Polska racja stanu. Czy Żydzi są naprawdę naszym priorytetem? Czyli dyskusje (pyskówki) na NP.

Obrazek użytkownika Jurand
Blog

Czytając ostatnie zażarte dyskusje na temat Żydów a sprawa polska, dostaję napadów sardonicznego śmiechu. Ależ się ludziska dają wpuszczać!

Cóż to nas może obchodzić, że pod Smoleńskiem została wymordowana patriotyczna część elity polskiej, niezależnie od poglądów politycznych. Pomijamy, że następuje galopująca wyprzedaż resztek majątku narodowego za bezcen znajomym króliczka. Nie reagujmy na to , że na Polskim Śląsku i Pomorzu zaczyna się powtórka scenariusza sudeckiego z roku 1937-38, a herr Kroll jest fuhrerem "niemców z odzysku", którzy to swego czasy zadeklarowali się jako Polacy i tylko dlatego pozostali, a teraz robią się coraz bardziej bezczelni. Co poniektórzy z nas uważają, Żydzi i ich "to i śmo" jest teraz akurat najważniejsze.

Uczciwie mówiąc Żydzi, nazwiska, co robili i robią, ilu ich jest we władzach i cała dyskusja na ten temat gówno mnie obchodzi!!!!

Czas skoncentrować się na dużo ważniejszych i poważniejszych zadaniach!!!! Żydzi nie są i nie powinni być w naszym przypadku żadnym priorytetem. Dawanie się wpuszczać w głupie dyskusje, a raczej pyskówki, jest dawaniem się wpuszczać w maliny! Dawać napuszczać się na siebie jest conajmniej potwornie idiotyczne, że nie użyję tu o wiele gorszego słowa. Dyskutujący (pyskujący) tak zażarcie, niech pomyślą przez chwilę komu i czemu to służy, i kto zrywa boki ze śmiechu, czytając te pyskówki, czytając skakanie sobie do oczu, tych, którzy nie powinni tego robić!

Proszę popatrzeć co stało się z prawicą!!! Przecież różnice programowe, albo ich nie ma, albo są znikome! A więc co się stało? Polskie Piekło!!! Wzajemne najazdy osobiste w przeszłości, zadawnione urazy, personalne animozje. Skąd to wszystko się wzięło? Ano z dyskusji! (pyskówek)!!! Jak patrzą wyborcy na tą permanetną wojnę "na górze"? Widać to przy urnach wyborczych!!!

Mam prośbę. przynajmniej na tym forum zostawmy Żydów w spokoju! Zostawmy ich portalowi "Polonica", oni są naprawdę bardzo dobrzy w tym co robią. Na tym portalu i na stronie Kongres Polski radźmy jak wyjść z szamba w którym się znajdujemy. Wepchnęli nas w to szambo Żydzi, Rosjanie, Niemcy i kto tam jeszcze, ale wepchnęli nas przy naszym współudziale, i to ogromnym współudziale. I o tym przede wszystkim trzeba pamiętać. Naprawę należy zacząć od nas samych. Obcych możemy naprawić później!

Panie i Panowie, Żydzi to nie nasz problem w tej chwili. Niech inni rozwiązują ten problem. My powinniśmy tylko klaskać i oklaskiwać i ...... robić swoje a nie dawać się napuszczać na siebie!

Inaczej natomiast ma się sprawa z wykorzystaniem doświadczeń Żydów w budowie Państwa, prawa karnego czy obywatelskiego, dbanie o własne interesy narodowe. Jak włączyć Diasporę polską rozrzuconą po całym świecie w ten proces. To jest nasze zadanie! Proszę spojrzeć, diaspora polska jest prawie równie silna jak diaspora żydowska, a gdzie Izrael, a gdzie Polska! Diaspora bowiem, dobrze wykorzystana, to wływ polityczny na DOBRE decyzje tyczące Polski, ale diaspora to również potężne pieniądze napływające do kraju.

Dlaczego zatem  nic takiego się nie dzieje jeśli chodzi o Polskę. Część odpowiedzi można było i jest poznać na NP. Tu bowiem wielokrotnie powtarzały się opinie, że jak kto siedzi w Kanadzie, Stanach, W. Brytani, Brazylii czy gdziekolwiek indziej, to nie ma żadnego prawa odzywać się w sprawach Polski, w sprawach Ojczyzny, bo to my, Polacy w Polsce wiemy co dla nas najlepsze. Arogancja, głupota? A może komuś zależy na tym aby tak myślało społeczeństwo w kraju. Niestety w takim postawieniu sprawy przez CZĘŚĆ Narodu Polskiego zamieszkałego w kraju następuje sprzężenie zwrotne. Bo skoro wy nas macie w dupie, no to my również mamy was gdzieś!. Kto na tym traci? Odpowidź jest bardzo prosta. WSZYSCY!!!

Kto na tym zyskuje? Ten co wpuszcza nas w maliny a późnie rechocze do rozpuku, nie zapominając przy tym wydrzeć dla siebie kawał kołdry. Naszej Polskiej Kołdry, która to miała być przeznaczona dla Polski i Polaków! Gdyby Polacy na całym świecie stanowili jedność, wszystkim żyłoby się o wiele lepiej, i tym w kraju, i tym za granicą. Pytanie, czy ktoś wie o tym?

Ale po jaką cholerę ja o tym wszystkim piszę? Przecież można pyskutować o Żydach, listach, racjach itp. Można naskoczyć jeden na drugiego. Można zrobić cyrk i radochę dla innych. Prawda?

A Polska? A cóż każdego z pyskutantów obchodzi Polska. Przecież każdy musi mieć rację i tylko jego racja się liczy! A więc, panowie bracia, żryjcie się dalej, ku uciesze innych. Rzygać się chce!

Brak głosów

Komentarze

Dziękuję! To właśnie chciałam tutaj usłyszec,a raczej przeczytac.Ostatnie dwa dni wogóle nie wchodziłam na Niepoprawnych ,bo nie potrafiłam strawic tych dywagacji i tych pyskówek,które tu odchodzily.Jestem nowa .Byłam szczęśliwa,że trafiłam tutaj,że mogę dzięki Niepoprawnym nauczyc się Polski.Tej prawdziwej,którą czułam i której szukałam w powodzi kłamstw i oszczerstw wkoło,że mogę razem z Wami walczyc o Nią w miarę swoich możliwosci.Przepraszam,trochę się rozpisałam,a chciałam tylko podziękowac.A więc jeszcze raz dziękuję.Pozdrawiam srdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#74877

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Popełniasz jeden kardynalny błąd - zacietrzewiasz się a to niestety przymula postrzeganie rzeczywistości. Byłoby super gdyby tak było jak piszesz i kwestia Żydów w naszej polityce była sprawą drugo albo trzeciorzędną. Ale tak niestety nie jest.
Ja osobiście nie zajmuję się tropieniem ich udziału w polskim życiu politycznym. Czasami oczywiście nie da się od tego uciec ale nie to jest najważniejsze. Piszę o zwyrodniałej ideologii syjonizmu, którą popiera większość Żydów i spora grupa gojów. To jest praprzyczyna obecnych stosunków i wydarzeń na świecie. Nie wiem czy jesteś Kaczystą czy Tuskoidem ale to akurat nie ma dla mnie większego znaczenia. Chciałbym Ci tylko przypomnieć, że prezydent Kaczyński był bodaj jedynym przywódcą europejskim, który poparł izraelską masakrę w Gazie.
Zacytuję Ci kawałek z mojej poprzedniej notki:
"My tu gadu gadu a Żydzi dorzynają już następne mocarstwo. Więc jak się tu dziwić, że takie niepozorne Polin dało się zawłaszczyć i rozgrabić?
Żydzi rozwalili już kilka mocarstw: Rzym, Imperium Carów, A teraz wykańczają USA. To tylko, żeby przypomnieć znaczniejsze wyczyny tego narodu „wybrańców”.
I nie są to żadne teorie „spiskowe”, broń Boże! Wszystko odbywa się w świetle dziennym.
Czołowy zbieracz funduszy dla Partii Demokratycznej w USA, izraelski multimiliarder Haim Saban z rozbrajającą szczerością oświadczył, że „najlepszym sposobem wpływania na USA jest finansowanie polityki, mediów i grup ekspertów”. Czyż można być bardziej dosłownym?"

Syjonizm to cały system politycznej, globalnej korupcji. Dawno już doszli do wniosku, że kupienie (lub zaszantażowanie ) kilku polityków jest tańsze niż kupno jednego czołgu.
To wszystko, czy tego chcesz czy nie, przekłada się na polską politykę. I w ten sposób dochodzimy do kwestii żydowskiej i nadreprezentacji Żydów w polskim życiu politycznym.

