Apel oszołoma

Obrazek użytkownika kryska
Kraj
Tusk wezwał opozycję, żeby mu powiedziała, co on, rządzący od ponad sześciu lat, ma robić. - Jeżeli prezes Kaczyński chociaż przez chwilę myślał o pacjentach, jeżeli ma honor w tej sprawie, to przedstawi z tej mównicy propozycje dotyczące służby zdrowia, a ja usiądę do stołu. Niech pan przyjdzie tu i pokaże, co trzeba zrobić! Niech pan przyjdzie tu i teraz! – apelował Donald Tusk. - " To jak to jest? - zapytał zapewne przeciętny Polak. Premier Tusk i jego rząd mówią, że tyle zrobili, a po ponad sześciu latach sprawowania władzy wzywają lidera opozycji, żeby im powiedział, co trzeba robić? Skoro mają świetny plan, to dlaczego opozycja ma im w ogóle podpowiadać, a wręcz podsuwać konkretne posunięcia. A jeśli apelują do opozycji i jej lidera o wykonanie pracy programowej za nich, to za co premier, minister zdrowia i tabuny urzędników brali pieniądze przez te wszystkie lata? A co najważniejsze: co oni właściwie robili od listopada 2007 r., jeśli w styczniu 2014 r. wzywają opozycję do pokazania jakiegoś planu ratunkowego?- ]]>http://wpolityce.pl/artykuly/72520-sluchajac-ze-po-szesciu-latach-u-wlad...]]> Normalny człowiek w takiej sytuacji puka się w czoło i pyta, kto tu zwariował i kto z kogo chce zrobić wariata.
Brak głosów

Komentarze

bo mi szkoda własnego czoła. Po drugie premier, który chce od opozycji propozycji poprawy funkcjonowania jakiejś branży, powinien podać się do dymisji bo to świadczy o nieudolności jego i jego ministrów.

Obrona ministra zdrowia przed odwołaniem go przez parlament ze stanowiska świadczy tylko o tym, że tak naprawdę nie zależy premierowi na poprawie działalności służby zdrowia. Chyba, że nie może znaleźć chętnego na to miejsce.
Pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
-2

Szpilka

#400902