Strzelanina na lotnisku w Los Angeles

Obrazek użytkownika Redakcja
Świat

Los Angeles California, biały mężczyzna uzbrojony w karabin maszynowy zastrzelił jedną osobę i zranił szejść innych osób na terenie międzynarodowego lotniska LAX. Według informacji FBI i policji mężczyzna działał samodzielnie, a jego motywy są związane z poglądami antyrządowymi. W wyniku strzelaniny doszło do ewakuacji wszystkich terminali na terenie lotniska. Ponad 800 lotów zostało wstrzymanych do odwołania. Amerykańska Agencja Lotnictwa Cywilnego (FAA) planuje wznowienie lotów w ciągu najbliższych kilku godzin. O tragedii został poinformowany prezyden Barack Obama, a także szefowie służb federalnych.
Według relacji naocznych świadków tuż przed strzelaniną morderca zatrzymywał pzypadkowo spotkane osoby pytając ich, czy pracują dla TSA (Ochrona Lotniska). Według informacji przekazanych mediom, morderca posiadał ulotki w których wyrażał nienawiść wobec TSA (Transportation Security Administration) i rządu federalnego.

Zdjęcie źródło AP.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Do tego prowadzi sterowane sianie nienawiści a zwłaszcza arogancja władzy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388241

Aby służby TSA, wielu z nich, typy spod ciemnej gwiazdy, do tej pory prześwietlające i obmacujące pasażerów mogły ich w razie czego zastrzelić. Do tej pory tylko aresztowali i ogłaszając przez głośniki, straszyli podróżnych aresztem, także w razie niepożądanych komentarzy i żartów na temat działań tej służby.

W międzyczasie, po cichutku, najważniejsi generałowie są wydalani z Armii, w tym główny generał odpowiedzialny za broń atomową.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388313

A któż to są "najważniejsi generałowie Armii, w tym główny generał odpowiedzialny za broń atomową"? Proszę o odpowiedz własnymi słowami, a nie linkiem. Konkretnie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388315

Kpisz, czy o drogę pytasz?

http://www.reuters.com/article/2013/10/09/us-usa-military-admiral-fired-idUSBRE9981BC20131009

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2454875/Air-Force-general-Michael-Carey-fired-loss-trust.html

http://www.wnd.com/2013/10/top-generals-obama-is-purging-the-military/

Dalej szukaj sobie sam.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388317

To ty kpisz ze Czytelników. Informuję cię, że US Army jest tylko jednym z elementów sił zbrojnych USA.

Wymieniony w pierwszym z linków wiceadmirał Tim Gardiana nie jest oficerem US Army, tylko US Navy.

Wymieniony w drugim z linków generał Michael Carey nie jest oficerem US Army, tylko US Air Force.

Jeśli pisze się bzdury, trzeba się liczyć z tym, że ktoś na te bzdury zareaguje. Jeśli nie masz pojęcia o problematyce militarnej, to nie pieprz głodnych kawałków.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388320

Może ja pieprzę głodne kawałki, ty natomiast znakomicie wywiązujesz się ze swojej roli blogoobsrywacza, czepiając się detali zamiast odnieść się do poruszanego problemu.
Na lotnisku zostali ranni i zabici, którzy nie zostali zadźgani nożem i małe znaczenie ma jakiego rodzaju pistoletu czy karabinu użyto.
Amerykańskie siły zbrojne dokonywują przetasowania na skalę niespotykaną w historii, pod byle pretekstem pozbywając się generalicji. Masz ochotę się do tego faktu odnieść, to proszę bardzo, powiedz wreszcie coś mądrego, dlaczego tak się dzieje, a nie czepiaj się, jakby największym problemem było, czy są to generałowie Armii, Lotnictwa czy Marynarki.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388326

Dobra kobieto, dla rzetelności i wiarygodności informacji każdy szczegół ma znaczenie zasadnicze. Tylko głupcy tego nie rozumieją.

Będę się czepiał, bo nie znoszę dyletantów piszących bzdury. Czy są to bzdury na temat whisky, czy na temat amerykańskich sił zbrojnych, czy na jakikolwiek inny temat, to sprawa drugorzędna. Bzdura to bzdura. Po prostu nie pisz bzdur, a będziesz bezpieczna.