W okresie międzywojennym, który przez Żydów uważany jest za czasy "antysemityzmu" w Polsce, sytuacja była przynajmniej klarowna. Rzeczpospolita była wielonarodowa, wiadomo było kto Polak, Ukrainie, Żyd czy Białorusin. Nikt nie ukrywał swojej tożsamości bo nie mógł. I sprawa była jasna. Rzeczą naturalną była rywalizacja etniczna co w sumie przekładało się na odzyskiwanie przez Polaków wpływu na własne państwo. Wpływu, który stracili po rozbiorach i powstaniach. Miejsca w zaborczej administracji, jeśli chodzi o tubylów były dostępne wyłącznie dla Żydów oraz wyjątkowych kanalii pochodzenia polskiego, do których zaborca miał zaufanie.
II wojna przerwała ten proces normalizacji stosunków społecznych i znowu stanęliśmy przed problemem już nie nadreprezentacji ale wręcz dominacji żywiołu żydowskiego w strukturach komunistycznego państwa. I tak spadliśmy z deszczu pod rynnę.
Tak więc Twoje słuszne nawoływania do zajęcia się naprawdę ważnymi sprawami są jak najbardziej słuszne. Tylko nie można patrzeć wyłącznie na te drzewa, które nam się najbardziej podobają bo stracimy z oczu cały las.

To co piszesz o stosunku do Polonii jest gorzka prawdą. Zastanów się tylko i odpowiedz mi na jedno pytanie: ilu ministrów spraw zagranicznych po 89' było etnicznymi Polakami. Nie sądzisz, że tu należy szukać przyczyny.
Przepraszam, że tak trochę po łebkach ale temat jest zbyt rozległy. Zawsze jednak możemy przejść do szczegółow.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#74884

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Nie jesteś konsekwentnym w tym co piszesz wyżej.

Przypomnę Ci tylko fragment Twojej notki:

"Następny Polak, historyk, zaszczuty przez Gazetę Wyborczą. Jak długo jeszcze Polacy będą zaszczuwani na własnej ziemi."
I dalej:
"1Maud szczątkowo przedstawiła historię zaszczucia doktora Dariusza Ratajczaka. Historyka, wykładowcę Uniwersytetu Opolskiego przez GazWyb. Znalazłem apel w tej sprawie. Uważam, że moim obowiązkiem jest zamieszczenie tego apelu. Pokazuje on bowiem jak Polacy są traktowani we własnym kraju przez rozpasanego szmatławca i konkretne lobby stające za nim."

Jak mam więc rozumieć Twój ostatni tekst?

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#74887

 Jestem konsekwentny! Można dyskutować, nie pyskutować!!!. Można i trzeba nagłaśniać zaistniałe fakty, ale... to wszystko co można zrobić w tej chwili, niestety! Jakie masz bowiem szanse, aby konkretnie przeciwdziałać temu zjawisku! ŻADNYCH!! Od czego zaczynasz leczenie choroby? Od objawów czy od przyczyny?

Ja proponuję zwołać konsylium w sprawie wyleczenia pacjenta, a nie tylko podleczenia objawów!

Przyjdzie czas, że Polska będzie na tyle silnym państwem, aby rozwiązać ten problem, ale najpierw trzeba stworzyć tą silną Polskę. Czy pyskówki ją stworzą? Czy tworzenie "oblężonej twierdzy" ją stworzy? Śmiem wątpić!

Uważam, że jeżeli już piszesz to powinieneś pisać, że pan ten czy tamten, zrobił to czy tamto. Jeśli chcesz możesz dodać jego narodowość i wyznanie religijne. Wtedy będzie konkretnie. A Żydzi? Żydzi nic nie znaczą! Żydzi to jest nic nie mówiący ogół! Mało tego, takie przedstawianie sprawy służy wszelkiego rodzaju naszym wrogom do tworzenia mitu antysemityzmu Polaków i puszczaniu w obieg. A w tej chwili wcale nie jest to nam potrzebne.

A fragment, który przedstwiłeś jako moją niekonsekwencję, hm. Czy użyłem gdzieś słowa Żydzi? Czy Gazeta Wyborcza? Czy winą obarczyłem cały naród? Czy jedną gadzinówkę?

A jeśli ktokolwiek nazwie mnie antysemitą? A niech mu tam będzie. Ani się tego miana nie wstydzę, ani, tym bardziej, obawiam. Mam to serdecznie gdzieś! Przyznam mu rację! I pójdę dalej robić to, co jest konieczne, aby zrobić! A w pyskusje na żydowskie tematy nie mam ochoty się wtrącać, a już tym bardziej napadać na kogoś za to czy tamto.

Mam nadzieję, że Ci wytłumaczyłem, że zrozumiałeś, że polityka nie jest dla siusiumajtków, tylko dla ludzi dorosłych, zdecydowanych, a jednocześnie oszczędnych w słowach, czasami mówiących rzeczy niepopularne, ale konieczne w danym momencie.

Reasumując. Dla mnie najważniejsze jest zbudowanie podstaw państwa prawa, ze wszystkimi, którzy tego chcą, a pyskówki zostawiam gówniarzom!

__________________________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74903

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

ja nie uczestniczę nigdy w "pyskówkach", nie mój styl. Mimo, że jestem bardzo często do tego prowokowany. Wolę rzeczową wymianę poglądów a o tę, gdy porusza się pewne tematy, jest coraz trudniej.

"Ja proponuję zwołać konsylium w sprawie wyleczenia pacjenta, a nie tylko podleczenia objawów!"
Nie, to co ty proponujesz to leczenie kataru u chorego na grypę.

"Przyjdzie czas, że Polska będzie na tyle silnym państwem, aby rozwiązać ten problem, ale najpierw trzeba stworzyć tą silną Polskę."
Nigdy nie stworzysz silnej Polski nie wyrzucając z niej najpierw pasożytów i złodziei. I tu nie chodzi o Żydów, choć wśród tych, których wymieniłem jest ich wielu. Za dużo jak na tak nikły (podobno) odsetek w Polsce.

"Uważam, że jeżeli już piszesz to powinieneś pisać, że pan ten czy tamten, zrobił to czy tamto. Jeśli chcesz możesz dodać jego narodowość i wyznanie religijne. Wtedy będzie konkretnie."
Nigdy nie używam terminu "Żydzi" w sensie ogólnym. Zawsze piszę o konkretnych osobach lub grupach. Poczytaj sobie.

"Czy użyłem gdzieś słowa Żydzi? Czy Gazeta Wyborcza?"
Żydzi nie ale GW tak :)))

"polityka nie jest dla siusiumajtków, tylko dla ludzi dorosłych, zdecydowanych, a jednocześnie oszczędnych w słowach, czasami mówiących rzeczy niepopularne, ale konieczne w danym momencie."
Pełna zgoda Jurandzie :) Ostatni raz zasiusiane majtki u mojego najmłodszego dziecka zmieniałem jakieś 15 lat temu :))

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#74913

SpiritoLibero. Nie rób z siebie durnia, bo w to to już nie uwierzę.
___________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74948

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Cały dzień mnie było i teraz dopiero przejrzałem wszystkie wpisy. Włos na głowie staje...
Te tytułowe "pyskówki" znajduję właśnie w komentarzach tych wszystkich, którzy skoczyli na chłopa jak koza na pochyłe drzewo. To właśnie miałeś na myśli pisząc o "pyskówkach"?
Na mój dość chyba rzeczowy komentarz potrafisz napisać tylko
"Nie rób z siebie durnia" ? To jak ja mam Cię szanować jako adwersarza? Jeśli z czymś się nie zgadzasz to wypunktuj mi. Spokojnie i bez emocji bo w przeciwnym razie inni będą Cię odbierać jako pieniacza i nerwusa. A przecież potrafisz pisać z sensem. Tak jak Ty masz prawo do swoich poglądów tak mam ja, chłop i wszyscy inni. Nie popisaliście się panowie...

Wybacz ale twój tekst wygląda jakby był pisany "na zamówienie". Mam nadzieję, że się mylę.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#75128

ad 1. A Ty w jaki sposób chcesz leczyć?

ad 2. W jaki sposób chcesz wyrzucić tych ludzi nie mając nic?

ad 3. Odnosiło się to do wpisu Chłopa.

ad 3 i 4 Czy aby napewno dobrze zrozumiałeś co napisałem? Wygląda na to, że nie

            tak naprawdę nie łapiesz niuansów.

To wszystko. Dyskutuję tylko wtedy, kiedy coś z dyskusji wynika. Nie mam ani czasu, ani ochoty mleć ozorem po próżnicy. Jak będziesz miał coś konkretnego, możemy podyskutować, a narazie uważam mielenie za skończone.

Chcesz to się obrażaj, nie to nie. Twoja sprawa.

