Ponad ćwierć tysiąca audycji! Wiecie dlaczego warto posłuchać kolejnej?

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

AUDYCJA 251 (NIEDZIELNA) - SZCZEGÓŁY

Honor i ojczyzna - czy znacie te pojęcia ?
Chyba nie, bo patrzycie tylko, co tu jest do wzięcia.
A nie o wasze zyski powinno tutaj chodzić,
a tym krajem powinni rządzić patrioci

19:00 Honor i Ojczyzna

Trudno o bardziej trafne podkreślenie różnic obecnego prezydenta i Lecha Kaczyńskiego. W nawiązaniu do rocznicy 17 IX i ich wystąpień publicznych z nią związanych. Kto słuchał Komorowskiego, powinien posłuchać tego co mówił 17.IX.2009 Lech Kaczyński.

19:04 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Dwa głosy

Determinacja w przepychaniu nowelizacji Ustawy o dostępie do informacji publicznej świadczy o skali przeniewierstw, które planuje Platforma.

19:16 Blog:Gadający Grzyb – Głasnost’ w Priwislanskim Kraju II

W internecie zostały udostępnione już wyniki symulacji komputerowych (prezentacji prof. Kazimierza Nowaczyka i prof. Wiesława Biniendy) http://www.ecgf.uakron.edu/~civil/people/binienda/research.html http://cfs.umbi.umd.edu/cfs/people/kazik.html obrazujących zderzenie skrzydła Tu154 ze smoleńską brzozą

19:29 Blog:Toscana (czyta:JaWa) – Smoleńska brzoza w Pasadenie

Co ma wspólnego traktowanie elektoratu przez lewicowe partie polityczne z prostytucją i powody dla których takie porównanie jest w pełni uzasadnione.

19:40 Blog:Marcusso – Prostytucja lewicy

Dalszy rozstrój wewnętrzny - przyczyny upadku kulturowego Polski w wieku XVII (odcinek 96)

19:59 Historia:czyta Katarzyna – „Dzieje Polski” Michała Bobrzyńskiego

Trzy mini reportaże z manifestacji zorganizowanej w Warszawie w związku z 72 rocznicą napaści ZSRR na Polskę (17 IX 1939 r.); "Jakoś to będzie", "Nie chcę się wypowiadać" "Rząd pod sąd". Aż tak Polacy są wystraszeni, że boimy się nawet haseł?

  • 20:13 Reportaż:Janusz Gajewski – Młoda życzy powodzenia
  • 20:18 Reportaż:Janusz Gajewski – Nie można takich haseł rzucać
  • 20:30 Reportaż:Janusz Gajewski – Młodzi przy bramie UW

Dla kandydatów na posłów z listy PIS Niepoprawne Radio PL otwiera specjalne okienko. "Ulotka wyborcza". Dziś prezentujemy materiał (będziecie zaskoczeni) absolwenta Uniwersytetu Śląskiego, młodego (34 lata) człowieka Roberta Wawrasa.

2o:40 Ulotka wyborcza:Robert Warwas okręg 32 poz.8 – ” Jeden z WAS ”

Krótka wypowiedź znanego redaktora o poparciu dla młodych w polityce.

20:43 Poparcie wyborcze: Jan Pospieszalski popiera młodych ludzi

ZEMSTA ZA FIASKO JUDEOPOLONII wyraziła się nie tylko w ataku propagandowym, ale we wrogich działaniach dyplomatycznych, aby przed Kongresem Pokojowym Polskę uzależnić od Ligi Narodów lub od polityki Niemiec. Premier Polski, został zmuszony do zgody na przyjęcie przez Polskę tzw. Linii Curzona, jako przyszłej granicy Polski na Wschodzie, a także do podpisania jednostronnego traktatu o ochronie mniejszości narodowych.

20:47 Czytanka:Andrzej Leszek Szcześniak (czyta:JaWa) – Judeopolonia cz.16 Mały Traktat Wersalski.

Niedopatrzenia PKW sposobem na wybory? Unieważnimy, bądź nie – w zależności od wyniku...