Masz, dobra kobieto, marne pojęcie o historii przetasowań w siłach zbrojnych USA. I, dobra kobieto, usunięcie generała/generałów z funkcji nie jest równoznaczne z pozbywaniem się generalicji. Nie rozumieć, Lotna?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388329

Po pierwsze, nie jestem dla ciebie żadnę dobrą kobietą. Mój przydomek brzmi: Lotna.

Po wtóre, nie boję się twoich pogróżek. Sam piszszesz czasem bzdury, aż dudni; o pomówieniach nie wspomnę.

Po trzecie, nadal nie odniosłeś się do meritum, ani wpisu Redakcji, ani mojego komentarza. Z zapartym tchem, aczkolwiek wielkimi wątpliwościami, czekam na twoje mądrości. Wypowiedz się w końcu na temat, albo przestań trollować.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388342

Czyżbyś nie była kobietą? Czyżbyś nie była dobra?

Dobra kobieto, chyba czas się leczyć, skoro w polemice dopatrujesz się pogróżek.

W jakim to "meritum" miałem odnosić się do informacyjnego wpisu Redakcji? Sprostowałem tylko niewłaściwe i mylące sformułowanie lub tłumaczenie.

Do twojego "komentarza" ustosunkowałem się, wskazując bzdury, które zawiera.

Możesz zacząć oddychać z powrotem, bo w przeciwnym razie udusisz się z... bezsilnej wściekłości.

Tempomat to urządzenie utrzymujące automatycznie określoną szybkość. Tępomat to konstrukcja psychiczna utrzymująca określony poziom głupoty.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388346

Każdy jest na coś tam wrażliwy...
Mimo tego, co pisze Lotna w komentarzu pod jedną z dzisiejszych polecanek, w Polsce, a także zresztą i w Szwecji, ludzie pchają się drzwiami i oknami do "kukułczych gniazd", gdzie poza lekami uspokajającymi znajdują wikt i opierunek.
Ponieważ od lat w Polsce nie pracuję i pracował już chyba nie będę, mogę zdradzić jeden mały sekret.
Nigdy, ale to naprawdę nigdy, nie przyjąłem do szpitala pijaka, który w rozmowie ze mną użył zwrotu "Słuchaj Pan!". Alergię jakąś na to miałem i wszystkich takich odsyłałem do domu mimo wszelkich "kurew" pod moim adresem. Chyba tylko zwrot "Miły Panie" miał na mnie podobne oddziaływanie:-) Ale takich pijaków, co by z "miłym panem" wyskoczyli, to w ogóle nie pamiętam.
Może Lotna ma tak samo na zwrot "dobra kobieto" :-)

Pozdrawiam serdecznie,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388350

Nie sądziłem, że Lotna - podobnie jak centurion Marek Szczurza Śmierć - jest uczulona na zwrot "dobry człowieku", w tym konkretnym przypadku dostosowany do płci. Podejrzewam jednak, że w istocie rzeczy jest uczulona na coś zupełnie innego. Niemniej jednak nie podejmuję ryzyka diagnozy

Ale trudno ;-).

Wzajemnie :-).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388352

Polska jest w NATO.
Komuś to najwyraźniej przeszkadza.
PS
W Biesłanie to dopiero była jatka.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388344

Na jakiej podstawie twierdzisz, że pracownicy TSA to "typy spod ciemnej gwiazdy"?

Pytam, bo bliska mi osoba pracuje od roku w podobnym charakterze na jednym z wielkich europejskich lotnisk.

Nigdy nie myślałem o niej i jak sądzę nikt ją znający nie myślał, jako o "typie spod ciemnej gwiazdy", a za określenie tej konkretnej osoby w ten sposób w mojej obecności dałbym, po prostu, w mordę.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388327

I może się okazać, że się należało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388330

Nie powiedziałam, że wszyscy. Niektórzy są ludźmi potrzebującymi pieniędzy na życie i opłatę rachunków i brzydzą się tym, co robią, ale jest wielu o szemranej przeszłości, których wyraźnie cieszy obmacywanie pasażerów.

Ktoś, kto łapie pasażerkę za pierś i pyta, czy nie chciałaby się z nim spotkać, albo ktoś, kto prosi, o autograf na prześwietlonym zdjęciu pokazującym nagie ciało, albo kto usiłuje zgwałcić pasażerkę, według mnie, jak najbardziej do ciemnych typów się zalicza i jeśli jesteś taki skory do dawania w mordę, radzę w tamtym kierunku skierować swoje święte oburzenie.