___________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#75150

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
W pierwszym komentarzu podałem garść faktów. Nie odniosłeś się do żadnego.
Jeśli to wg. Ciebie "mielenie" no to gratulacje.

PS. Ja się nie obrażam, dawno wyrosłem z pieluch :)
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#75156

Ano migam się. I co mi zrobisz? Ha, ha, ha
________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#75159

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Nic nie mogę zrobić :)
Tylko, że w ten sposób podważasz wiarygodność Twojego tekstu. I swoją przy okazji też. Mówię to z przykrością, naprawdę...

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#75161

Co miałem do powiedzenia już powiedziałem w swoim wpisie. Na kilka wątpliwości odpowiedziałem. Nie mam najmniejszej ochoty na ciągnięcie tego w nieskończoność. JeślI masz jeszcze jakieś wątpliwości to przeczytaj raz jeszcze, jeśli dalej nie rozumiesz , przeczytaj drugi raz, nie wiem ile razy będziesz musiał czytać aby zrozumieć to co napisałem. Po hebrajsku czy w yddish nie pisałem. Nie znam tych języków, także samo chińskiego czy swahili.

Uważaj to za dalsze miganie się. WYMIGOWUJĘ SIĘ!!!  Bardzo mi przykro, że jest Ci przykro, ale w pewnym momencie trzeba powiedzieć dość i przejść do dużo ważniejszych dla mnie i dla wielu innych spraw. Chcesz się w tym grzebać? Zostawiam Ci wolną rękę. Zastanawiaj się, pisz, spoglądaj z punktu widzenia lewego, prawego, swojego, kogokolwiek. Spróbuj czy można do tego przypjąć Junga czy może Nietchego. Twoja sprawa. Pozwalam pastwić Ci sie nad tym wpisem ile czasu uważasz za słuszne. Ja skończyłem! Do zobaczenia przy następnej okazji. O ile nie będzie to cokolwiek o ŻYDACH czy z ŻYDAMI. Wiem co wiem i to mi wystarczy. Temat ten uważam za stratę czasu w tej sytuacji jaka jest teraz w Polsce. Ale jeśli ktoś uważa inaczej. Życzę powodzenia i dobrego samopoczucia. BEZE MNIE!!!

_________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#75166

http://spiritolibero.blog.interia.pl/
Ok :) Ja też ten wątek uważam za zamknięty.
Liczę jednak na komentarz pod moim nowym wpisem (jeśli oczywiście nie jesteś zbyt zajęty "ratowaniem Polski" :)
Serdeczności.

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#75177

Przeczysz sam sobie.
Skoro uważasz, że za dużo tu ostatnio na temat Żydów (psst!), czemu nie milczysz? Zacznij od siebie.
Żeby wyzdrowieć, trzeba najpierw w ogóle uświadomić sobie, że coś jest nie tak, że jest się chorym. A Ty szumnosłownie chesz powoływac "konsylia" (ale pod warunkiem, że nie będzie w nim powiedzmy kardiologa), chcesz żeby pacjent "był silny" - zanim wyzdrowieje?!
Już było pisane, jeśli tak Cię rażą "Żydzi" i uniemożliwiają myślenie, to podstawiaj sobie "przedstawiciele społeczności międzynarodowej", "kosmici" albo "eskimosi".
Ale pozwól porozmawiać. To jest jeden z wielu tematów.
Pozdrawiam zaskakująco.
PS Na ilustracji to Żydzi czy antysemici?

Vote up!
0
Vote down!
0
#74916

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

"Na ilustracji to Żydzi czy antysemici? "

:D))))))))))

Pozdrawiam :)

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#74920

A kogo Ci przypominają?
________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74947

że to Polakożercy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74994

choć sama o żydach napisałam.
Sprowadzanie wszystkiego do zydów jest głupie.

Vote up!
0
Vote down!
0

--------------------------------------
Polska krajem krzyży.

#74890

Dlatego przestałem komentowac i opuszczam to zacne grono dyskutantów o niczym.

Do Żydów należu dołożyc Islam jako najwieksze zagrożenie, nierozliczonych Ukraińców (z jakiej racji mam podpisywac jątrzacy list w imieniu "pokoleń ukraińców"?, jestem Polakiem). Ja też mam swoje fobie i za tymi wszystkimi nie do rozwiazania problemami, tak żywo tu dyskutowanymi widzę obcą ręke, rękę moskala, ktory zwija się ze smiechu jakie problemy ma Polska prawica. 

Do tego rozdęte do granic patologii ego i kompleksy niektórych forumowiczów, majacych zawsze rację, nawet kiedy wypowiadaja sprzeczne opinie.

Z rozsądnymi dyskutantami, jak Ty, Jurandzie, Kuki, czy Danz i inni mogę podyskutowac gdzie indziej. Dlatego tez z przykrościa wprawdzie opuszczam to forum, pozdrawiajac wszystkich i życząc wiecej zdrowego rozsadku niektórym.

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#74893

Proszę z nami zostać, nie ze wszystkim (i wszystkimi) trzeba się w 100% zgadzać. Niepoprawni to po prostu miejsce gdzie prowadzimy dyskusje i informujemy czytelników o kolejnych akcjach, spotkaniach czy inicjatywach.
Jeszcze raz proszę o zostanie z nami, bardzo cenię Pański głos w dyskusjach.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#74897

Wiem, że czasami szlag człowieka trafia, ale wycofanie się nigdy nie było dobrą strategią. Zostań i walcz! Daj z siebie 150%, a jak już będziesz czuł, że jesteś bez mała na progu wariatkowa, to weź kilka dni odpoczynku i .... znowu to samo!

Pozdrowienia.
_________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74905

http://spiritolibero.blog.interia.pl/

Biorąc pod uwagę co i w jakim duchu pisał do tej pory Jurand, to ten tekst wydaje mi się przynajmniej dziwny...
Komentarzy do tego co napisałem też nie widzę. Towarzystwo się odcina a ktoś nawet chce zabrać zabawki :)

Vote up!
0
Vote down!
0

SpiritoLibero

#74900

Duch jest ten sam, sposób jest ten sam. Nic się nie zmieniło! Dobrze poczytaj, a będziesz wiedział, że to co napisałem jest prawdą.

PS. Jeszcze nigdy nie czytałeś mnie zacietrzewionego, i módl się abyś nidgy tego nie doświadczył. To żart, nie ostrzeżenie. Nie pomyl się. O.K.?
___________________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74907

Ode mnie masz dychę. Ile można wałkować temat Żydów polskich i niepolskich? Przecież to się robi już nudne. Czy posuwamy się do przodu nawet o milimetr, w tych niekończących dyskusjach na temat roli Żydów przed i po roku 1989?
W międzyczasie katastrofa smoleńska została zasłonięta Palikotem i krzyżem, kontrakt gazowy Pawlaka nie budzi żadnych emocji (a powinna to być jedna z ważniejszych dyskusji na forach i w mediach), Polska się zadłuża i zapada demograficznie.
O tym wszystkim powinniśmy dyskutować, o cenzurze w blogosferze, o nadciągającym zamordyźmie i gangsterce.
Smutno mi...
Takie jest moje zdanie(jako blogera, a nie admina).
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#74901

na temat żydow się nie wypowiadam, jestem z Oświęcimia, przez obóz zrobili nam strefę ochronną i oni mają w naszym mieście duże wpływy. Uważam te wszystkie tematy krzyż, a to paligłup jako tematy zastępcze, a mamy dług publiczny ogromny i co z tym fantem zrobi partia zgody i miłości peło?????

Vote up!
0
Vote down!
0

Marika

#75069

zawsze jakoś tak się składa, że jak ktoś bardzo dużo mówi o Żydach, to potem się okazuje, że receptę widzi w Rosji. W wersji light - mówi, co tam Rosjanie, problem, prawdziwy problem - to Żydzi. Jakoś też tak się jednak złożyło, że prezydent Lech Kaczyński wraz z elitą polskiego narodu nie zginął lecąc do Izraela.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74911

zawsze jakoś tak się składa, że jak ktoś bardzo dużo mówi o Żydach, to potem się okazuje, że receptę widzi w Rosji.

