Człowiek,który nie potrafi skończyc jak prwadziwy mężczyzna

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Od jakiegoś czasu na tzw.salony medialne wraca Leszek Miller - były premier Polski.

Jest on zapraszany do telewizji w charakterze opiniodawcy,promując siebie jednocześnie i każdorazowo nie zapomina uderzyć w Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego i PiS.

Z apelem o poparcie kandydatury duńskiego premiera Rasmussena na stanowisko szefa NATO i nieprzyłączanie się do prób jej blokowania przez państwa muzułmańskie zwrócił się do polskich władz przewodniczący Polskiej Lewicy Leszek Miller.

"W sytuacji, w której polska kandydatura jest praktycznie bez szans, kandydatura Rasmussena jest najlepszą z możliwych. Nie tylko dlatego, że ten wybitny polityk doskonale orientuje się w problematyce NATO, ale dlatego, że Polska ma pewien dług wdzięczności, który powinna teraz spłacić" - powiedział były premier na zorganizowanej w niedzielę konferencji prasowej.

W ocenie Millera Polska powinna odwdzięczyć się duńskiemu premierowi za jego "bardzo przyjazną i konstruktywną postawę" w finale polskich negocjacji dotyczących przystąpienia do Unii Europejskiej. "Kiedy Polska kończyła rokowania otwierające nam drogę do Unii, Rasmussen stał na czele duńskiej prezydencji i w imieniu całej Unii prowadził końcowe negocjacje" - powiedział.

Jak dodał Miller, szef MSZ Radosław Sikorski nie zostanie sekretarzem generalnym NATO nie dlatego, że nie ma ku temu kwalifikacji, tylko dlatego, że "reprezentuje władze kraju, który na arenie międzynarodowej ma opinię kraju psującego i pogarszającego stosunki USA i Europy z Rosją". "Nóż w plecy panu Sikorskiemu wbiła obecna polityka zagraniczna, zwłaszcza prezydenta Rzeczypospolitej" - dodał.

Jak widać ten beton partyjny nie potrafi z honorem ze sceny zejść i jednoczesnie nie powstrzymuje się od pouczania innych i dawania "dobrych" rad - ot taki dobry wujaszek Lesio.

http://www.polityczni.pl/noz_w_plecy_sikorskiego,audio,51,3491.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czy pamięta Pani słowa piosenki Pudelsów?

Oberszturmbanfilet Miller długo czekał na swą chwilę,
połknął w biurze kwasa i z Labudą chasa.

Nihil novi sub sole.

Pozdrawiam.

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę!

#16861

po co tego czerwonego bydlaka wyciagaja media z piwnicy?

czyzby znowu lewa noga była im za słaba?

pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#16870