MIGAWKI SPOD KRZYŻA

Obrazek użytkownika Demokracja
Kraj

Zastanawia, że pośród chuliganerii która umawia się pod pałacem, bardzo wiele jest osób starszych - mężczyzn i kobiet około 60 lat, którzy wcale nie tracą wigoru, przeciwnie: wielokrotnie stają się liderami agresywnych okrzyków i działań...

Aha, jeszcze jedna uwaga: już którąś noc pod pałacem stoi dwóch mężczyzn z rozwaloną komórką, którą rzuca pod nogi modlącym się lub tym, którzy przychodzą pod krzyż, po czym głośno awanturują się oskarżając osoby spod krzyża, że rozwalają im komórki. Za każdym razem zbiegają się media, "dokumentując" "nieprzyzwoite zachowanie obrońcow krzyża". Nie dajcie się nabrać, ta komórka jest zepsuta i rozwalona!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

W razie gdyby coś bardzo złego się działo (np. czynna agresja), będą dowody. Choć słyszałam, że policja programowo ignoruje zgłoszenia spod pałacu. Takie mają wytyczne. Tak czy inaczej, zbieraj dokumentację, na ile możesz. Dzięki.

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#78276

to przeważnie  byli członkowie {członkinie},które w jakiś choćby minimalny sposób chcą uzasadnić swoje w dużej części pokręcone jestestwo.Już nie mają swego boga-partji na zhp są za starzy,więc muszą jakoś wyrzygać swą gorycz.Stare panny, nauczycielki i urzędniczki należą do tych grup.Wnich ma tvn, czy superstacja większość szczekaczy.Pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

staryk

#78298

T - REX    Przepraszam Pana , ale krotkie pytanie w sprawie sformulowania .

Mowiac czlonkowie /czlonkinie mial Pan na mysli czlonki / czlonkowe  ?  Bo jesli tak  , to bynajmniej nie tylko  byli ale i obecni  . To kwestia natury i charakteru , a nie tylko formalnej przynaleznosci partyjnej .

Tak poza tym to frustracja wynikajaca z utraty tozsamosci partyjnej wywoluje tropizm stadny .  Obecna kombinacja odnawiajacego sie ponownie totalitaryzmu / dyktatury i stylu rzadzenia wywoluje jak najbardziej sluszna nostalgie i z niej wynikajaca identyfikacje z "nowa" formacja . Oni mysla , i slusznie , ze PZPR sie odradza jak Fenix z popiolow .

Przeciez metody uzywane wobec bezbronnych starszych ludzi spokojnie sie modlacych pod palacem niczym sie nie roznia od "starych i dobrych"  czasow komunizmu , prawda ? Wiec to skadinad calkowicie logiczne , ze czlonkow i czlonkowe ciagnie tam jak cmy do swiatla . Doskonale sie czuja mogac komus bezkarnie poublizac , nie mowiac o podniesieniu wartosci wlasnej  z tego wynikajacej .

Ludzie mali maja nieodparta potrzebe pomniejszania innych , a tam jakzesz latwo to uczynic kosztem bezsilnych i bezbronnych , zatopionych w modlitwie . Karly tak juz maja .

W przeciwienstwie jednak do prawdziwych nocnych  motyli , ktore sciaga swiatlo  te ludzkie motyle sciaga tam ciemnosc . Takich motyli ktore przyciaga ciemnosc coraz tam teraz wiecej . Jutro ma byc podobno cala chmara . Ale te motyle ciemnosci powinny byc bardzo ostrozne , w ciemnosciach najlepiej czuja sie ciemniaki .

To co sie tam teraz wyprawia ma niewiele wspolnego z kwestia stricto religijna , coraz mniej . To glownie kwestia patriotyczno - polityczna . Naglasnianie aspektu religijnego sluzy wylacznie ukryciu faktu , ze aspekt patriotyczny jest o wiele wazniejszy , choc oczywiscie zlewaja sie ze soba w duzej mierze . Poniewaz jednak wielu Patriotow mlodszego pokolenia nie ma tej religijno - patriotycznej tozsamosci , probuje sie ich "zawstydzic" insynuacjami o fanatyzmie religijnym  .  I to sie czesciowo udaje .

Tak w rzeczywistosci to mamy  wariant  1944 - 45 bis , pod ochrona pewnej innej wladzy wprowadza sie system totalitarnej dyktatury monopartyjnej . Moze juz trudno sie powolywac na dyktature proletariatu , skoro sie stoi po przeciwnej stronie barykady , ale zawsze mozna sie powolac na walke z fanatyzmem religijnym . Powod sie zawsze  znajdzie .

Pozdrowienia .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

T - REX

#78336

A gdzie dzielni strażnicy miejscy walący po oczach gazem obrońców krzyża?
A gdzie zakaz picia alkoholu w miejscach publicznych?
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#78311

... dawno temu, niestety. Między innymi wtedy, kiedy kazała usunąć wszystkie krzyże przydrożne z warszawskich ulic. Że niby rozpraszają kierowców... Podczas gdy bilboardy z (prawie) gołymi babami "wcale ich nie rozpraszają".

444Polska.bloog.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#78316

TO BYŁ ZAMACH !!!!!!!

Piszę o tym na http://felietooon17.bloog.pl
oraz w Biuletynie Smoleńskim którego 1 nr można zamowic za darmo piszac na micho2110@wp.pl Dostaniecie elektroniczną wersję

PRAWDA JEST NA WYCIĄGNIECIE RĘKI

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#93105