NIEPOPRAWNE RADIO PL - AUDYCJA 250 (CZWARTKOWA) - SZCZEGÓŁY

Obrazek użytkownika Niepoprawne Radio PL
Ogłoszenie

Spotkanie z Grzegorzem Braunem - tylko u nas!

"Bywało, że traciliśmy wolność, ale nie traciliśmy godności". Kolejne ostrzeżenie Ściosa przed debatą z Tuskiem. "By polityka była skuteczna, musi być wpierw moralnie słuszna"

19:05 Blog:Aleksander Ścios (czyta MarkD) – Czy zasługujemy na więcej?


Zadbajmy o świadectwa - to ważne!

Jest okazja, aby wesprzeć Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej Wojskowej Składnicy Tranzytowej na Westerplatte, któremu zawdzięczamy dziś rewitalizację miejsca, które dobitnie zaświadcza o wspaniałym duchu i inwencji Polaków i ich niezłomnym charakterze. Niech dajmy nam wmówić, że było inaczej!

19:15 BLOG:Podhorski (czyta:JaWa) – Junak. Apel Obrońcy Westerplatte!

Jedyną różnicą między naszymi ober-narodowcami a lewactwem jest tradycjonalizm. We wszystkich pozostałych kwestiach mogliby śmiało podać sobie ręce.

19:25 Blog:Gadający Grzyb – Lewacka prawica

"Sąd przyznał, że mówiłam prawdę stwierdzając, że Wanda Nowicka jest na liście płac przemysłu antykoncepcyjno-aborcyjnego. Można i należy tę informację rozpowszechniać./.../Można i należy mówić głośno o przemyśle aborcyjnym i jego PR-owym ramieniu udającym oddolną działalność społeczną."

19:36 Blog:Katarzyna – Joanna Najfeld: dobra wiadomość i znak nadziei

Wywiad w RM z Antonim Macierewiczem dotyczący wizualizacji przeprowadzonej przez ekspertów do spraw katastrof lotniczych z NASA i wyników tego eksperymentu, zaprzeczających oficjalnej wersji katastrofy.

19:51 Akt RM:Antoni Macierewicz – Samolot Tu-154 M nie utracił skrzydła po zderzeniu z brzozą

Trzy krótkie wywiady z przechodniami, którzy zdradzają swój sposób rozumienia, czym dla nich jest polityczny sukces, na czym opierają swoje zaufanie do rządu i to, jak oceniają osoby stawiające pytania, na które oni sami nie mają odpowiedzi.
Wywiady te są treningiem odpornościowym przygotowującym słuchaczy Niepoprawnego Radia do zmierzenia się z przeciwnikiem głuchym i ślepym, a podającym się za eksperta w dziedzinach sztuki, wymagających wzroku i słuchu.

20:08 Reportaże (Janusz Gajewski)Rozmowy pod namiotem:
- Dajcie spokój Tuskowi
- Polska się rozwija
- Mam zaufanie do rządu

Szatan, postmodernizm i JKM. Konserwa chaosu. Dzisiejsze menu: przystawki, czyli prezydent Obama czcący szatana. Jego wujek pijący alkohole nielegalnie w USA. Postmodernizm, czy raczej postkultura w popkulturze. Oraz schizofrenia bezobjawowa. Uwaga, jej nawroty wywołują zawroty. Na danie główne zaserwowaliśmy tekst o przeszłości i działaniach JKM, zaczerpnięty z czeluści internetu. Czy JKM jest agentem?

20:35 Konserwa:Jabollissimus&Kreator – Konserwa chaosu

Z czym powinien nam się od tego roku kojarzyć dzień 1 września? I co powinni mieć wyryte na grobach ci, którzy tak haniebnie zachowują się w kwestii wyjaśnienia Katastrofy Smoleńskiej?