Cały czas mówię o USA: o ile wiem, w Europie takie praktyki się nie odbywają i nie ma prześwietleń do wyboru za obmacywanie, ponoć bardzo dokładne.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388340

Rozumiem, że w USA i/lub Kanadzie kobiety są na lotniskach obmacywane przez mężczyzn, tak?

Bo w Europie to chyba niemożliwe.

Mnie, jeśli do tego dochodziło, zawsze - ku mojemu obrzydzeniu - obmacywali faceci. Ale przyznaję, że nigdy ani w USA, ani w Kanadzie nie byłem.

Nie mogę się wypowiadać o USA. Pewnie wiesz lepiej, jak tam to wygląda.

Wiem, jak to wygląda na jednym z największych europejskich lotnisk. Nie mogę pisać na jakim, bo nie zostałem do tego upoważniony, a pracownicy tego lotniska mają zakaz trąbienia o swojej pracy na portalach społecznościowych.

Zapewniam Cię jednak, że nie jest to miejsce, do którego się trafia poprzez Urząd Zatrudnienia. Pracę jest bardzo trudno dostać, a łatwo stracić. Zachowania takie, jak to co opisujesz, skutkowałyby natychmiastowym zwolnieniem. Tak to przynajmniej wygląda - mówiąc ogólnie - w Zachodniej Europie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388341

Na szczęście, jak do tej pory, odpukać w niemalowane, takie praktyki nie mają miejsca w Kanadzie.
W Kanadzie kontrola między miejscowymi lotniskami, przynajmniej jak chodzi o loty międzynarodowe, jest bardziej uciążliwa niż pomiędzy poszczególnymi krajami Europy, ale da się wytrzymać i ani prześwietlanie ani, jako alternatywa do prześwietlania, obmacywanie, nie ma tutaj miejsca.
Lecąc do Kanady, nigdy nie przesiadajcie się w USA!
Wiele osób zrezygnowało z lotów na terenie USA, aby się nie narażać na takie upodlenie i pogwałcenie prywatności i nietykalności osobistej, ja jestem jedną z nich.

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388348

Czy to są zwierzenia jakichś innych pasażerek w talk-show o nazwie: "Między jawą a snem"?
Źródło poproszę...

P.S. Się nalatałam w życiu niemało, choć nie lubię, ale w życiu mi się nie przytrafił cień takiego zachowania jakichkolwiek służb na lotnisku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388347

Można się dowiedzieć na ten temat zazwyczaj z mediów alternatywnych w języku angielskim. Mówię o przypadkach, które zdarzyły się innym. Chcesz to wierz, nie chcesz to nie wierz, przymusu nie ma , tak jak z tymi generałami i admirałami amerykańskimi zwalnianymi pod byle pozorem.

http://www.newser.com/story/105840/tsa-pat-down-soaks-man-in-own-urine.html
http://animalsclubfreedom.typepad.com/.a/6a011570cf5850970b0134897a4560970c-800wi
http://nicholas-whatthe.blogspot.ca/2012/02/hey-guys-check-this-out.html

  Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#388357

Czy to są zwierzenia jakichś innych pasażerek w talk-show o nazwie: "Między jawą a snem"?
Źródło poproszę...

P.S. Się nalatałam w życiu niemało, choć nie lubię, ale w życiu mi się nie przytrafił cień takiego zachowania jakichkolwiek służb na lotnisku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388349

... będą gwałcić.
Dziewczyny zaczęły się chować do piwnicy.
Razem z nimi gramoliła się bezzębna babulinka...
- Babciu, czemu ociekasz?
- A bo to nie ma starych Kozaków?!
***
Nie przesiadajcie się na lotniskach w USraelu!!!
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388351

Mój śp. Ojciec dzieckiem będąc przeżył "wyzwolenie" na Pomorzu, pod Gdańskiem.
Wszystkie kobiety ukryły się w lesie, a tylko staruszka bezzębna została...
I się pomyliła, bo Ruskowi nie robiło dużej różnicy:-(

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388355

Niby marna to kultura (burżuazyjna), ale jednak kultura:):):)
PS
No to jeszcze jeden dowcipas.
"Iz pamiatnika ruskowo partizana.
Poniedzielnik.
Idu ja, idiot maja kamanda. Na protiw idiot kakaja to diewoczka. Prajenbali, prajebali... Eta był charoszyj dień!
Wtornik.
Idu ja, idiot maja kamanda. Na protiw idiot kakaja to żenszczina. Prajenbali, prajebali... Eta był charoszyj dień!
Srieda.
Idu ja, idiot maja kamanda. Na protiw idiot kakaja to starucha. Prajenbali, prajebali... Eta był toże charoszyj dień!
Czietwierg.
Eto był płochij dzień.
Idu ja, a naprotiw idiot maja kamanda...
PS
Warto znać język wroga!:):):)

