeka".

Piątkowe posiedzenie POlitbiura dbyło sie jak zawsze o poranku w piątek przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie, w biurowcu Agory.
Obrady prowadził towarzysz, niezbędnik każdego YNTELYGENTA, Żakowski, a uczestniczyłi jego viceniezbędniki.

TUSKU, musisz ...... nas słuchać, albo zamienimy cie na nowszy model!
Radzi ci dobrze wielkomiejski chłoptaś, twoja pluszowa maskotka - lisek, wystarczający yntelygentny, aby pracować w telewizji ale nie, żeby ją oglądać.
Oglądanie telewizji to zajecie dla niepowaznych baranów, głupców, chamów i prostakow.

ONI, czyli YNTELYGENCI to margines, reszta to smród i zatęchła prowincja.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Kryska! A co to będzie, jak Tusk poleci Rymkiewiczem i powie, że musi to (on) na Rusi... ??? :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249352

Według mnie zdjęcie Palikota pokazuje, ze ma kandydozę (od Candida albicans) jamy ustnej, czyli po prostu drożdżycę. Popatrzcie na jego język. Powinien ograniczyc cukier i nabiał, przydałoby się trochę bakterii kwasu mlekowego (jak po antybiotykach), które stwarzają drożdżom niekorzystne środowisko. Nie zaszkodziłoby ograniczyć alkohol.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249362

a Ty gastrolog, czy co?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249379

Nie, nawet nie jestem w ogóle lekarką. To tylko trochę obserwacji czy doświadczeń z rozmów się nazbierało. Zresztą zastrzegłam się, że to tylko "według mnie".

Palikot sam wystawił język, najwyraźniej rozpaczliwie prosząc o pomoc. Zrobiłam więc, co mogłam ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249382

jaka morda, taki jezor

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249386

na ozorze ma diabli jad, jest to trujący jaad szczególnie niebezpieczny dla wszystkiego co polskie, moralne, ludzkie.  To masoński jad, śmiertelnie niebezpieczny dla polskiej młodzieży.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249544

tych gości oglądać w więziennych drelichach. Takie muzeum a tam w klatkach ku przestrodze z opisami kto i za co, nic z tego oni lądują na coraz wyższych stanowiskach a życie mija. Blogi pęcznieją mamy wolność wirtualną.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249388

lisica ma zarabiać 30 tyś za czytanie wiadomości w 10 wydaniach Panoramy TVP2, a ponoć TVP jest w kryzysie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#249682

powinno być : Bronku , do  brony !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#353002