Papież nie kocha PełO

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Papież Benedykt XVI nie kocha jedynie słusznej PARTII Peło i nie czci umiłowanego Donalda, który Ma Tole. Wniosek z tego taki iż Watykan to ciemnogród, a papież to wróg jewropy, postępu i nowoczesności. Watykan jest przeciw standardom europejskim. Nie ma argumentu lepszego niż owe "standardy europejskie". Europejskim standardem można przeciwnika walić po łbie niczym młotem udarowym i zamykać niewygodne dla trzymających władzę dyskusje. Walą więc jaśni Polacy tym młotkiem Kaczora i ciemny lud pisowski. Od dzisiaj mają jeszcze jednego "cłopca do bicia". - Ważna jest wolność słowa, ale równie ważna jest odpowiedzialność za słowo. Stolica Apostolska jest zaprzyjaźnionym państwem, ale też i społecznością wiary. Nie spodziewamy się szybkiej odpowiedzi, ale na pewno bardzo przemyślanej.- oznajmił jasnej Polsce cudny Radzio. I tu zaskoczenie, cudny Radek się nie spodziewał, a ...... Jest odpowiedź Watykanu ws. wypowiedzi o. Rydzyka. Rzecznik Watykanu ksiądz Federico Lombardi powiedział, że "jakiekolwiek oświadczenie ks. Tadeusza Rydzyka nie angażuje Stolicy Apostolskiej ani polskiego Kościoła". Tak rzecznik skomentował wiadomość o nocie polskiego MSZ do Watykanu. Ksiądz Lombardi podkreślił, że dyrektor Radia Maryja "przemawia we własnym imieniu". Watykański rzecznik nie poinformował, jaki bieg zostanie nadany nocie polskiego MSZ do Sekretariatu Stanu Stolicy Apostolskiej w reakcji na przemówienie duchownego w Parlamencie Europejskim ani czy Watykan odpowie na nią. ]]>http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jest-odpowiedz-Watykanu-ws-wypowi...]]> Cóż za afront dla "boskiego" Tuska i jego mafii PełO. Ten Watykan to ognisko oszołomów. To zaścianek wypełniony po brzegi pisowskim ludem. Dlaczego Benedykt nie kocha Tuska. Dlaczego nie wstąpi do PARTII PełO? Dlaczego nie bierze przykładu z nich, mędrków salonowych i postępowych jewropejczyków? Dlaczego? .......... A "standardem jewropejskim" w nich!
Brak głosów

Komentarze

"To jest solidna firma z doświadczeniem. Na dyplomacji trzeba się znać a nie rzucać jak wsza."

Remek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Remek

#167053

Gdzie byli zwolennicy PO i pan Sikorskiego gdy: Holandii pisano "Polacy są nowymi pieprzonymi Marokańczykami", gdy w Niemczech-USA-Norwegii-Australii pisano "o polskich obozach koncentracyjnych". Co z reakcją PO na List otwarty napisany,podpisany i ogłoszony za granicą 5 lipca 2006r przez b. ministrów spraw zagranicznych (Władysława Bartoszewskiego, Włodzimierza Cimoszewicza, Bronisława Geremka, Stefana Mellera, Andrzeja Olechowskiego, Dariusza Rosatiego, Adama Daniela Rotfelda i Krzysztofa Skubiszewskiego) przeciw prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu w sprawie odwołania udziału w spotkaniu Trójkąta Weimarskiego. Zapomniało się o hucpę zorganizowaną przez Geremka - przeniesienia na forum europejskie antylustracyjnego sprzeciwu.A co robili w sprawie sporu o skład polskiej delegacji na unijny szczyt ("spór o krzesło") sam Tusk wypowiadał się w Brukseli w 2008 roku:"Powiem brutalnie. Na tym szczycie nie potrzebuję pana prezydenta". Nie reagowali na tekst prof. Jana Winieckiego w "Financial Times", że "Polską rządzą narodowi bolszewicy".Nie oburzały ich słowa krytykujące prezydenta Kaczyńskiego. 1/ Ambasador Polski w Niemczech /Berlinie/ Andrzej Byrt ostro skrytykował prezydenta Lecha Kaczyńskiego.Polski dyplomata oświadczył w NIEMIECKIEJ ROZGŁOŚNI RBB-INFORADIO złe działania prezydenta Kaczyńskiego 2/ Lech WAŁĘSA w wywiadzie dla "DER SPIGEL " między innymi informował i przestrzegał rząd Niemiec aby nie przykładał uwagi do zachowania i polityki rządu Jarosława Kaczyńskiego oraz działań prezydenta Lecha Kaczyńskiego jak też NAZWAŁ w tym wywiadzie dla Niemiec polskiego premiera i prezydenta "ludźmi bez niezbędnego formatu "W tym samym artykule gazety niemieckiej L.Wałęsa doradzał Polakom , żeby " w przyszłości wybierali mądrzej "Niemieckim sąsiadom ZALECIŁ więcej spokoju i FAKTYCZNE LEKCEWAŻENIE polityki polskiego rządu i Prezydenta !! 3/ Pan Adam MICHNIK w wywiadzie udzielonym "Vanity FAIR" dawał rady niemieckiemu rządowi w jaki sposób ma postępować z naszym rządem/PiS/ Słowa p. Michnika , - "...strategia rządu polskiego /PiS/ wobec Niemiec jest diabelnie złym pomysłem i kursem na prowokację Gdyby po wyborach Kaczyńscy mieli pozostać u władzy, Niemcy powinny się zastanowić, czy nie zaostrzyć kursu. ....UPADEK POLSKIEJ DEMOKRACJI TO REALNA GROŹBA....RZĄD Jarosława Kaczyńskiego .....polega na tajnych służbach i tropieniu obywateli "

Vote up!
0
Vote down!
0
#167062

3gibon- To co jest w Polsce, to jest dramat, draństwo najdelikatniej mówiąc, to jak niecywilizowany kraj - powiedział w rozmowie z PAP po seminarium ojciec Rydzyk. - Tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy - dodał. - Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego.
TO POWIEDZIAŁ RYDZYK ,A NIE TO ŻE POLSKĄ NIE RZĄDZĄ POLACY WEDŁUG MNIE TO JEST JEDNAK RÓŻNICA???!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

3gibon

#167065

3gibon- To co jest w Polsce, to jest dramat, draństwo najdelikatniej mówiąc, to jak niecywilizowany kraj - powiedział w rozmowie z PAP po seminarium ojciec Rydzyk. - Tragedią Polski jest to, że od 1939 roku Polską nie rządzą Polacy - dodał. - Nie chodzi tu o krew ani przynależność. Oni nie kochają po polsku, nie mają serca polskiego.
TO POWIEDZIAŁ RYDZYK ,A NIE TO ŻE POLSKĄ NIE RZĄDZĄ POLACY WEDŁUG MNIE TO JEST JEDNAK RÓŻNICA???!!!

Vote up!
0
Vote down!
0

3gibon

#167066

jak z koziej dupy trąba!
I zdania nie zmienię, choćby mieli mnie najść o 6-tej rano i zamknąć.
Miałam nadzieję, że Radek zajmie się już prezydęcją i więcej nas kompromitować nie będzie, a tu, proszę.

Vote up!
0
Vote down!
0
#167144