Adwokaci chamów i złodziei

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

- To jest typowa polityczna awantura, obrzydliwa, nieprawdopodobnie obrzydliwa, zarzuty obrzydliwie pisowskiej hucpy, próby takiego kolejnego na trumnach dorwania się do władzy. Pisowski motłoch wył na pogrzebach. (...) Na razie były trzy ekshumacje. Myślę, że te rodziny za nie zapłacą: Gosiewskiego, Kurtyki, Wassermanna. Mam nadzieję, że za nie zapłacą; nie może być tak, że obciąża się Skarb Państwa tego rodzaju kosztami -

Sejm w piątek nie zgodził się na uchylenie immunitetu Stefanowi Niesiołowskiemu (PO). O uchylenie immunitetu posłowi PO wnioskowała Zuzanna Kurtyka, wdowa po prezesie IPN Januszu Kurtyce.
Przeciw uchyleniu Niesiołowskiemu immunitetu głosowało 25 posłów PSL. Wstrzymał się od głosu szef ludowców, wicepremier Janusz Piechociński oraz minister rolnictwa Stanisław Kalemba. "Za" głosowali wszyscy obecni w sali posłowie PiS i Solidarnej Polski oraz - z wyjątkiem trzech posłów (jeden przec

Chłopcy z ferajny chama swojaka wybronili, a sam cham mocny w gębie, ale zwykły, nędzny tchórz.
Chamski pętak sejmowy poza opluwaniem i inwektywami nic innego nie potrafi, jak widać po efektach jego parlamentarnej działalności.
Chamska ferajna trzyma sie razem i jak będzie trzeba, to znowu sfiksowanego chama ze smyczy spuszczą, by opluł słusznie niesłusznych.

A cyngle rozprawiają ak pod rządami tak eleganckich i dobrze wysławiających się posłów kwitnie debata publiczna w Polsce.

I kwitnie, że ho,ho,ho ...... krzyknął by gajowy bez bUlu.

Homoterroryści znów zaatakowali
Nieznani sprawcy określający się jako „Akcja homoterapia” ponownie zaatakowali profesorów Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, którzy wypowiedzieli się przeciw przyznawaniu specjalnych praw związkom jednopłciowym. Wulgarne hasła pojawiły się na drzwiach gabinetu prof. Stanisława Mikołajczaka, a także po raz kolejny prof. Stefana Zawadzkiego. Władze uniwersytetu milczą.

http://niezalezna.pl/38729-homoterrorysci-znow-zaatakowali

Kilka dni wcześniej homosie zrobili sobie bal na stwo dwa w auli UAM w Poznaniu.
Happeningowi towarzyszył przebój "Elektrycznych Gitar" p. t. "Ona jest pedałem"
http://vimeo.com/59644066

AKCJA HOMOTERAPIA! wizyta u Jarosława Liberki i Andrzeja Szpulaka from Homo Terrorist on Vimeo.

- Jak zapowiadaliśmy, odwiedzamy was wszystkich, nasi drodzy hetero-zbawcy świata. W poniedziałek byliśmy u Jarka Liberka i Andrzeja Szpulaka z UAM. Mieliśmy też chęć umówić się ze Staszkiem Mikołajczakiem na leczenie nas z naszych "seksualnych anomalii". Jednak żadnego nie zastaliśmy w swoim pokoju. To straszne, nasza droga do wyleczenia cały czas sie wydłuża! Zupełnie jakby ktoś bał się konsekwencji tego co mówi, choć to oczywiście niemożliwe w przypadku tych czcigodnych panów... - piszą organizatorzy protestu.

Minister Kudrycką z ferajny nie oburzyły te gościnne występy zboków na UAM, oburzyło ja naruszenie miru lewackiej Środy.

Nie pozwólmy, by budziły się demony

Kiedy grupa zamaskowanych osób wdziera się na salę wykładową, kiedy zamiast akademickiej dysputy wybrzmiewają tam nienawistne hasła – to nie wolno nam mówić, że nic się nie stało. To co zdarzyło się na Uniwersytecie Warszawskim, to nie były „szczeniackie wybryki” - napisała na lisowym portalu, gdzie bloguje w towarzystwie lewackich chamów i złodziei typu Jakub Śpiewak.

http://barbarakudrycka.natemat.pl/51515,nie-pozwolmy-by-budzily-sie-demony

Minister z ferajny cuje się tam swojsko, wśród swoich realizuje projekt RAZEM.

- Kiedyś Donald Tusk był przeciwnikiem marszów tolerancji, o związkach homoseksualnych mówił: "To niepożądana norma prawna, która nie powinna być wspierana przez państwo". Dziś premier mówi: "Wykluczam w Platformie Obywatelskiej postawę: skoro ja jestem hetero, to homo nie powinien mieć uprawnień".

Tęczowy premier - brzmi tytuł pean starej botoksowej, miłosniczki gejów i lesbijek ku czci i chwale umiłowanego.
I na koniec peanu cytuje słowa marksisty Slavoja Żiżka: "Każdy idiota potrafi podążać za naturą, ale czy nie jest prawdziwie wielką rzeczą powiedzieć: kocham cię tak bardzo, że złamię dla ciebie wszystkie prawa przyrody".