22:01 Blog:Kokos26 (czyta Gadający Grzyb) – Dnia 1 września roku pamiętnego

Należy pamiętać, że wszystkie źródła komunistyczne są potencjalnymi kanałami dezinformacji. - "Nowa metodologia” i źródła komunistyczne. Oficjalne źródła komunistyczne. Jak je analizować i odczytywać informacje o rzeczywistej polityce Bloku komunistycznego? - odc. 27

22:13 Czytanka:Anatolij Golicyn (czyta Katarzyna) – „Nowe kłamstwa w miejsce starych”

Mnożą się oznaki dezintegracji i rozpadu kościoła katolickiego. Skutek polityki Jana XXIII i jej kontynuacji przez papieża Pawła VI. Liczby.

22:30 Czytanka:czyta MarkD – Najniższy stan od 500 lat – „Watykan w cieniu Czerwonej Gwiazdy” – Józefa Mackiewicza

Papież Jan XXIII rozwinął dialog ekumeniczny, zarówno ze schizmatycznym kościołem prawosławnym, jak i z ateistycznym rządem sowieckim. Kardynał Ratzinger określił II Sobór Watykański jako “ Rewolucję Francuską“ w Kościele.

22:42 Artykuł:Lech Maziakowski (czyta:JaWa) – FATIMA cz.8 Polityka wschodnia Jana XXIII


TEGO NIE USŁYSZYSZ NIGDZIE WIĘCEJ!

"Bardzo mili ludzie z niemiłymi poglądami i jeszcze bardziej niemiłymi czynami....Złe sprawy mają swoich miłych i elokwentnych rzeczników, miłych i eleganckich popleczników, dlatego potrzebny jest drogowskaz". Gdzie go szukać? O tym jest film Grzegorza Brauna, po projekcji którego dyskutowano w irlandzkim Cork.

23:00 Spotkanie:Grzegorz Braun – Relacja z Cork w Irlandii. Rozmowa po pokazie filmu Eugenika 9.IX.2011

Warto zapoznać się, bo wiele fałszywych interperetacji spotykamy nawet na forach chrześcijańskich. Choroba w ujęciu Starego Testamentu. Odcinek 4.

24:34 Artykuł:ks. prof. Artur Katolo (czyta Katarzyna) – Koncepcja zdrowia i choroby w starożytnej kulturze klasycznej i w ujęciu biblijnym

Starania o zjednoczenie polskiego społeczeństwa i sceny politycznej w obliczu niemieckiego zagrożenia w przededniu napaści Niemiec na Polskę.

24:49 Historia:Godziemba (czyta Gadający Grzyb) – Rząd Narodowy w 1939 roku – cz.2

Po niepowodzeniach stworzenia Judeopolonii główny ciężar ofensywy żydowskiej skierował się w stronę wywierania nacisków na obrady zbliżającej się Konferencji Pokojowej w Paryżu, gdzie zdecydowani byli uzyskać zwycięstwo nad Polską.

1:02 Czytanka:A.L.Szcześniak (czyta:JaWa) – Judeopolonia cz.15 Nie damy wam odetchnąć

9 września 2011 roku członkowie wrocławskiego Klubu Myśli Politycznej im. Aleksandry Natalli-Świat wysłuchali wykładu dr Barbary Fedyszak-Radziejowskiej pt. Kondycja polskiej wspólnoty narodowej. Po raz pierwszy - obok analiz socjologicznych - zebrani mieli możność zapoznania się z proponowanymi przez prelegentkę działaniami praktycznymi (z pełnym ich uzasadnieniem)... (cz.1.)

1:16 Wykład:Dr Barbara Fedyszak-Radziejowska – Kondycja polskiej wspólnoty narodowej (Niepoprawne Radio PL)

Aresztowanie Jana Małolepszego "Murata". Opis przygotowań i realizacji pokazowego procesu ostatniego komendanta KWP. Sam "Murat" nie doczekał wykonania wyroku sądu. Został zakatowany w więzieniu w nocy z 10 na 11 III 1948r.. Dowody znaleziono w archiwach WUBP Łódź. Znamy nazwiska oprawców.

2:43 Czytanka:czyta MarkD – Z dziejów KWP – Ksawerego Jasiaka

Ocena wpisu: 
Brak głosów