you tube

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Kraj

„Paweł Kukiz ocenzurowany przez Google? Kandydat na prezydenta „znika” z wyszukiwarki…...(więcej )

Google cenzuruje słowo "żyd". (więcej )

Grzegorz Braun „Masz informację na temat korupcji w Gdańsku? Zostaw nam informację – razem rozmontujemy układ gdański! Telefon zaufania 782 515 500 „...( https://www.ukladgdanski.pl/ )

https://naszeblogi.pl/52715-handel-niewolnikami-zydzi-wysysali-z-mlekiem-...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)
Obrazek użytkownika Leopold
Blog

W uprzejmych słowach poinformowano mnie, że mój film "Polish Holocaust – incovenient truth” został ocenzurowany przez You Tube. Nałożono na film „ograniczenia wiekowe” ze względu na „drastyczne sceny i epatowanie okrucieństwem”. Złożyłem odwołanie na które otrzymałem również grzeczną odpowiedź:

„Dziękujemy za przesłanie do YouTube odwołania dotyczącego filmu. Po dokładniejszym sprawdzeniu...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (6 głosów)
Obrazek użytkownika Aleksander Rybczyński
Świat

Głośna była sprawa zablokowania na You Tube przez Telewizję Polską, na podstawie naruszenia praw autorskich, relacji filmowej z konferencji naukowej poświęconej katastrofie smoleńskiej. Autorem reportażu był Grzegorz Kutermankiewicz z Solidarnych 2010 i jego film został usunięty, pomimo, że opierał się wyłącznie na samodzielnie nakręconym materiale.

29 czerwca, ze zdumieniem zobaczyłem, że...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kultura

Zapewne pamiętacie filmik o dzielnie walczących Polakach pod Wizną, oraz wiele innych dobrych filmów. Tak więc konto CrusadeNR zostało zawieszone, zniknęły wszystkie jego filmy...
Najlepsze w tym 40-1 była oglądalność na 2 300 000 i komentarze coś z 8000 - większość to młódź, której CrusadeNR otwierał oczy na wiele tematów. Kawał pracy edukacyjnej tam był.
Komuś przeszkadzał ten młody czlowiek...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Wczoraj na spotkaniu wyborczym w Piszu Jarosław Kaczyński zaliczył małą gafę - przejęzyczył sie i powiedział "głosujcie na PO "zamiast głosujcie na PiS ,po czym natychmiast się poprawił i sprostował swoją wypowiedz.

Media natychmiast podjęły temat i uczyniły z tego newsa,bo wiadomo w Polsce media zajmują się opozycją a ochraniają partię rządzącą .
I tak Dziennik bije po oczach w czołówce:

...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

"Jak zaszła w ciążę, to się zwierzyła, że z Leszkiem Wałęsą" - mówi mieszkanka powiatu lipnowskiego w woj. kujawsko-pomorskim. Mówi, że pamięta Wałęsę z czasów, gdy przyjeżdżał do pani Wandy z Łochocina."

Film z nagraniem rozmów z sąsiadami kobiety,z którą Wałęsa miał mieć dziecko umieściła Gazeta Pomorska na portalu -You Tube.

Czy Donald Tusk wyda zakaz wchodzenia na portal You Tube?
A może...

0
Brak głosów