To idzie JASNOGRÓD!

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
- "Nie dajcie sobie wmówić, że Polska jest najważniejsza. Najważniejsze jest nasze życie" - radził Marek Kondrat woodstockowiczom. - "Musicie przeżyć swoje życie tak, żebyście byli zadowoleni"- On sam po 50. urodzinach postanowił poświęcić się pasji winiarskiej, by był z siebie zadowolony. Zadowolenie sprawia mu równiez obrzucanie błotem Kaczyńskiego i jego elektorat, dzięki czemu jest stałym bywalcem salonu. Wakacje....nuda....co tu z sobą zrobić? Róbta co chceta już było. Następne tarzanie w błocie w oparach alkoholu zakąszanego trawką dopiero za rok. No pozostała jeszcze wolna miłość oczywiście bez zobowiązań. Miłość poczeka. Najpierw JASNOGRÓD rozprawi się z ciemnogrodem lub jak kto woli z paranoikiami. Byle tyko kaftanów było pod dostatkiem. Obłąkańców do psychuszki lub na stos a kawałek drewna przyda się na podpałkę. 9 kwietnia 2010 godzina 23 Krakowskie Przedmieście przez pałacem prezydenckim. Gromadzi sie JASNOGRÓD, by zadać cios ciemnogrodowi. Czas na ostateczne rozwiązanie. Pod hotel Bristol - ciemnogród gdzie w najlepsze śpiewano oazowe pieśni. Na przeciw nich JASNOGRÓD - w większości młodzi manifestanci uzbrojeni w takie transparenty jak "Precz z krzyżem", JASNOGRÓD wrzeszczy: "Hop hop. Kto nie skacze ten za krzyżem" "pokaz cycki" "Hop hop. Hop hop. Kto nie skacze ten jest pedał" "Spieprzaj dziadu", "Do kościoła!" . Pokolenie JPII pokazało swoją twarz. Samego premiera Donalda tez JASNOGRÓD cieszy. . - Pod Pałacem nie dzieje się żadna katastrofa. Proponuję odrobinę poczucia humoru i dystansu – stwierdził premier. - Ten osobliwy Hyde Park nie jest dla miasta szczególnie groźny powiedział naczelny cudotwórca IIIRP. A więc bawmy się. Do następnego razu. Będzie ubaw po pachy. Niebawem będzie zupełnie goło ale jakże wesoło! Tylko tych ocalałych z potopu mi żal. Oni nie mają żadnego parku a co dopiero Hyde Park. pokaz cycki! mohery na stos! spieprzaj dziadu! do koscioła!....... ]]>http://www.tvn24.pl/-1,1668685,0,1,premier-do-krzyza-z-poczuciem-humoru,...]]> ]]>http://www.rp.pl/artykul/520489_Kac_po_cyrku_pod_krzyzem.html]]>
Brak głosów

Komentarze

ossala
tej tuskiej zakały, to miałam ochotę wyciąć w kły!
Dystansu i poczucia humoru! Albo on jest tak głupi, albo bezczelny i arogancki, albo jeszcze kaca nie wyleczył po zaprzysiężeniu!

Vote up!
0
Vote down!
0
#78668

Jesteśmy świadkami najbardziej hańbiącego wydarzenia ostatnich lat.Nie doprowadzili do niego ulicznicy ani kryminaliści,doprowadzili do niego nasi wodzowie,doprowadzili do niego "chłopcy z ferajny"Tusk nie potrafi ukryć, idiotycznej radości po wczorajszych wydarzeniach.Ale każdy kij ma dwa końce,któregoś dnia ta sama złota młodzież upomni się o niego.Pokazano im drogę ,wiedzą ,że mogą bezkarnie lżyć ,uwłaczać,mając poparcie autorytetów na glinianych nogach."Bezstronne",niezawisłe ,media bardzo się bały o to co powie o naszym fanatyżmie świat,bardzo się bały,czy aby świat nie pomyśli o nas ,że jesteśmy tacy zacofani,tacy be. Tak, myślę,że dzisiaj myślący świat,zastanawia się dlaczego Polska wyrzeka się swojej tożsamości,nikt nie będzie nas szanował bo nie mozna szanować narodu ,który nie szanuje siebie.Świat się zastanawia jak w naród z którego rodowód swój bierze JAN PAWEŁ II ,KARDYNAŁ WYSZYŃSKI,gdzie kościoły pękały w szwach w czasach komuny,gdzie przez wieki krzyż był najważniejszym symbolem,dzisiaj z tym krzyżem walczy.Ale świat nie wchodzi za kulisy tego teatru.........Chwała wytrwałym obrońcom,dzięki Wam za odwagę ,za wiarę za wytrwałość!!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

Ania

#78709