Cyngielka jak kot .....

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

upadła, ale na cztery łapy.

- kłamstwo ma krótkie nogi-
- klamstwo nie popłaca -.....

Ależ skąd!
Popłaca i to bartdzo w IIIRP postkomunistycznej, republice bananowej.

Przykłady?
Ależ proszę bardzo i to z ostaniej chwili.

Jeden z "bohaterów" tzw. afery hazardowej pojawi się w biznesie. Zbigniew Chlebowski, były polityk PO zostanie wiceprezesem spółki 'Wagon".
Zbigniew Chlebowski, były polityk Platformy Obywatelskiej ma się zająć restrukturyzacją spółki "Wagon" - podaje Polskie Radio. Firma jest własnością potentata branży kolejowej Andrzeja Świerczka. Chlebowski był już wcześniej doradcą w innej jego firmie, kaliskim Metchemie.

Spółki czeka na rozstrzygnięcie przetargu na budowę 150 specjalistycznych wagonów towarowych dla PKP Cargo.

Zbigniew Chlebowski to jeden z "bohaterów" tzw. afery hazardowej. W października 2009 został zawieszony a potem odwołany z funkcji przewodniczącego klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej po opublikowaniu stenogramów jego rozmów z biznesmenami z branży hazardowej.

- Na 90 procent Rysiu, że załatwię. Tam walczę, nie jest łatwo, tak ci powiem - mówił w sierpniu 2008 roku Chlebowski biznesmenowi.

Sprawy nie udało się jednak załatwić. - Ja ci powiem szczerze... ja już nie mam siły sam walczyć z tym wszystkim... jakby Grzegorz (Schetyna - minister spraw wewnętrznych red.) i Mirek (Drzewiecki - minister sportu red.) trochę pomogli... przecież wiesz, biegam z tym sam... blokuję tę sprawę dopłat od roku... to wyłącznie moja zasługa - miał narzekać w marcu bieżące roku Chlebowski.
http://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/423922,zbigniew-chlebowski-byly-polityk-po-zostanie-wiceprezesem-spolki-wagon.html

I wreszcie ona.

„»Jak nie wyląduję/wylądujemy, to mnie zabiją/zabije« – tak mają brzmieć słowa wypowiedziane przez kapitana Arkadiusza Protasiuka. Nie wiadomo, w jakim kontekście padły te słowa".
Joanna Komolka – TVN24

Joanna Komolka, reporterka TVN24, która 14 lipca 2010 roku wypowiedziała takie słowa:

- To są słowa, do których udało nam się dotrzeć nieoficjalnie oczywiście. Próbowaliśmy oficjalnie potwierdzić te informacje w Instytucie Ekspertyz Sądowych w Krakowie – tam, gdzie odbywa się m.in. odczytywanie tych zapisów. To są słowa, które miał wypowiedzieć pilot, pierwszy pilot tupolewa na kilkanaście sekund przed uderzeniem w ziemię. Brzmią one tak – choć od razu zastrzeżenie, bo nie do końca są one odczytane – Jeżeli nie wyląduję (-my), to mnie zabije (-ją). To są bardzo mocne słowa.

Komolka niby coś tam zastrzegła, ale z lubością podkreśliła, jak mocne są sensacyjne słowa pilota, wskazujące na gigantyczną presję ze strony ważnych pasażerów.

Po chwili reporterka zdaje się – zapewne przypadkiem – sugerować, skąd może mieć taki przeciek. Zapytana, czy te słowa są rezultatem pracy specjalistów z Krakowa, mówi:

- Nasze źródło, które przekazało nam te informacje nie precyzuje tego. Trzeba powiedzieć, że prace nad odczytywaniem zapisów czarnych skrzynek trwają nie tylko w Krakowie, ale także jeszcze na terenie Rosji.-

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/jak-nie-wyladuje-my-to-mnie-zabije-ja,139925.html

Tak w rzeczywistości wyglądał fragment stenogramu, o którym opowiadała Komolka:

- Stacja rozstała się z dwiema reporterkami Joanną Komolką i Aleksandrą Chalimoniuk, które ostatnio zajmowały się programem "Czarno na białym". Pracę straciła także grupa researcherów, którzy zatrudnieni byli przy programie "Polska i świat".

http://www.fakt.pl/Dziennikarz-i-bezrobocie-Zwalniaja-w-TVN24-Zwolnili-reporterki-i-researcherow,artykuly,181877,1.html

http://wpolityce.pl/artykuly/37571-anatomia-klamstwa-czy-tvn-wstydzi-sie-swoich-kuriozalnych-osiagniec-w-sprawie-smolenska-obejrzyj-zanim-skasuja

I spadła zakłamana cyngielka na cztery łapy.

