Marsjanie zaatakowali Krym

Obrazek użytkownika kryska
Świat

Wczoraj KGBowski watazka zaprzeczył :

 
Dziennikarze pytali, kim są ludzie blokujący ukraińskich żołnierzy: - To lokalne grupy samoobrony - przekonywał Putin. Zaprzeczył tym samym, by w działania na Krymie zaangażowani byli rosyjscy żołnierze. Jego zdaniem mundury można kupić w każdym sklepie. Dziennikarze zwracali jednak uwagę na dobre uzbrojenie tych "sił samoobrony": - Niech pan sobie zobaczy, jak dobrze przygotowani byli ludzie, którzy atakowali w Kijowie. Jak wiadomo, byli oni szkoleni w bazach zagranicznych Litwy, Polski - i Ukrainy. Przygotowali ich instruktorzy, szkolili ich długi czas. Tam wszystko działa profesjonalnie jak Specnaz - odpierał Putin.
 
Oto Marsjanin na Krymie -
 
 

Dziennikarze z ukraińskiej telewizji pytają żołnierza, który jest dowódcą jednego z pododdziałów w Kerczu, dlaczego ich ">samochody i mundury nie mają żadnych oznaczeń. On odpowiada, że to "taka formacja". Na pytanie co rosyjscy żołnierze robią na Krymie, odpowiada z delikatnym uśmiechem: - A pan się nie domyśla?

- Nie, nie jestem od tego, żeby się domyślać. Jestem od tego, by wyjaśniać fakty - odpowiada dziennikarz.

- Ale ja jestem od tego, by niczego nie mówić (...) - mówi żołnierz.

- Czy jesteście Ukraińcami? - dopytuje dziennikarz.

- My? My Rosjanie - odpowiada w końcu żołnierz.

Na pytanie, co tutaj robią rosyjscy żołnierze, dowódca jednostki mówi, że są tu po to, że by "chronić przed atakami terrorysttycznymi". Na więcej pytań nie chce odpowiadać.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika spiskowy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To dziennikarze wcale nie sa od tego, zeby wyjasniac, ale zeby klamac.

I ten tak jak inni gra swoje.

Po tej stronie po ktorej jest po tej gra.

Ten skosny odpowiada calkiem sensownie i ja np nie widze zadnego powodu, zeby zolnierz mial sie tlumaczyc dziennikarzowi. Co to krowa jakas swieta?

To sa oczywiscie ruscy zolnierze ale czemu nikt tutaj nie przywolywal podobnych filmow z Libii gdzie byli zolnierze francuscy, amerykanscy, jacys ciapaci z calego swiata itd?

No czemu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-10
#419513

Krysko... no ten sołdat faktycznie wygląda trochę jak nie z tego świata, a przyajmniej nie z tej części świata :-)

 

Moim zdaniem cały ten szum informacyjny to jedna wielka świetnie przygotowana operacja. Wszyscy wiedzą doskonale, że to sowieci i wszyscy od kilku dni dyskutują o przynależności tych oddziałów i z powagą analizują oczywiste kłamstwa Putina. A ten ostatni spokojnie robi swoje.

 

pozdr...

/benjamin

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#419530