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75968,13441306,Teczowy_premier.html#ixzz2LdiyJVQT

Mogło by się wydawać, że misją mediów i dziennikarzy jest przede wszystkim reprezentowanie szarych ludzi i występowanie w ich imieniu również przeciw możnym tego świata.
W bananowej republice nad Wisłą główne media zblatowały się z trzymającymi władzę i bronią ich i swoich interesów.

- „Znajomi jadą na maraton do Frankfurtu, dobrzy znajomi. Wyprawa atrakcyjna, z żonami, weekend przedłużony o dwa dni, żeby przy okazji coś zobaczyć poza metą po 42 km. Mieliśmy jechać z Moją Sportową Żoną – ale nie pojedziemy. Bo nas na to nie stać. I ja się na to nie zgadzam! […] tanie bilety lotnicze, naprawdę niedrogi hotel. Ale jak doliczysz jedzenie, picie (nie po to człowiek jedzie do Frankfurtu, żeby zabierać zupki chińskie i oranżadę w proszku), wpisowe na bieg, to wychodzi z 3,5–4 tys. PLN od pary. To przekracza nasz status materialny.

Wstyd mi się zrobiło. […] Jestem dziennikarzem gazety numer jeden w Polsce. Coś jakbym grał w Realu Madryt”. Oczywiście Real Madryt polskich mediów to „Gazeta Wyborcza”, a oburzenie i wstyd autora wywołuje to, że kogoś, kto jest zatrudniony w takim medium, nie stać na wyskoczenie z żoną na weekend do Frankfurtu, aby sobie pobiegać. Trudno znaleźć bardziej dobitną manifestację mentalności elity III RP, a konkretnie jej dziennikarskiego segmentu. Autorowi w jego mniemaniu należy się, gdyż jest dziennikarzem „Wyborczej”. Lekko rzuca koszt przedsięwzięcia (dla siebie i żony – musimy docenić małżeńską lojalność), który stanowi trzy średnie pensje (netto) miesięczne w Polsce.- ubolewa dziennikarz z Czerskiej, który jak widac odleciał od rzeczywistości.

http://www.wprost.pl/ar/387072/Dziennikarz-Wyborczej-nie-jestem-dziennikarzem/

Wcześniej cham Figurski ubolewał nad utraconym suhsi.

- Wtedy to czuję (problemy finansowe - przyp. red.). Liczymy z Odetą, na czym oszczędzić, co jest zbędne. Wiesz, przestajesz chodzić co tydzień na sushi, kupować w drogich sklepach. Zauważasz, ile kosztuje benzyna. Zaczynasz liczyć, ile warte są twoje samochody - tak o swoich pierwszych miesiącach bez pracy mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" Michał Figurski, który w atmosferze skandalu odszedł z Eski Rock. - Jestem bezrobotny, bez planów, żona też, a wokół sępy. Mam kryzys - dodaje.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/michal-figurski-po-utracie-pracy-mam-kryzys,1,5247384,wiadomosc.html

Chłopcy z ferajny okradają naród i dzielą się mamoną, bo mają adwokatów.

Jeden taki czerski kundel, Maziarski medialny adwokat regularnie pisze mowy obrończe złodziejom i szydzi z oburzonego społeczeństwa.

Wojciech Maziarski: Naród prześwietla portfele onych.

- Żaden szcze­gół naro­dowi nie umknie.

Cały naród kon­tro­luje też wypłaty pre­mii dla swo­ich urzęd­ni­ków pań­stwo­wych. Ile dostał szef Kan­ce­la­rii Sejmu, ile pod­le­gli mu pra­cow­nicy, czy zasłu­żyli na to, czy odda­dzą te pie­nią­dze na cele cha­ry­ta­tywne? Pro­szę oka­zać naro­dowi port­fele do kontroli.

A wła­ści­wie dla­czego urzęd­nicy z Wiej­skiej mają się tłu­ma­czyć z nagród, skoro nie tylko oni, ale cały naród pra­cu­jący na pań­stwo­wym też dostaje nagrody? Urzęd­nicy wszyst­kich szcze­bli, nauczy­ciele, funk­cjo­na­riu­sze straży miej­skich – cała budże­tówka otrzy­muje w Pol­sce, nie wie­dzieć czemu, trzy­na­ste pen­sje. To zna­czy wie­dzieć czemu: bo tak prze­wi­duje ustawa. Czy się stoi, czy się leży, trzy­nastka się należy. A gór­nicy czę­sto jesz­cze mają czter­nastkę, pre­mię bar­bór­kową, depu­taty węglowe. No, ale budże­tówka i gór­nicy to naród. Zna­czy – My. A urzęd­nicy sej­mowi to Oni. Czyli chyba nie naród.

http://studioopinii.pl/wojciech-maziarski-narod-przeswietla-portfele-onych/

Ferajna ma kraść według Maziarskiego.
A co polec narodowi?

