Gdzie jest młotek Ewy Milewicz ?

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Otatnio zapanowała moda wśród "elit" na oddawanie otrzymanych orderów w geście protestów przeciw czemuś,co się tym wcześniej odznaczonym nie spodoba,a co wykona Prezydent Polski Lech Kaczyński.
I tak jednym nie spodobał sie nowy odznaczony przez Pana Prezydenta innym zaś jak owemu górnikowi nadanie obywatelstwa polskiego obcokrajowcowi i już,powód do zadymy i protestów jest.
Dziwne ,że te same elity nie protestowały i nie oddawały swoich odznaczeń w czasie,kiedy odnaczał Kwaśniewski,a wręczał on ordery różnym podejrzanym typkom,PRLowskim aparatczykom.
Prezydent Kaczyński przywrócił własciwy sens i trend nadawanym odznaczeniom i odznaczył wielu zasłużonych a zapomnianych działaczy opozycji.
Jedną z takich osób była właśnie Ewa Milewicz,którą docenił właśnie nie Kwaśniewski a Prezydent Kaczyński i 31 sierpnia 2006 roku wręczył Jej Krzyż Komandorski Orderu Odrodzenia Polski.
Wówczas Ewa Milewicz odebrała odznaczenie osobiście/u góry zdjęcie z tej uroczystości/.

- " - Wczoraj pocztą wysłałam order - powiedziała Ewa Milewicz. - To nie jest kwestia osobistych urazów, tylko solidarności z z człowiekiem, który jest tłuczony młotkiem po głowie" - mówiła Milewicz.
http://wiadomosci.onet.pl/1949959,11,item.html

Nie wiem na ile był to gest szczery samej zainteresowanej a na ile wypływający z atmosfery nagonki na obecnego Prezydenta Polski panującej w środowisku tzw.michnikowszczyzny i salonu .
Skoro Milewicz odebrała order osobiście to i osobiście winna go zwrócić.
Taka postawa tej Pani byłaby wiarygodniejsza i honorowa a nie posługiwać się pocztą niczym tchórz.

Ostatecznie Milewicz mogła zdjąć ten młotek z głowy Wałęsy,dla którego zrzekła się orderu i po prostu rozbić ten medal tym mlotkiem w redakcji przy ulicy Czerskiej przy gromkich brawach zapewne koleżanek i kolegów z redakcji ,a kto wie może zjawiłaby się tam niespodziewanie jakaś ekipa telewizyjna.
Wtedy "bohaterski"czyn Pani Ewy byłby bardziej medialny i o wiele głośniejszy. Polecam Pani Milewicz szeroki asortyment młotków i podaje linka - Pani Ewo proszę mi wierzyc,jest z czego wybrać,są nawet dwuobuchowe i kolorowe.
http://www.megamajster.pl/szukaj.php?q=m%B3otki&ids_dzialu_grupy=14_108&id_kategorii=829&gclid=CIG2ivCO5JkCFUsI3wodxTNQRA

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Nie mogę wyjść z podziwu nad łatwością z jaką Prezydent Kaczyński rozdaje ordery różnego rodzaju oszołomom opowiadającym jakie to oni położyli zasługi. W czym? W doradzaniu strajkującym przerwać strajk? W budowaniu republiki kolesi i lodziarzy? A możeby tak pan Prezydent przestał odznaczać opowiadaczy, a zaczął schodzić trochę głębiej? Do tych co im się naprawdę należy!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17599

...i w cywilizowaniu komunizmu.
Kaczyński kierował się PijaRem, przyznając ordery Milewicz i Frasyniukowi. Bał się, że go zarżną, jak nie da.

http://www.abcnet.com.pl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-------
http://jaszczur09.blogspot.com/

#17607

Pan Prezydent Lech Kaczyński, następny prezydent wszystkich Polaków. Szkoda tylko, że zapomniał czyimi głosami był wybrany. Myślę, że to bardzo szybko się zemści. Już w następnych wyborach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#17614

Fakt że przy takim orderowaniu dla publiki to większych szans na następną kadencję mu nie wróżę.
---------------------------------------
-Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista-
=____W wszystkich trzech radykał____=
==============================

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

--------------------------------------- -Wolnościowiec / Prawicowiec / Ateista- =____We wszystkich trzech radykał___= ==============================

#17708