GOWIN ocenzurowany

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Na sobotnim posiedzeniu Rady Krajowej PO w obronie Instytutu Pamięci Narodowej wystąpił Jarosław Gowin ze słowami:

- "„Należę do tej połowy, dokładnie połowy polskiego społeczeństwa, która uważa, że IPN generalnie dobrze służy Polsce, że jest w swym obecnym kształcie potrzebny i powinien być chroniony przed ingerencjami politycznymi. Najważniejsza część jego dorobku poświęcona jest upamiętnianiu dziedzictwa „Solidarności”- .
Wystąpienie posła Jarosława Gowina nie zostało umieszczone na oficjalnej stronie partii www.platforma.org.

Sa tam za to wypowiedzi Donalda Tuska,arkadiusza Rybickiego i obrzydliwe wystąpienie Stefana Niesiołowskiego ,ktory te instytucje ,jej prezesa,jej działalność i wydawnictwa obrzucił stekiem inwektyw i pomyj.

- "Instytut Pamięci Narodowej to "historyczni szalbierze, polityczne lizusy, moralne oraz intelektualne pierwotniaki" - mówił wicemarszałek Sejmu Stefan Niesiołowski na Radzie Krajowej PO. "IPN stał się partyjną przybudówką, od dawna szkodzi Polsce" - przekonywał Niesiołowski.

Czyżby to cenzura ,czyzby Gowin zachował sie niepoprawnie politycznie,że Jego wystąpienie pominięto?Za to w całości umieszczone są obelgi Niesiołowskiego.
Jak krakowski poseł przyjął ten przejaw cenzurowania jego wypowiedzi? — Ze śmiechem! Kojarzy mi się to z Orwellem — powiedział „Rz” Jarosław Gowin.

http://www.rp.pl/artykul/2,287368_Platforma_ocenzurowala_Gowina__.html

Do czego jeszcze posunie sie PO i Tusk pod dyktat Wałęsy aby chronić "nieskazitelność" jego legendy?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

nie potrafię zrozumieć, dlaczego przystaje on nadal z bandą politycznych klaunów.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17302

Nie jestem swojego zdania pewien, ale może dobrze, że są uczciwi ludzie w PO (Mężydło, Gowin, Czuma), bo gdyby nie oni, to całe bractwo działałoby bez zahamowań i - co ważniejsze - bez świadków.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17305

- "bo gdyby nie oni, to całe bractwo działałoby bez zahamowań i - co ważniejsze - bez świadków." =

Jest w tym duzo racji,ci ludzie to hamulec dla tych bezideowców z PO, pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#17308

Zasada jest prosta: uczciwi ludzie nie zadają się ze złodziejami, oszustami, przekręciarzami, a wreszcie z ludźmi działającymi na szkodę własnego kraju. Czyżby Mężydło i Gowin - o Czumie nie wspominam gdyż uważam za błąd pojawienie się tutaj tego nazwiska - nie byli świadomi w czym uczestniczą? Kogo firmują swoimi nazwiskami? Dla własnej kariery są w stanie zaakceptować poczynania sWojaków, kretynizmu Karpiniuka, czy przejawów nienawiści Niesiołowskiego? Wart Pac pałaca...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#35320