Otóż to - pseudoendecka post-moczarowszczyzna.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#75016

Piękny tekst, szkoda że w formie bajki. Kogo osobiście dotkneły moje przekazane artykuły dotyczące Polski. Z tego co piszesz wynika że Ciebie ktos wpuscił w maliny. Jeśli sam do tego doszłeś ,to masz dwa problemy. Czy dla ciebie tematy żydowskie badane przez największych fachowców w Polsce ,Europie, Świecie to zabawy z pieluchomajtkami. Tak Cię już wypłukali. Jeśli jesteś uczciwy to nie ruszysz ani jednego tematu dotyczącego Polski, bez uwzględnienia żydów. Chyba o tym wiesz że POLSKI już nie ma, a ty chcesz o czym dyskutować. Tak cie boli słowo żyd, to nie czytaj moich wpisów tylko czytaj o Palikocie, tego jest na tony na niepoprawnych. Tematem Palikota dzwigacie Polskę ze zniszczeń, Jurand ???. Budyn wyskoczył z Moskwą-tak niby dla ośmieszenia "mnie". Tylko albo Budyń, nie wie [w co watpię} albo rżnie głupa [nie gniewaj sie to polityczne słowo]. On dobrze wie że cała pierestrojka robiona była przy pomocy sovieta [to ładniejsze słowo,nie wiem dlaczego jesteście przeciw żydom, a soviet proszę państwa to kahał]. Powiedz mi Jurand jak nazwać Michnika który jezdził po nauki i rozkazy do Moskwy przed pierestrojką , zapewne w czasie i po , POLAKIEM . A to jeden z "ministrów" wykanczanej POLSKI, a może "premier",albo "prezydent". To żyd antypolski całym sobą i wszystkim co robi. Jak myślisz Jurand czyje on ma papiery z archiwów SB,UB itd.Czy to nie rządzą ci co są w kieszeni Michnika, Moskwy . JURAND buduj ten dom przez ciebie wymyślony, zaczynasz od dachu,to twoja sprawa. Tylko nie wciskaj kitu że fundamenty są zbędne, że tym nie warto nawet się zajmować. Bo fundamenty to maliny -jakim prawem oszukujesz POLAKÓW, kto ci go dał.
Kolego nie pozwól się wpuszczać w maliny i nie wpuszczaj innych. Pisz o tym , na czym się znasz a nie inaczej. To na koniec. Mazowiecki kiedyś szkalował biskupa Kaczmarka-ja o tym wiem, koledzy wiedzą, Polacy wiedzą, on nigdy nie powinien być premierem i by nie był.Pisać nie musiał, napadając na niewinnego księda, zamęczonego, ale liczył na konfitury. Bo wiedział że PZPR pamięta i kiedyś dostanie za ten ochydny czyn czekoladkę. Jurand zrezygnuj z czekoladki.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#74927

Myślę, że naprawdę wyobrażasz sobie zbyt dużo, przeceniasz swoją siłę i nie doceniasz tego co się do Ciebie mówi. Piszesz Żydzi to, Żydzi tamto. A któż są owi mityczni ŻYDZI?!

Zawsze za konkretnymi sprawkami, kryją się konkretni ludzie, mający konkretne nazwiska. Zamiast przepisywać jakieś listy z Polonica.net napisz, że Michnik z Gazety Wyborczej zrobił to czy tamto. Gwarantuję, że będzie lepszy skutek niż, że to zrobiły to te wstrętne Żydy. Obarczając bowiem cały naród kompletnie rozmywasz to co chciałeś powiedzieć.

Rozumując Twoim tokiem można powiedzieć, że Turcy mieli rację wyżynając Ormian, bo Oramianie robili to czy tamto, Nie jeden czy dwuch czy 500 ludzi, ale cały naród. Rozumując w ten sposób można powidzieć, że rzezi na Wołyniu winni są Ukraińcy! Wszyscy? Cały naród? A może to byli nacjonaliści ukraińscy? Wszyscy? A może tylko OUN-UPA! Zastanów się Chłopie co robisz. Sprecyzuj o co Ci chodzi! Kogo winisz za ten stan rzeczy! A i wtedy, zanim zaczniesz pisanie w pewnym stylu zastanów się co jesteś w stanie zmienić w tym stanie rzeczy. Czy być może to co piszesz  zrobi więcej złego niż dobrego? Jaki masz wpływ na to aby zmienić cokolwiek. Chcesz się bawić w jeźdźca bez głowy. Twoja sprawa!

A teraz zastanów kogo bardziej winić. Owych Żydów, których nie było i nie jest wcale tak dużo czy może Polaków, którzy to bardzo ochoczo wyrzynali innych Polaków, mających inne poglądy? Kto jest gorszy? Żydzi, którzy bądź co bądź są obcym pierwiastkiem czy nasi współbracia "prawdziwi Polacy". Doszedłeś już do tego? Czy jeszcze nie?

I jeszcze jedno

-jakim prawem oszukujesz POLAKÓW, kto ci go dał.

Może zechcesz mi wyjaśnić tą sentencję? Czy może lepiej dajmy sobie spokój? Bo jak narazie to właśnie Ty próbujesz przekonać ludzi, że to wszystko przez owych wstrętnych Żydów. Nie wszystko, drogi kolego, nie wszystko.

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74946

jeśli ci mówi o czym i jak wolno ci to robic.Powiedzmy że domyslam sie powodu napisania tego artykułu.Ja nie pisze żydzi to czy zydzi tamto.to jest twoja interpretacja,chciejstwo.Ja piszę konkrety.Naet sam piszesz ze trzeba po nazwisku i zezwalasz na ewentualne dopisanie ze to żyd.A ta lista to gdzie odbiega od tego co piszesz.To jest konkretna lista i konkretne działania tych ludzi.To czego ty chcesz do cholery.Czy podpuscił cie ktoś i sam nie wiedz czego chcesz.Jakiś wielki z ciebie polak jak ci przeszkadza,szkodzi wręcz jedyny POLSKI portal Polonica.net.Przeczytaj jeszcze raz pejsatych.... to nie z tej twojej znienawidzonej Polonicy.net, zreszta już zablokowanej.Z jakiej strony mam ci wydrukowac, że premier Izraela sie śmieje ze wykupujemy POLSKĘ,WĘgry itd.Powinienem napisać wg ciebie że to oszust,bo zapewne on osobiście nic nie kupuje.To ja już jestem głupi czy to premier nie wie co mówi,czy to ty wiesz że on żle mówi.Nie,nie jestem głupi,wiem że on wie co mowi a ty bredzisz.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74981

Jedyna osoba, ktora ewidentnie tutaj bredzi jeste Ty, Chlopie! Mam na mysli Twoje sugestie o moim zydostwie! To jak? Doczekam sie odpowiedzi? Bo na razie zwyczajnie piszesz klamstwa na moj temat! Kazdy kto sie z Toba nie zgadza, to Zyd? I Ty to nazywasz dyskujsa?

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Vote up!
0
Vote down!
0
#74982

Czuje sie w obowiazku zabrac glos, poniewaz zdaje sie, ze cale zamieszanie jest po czesci spowodowane moim zachowaniem. Do kwestii tematu Zydow nie bede sie odnosil, gdyz pisalem wiele razy co na ten temat mysle, a poglad Juranda zaprezentowany wyzej uwazam tez za swoj! Uwazam takze, ze komentarz Circ, ktory mozna przeczytac w innym miejscu tej samej dyskusji tez oddaje moj punkt widzenia! Niemniej nie moge pewnych rzeczy zostawic nietknietych, olac, mowiac kolokwialnie. Otoz to, ze nie zgadzam sie z okreslonymi osobami, mam inne zdanie, nawet nie do tego co oni mysla, ale do formy w jakiej te mysli przedstawiaja, nie moze skutkowac rzucanymi na lewo i prawo pomowieniami! Zostalem nazwany Zydem i do tej pory nie doczekalem sie odpowiedzi dalczego, na jakiej podstawie i w ogole jak mozna stwierdzic pochodzenie przez internet (sic!). Jezeli z mojej strony to jest pyskowka, to w porzadku przyznaje sie do tego. Ale nazywanie mnie Zydem, podczas gdy jestem Polakiem jest po prostu... klamstwem! Tyle i az tyle!!!

Pozdrawiam

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Vote up!
0
Vote down!
0
#74930

Czy można odpowiedzieć na pytanie, kto jest wrogiem Polski? Już bez osobistych wycieczek. Chciałbym po prostu wiedzieć przeciwko komu się organizujemy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74931

Ależ teli, Polska ma samych przyjaciół dookoła. Hm tylko nie wiem czy znasz taki morał pewnego wierszyka o zajączku, jak to zajączka wilki zeżarły wśród dobrych przyjaciół.

A po co się organizujemy? Azeby po przyjacielsku, spokojnie z miłością zmienić pewne rzeczy na bardziej nam odpowiadające, a jako że wiadomo, że nic samo się nie dzieje, że jedna osoba jest nic nie znaczącym paprochem, musimy coś zrobić aby te paprochy płączyć w grudy, grudy w większe kamienie, a następnie to wszystko zacząć toczyć ze śpiewem i miłośćią na ustach. W każdym razie nic na siłe. Spokojnie, powoli i metodycznie.

Czy wyjaśniłem wystarczająco? Czy nasz jeszcze jakieś pytania?