21:06 Blog:Seawolf (czyta Gadający Grzyb) – MWP – Matka Wszystkich Przekrętów

Nieoficjalne źródła komunistyczne. „Tajne” źródła komunistyczne. Podsumowanie - odc. 28

21:16 Czytanka:czyta Katarzyna – „Nowe kłamstwa w miejsce starych” Anatolija Golicyna

Zamieszanie powstałe w posoborowym kościele doprowadziło do zjawisk i konfrontacji skrajnych. Jazz, pop muzyka, a nawet sex w murach kościelnych. Czy piętnowanie policji zamiast świętokradców przez biskupa, czegoś nam nie przypomina? (Dziś piętnowanie obrońców krzyża, miast tych którzy ten krzyż chcą usunąć z miejsc pamięci).

21:29 Czytanka:czyta MarkD – Antychryst! – „Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy” – Józefa Mackiewicza

Ile benzyny jest w benzynie, a ile asfaltu w asfalcie? Po co buduje się drogi publiczne i dlaczego nie należy się spieszyć z zakończeniem budowy? Odpowiedzi, jak zawsze trafne i cięte daje nam polski satyryk, którego nie lubią media wiodące. ;-)

21:52 Felieton:Jan Pietrzak – Ile Polski w Polsce?

9 września 2011 roku członkowie wrocławskiego Klubu Myśli Politycznej im. Aleksandry Natalli-Świat wysłuchali wykładu dr Barbary Fedyszak-Radziejowskiej pt. Kondycja polskiej wspólnoty narodowej. Dyskusja po wykładzie (z pełnym ich uzasadnieniem)... (cz.2.)

22:01 Wykład:Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska – Kondycja polskiej wspolnoty narodowej – cz.2 Niepoprawne Radio PL

Apel o świadomość dotyczącą fałszywości sondaży. Na tle informacji o decydentach najważniejszych sondażowni, MarkD wskazuje co można zrobić z sondażami. To samo co z TVN i Polsatem. Do dzieła.

23:54 Blog:MarkD – Sondaże wskazują że PIS zbliża się do PO!

Choroba, jej przyczyny, uzdrowienia w Nowym Testamencie.

24:10 Artykuł:czyta Katarzyna – Koncepcja zdrowia i choroby w starożytnej kulturze klasycznej i w ujęciu biblijnym – Artur Katolo

Kardynał Giovanni Battista Montini, przyszły papież Paweł VI był wielkim sympatykiem lewicowych idei, Jeszcze jako sekretarz papieża Piusa XII, nie zaniedbywał okazji do forsowania swoich idei. Jako papież Paweł VI szczególnie rozwijał kontakty z sowieckim reżimem.

24:27 Artykuł:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) – FATIMA cz.9 Walka o potępienie komunizmu

Nie kochasz komunistów? Jesteś nieodpowiedzialnym faszystą. Stałe warianty gry, jakich używa się w walce z niepodległą Polską.

24:47 Spotkanie:Grzegorz Braun – Cork, dyskusja po pokazie filmu „New Poland”

Rozmowa z mecenas Małgorzatą Wassermann dotyczyła; krążącego po internecie filmu ze strzałami na smoleńskim lotnisku, skandalu związanego z rozmową telefoniczną po katastrofie, inwigilacji Janusza Kurtyki i prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wyników ekshumacji Zbigniewa Wassermanna

02:31 Wywiad: Małgorzata Wasserman w Toruniu

Likwidacja ostatnich grup i oddziałów KWP. W okresie istnienia tych ostatnich redut antykomunistycznego ruchu oporu członkowie KWP pod dowództwem „Wichra” i „Synka” wykonali m.in.: 24 wyroków śmierci na konfidentach i osobach współpracujących z władzami oraz 56 akcji rekwizycyjnych. Lata 1949 do 1954 to stopniowe wyniszczanie KWP przy współudziale agentury.

02:42 Czytanka:czyta MarkD – Kontynuacja walki – „Z dziejów KWP” – Ksawerego Jasiaka

Brak głosów