Centrum Zdrowia Dziecka ma nowego rzecznika prasowego. Została nim dziennikarka, która do października pracowała w tvn24. Została zwolniona w październiku na fali poszukiwania zwolnień w stacji. Może nie była już potrzebna, a może – to wersja optymistyczna – ktoś zastanowił się nad jej wiarygodnością?

To było jedno z najohydniejszych kłamstw posmoleńskich obecnych w polskich mediach. Szyte wyjątkowo grubymi nićmi. Po prostu ktoś wymyślił sobie coś, co miało uwiarygodnić rosyjską wersję wydarzeń i znalazł narzędzie, by to nagłośnić.

http://wpolityce.pl/artykuly/50189-wymyslila-jak-nie-wyladuje-to-mnie-zabije-teraz-robi-pr-centrum-zdrowia-dziecka-zlapanie-na-klamstwie-niczego-nie-przekresla

Joanna Komolka
nr tel.+ 48 600 444 142
e-mail: rzecznik@ir.ids.pl

http://dobra-mama.pl/wydarzenia/rusza-program-1000-pierwszych-dni-dla-zdrowia.html/attachment/partnerzy-programu-1000-pierwszych-dni-dla-zdrowia

http://www.instytutreumatologii.pl/o-instytucie/rzecznik-prasowy
http://www.wprost.pl/ar/379405/Odwolany-dyrektor-Instytutu-Reumatologii-na-zwolnieniu-lekarskim/
http://www.czd.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=23&Itemid=24
http://monsieurb.nowyekran.pl/post/90074,kariera-cyngla-tvn24

- W zadłużonym Centrum Zdrowia Dziecka rozgościła się z projektami Fundacja TVN. Tam gdzie państwo nie funkcjonuje, funkcjonują na państwowej kasie prywaciarze. Niedawno nowym rzecznikiem prasowym centrum została dziennikarka TVN24.-

- Tam gdzie państwo nie funkcjonuje pojawiają się prywatne fundacje, które finansują się przez odpis 1% od podatku. Podatnicy finansują więc projekty, które powinno logicznie finansować państwo, ale za które chwałę biorą na siebie prywaciarze. To patologia rodem z krajów Trzeciego Świata.

Fundacja TVN sfinansowała w zeszłym roku przebudowę Kliniki Pediatrii i Żywienia w Centrum. Koszty budowy wyniosły 30 milionów PLN a projekt architektoniczny zrealizowała warszawska pracownia JEMS Architekci (autorzy siedziby Agory oraz nowej kontrowersyjnej ambasady Sikorskiego w Berlinie).-

Zmieniamy Centrum Zdrowia Dziecka!

- W AkzoNobel, firmie odpowiedzialnej społecznie, podejmujemy liczne inicjatywy, których celem jest działalność na rzecz społeczności lokalnych. Inicjatorami tych działań są sami pracownicy. Ich zaangażowanie pozwala nam realizować te projekty. Tegoroczne, wspólne malowanie jest kolejnym sposobem pokazania, w jaki sposób można zmienić rzeczywistość wokół nas wykorzystując do tego oddziaływanie kolorów - mówi Janusz Naglik, Dyrektor Generalny AkzoNobel Decorative Paints w Polsce. Nie bez powodu wybraliśmy Centrum Zdrowia Dziecka - to ogromnie ważny ośrodek leczenia dzieci z całej Polski. Odwiedzając to miejsce, od razu wiedzieliśmy jednak, że zanim przystąpimy do malowania, musimy pomóc temu miejscu również przeprowadzając prace remontowe. Zaangażowaliśmy w to nie tylko naszych pracowników, ale również partnerów handlowych, jak sieć Leroy Merlin, wszystko po to, by wprowadzić więcej kolorów i więcej uśmiechu.

- Każda tego typu akcja przyczynia się do poprawy komfortu pobytu naszych małych pacjentów. Dzięki wsparciu naszych darczyńców, lekarze mogą jeszcze lepiej i skuteczniej wykonywać swoją pracę. W ramach projektu firma Akzo Nobel sfinansowała kompleksowy remont trzech korytarzy, wykonanie projektu oraz materiały do pomalowania ścian. Ten projekt ucieszy nie tylko naszych pacjentów, przyniesie on wiele radości również pracownikom Centrum Zdrowia Dziecka, którzy na co dzień będą pracować w nowej, kolorowej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że tego typu projektów będzie jeszcze więcej. - Joanna Komolka, Rzecznik Centrum Zdrowia Dziecka.

AkzoNobel jest największym producentem farb i lakierów na świecie.

http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,124930,13433252,Zmieniamy_Centrum_Zdrowia_Dziecka_.html

Oto bananowa republika kolesiów.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Po prostu trafia mnie szlak!!!!!! i tyle że mi się podnosi ciśnienie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

marekagryppa

#348605