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#74952

Dokładnie się z tym zgadzam. Ten post potraktujmy jako 0 i od tego miejsca zacznijmy konstruktywną rozmowę. Trzeba wyodrębnić wilki i zajączki.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74953

Pisz prawdę od siebie to się nie pomylisz.Samych wrogów widzisz w koło Polski.A fe. Może wymień po nazwisku.......................................

Vote up!
0
Vote down!
0
#74996

Teli zrozumiał, a Ty nie możesz? Przecież ja piszę o przyjaciołach, uśmiechach, miłości i wogóle o samym miodzie, A Tobie o co chodzi znowu?
_______________________________________
"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Vote up!
0
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#75053

Ale to pewnie nie na twoja głowę.Przepraszam oczywiscie , to wypowiedz antysemity B.Prusa.
"Bolesław Prus, początkowo wierzacy naiwnie w asymilacje, jak wszyscy pozytywiści,dośc szybko przekonał sie,że wszelka krytyka moze byc tylko jednostronna,to znaczy wymierzona przeciwko Polakom.
w jednaj z "Kronik" z 1889 r.pisał'
Kwesti żydowskiej prawie nie podobna dotknąć bez wywołania hałasów i kwasów.Wszystko wolno krytykowac,nawet pewniki matematyczne,ze wszystkiego mozna zartować,tylko kwestie zydowska głaskać z włosem i to jeszcze bardzo delikatnie reką a bardzo aksamitnej rękawiczce"
Może jeszcze jeden cytat z "Kuriera codziennego"

"Dziwna rzecz!!! Od kilkunastu lat z gryzącym sarkazmem odzywam się o książkach, szlachcie,o naszych kupcach i rzemieślnikach, o niemieckich przemysłowcach, a przeciez nikt z tych panów nie oskarżał mnie o złość, o rozszerzenie przesądów i szerzenie nienawiści.Lecz gdy pierwszy raz potrąciłem o stanowisko Żydów, zaraz mi zrobiono wojnę"

Jurand- nic ci nie chce powiedziec , bierz pieluchy , niech mama tyłek podetrze i baw sie dalej.
Zobacz jaki krok zrobiłeś od 1889 - 2010 roku.I ty mówisz ze idziesz dalej.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75060

Przez pewien czytałem i obsewowałem komentarze "chłopa ze wsi" i dopóki komentował było spokojnie, bo nie było go na głównej stronie. W momencie, kiedy kilka dni temu dostał blogera, to się zaczęło!!! Znalazłem się jakby w innym świecie, którego nie znałem. Nie wiedziałem, że ludzie mogą tak nienawidzieć??? To co wyprawia na NP "chłop ze wsi" woła o pomstę do nieba, wszystko wygląda tak, że do każdego z nas przychodzi żyd i rozkazuje nam głosować na Komorowskiego czy Tuska??? Dziwię się adminowi, że jeszcze nie zauważył szkodliwości dla poważnej rzeczowej polemiki na Niepoprawnych, która rozsławiła ten portal na całą blogosferę. Ja zgadzam się na tolerancję, ale w pewnych granicach, bo dyscyplina musi być. Tematy zastępcze zaczynają dominować na NP, coraz mniej konkretnych felietonów, coraz mniej prawdziwej prawicowej dyskusji. Dziękuję Jurandowi za precyzyjne zwrócenie na to uwagi, a admina o reakcję i zwracanie uwagi. Ja nie wtrącam się w administrowanie i nie próbuję przeszkadzać blogerom i nie zgłaszam wielu naruszeń, ale zależy mi jednak by formuła, która dominowała na NP pozostała, by psychopaci, byli wykluczani. Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74932

administracja zaczyna dostrzegać ten problem

Vote up!
0
Vote down!
0
#74939

A ty jesteś lej wodą. Nawet nie potrafisz powiedzieć po męsku,wyrzuccie chłopa z tego kółka wzajemnej adoracji.Fajny z ciebie gość,gurnolotnie,kosmicznie ,o niczym.Nie wiem jakim trzeba być pętakiem,aby ignorować,teksty profesorów,doktorów,historyków.Może ty żyjesz w innym świecie. Myślisz jak chłopa wyrzucisz ,to zrobisz coś konkretnego.Nic, bo ty jestes od chlapania o niczymGdzie masz jakiś konkret w odniesieniu do przedstawionych przezemnie artykułów.Masz w jednym rację Balsam,wyrzućcie chłopa,potem poleci następny i następny.Zawsze ktos pierwszy musi być.Właśnie do UPA jak ktoś przystępował to musiał najpierw jednago POLAKA zamęczyć okrutnie.Bierz piłę i do dzieła.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74944

Dzięki chłopie ze wsi, żeś zauważył mają natkę, choć chłop z ciebie jak ze mnie linoskoczek. Jak dobrze zauważyłeś, próbuję przyczynić się do dobrego tonu dyskusji na NP, tudzież twoja rola jest wprost przeciwna. Nie apelowałem o wyrzucenie cię, nie zgłaszałem naruszenia, lecz o zdyscyplinowanie w zachowaniu norm. Twoje napastliwe wywody skierowane w ogólności przeciwko nacji, jest zwykłym rasizmem i faszyzmem, które to poglądy są publicznie niedopuszczalne i zakazane. Skądinąd twoja ocena sytuacji jest słuszna, ale winowajcy to konkretne osoby, to konkretne ideologie za którymi nie stoją żadne nacje,rasy tylko ludzie. Więc proszę nie imputuj mi ignorancji i nie zwracania uwagi na otaczający nas świat, proszę tylko, byś skoncentrował swoją inteligencję na walce ze szkodliwymi tendencjami a nie z żydami, bo ludzie, Żydzi i inni tak jak np. Rosjanie nie mają nic wspólnego ze swoją władzą czy ludźmi, którzy w ten czy inny sposób występują w "ich" imieniu a tak nie jest. Przekonaj Polaków, że globalizm i korporacje odbierają nam naszą tożsamość, nie Żydzi, bo w tych gremiach są również Polacy??? Że to są organizacje oligarchów, którzy ponadnarodowo chcą rządzić światem, że to zagrożenie nie tylko dla Polaków ale dla całego wolnego świata i jak przeciwdziałać??? Proszę zmień ton!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74974

Ogarnia,jeśli kilka artykułów przedstawionych przezemnie zrujnowało waszą działalność dla dobra Polski. Chyba mam prawo stwierdzić, że gowniana ta budowa. Na zasadzi że marnej baletnicy........Czy ty widziałeś abym ja ciemny chłop komuś coś kazał, bo pisze głupoty.Nigdy by mi to do głowy nie przyszło,jeśli uznajemy że wszyscy piszą o tym o czym chcą. Ja np.o palikocie nie przeczytałem ani jednego art.A pisarzy na ten temat mnogo.Niech piszą , tylko mnie naprawdę nie interesuje co on powiedział, lub czego nie powiedział - a to też żyd,jeśli mogę napisać. Kto ci powiedział że ja na żydow napadam, na wszystkich. Czytaj dokładniej, ja chwale żyda profesora Szahaka, książki mam jego. A już by ten sam fakt zaprzecza waszemu szczekaniu zbiorowemu że napastuję wszystkich. Wiem, znam ten ton uogulniania. Ja ślepy nie jestem. Przeleć dyskusje czy znajdziesz odpowiedz na konkretne pytanie. Owsiki macie, że nie potraficie odpowiadac. Wiem że cię nie przekonam, bo nie po to jest ten art.napisany przez Juranda przy wsparciu kółka. Mnie wychodzi że to wy z jakichs względów żydów nienawidzicie. Ruskie też zrobili rewolucję w Rosji , bo żydow jak "wiemy" tam nie było. To przeczytaj może książke żyda pana Henry Forda - "Międzynarodowy żyd". W/g waszej gadki wychodzi mi on na psychopatę bo napisał że to żydowska robota. Więc jak mam się dziwic że ja czytając jego jestem z automatu psychopatą. Powiem ci Balsam szczerze, wstyd mi za taka pseudointeligencje. W zasadzie sie na zawiodłem na własnym zdaniu ,jednak nie wiedziałem że az do takiego stopnia zbrojlernienia. Kto nie z Mieciem, tego zmieciem .Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#74993

"Przeleć dyskusje czy znajdziesz odpowiedz na konkretne pytanie" - ja na moje zadane Tobie do dzis nie uzyskalem odpowiedzi! A jest ono konkretne jak cholera, Chlopie! Caly czas czekam...
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#74997

Chłop zapewne przyprawił Ci pejsy i obciął napletek, gdy spałeś i w ten sposób Cię "użydził";)) A tak bardziej serio: próbowałem toczyć z Chłopem polemikę pod jednym z moich wpisów - www.niepoprawni.pl/blog/287/polityka-mrozonego-gna Najpierw strasznie się napiąłem... a teraz zlewam (czasem może wtrącę jakieś kąśliwe zdanko), choć może nie powinienem, bo uważam, ze to co robi Chłop z jego syjonistyczno - żydowskimi obsesjami jest szkodliwe dla portalu.