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388361

Redakcjo! "Assault rifle" lub "semiautomatic rifle" - a takich określeń broni zamachowca używają media amerykańskie - to nie "karabin maszynowy"! To karabin szturmowy (assault rifle) lub karabin półautomatyczny (semiautomatic rifle). Jeden i drugi nie ma nic wspólnego z karabinem maszynowym.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388269

pracuja imbecyle, ktorym wmowiono ze od nich wszytko zlaezy i naduzywaja wladzy im wszytko wolno nastapilo to po ataku 9 11
banda dorwala sie do kasy zeby niby zapewnic bezpieczenstwo.
Poprzez zastraszenie i panike wyciagaja z kieszeni pioeniadze w imie niby twojego bezpieczenstwa - totalbana bzdura.
Lotna masz racje nigdy nie lec tranzytem przez USA bo cie potraktuja jak swinie.

TL to hipokryta i absolutny indolent w sprawach broni nie odruznia wiatrowki od shotguna i w dodatku aby utrzymac swoje na wierzchu ludzi miesza z blotem , a tu wmawia ze on dba o scislosci.

Tu takze dal poakz swojej niewiedzy na temat broni pomieszal wszytko bez sensu i sie wymondrzyl bez sensu.
Kazda bron powtrazlan strezlajaca pociskami niepistoletowymi jest karabinem maszynowym.
Tl pewnie w zyciu strzlal tylko z korkowca stad ten predyspozycje do opowaiadania bajek z PRLu.
Z karabinu assault mozna strzelac tak samo jak z semiautomatic pojedynczymi strzalami a czesem podwujnymi lub potrojnymi, z semi normalnie nie mozna oddac wiecej strzalow jak jeden chyba ze sie pokombinuje i nie trzeba lamac zadnej blokady.
Potrafie z kazdej semiautomatic rifle strzelac seja bez zadnej ingerncji mechanicznej,ale nie o to chodzi.
Jesli przeladowania w karabinie nie dokonuje czlowiek tylko maszyna jest to karabin maszynowy no chyba ze sie uzywa PRLowskiej nomenklatury.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388375

Nie, tępomacie!

Primo: nie istnieje coś takiego, jak pocisk niepistoletowy. Istnieje natomiast coś takiego, jak nabój niepistoletowy. To nabój przejściowy (pośredni) lub karabinowy.

Nie odróżniasz pocisku od naboju, tępomacie. Nabój, tępomacie, to pocisk+ładunek miotający, zwykle - choć nie zawsze - znajdujący się w łusce.

Secundo: indywidualna broń samoczynna strzelająca amunicją przejściową lub karabinowa to karabin (karabinek) automatyczny. Karabin maszynowy to broń zespołowa, nie indywidualna.

Masz tu, tępomacie, polską definicję karabinu maszynowego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_maszynowy.

A tu masz, tępomacie, polską definicję karabinu i karabinku automatycznego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_automatyczny

Na portalu NP piszemy po polsku (co zawsze sprawia ci, tępomacie, poważne trudności), a słów używamy w ich polskim znaczeniu.

Sprawca strzelaniny na LAX używał broni wyglądającej na AR15, a więc cywilnej wersji karabinu szturmowego M16.

"Daly said when he was evacuated he saw a gun that looked like an AR-15 assault rifle with three clips on the floor outside Gates 35 and 36."

Read more: http://www.businessinsider.com/lax-shooter-hated-the-government-2013-11#ixzz2jYrX6FyJ

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388377

Dzień Dobry,
Skończcie z epitetami, pliz...
Bo Was zamknę w niedzielny poranek... do poniedziałkowego poranka...
Pozdrawiam,
Hun

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388378

Ja poproszę na stałe. Pliz... Będzie to dla mnie duża ulga ;-)!

Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388379

wiesz, ale ty ktory opiera swoja wiedze na wikipedia i na praktyce z korkowcem i ktory nieodroznia wiatrowki od shotguna chcesz tu brylowac niewiadza jako swoja wiedza.
Opierasz swoja wiedze na polskim nazewnictwie krytykujac angielskie artykuly i kto tu jest tempomatem.
Wikipedia to ja moge poprawiac a nie z niej korystac wiedze bo ja pisali tacy sami indolenci od wiatrowki jak ty.
W USA czy Kanadzie uzywa sie roznych nazw zwyczajowo na bron automatyczna,no ale tego w wiki nie pisza.
W Polsce nazywano tylko karabin maszynowy taki co strzelal seryjnie nabojami karabinowymi np. dziadoskim kacapskim nabojem, ktory do tej pory jest bez sensu jeszcze uzywany 7,62X54R.

Ciekawe gdzie umiescisz wedlug twojej nomenklatury PRLowskiej
reczny karabin maszynowy? ktory nie strzela serja ani nabojem posrednim tylko np .cal. 303 lub 308 jak M1A Springfield.
Nie mozesz go nazwac semiautomatic bo ta nazwa tez oznacza karabin samopowtarzalny np.cal. 22LR.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388430

Nie nudź, tępomacie. Scripta manent.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388433

fonta - to jedno, ale wyrażenia "z siemi" (???) czy "odruznia" (???) wymagają jednak wysiłku. Wolę go poświęcić na co innego.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388381

Ja już mu parę razy pisałem, żeby sobie polskie czcionki i jakiś program do kontroli pisowni zainstalował.
Te wszystkie "odruznia", "alkochol" i inne takie, zaraz by mu się podkreśliły na czerwono i mógłby sobie poprawić.

Tak jak śp. Tadeusz Mazowiecki domagał się od ówczesnych władz stanowczej i surowej postawy wobec podejrzanych o zbrodnie przeciw komunizmowi biskupów, tak ja byłbym za tym, aby Administracja z całą surowością traktowała takie niechlujstwo.
Błądzącemu należy podać rękę i jeśli on sam nie wie i nie potrafi wspomóc go dobrą radą. Internet jest pełen instrukcji na wszelkie tematy. Z pewnością czytelne i zrozumiałe wskazówki jak się kontrolę gramatyki i ortografii instaluje też są bez trudu dostępne.

Ale potem taki bełkot powinien być traktowany identycznie, jak wulgaryzmy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388385

o czym ty moze nie masz pojecia,a ty sobie mozesz pisac czy mowic do swojej zony co ma robic jesli ja masz, a nie do mnie
co ja mam sobie instalowac, aby tu pisac.
Nikt tu nie jest niewolnikiem czyjegos czytania zwalnia cie z tego jesli sie nim czules idz czlecze daje ci ja PAN swojego pisania wolnosc!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388436

stosujesz.
Nad tymi polskimi fontami warto jednak popracować, bo jak ci z sądu wychodzi sad, to już się robi śmiesznie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388467

Muszą być strzelaniny, bo nie będą mieli pretekstu do odbierania broni cywilom.

************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#388316

jest prowokacja szczegolnie spektakularne jesli sie postrzela do dzieci.
Co sie okazalo wszyscy ci co strzelali byli na podobnych antydepresyjnych srodkach czyli na narkotykach.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388435

Czy muszę tutaj oglądać Durczoka?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#388388

Jeżeli Durczoka widzisz w reklamie od google (pytam, bo tego nie wiem) - to "przyszedł" tu za Tobą...

Temat reklam google adsense (czy jak to się zwie) był ostatnio (kolejny raz) wałkowany...
Pozdrawiam,
Hun

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388389

Dziwne,bo go (Durczoka) nie szukam. Szukam butów i torebek,a one za mną nie przyszły. :) Nie muszę na niego patrzeć. Zamknę oczy.
Też pozdrawiam.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

markiza

#388390

potrafił odpowiedzieć na pytanie, dlaczego oglądam reklamy gołych kobitek gotowych ze mną "porozmawiać".
Nie jestem pewna czy klucz jest właśnie taki. Owszem, kiedy szukałam biletu na wakacje dla Juniorki do Polski, śledziły mnie potem reklamy tanich linii lotniczych.
Ale dlaczego po śmierci męża nękały mnie z ekranu rozgogolone baby - tego nie wie nikt.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388471

... dla starych Niemek?:):):)
Są takie.
Ja kiedyś chciałem zapoznać się ze zjawiskiem kulturowym zwanym "hentai" i zacząłem dostawać masę reklam viagry:):):)