Maziarski miał taką radę dla Polaków, których nie stać na dzieci, a chcieliby je mieć:

- Ich nie stać bo są za biedni na to. A ponieważ są za biedni to płacą małe podatki bo ludzie biedni płacą mało więc państwo jest biedne. Rzeczywiście jest taka sytuacja, że są rzeczy na które nas nie stać, no. Jak człowieka nie stać na kawior to je kaszankę. No trudno, takie są realia.-

http://niepoprawni.pl/blog/425/wcinaj-chamie-kaszanke

Rady cyngla Maziarskiego dla ONYCH: świnie pilnujcie koryta, a plebs do kaszanki!

http://dorzeczy.pl/chlopcy-z-ferajny-i-motloch/
http://dorzeczy.pl/studium-mentalnosci-elity-iii-rp/

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

i Andrzeja Szpulaka - akcja rozszerza się:

Jacek Bartyzel – Moje oburzające opinie

Nie minęła doba od chwili, gdy zaprzątałem uwagę Szanownych Czytelników wieściami z Hiszpanii, a oto dziś, na adres elektroniczny mojego Wydziału (Politologii i Studiów Międzynarodowych UMK) przyszedł e-mail wysłany z redakcji antykościelnego szmatławca „Fakty i Mity”, z konta jakiejś Magdy, o następującej treści:

Dzień dobry Państwu.

Pragniemy poinformować, że w najnowszym numerze naszego tygodnika (w kioskach od piątku 22 lutego 2013 r.) ukazał się artykuł w dużej mierze traktujący o poglądach jednego z pracowników naukowych Państwa wydziału. Profesor Jacek Bartyzel mówi m.in. o… „pedalskiej dyktaturze”.

Proces destrukcji tradycyjnego społeczeństwa, zdaniem profesora, przyśpieszyło rozpowszechnienie po II wojnie światowej „obłąkanej idei tak zwanych praw człowieka”. Te ostatnie uderzyły „w ostatnie ocalałe z pożogi rewolucji filary zdrowego społeczeństwa, czyli naród i rodzinę”. Niszcząc je, sprowadziliśmy się jakoby do roli bezrozumnych zwierząt. Utraciliśmy przekonanie, że pamięć zbiorowa narodu jest „ważniejsza i mądrzejsza od rozumu i praw jednostki”.

Te i inne oburzające opinie prof. Bartyzela przeczytacie państwo w najnowszym numerze „FiM”.

Z uszanowaniem
Redakcja tygodnika „Fakty i Mity”

Po nagonce na Panią Prof. Pawłowicz i chuligańskich atakach na naukowców poznańskich ten – jak to określił mój Dziekan – „donos obywatelski” pokazuje jasno, jaki jest aktualny cel sił postępu na obecnym etapie zaostrzającej się walki klasowej.

W odleglejszej przyszłości okaże się też zapewne, że nie wystarczy przeprowadzić na uczelniach épuration tych, którzy mają czelność obstawać przy „heteronormatywności”, lecz niezbędny okaże się także Endlösung.

bartyzel (1)Wszystko to dobitnie potwierdza słuszność zajmowanego przeze mnie od dawna stanowiska, że w sytuacji najazdu homobarbarzyńców na naszą cywilizację nie ma miejsca na cień kompromisu, że jest to walka, która może zakończyć się tylko albo zagładą tej cywilizacji, albo jej przetrwaniem, tym samym zaś wypchnięciem najeźdżców ze wszystkich pozycji, które już zdobyli.

Dziś jeszcze nie jest za późno, ale każde ustępstwo, każda kapitulacja, każda zdrada oznacza to, że pewnego dnia możemy obudzić się w państwie, w którym na czele Urzędu Moralności Publicznej stanie ktoś pokroju kpt. Grzegorza Piotrowskiego, a może i on sam we własnej osobie.

Jacek Bartyzel
Za: http://www.legitymizm.org/moje-oburzajace-opinie , 2013-02-22
POLISH CLUB ONLINE, 2013.02.22

http://www.polishclub.org/2013/02/22/jacek-bartyzel-moje-oburzajace-opinie/

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#337008

Czasem mi się wydaje, że to wszystko jakiś idiotyczny sen i że obudzę się i znowu będę w normalnym świecie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#337034

A na razie - czy owa "magda" to nie jest właśnie Grzegorz Piotrowski we własnej osobie?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#337116

Sejm obronił Niesiołowskiego
pos. Krystyna Pawłowicz, poseł PiS, konstytucjonalista

http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2013/02/2013.02.22.akt_pawlowicz.mp3

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/sejm-obronil-niesiolowskiego/

****************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#337100

Niesiołowski zostaje z immunitetem
pos. Jacek Świat, wdowiec po Aleksandrze Natalli-Świat, pos. Elżbieta Witek, członek Komisji Regulaminowej

http://www.radiomaryja.pl/wp-content/uploads/2013/02/2013.02.22.akt_swiat.mp3

http://www.radiomaryja.pl/multimedia/niesiolowski-zostaje-z-immunitetem/

******************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#337102