Dla jasności - nie mam nic przeciwko nazywaniu Żyda Żydem, mam za to wiele przeciw uprawianej przez Chłopa "etnicznej predestynacji". No i przeciw zaliczaniu do Żydów hurtowo wszystkich, których działalność ocenia się negatywnie.

Info dla Chłopa: pejsy mi jak dotąd nie wyrosły. Z moim napletkiem też wszystko w porządku.

A dla Juranda DYCHA.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#75005

Aż przeczytałem tamte rozmowy.Troche sparodiowałem.Tylko nie widzę powodu aby z zamiaszczonych tam tekstów sie wycofywać.Jak sam wiesz ,pisze sie skrótowo.I tam nie widzę napasci na wszystkich żydów.To naprawde nie moja wina że ty np. w Olechowskim widzisz Musta,a ja żyda.Cytatu i jego szkodliwości w MSZ jakoś przemilczałeś.Masz prawo mieć swoje zdanie.Ale z tymi pejsami to git,fryzjerem jesteś z zawodu czy "chirurgiem.Fest kawał.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75024

Widzę chłopie ze wsi, że chciałbyś być mistrzem manipulacji, takim, którego jak wyrzucą drzwiami to wlezie oknem tzn. takiego, który zna odpowiedzi na wszystkie pytania tzn. Żyd!!! Bardzo proste i łatwe usprawiedliwienie nieudolności i niekompetencji, mieć swojego chłopca do bicia, najlepiej Żyda??? Więc onanizuj się tą swoją odwagą boksera w sieci i nie chowaj się ironicznie za chłopem, bo chłop na wsi swój rozum ma, i tzw. chłopski rozum nijak ma się do ciebie. Więc "chłopa ze wsi" w twoim wykonaniu pominę w komentarzach tak jak tej tematyki, jak Palikota i Niesiołowskiego i im podobnych!!! Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74998

Odpowiedni wiatr.Ja nie szukam żyda do bicia.Nigdy nie bylem sadystą,mordercą ani TWu,ani PZPRowszykiem.A o tym biciu żyda gdzieś slyszałem.Mysle że to z propagandy jakichś tam działaczy.Ty znasz to wiesz z czego to wzięte.W twoim stylu- Ty myślisz że jak coś zabalsamujesz to ożyje,upiekszy.Myślisz ze jak gó... przybalsamujesz to bedzie róża. Wróc na ziemię , bedziesz zdrowszy.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75027

psychopaci zostaną na niepoprawnych. Jak juz wszystkich inaczej myślących wyrzucisz. Skąd u was ta nienawiść do ludzi. Metody, nawet jak by mi znane. Inaczej gada, a to psychopata,do psychuszki. Przedstaw się od razu kim jesteś. Czy też się wstydzisz, czego??? Zapytaj ilu patriotów wymordowali w psychuszkach sovieci w Rosji i w Polsce. Poczytaj Sołżeniczyna, on też psychiczny. Ciekawe kto ci powiedział że to ty jesteś zdrowy !!! Czy sam się zbadałeś u siebie. To jak to jest z tym twoim zakutym , tych co piszą prawdę wyrzucasz a kłamców zostawiasz.Ty jesteś ten dobry bo płyniesz ze zdechłymi rybami. Powodzenia.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74959

A wedlug Ciebie ten, kto inaczej gada, ma inne poglady, inaczej widzi sprawy, ten... Zyd!!! No to czekam: wytlumacz mi to! Odpowiesz w koncu dlaczego sadzisz, ze jestem Zydem? Przestan robic z siebie ofiare, przestan obrazac innych tylko powiedz spokojnie: dlaczego Twoim zdaniem jestem Zydem??? Ile jeszcze razy mam Cie pytac? Naprawde mnie to bardzo interesuje - jak poznac pochodzenie przez internet! Nie daj sie prosic...

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Vote up!
0
Vote down!
0
#74978

A kogóż to @chłop tak nienawidzi ? Nad czym tak rozpaczasz i lamentujesz ?
Wołając gromkim głosem o poskromienie "niewiernego" roztaczając wizję o jego "szkodliwości". Nie wiem czy @chłop darzy jakimś uczuciem nację o której przedstawicielach się wypowiadał, trzeba by go zapytać. Moim zdaniem miłością ich nie obdarza, ale od tego do nienawiści daleka droga. Po prostu dostrzega dziwną zależność pomiędzy działaniem pewnych osób a ich pochodzeniem. Co biorąc pod uwagę efekty tych działań chluby im, a nam pożytku nie przynosi. I tyle. Gdzieś tam znalazł nienawiść to chyba tylko Tobie wiadomo :) Dobrze choć, że nie napisałeś że "nawołuje do nienawiści" itp,itd,etc bo wówczas nie mógłbym się powstrzymać od porównania Cię z działaniami "świadomego aktywu" słusznie oburzonego na wrogów "jedynie słusznego ustroju", podważających dozgonną przyjaźń pomiędzy "bratnimi narodami". Który to w tym słusznym oburzeniu "daje odpór" i "odcina się".. itd,itd.
Jeśli nie zauważyłeś to ten czas już minął, a ludzie nie reagują na taką argumentację. Po prostu już to przerobili i mają to za sobą (rzecz jasna z pominięciem pryszczatego yntelygenckiego POpapranego elektoratu).
Poza tym porównanie @chłopa z psychopatą uważam za daleko większe nadużycie niż jego kontrowersyjne dla niektórych teksty. Za co mam nadzieję zechcesz go przeprosić. Bo moim zdaniem właśnie taki styl wypowiedzi jest szkodliwy dla obrazu tak portalu z którego korzystamy jak i współdyskutantów.
I na tym bym polemikę z Tobą zakończył :/
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#74964

Alez nawoluje, nawoluje... Na razie subtelnie: wczoraj na przyklad zasugerowal, ze powinienem dostac po ryju!!! No ale dla niego ja Zyda, to sie rozumie, ze Zyda mordzie mozna lac? Oczywiscie sobie jaja robie, bo tylko w ten sposob mozna to skomentowac!!! Juz inni apelowali, by zajac sie konkretnymi osobami, a nie calymi nacjami! Diabel tkwi w szczegolach, wiec uogolnianie jest niekeidy nie na miejscu!

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twittere

Vote up!
0
Vote down!
0
#74979

Powtarzam , powinieneś dostac po ryju tak po chłopsku,za nazwanie mnie Polaka ciemnogrodem.Bo juz ciebie oszusta nie stać na napisanie za co,to ci obiecałem.

Vote up!
0
Vote down!
0
#74983

Nigdy Cie tak nie nazwalem, pinokio... Wybacz, ale naprawde bredzisz. Jeszcze raz powtarzam: nigdy i nigdzie nie okreslilem Ciebie mianem "ciemnogrodu"!!! Przestan klamac, prosze!!! I wciaz czekam na wyjasnienie sprawy mojego zydostwa...
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#74985

No to konkretny przykładzik poproszę owego "nawoływania". Wątpię byś go znalazł dlatego proszę grzecznie daj sobie spokój i przestań szczuć @chłopa. Swoimi wypowiedziami rozwadniasz problem kierując go ad' personam. A że @chłop równie zawzięty to w tym kierunku toczy się dyskusja. W sumie rozumiem @chłopa o tyle że reaguje w ten sposób na taki sposób prowadzenia dyskusji. Bo takie metody intelektualnego podszczuwania i podpuszczania bawiły mnie we wczesnych latach szkoły średniej. Później spoważniałem.
A że nie darzycie się sympatią bo nie chce @chłop podporządkować się Twojemu prymatowi (który zapewne Ci się należy w Twoim mniemaniu) to i konflikt jest taki a nie inny. I tu mam propozycję dla Was obu Panowie.
Po prostu odpuście sobie wzajemne komentowanie swoich wypowiedzi.

I na zakończenie chciałbym polecić tekst wypowiedzi jednego z niepoprawnych
który powinien przynajmniej niektórych zastanowić zanim powiedzą, że problem nie istnieje. Niżej tekst :

jak chodzi o zydów.
circ, 27 lipca, 2010 - 02:36

Przyjechał do mnie do domu znany polityk,były poseł, bo wie, że dużo siedzę w necie i powiedział, ze tworzy partię z nowymi twarzami, bo wszystkie się zgrały i że partia będzie propolska i patriotyczna, bo dość mamy okrągłostołowców i pyta czy wchodzę.
14 godzin go przepytywałam. Mówię mu, że wygląda na żyda, a on że tak, ale jest polskim patriotą. Mówię OK.
Potem mówi, że Zamojski też go popiera, a ja pytam który, okazuje się że zamojski przez jot, nie igrek, więc żyd. Za chwilę pada nazwisko Rozwadowski, też żyd, a potem okazuje się ze posła finansuje Kaczmarek i Krauze, też żydzi.
Dlaczego ja miałam być w tym towarzystwie? Bo mam historyczne polskie nazwisko i jestem artystą, ponadto nie mam przeszłości i jestem wygadana. Mogłabym być świetnym parawanem, na miarę hrabiego Bronka.