-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388472

Pewnie woleliby oni wbić się z hukiem w jakiś wieżowiec, tracąc życie wraz z kilkoma tysiącami innych niewinnych ludzi.
Dzięki dobrym muzułmanom walczącym z USraelem.
Proponuje spróbować takiej optyki.
-------------------------
"Dixi t salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388442

ataku arabskiego w 9 11. I ty sie do nich zaliczasz jak widac.
Lyknoles propagande ze to arabi dokonali zamachu w USA jak leming.
Co ma bezsensowne trzepanie na przejsciach z bezpieczenstwem?
NIC to tylko psychoza zeby ludzmi latwiej sterowac i ich okradac i ponizac w imie ich niby dobra.
Ich kontrole to pic na wode kobitka kleciala z FL do NY iw samolocie spostrezgla ze zapomnial wyjac z torebki pistolet,
zestresowala sie ale nic w samolocie nie powiedziala po przylocie do NY postanowila powiedziec ze nieopacznie miala pistolet w ze soba, zaraz ta afere kontroli wyciszyli ale wyszlo na jaw ich zabezpieczenie, .
Ja lecialem i tranzytem i mnie murzynka trzepala tak ze to co niebezpieczne mi nie wyjela z torby a byly to plyny wysokokaloryczne w ilosci wiekszej niz 100ml.
Wroga to USA ma wewnatrz i za niego sie musi wziosc najpierw.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388465

... swoich uprawnień kosztem obywateli, a każda biurokracja wyradza się aż do form karykaturalnych.
Przyznaj jednak, że nie chciałbyś lecieć w samolocie z arabskim terrorystą (ani żadnym innym, na przykład izraelskim, a tac bywali, bywali...)!
Coś za coś, a warunki dyktują, niestety, terroryści.
Jest jeszcze jedna "metoda naukowa".
Samemu należy zabrać ze sobą... bombę, bo prawdopodobieństwo dwóch ładunków wybuchowych na pokładzie jest zdecydowanie mniejsze:):):)
Pozornie, rzecz jasna.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388470

to pytanie retoryczne,tyle ze to co sie dzialo po ataku i pozniej na WTC.Mialem ta przyjemnosc,a wlasciwie nieprzyjemnosc latac pare dni po atakach na trasie polnoc poludnie wzdluz wybrzeza atlantyckiego.Dzialania amerykanskich sluzb na lotniskach to byla paranoja pozatrudniali dodatkowo wolnych na rynku pracy analfabetow w wiekszosci murzynow, ktorzy mysla baaardzo wolno i dano im zadanie zabezpieczenia przelotow.
Stworzono atmosfre terroru po to tylko zeby na tym zarobic a co najazniejsze sterroryzowac ludzi ktorzy zgodza sie na prewencyjny atak i podniesienie podatkow na zbrojenie co maialo zreszta miejsce.Atak by podatki poszly w gore kto zarobil? ano ten, kto kontroluje bron i ten, kto nia obraca czyli nasi strasi w wierze bracia twu twu.
Ta cala akcja nie miala i nie ma nic wspolnego z podniesieniem bezpieczenstwa lotow.
Na lotniskach paranoicy zglaszali ze widza podejzanego araba, nie jeden samolot zostal opozniony gdyz ludzie nie chcieli leciec z typem arabskim na pokladzie - to nie bajki tylko fakty.
Pamietam juz po odprawie paszportowej i bagazu podrecznego
jacys tajniacy z plakietka uwieszona na szyji wylapywali osobnikow w podejzanych butach i kazali im je zdejmowac , poczym je wizualnie badali tak zeby chociaz z tysiac osob to widzialo.
Moge opisc setke paranoiczych przykladow ktore nie mja nic wspolnego z bezpieczenstwem lotow.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388546

Wcale im się nie dziwię, że zareagowali histerycznie.
PS
Doskonale wiem, ci sugerujesz, ale patrzenie na wszystko tylko przez pryzmat "Protokołów mędrców Syjonu" bardzo, moim zdaniem, zawęża horyzont.
W naszym interesie leży, żeby Ameryka była jak najsilniejsza, a Rosja jak najsłabsza.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388557

a kto to my wiemy.
Latwiej jest okrasc ludzi jak im sie ich zastraszy i wmowi mowi ze musza teraz placic wiecej na swoje bezpieczenstwo.
Wikszosc sie na ten lep nabiera bo maja tylko poczucie bezpieczenstwa nie zas realne bezpieczenstwo.
Realne bezpieczenstwo to jest mozliwosci posiadania broni i bronienia sie nia a jak wiesz zydokomuna obamowska walczy o to zeby rozbroic Amerykanow .
Ameryka bedzie silna dopuki amerykanie beda miec bron bo to jest bat na amerykanska zydokomune i na zlodzieji w rzadzie amerykanskim.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388724

