CrusadeNr zablokowany

Obrazek użytkownika kryska
Kultura

Zapewne pamiętacie filmik o dzielnie walczących Polakach pod Wizną, oraz wiele innych dobrych filmów. Tak więc konto CrusadeNR zostało zawieszone, zniknęły wszystkie jego filmy...
Najlepsze w tym 40-1 była oglądalność na 2 300 000 i komentarze coś z 8000 - większość to młódź, której CrusadeNR otwierał oczy na wiele tematów. Kawał pracy edukacyjnej tam był.
Komuś przeszkadzał ten młody czlowiek 18 letni uczeń liceum z Tarnowa
W wieku 14 lat zaczął tworzyć filmiki o wojsku,były one trochę naiwne ale pełne młodzieńczego patriotyzmu.
W 2007 roku otworzył konto na YOU TUBE z filmami o historii Polski i Europy.
W kwietniu br.konto CrusadeNR zostało zablokowane .

http://www.youtube.com/user/CrusadeNR2

CrusadeNR któremu usunięto konto za to, że otwarcie pokazywał swój patriotyzm tworząc wiele pięknych filmów historycznych, antyfaszystowskich .

http://www.truveo.com/tajemnice-westerplatte-crusadenr/id/2305843009943093747

Ostał sie na You tube tylko ten film CrusadeNra.

Oryginalna Wersja filmu Autora: CrusadeNR Film został usunięty z jego konta z nieznanych nikomu przyczyn. Jak sam autor powiedział: "amabeline - do dziś YT nie raczyło podać mi powodu usunięcia .

I to jest ta wolność w internecie.
Musi być obowiązkowo poprawna politycznie.

CrusadeNR2
Joined: April 29, 2009
Last Sign In: 5 minutes ago
Videos Watched: 2,848
Subscribers: 129
Channel Views: 10,158
"Wasza nienawiść umacnia naszą wiarę"

"Kto mogąc wybrać, wybrał zamiast domu Gniazdo na skałach orła ... niechaj umie Spać - gdy źrenice czerwone od gromu,
I słychać jęk szatanów w sosen szumie..." Juliusz Słowacki

"Na otwartym polu otoczony
spojrzeniami i słowami
osaczony: czy nie zdradzę
wolności
dla słowa co chwali"

C.K.Norwid
Age: 18
Country: Poland

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Niesłychana sprawa, bardzo irytująca. Mam nadzieję, że dzielny Autor da sobie radę i stworzy własną stronę z tymi filmami. Bardzo mu i sobie (nam) tego życzę.
Na marginesie - ciekawe, jaki odbiór miała ta pieśń Sabatonu "40-1" na Zachodzie. Podoba mi się ten utwór, a zwłaszcza połączony z wideo-klipem.

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21263

Nie mam zielonego pojęcia o hostingu, YT etc, Ty chyba niezły jesteś w te klocki. Doradż co Autor może zrobić w takiej sytuacji .Bo jakoś mi chodzi po głowie, że takie rzeczy będą się zdarzać coraz częściej.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21272

Aby nie mieć kłopotów z administratorami platform blogowych, którzy mi będą mi wypominać, że np. jakiejś pani widać jedną pierś, a jakiś aktor na klipie ze sztuki teatralnej wykonuje nieprzyzwoite gesty itp, itd znalazłem jedynie słuszne wyjście w założeniu sobie bloga na wynajętym serwerze płatnym czyli na GoDaddy.com (nie droższy niż polski, a znacznie lepszy). Dlaczego postanowiłem zapłacić za usługę? A bo na darmowym serwerze już zwracają uwagę na treść strony i grymaszą jak diabli.

Kosztuje mnie to 8 dolców miesięcznie, hosting jest bezbłędny, a domenę u nich można sobie kupić już za 1-2 dolary/rok.  Taka usługa oferuje od cholery Gigabajtów, a więc śmiało można tam wpakować roczny dorobek kinematografii polskiej. Poza tym dają nam w pakiecie darmowy installer, przy pomocy którego możemy zainstalować stronę, korzystając np. z instalacji Wordpress. I niewiele mam do dodania, gdyż reszta tobardzo ważne szczegółyzagospodarowania strony np. przy pomocy wtyczek (w tym wypadku, ułatwiających pracę ze zbiorem klipów video).

 

Piotr W.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21281

Ja prywatnego bloga od lat prowadzę na płatnym hostingu. RóĻżnica jest klosalna, i to nie tylko z powodu braku reklam, czy jakiś ograniczeń ilościowych.

Po prostu ma się większe możliwości techniczne (PHP, MySQL, biblioteki graficzne itp.) umożliwiające np. postawienie porządnego silnika blogowego, np. Wordpressa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21363

Niestety, szkoda...

Moze gdyby w duchu postepowej poprawnosci, umiescil film o tym jak za kaczynskich dyskryminowano mniejszosci seksualne, wkupilby sie w laski postepowcow...

Szkoda gadac. I niby nie ma cenzury w sieci?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#21267

Na szczęście dzieło Crusadera istnieje nadal, wielu uzytkowników skopiowało jego filmy i za jego zgoda- jak sadze- umieściło je na własnych kanałach na YT w ten sposób powstalo mnóstwo kopii jego filmów na YT
Mnie zastanawia pewien fakt, kto jest administratorem YT, czy są to osoby z Polski czy tez panel administracyjny znajduje się w centarli firmy-portalu. Chciałbym wierzyć że filmów Crusadera nie usuwaja admin. z Polski, bo jeśli tak to na ich miejscu wstydziłbym sie pokazać publicznie, taką skazę sprzedawczyków i zdrajców - bo tak trzeba ich nazwać jeśli usuwaja filmy o temetyce patriotycznej - niełatwo jest zatrzeć, zapomnieć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Wiara katolicka i Duma Narodowa to moja siła

#21299

jest powiązane z izraelem. Dokładnie nie powiem, bo nie pamiętam (próbowałem znaleźć, ale znajdź tu coś o google wpisując w google "google" :), ale kilka miesięcy temu była informacja o jakichś powiązaniach. Jeśli ktoś ma linki poproszę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#21342