I teraz kurde, wszyscy co tu powyżej mieli dylematy, niech wyciągną wnioski.
Myślę, że nikt się nie odważy powiedzieć już NIC więcej.
Temat uważam za wyczerpany.

aha, zapraszam do Legionu, żydów też, ale na RÓWNYCH prawach z Polakami i na chrześcijańskim paradygmacie Prawdy.
Talmudowi już dziękujemy.

I na tym bym zakończył mając nadzieję, że obu Szanownym Panom
wkrótce przejdzie i nastąpi porozumienie "ponad podziałami"
W. red

Vote up!
0
Vote down!
0

W. red

#75045

Rób swoje.Pozwól innym zajmować się czym chcą.Jesteś projektantem,projektuj,jesteś murarzem ,muruj,jesteś dekarzem,kryj dach.Co cię obchodzi jeszcze elektryk,lastrykarz,stolarz.Az chętnie zapytam,panowie budowniczowie.Ile lat istnieje ten portal,chcę zobaczyć efekty waszej pracy,budowy.Chcę pomóc.Widzę jednak tylko rżysko,a gdzie ten bank.I nie mow ze ludzie jacych chodzący obok przeszkadzają ci w budowie.Czy to jest z planu ,budowa o której się mówi a nikt nigdy nie będzie zaczynał,realizował czy tym bardziej konczył tej budowy.A sam piszesz żeby może mniej mówić a więcej robić.Jurand jakoś nie możesz mnie przekonać że żyd ci przeszkadza.To nie są moi żydzi,ja tylko o nich piszę.Nie wiem dlaczego to taki zły temat.Żydów nie nawidzisz,to nie czytaj.Dlaczego żydów chcesz obrażać,nazywając ich inaczej,albo wcale.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#74936

To samo zresztą próbowałem przez cały wczorajszy dzień wyartykułować po kawałku.
Dodajmy, ze czekają nas podwyżki podatków, a za to... wzrost cen. Nic dziwnego, skoro całą władzę przejęli (dzięki w y b o r c o m, ale też - dziwnej katastrofie lotniczej) "aferałowie". Bez zdrowej gospodarki (czyli uwolnionej od oligarchii, nepotyzmu i ręcznego sterowania przez szemrane, lub, hmmmm... nieznane "czynniki" - zamiast "niewidzialnej ręki rynku") możemy sobie najwyżej gromnice palić w oknach, żeby nas piorun nie trafił.
Może tak najpierw (wreszcie!) lustracja i dekomunizacja, co, wbrew pozorom miałoby zdecydowany wpływ na gospodarkę.
Odwracanie uwagi od prawdziwych problemów przez wskazywanie zastępczych kozłów ofiarnych było i jest ulubiona praktyką komunistów, zaś dezinformacja i dezintegracja to specjalność rosyjskich służb specjalnych od wieków.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#74942

Robimy dekomunizację. Tylko z kim. Ponad dwadzieścia lat "mamy demokrację". I co . Cisza. Gdzie te twoje partie robiące dekomunizację. Mieliście rządy PiSu , ministrów sprawiedliwości i co, gdzie wyniki. Przepraszam bo widzę że o żydach pisać nie wolno, o PiS ie tylko dobrze , albo wcale. O czym jeszcze nie wolno. A może wymień o czym wolno, to będzie krótsza lista. Proponuje zamiescić taką lisę na wejściu na niepoprawnych. Wstydzicie się !!! Śmiało jesteście demokratami !!! Ja jestem dorosły i zwracam się nie do pachołków od banowania. Tylko do Administratorów jeśli panowie stwierdzicie [bo widze takie głosy} napiszcie do mnie po męsku. Kolego o tym czy tamtym nie pisz, albo opuśc nasz portal. To będzie grzeczna forma, a taka przystoi chyba inteligencji. Banuje to duren , albo gówniarz. Ja przestane pisac o Polsce czyli i o żydach. A jak wiemy, jeśli się o czymś nie pisze to tego nie ma. Tylko proponuję nie pisać o Palikocie , Niesiołowskim,Michniku, Kwaśniewskim,Borowskim,Buzku itd,itd,itd Panowie bo to są żydzi. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#74956

Trudno czasem połapać się w tym kto swój a który to wróg ..choć przecież ponoć jesteśmy wszyscy "sami swoi"..

Nie będę przynajmniej ja cię ganił za to co i o czym piszesz gdyż w tym z Tobą się zgodzę że nikt nie ma prawa wyznaczać nam kierunku i toru postrzegania rzeczywistości ,.,tym bardziej niedopuszczalnym jest by dodatkowo stosując presję psychiczną wymuszać taki a nie inny tok prowadzenia dyskusji .

Co po niektórzy już zaczęli się martwić o gospodarkę i słusznie zresztą , ja ze swej strony może to zabrzmi zbyt brutalnie będę kibicował temu co tak naprawdę dopiero się zacznie dziać ..

Kiedyś pisałem o republice bananowej jaką niewątpliwe przez te ostatnie 20 lat zbudowano raczej z kartonu ( REAL, TESCO i inne ) i sznurka i dotąd będą ten kraj doić aż wyssą wszelkie dostępne "soki " a na wydmuszce pozwolą nam zbudować właśnie kartonowe państwo slamsów z oazami drapaczy chmur strzeżonymi wysokimi płotami i strażnikami ..

Ktoś powie facet majaczysz , być może to nie będzie tak dokładnie wyglądać ale z pewnością będzie przypominać jako żywo te miejsca jakie można spotkać na obrzeżach wielkich miast metropolii Ameryki środkowej a nawet i Północnej.

Tak sobie myślę nie powiem że mam w d--ie ten naród , ale niby dlaczego należałoby mu współczuć czy też w dalszej kolejności solidaryzować się z tą większością zamroczona i otumaniona do granic absurdu ..

Sam mieszkam w takim miejscu ponoć to jeszcze Polska ale tak naprawdę to pewnie tylko fasada by nie drażnić tej nielicznej części patriotycznej zamieszkującej ten teren a przede wszystkim by nie wyprowadzać z błogiej "mrzonki" tą zahipnotyzowaną resztę bez reszty opowiadającą się za wspólna Europą , wspólną walutą , w końcu wspólną żona ( po brzęczą ale i tak się zgodzą bo Kroll kazał ) ..itd..

Najważniejsze jak to mawiał ten czy ów w telewizorni ..

- dla dobra ogółu wybierzmy mniejsze zło ..

Jak widać nie było niczego o żydach czy innych cyklistach ..ale za to było i to sporo żalu do tego przesiąkniętego do szpiku kości głupotą wręcz skrajnym kołtuństwem , należałoby tu w tym miejscu użyć słowa - Naród , a które nijak nie przystaje do tej nacji o której piszę ..

Prawdą jest , ktoś już wcześniej o tym fakcie napisał ..że to miejsce jeszcze do niedawna zamieszkiwał dumny Naród Polski w tej chwili zaś , ostały się jeno jego nieliczni przedstawiciele ..zaś cała reszta to zbieranina wszelkiej maści obywateli świata czy jak kto woli kosmopolitów ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#75004

Trudno mi to pisac, ale masz niestety rację przez duże R. Nie wiem tylko czy będziesz miał gdzie, postawic karton. Polak na nie polskiej ziemi. To już nie długo. Może jeszcze jedne wybory by przepchać, aby za glośno nie beczały dorzynane barany, bydło [ to słowa "autorytetów" niektorych panów na tym portalu] słowa Michnika ,Bartoszewskiego. Nic to, oni robią plany jak Polska bedzie wielka. Po co plany jak jutro będzie niewola. Po wyzwoleniu [tez mam nadzieje że Polska kiedyś wróci] te plany będą potrzebne psu na budę. Jeśli Polaków wszystkich nie wymordują , to oni sami zrobia nowe plany. Nie czas ratowac róż, gdy płoną lasy. Ale to jest czyjaś i po cos metoda odwrotna-ratownictwa Różanego.Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#75013

O - Niesiołowski i Buzek, to też Żydzi? Również za nimi nie przepadam, ale może warto punktować szkodliwą działalność bez imputowania im fikcyjnego żydostwa?