Owszem, ma dużo wspólnego z komuną, ale raczej via terrorystyczne organizacje muzułmańskie sponsorowane przez Moskwę i szkolone w "demoludach".
O czymś podobnym świadczy jego życiorys.
Już pisałem, że uważam go za prawdziwą zarazę, ale najwyraźniej z innych powodów niż Ty.
Tak sobie myślę, że czy to żydokomuna, czy żydokomuna inaczej (arabokumuna?), zawsze to komuna i... Rosja.
To ciekawe, dodam na marginesie, że największym dziś wydawcą "Protokołów mędrców Syjonu", fałszywki spłodzonej przez rosyjskie (wtedy carskie) Służby, są... Arabowie.
Naprawdę nie rozumiem, jak można popierać islamistów tylko dlatego, że napierniczają się oni z Izraelem?
Jesteśmy właśnie świadkami narastającej intifady przeciw chrześcijaństwu.
Zatrważająco wzrasta liczba ofiar.
Jesteśmy też świadkami wojny z cywilizacją zachodnią.
Jednym słowem - z nami.
Tak więc jako antysemita :):):) i tak nie będę stał po stronie muzułmanów, a mając do wyboru sojusznika, zawsze wybiorę USA (nawet z tak żałosnym i szkodliwym prezydentem), nigdy Rosję.
PS
Skoro Obama chce rozbroić Amerykanów, to raczej działa wbrew "kompleksowi militarno-przemysłowemu", a na na rzecz terrorystów, muzułmanów ( w tym "afroamerykanów" walczących "z dyskryminacją")), lewactwa i, ostatnie, ale chyba najważniejsze:):):), Moskwy.
Jeśli chce wziąć Amerykę za mordę biurokratycznie, centralistycznie i przy pomocy "aparatu przymusu", to działa na modłę zarówno islamistyczną, jak bolszewicką.
Pomyśl!
Apeluję o minimum logiki.
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388738

nie myl tego z rozbrojeniem amerykanskiej armi czy sluzb.
Bron ktora jest na rynku dostepna dla cywilow to w wiekszosci bron z ktorej Zydzi nie maja profitow gdyz sa to stare firmy amerykanskie,Zydzi kontroluja bron wojskowa i handel bronia na swiecie to ich zysk.Na broni jest przebicie 1 do 100 jesli chodzi o material i prace.

Dixi nie zartuj ze nie wiesz ze Bary jest Zydem zawsze jak matka jest Zydowka to jej dziecko tez nawet jak by je miala z czarnym djablem.

http://niepoprawni.pl/blog/1748/kim-jest-barack-hussein-obama-rodzina-i-dziecinstwo#comment-348038

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388787

... wspólna u obydwojga rodziców wydaje się... komuna:):):)
Zastanów się, proszę ponownie, komu służy atakowanie (przy pomocy broni dostępnej, jaszcze, dla obywateli) służb antyterrorystycznych?
No, komu?
Czy nie tym... pożal się Boże demokratom, co o wolności pieprzą, a chcą ją ograniczyć?
-------------------------
"Dixi et salvavi animam meam"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#388805

Podniesiono wagę strzelaniny...
[...]Agencja zajmuje się przeprowadzaniem kontroli bezpieczeństwa na lotniskach w USA, badając zarówno pasażerów, jak i ich bagaże.[...]

http://naszdziennik.pl/swiat/58526,kara-smierci-dla-zamachowca-z-los-angeles.html

************************************
  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#388484

Mogłabyś sprecyzować o co Ci chodzi w tym komentarzu?
W wielu stanach USA jest nadal kara śmierci.
Ten tutaj zastrzelił funkcjonariusza na służbie i ranił chyba 7 innych osób, które tak samo jak ten konkretny funkcjonariusz nie zrobiły mu żadnej krzywdy.
Czy to jest niewystarczająca ranga tej "strzelaniny"?

Tu masz ofiarę bandyty:

http://nbclatino.com/2013/11/02/tsa-agent-killed-in-lax-remembered-as-a-father-and-a-good-man/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#388742