Październik we Frondzie gorący niczym lipiec

Obrazek użytkownika Redakcja
Idee

Etyka dziennikarska w praktyce, "Spór o Rymkiewicza, manifest katofeministyczny, wreszcie ciekawa propozycja dla zwolenników pisarstwa Chestertona - to październikowe wiadomości z Frondy.

[quote]

Pilnowanie Strażników. Etyka dziennikarska w praktyce Macieja Iłowieckiego zbiega się w czasie z burzą wokół Krzysztofa Skowrońskiego. Prezes Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich potwierdził swój udział w dyskusji panelowej towarzyszącej premierze książki.

Dostępny już jest Spór o Rymkiewicza. Książka zbiera i uzupełnia wszystkie ważne głosy w debacie na temat twórczości poety, w komplecie dodatkowo znakomity dokument Grzegorza Brauna Poeta pozwany (DVD) wzbogacony o wycięte sceny.

Z kolei Twój nowy styl to pierwszy na polskim rynku tak odważny manifest katofeministyczny. Zaopatrzona w szczegółowe dane, mocne argumenty i rozbrajające świadectwa książka uderza w “ideał kobiety wyzwolonej”.

Na koniec: profesorowie Uniwersytetów Stanforda, Rice’a i Seton Hall, wraz z naukowcami z Uniwersytetów Warszawskiego i Jagiellońskiego, a także w Bonn i w Akwizgranie, zapraszają na konferencję Chesterton a sprawa Polska, której towarzyszy Zlot Fanów Pisarza. Ukochany przez frondystów Wielki Mistrz Paradoksu wielbiony będzie mową i pieśnią w Krakowie i Warszawie, a szczegóły Wydarzenia znaleźć można tutaj.

[/quote]Ocena wpisu: 
Brak głosów