Swoją drogą, może napisz po prostu, kto z postaci życia publicznego wg Ciebie nie jest Żydem? Będzie krócej.

pozdrowienia

Gadający Grzyb

Vote up!
0
Vote down!
0

pozdrowienia

Gadający Grzyb

#75018

Mazowiecki, Bartoszewski, Schetyna, Palikot, Komorowski, to przecież też Polacy. I co?
I w ten sposób zamiast rozmawiać na tematy poważne tropimy "żydów". Paranoja!
Jestem przeciw.
Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

Vote up!
0
Vote down!
0

Pozdrawiam
**********
Niepoprawni: "pro publico bono".

#75026

Zgadzam sie że to będzie bardzo krótka lista.Tylko Grzybie ja mam tutaj za wielu nauczycieli.Wszyscy wykładaja jednocześnie,wszyscy co innego,jak by na dodatek w innych językach.Takim pilnym uczniem to ja nie jestem i nie chcę być.Nie musze budowac browaru,aby znac się na piwie.Bez pejsów i napletka lepiej wyglądasz i mowisz.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75030

Benedykt XIV (Ratzinger!!!), Dalajlama...? Pewnie też, tylko sprytnie się kamuflują :):):)
P.S.
Buzek jest protestantem. Wbrew pozorom konflikt protestancko - katolicki istnieje nie tylko w krajach anglosaskich, ale jest dość mocny w Polsce i bywa ostry. Nie mam nic przeciw protestantom (i przeciw wyznawcom innych religii, oczywiście o ile zachowują się przyzwoicie (i nie należą do przestępczych sekt), ale spędziłem ostatnie tygodnie w Wiśle i swoje widziałem. Telewizja specjalnie przyjechała, zeby pokazać miejsce, gdzie Komorowski miał w pierwszej turze niemal 100%, a przyczyna nie było wcale poparcie dla PO, czy kandydata, tylko niechęć do Kaczki kojarzonego z KK (i, całkiem głupio - Rydzykiem) - automatycznie (dzięki mediom między innymi) Mamy właśnie przykład, jak okularki szmalcownika zasłaniają prawdziwe problemy.

Vote up!
0
Vote down!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#75079

 Pewnie znow naraze sie szanownemu Adminowi a szczegolnie Panu Kuki....ale musze cala piersia stanac po Twojej stronie Chlopie ze wsi. Stoisz co prawda na straconej pozycji. Wydaje mi sie ze tylko jakis cud, lub nadchodzaca duzymi krokami totalna III WS moze zmienic uklad, odsuwajac od rzadow swiatowe a przy okazji i polskie (chazarskie) zydostwo. Samotnemu Wilkowi w biegu musze zas wyznac.....  mialem Cie Pane do jakiegos czasu za porzadnego czlowieka. Po tym co ostatnio piszesz, mysle ze powinienes zmienic swoj NIK.... gdyby Pan Lysiak to czytal ....    to pewnie ON by Ci wlasnie dal po pysku.

Vote up!
0
Vote down!
0

Zbyszek Lowcakangurow

#74999

Mysliwy chcial upolowac wilka, ale gowno mu z tego wyszlo, bo czytal te same ksiazki, tego samego pisarza, ale tresc zrozumial na opak... Pozdrawiam serdecznie. Mam do Ciebie taka sama prosbe jak do chlopa: nie wycieraj sobie geby Lysiakiem!
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#75003

Ja już wiem gdzie jestem, powiedzmy dokładnie domyslam się. Co to za portal. Widzę że nawet wyrzucili mój tekst "o dziwo !!!" Spowiedz uczciwego żyda". Czyż nie jest to szaleństwo mnie ganić o rzeczy nie popełnione i wyrzucać tekst chwalący żydow. W tym zabiegu jest metoda. To jeszcze jeden dowód do znajdującego sie tutaj gówniarstwa. Napisalem do wilka w pewnym momencie że jest słabo przeszkolony, ale nie "zrozumieli" przeinaczyli, że chcę uczyc Administratorów. Widzi pan , wilk drze się cały czas, ale ile mogę ja stary chlop z gowniarzem bawić się w piaskownicy. Wilk cały czas jęczy jak,skąd itd. On nie rozumie że ja czytam i "wiem" kto to pisze. Wystarczy przeczytać kilka wypowiedzi. Tak samo jak dzisiaj pod art. Juranda, ja widzę kółko adoracji i widzę ludzi normalnych. I weś mu wytlumacz skąd. Szanowny Panie ma pan rację że przegram. W nieczystej grze czysty zawsze przegra. I pan to wie i ja. Jednak dopuki mnie nie wyrzucą to ja sobie poradzę z taką inteligencją. Ich już boli czy ja chlop czy nie chłop, czemu ja cały dzien przy kompie siedzę, a nawet taki wybitny medrzec jak Kuki nazywa mnie UBekiem, pomijam psychopatów i innych. I takie coś śmie pisać o chłpcach w pieluchomajtkach przecież widac że to robi pod siebie i bez jakiejkolwiek pieluchy. Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
0
Vote down!
0
#75008

http://niepoprawni.pl/blog/1444/spowiedz-prawego-zyda

dopóki nie odwołasz insynuacji (w wątku j.w.) pod adresem portalu niepoprawni.pl oraz osób go prowadzących, dopóty będziesz dla mnie UBEKIEM, czyli najgorszą mendą pod Słońcem.

pod nie twoimi, a tylko skopiowanymi tekstami (a to nie powinno w ogóle trafiać na SG) w żadnym miejscu nie wypowiadam się na temat Żydów. te teksty już przerabiałem i mnie nie interesują, tak jak i twoje podniecenie z odkrycia Ameryki.

jeszcze należą się nam przeprosiny, a nurniflowonola - szczególnie

Vote up!
0
Vote down!
0
#75175

Kuki na muniu-rozumiesz to.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75189

wiedziałem, chamie, że nie stać cię na to.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75226

Krzysztof J. Wojtas
Merytorycznie rację ma chłop ze wsi; taktyka wskazuje, że ujęcie Juranda @co. jest w obecnych warunkach właściwe.

Przykro stwierdzić, ale pyskówkę z dyskusji uczyniły uwagi nurniflowenoli.
Balsam jest poza dyskusją - to reprezentant ułagodzonego nurtu GW.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#75001

Konkretnie ktore uwagi, jesli mozna spytac? Bynajmniej nie uchylam sie od odpowiedzi, ale dlaczego zostalem okreslony jedynym winowajca? A moze tez uwazasz, ze jak mam inne zdanie, to jestem Zydem? Paranoja, jak pragne forsy!
-------------------------------
Samotny wilk w biegu

Vote up!
0
Vote down!
0
#75002

Krzysztof J. Wojtas
Od początku skierował Pan dyskusję na tematy personalne - kto jest żydem. To zaczęło być dzielenie włosa - kogo można zaliczyć, a kogo nie? Czy wszystkich traktować jednakowo?

Tu racje są zawsze częściowe i nie można podzielić jednoznacznie;
kto jest gorszy dla Polski : genetycxzny dureń i swołocz, czy rozsądny Żyd dbający o interesy swoje i swojego narodu?

Wina jest pańska, że skierował Pan dyskusję na pozamerytoryczne tory.
I to nie oznacza, że w pełni pochwalam emocjonalność chłopa ze wsi.

balsam.
Nie przedstawił Pan żadnej merytorycznej argumentacji negatywnego stosunku do chłopa ze wsi - jedynie żądania, ostrzeżenia, czy nakazy.
To taktyka GW - jak się nie ma argumentów to szukamy antysemitów.
Dlatego dyskusja z taką opcją jest bezcelowa.

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#75012

Już mają i pana .A dwoje rasistów to organizacja.a organizacia to wrogowie ustroju itd.Szkoda czasu.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75032

Pragnę przyznać się do błędu, tj. niepotrzebnie zmarnowałem sporo "prądu" jak mawia mój znajomy, więc tutaj zrobię małe podsumowanie i znikam.

Krzystofie! Prosiłem Cię o konkret. Która moja wypowiedź spowodowała to, o czym piszesz? Napisałeś parę zdań bardzo ogólnych, które tak naprawdę nie są odpowedzią na moje pytanie! Ale to już nieważne. Teraz podsumowanie:

1. Pierwszy raz miałem, nazwijmy to, "spięcie" z Chłopem, kiedy ten napisał, że na Polskę napadła "armia żydowska". Nie armia niemiecka, w której służyli Żydzi (często w entym pokoleniu), tylko armia żydowska!!! Rozmawialiśmy o konkretnej książce, a ja przytoczyłem cytat pewnego historyka, który to, generalnie rzecz biorąc, stwierdzenie o "armii żydowskiej" obalił i wyśmiał. Cały czas podczas tej rozmowy nie negowałem tego co Chłop napisał, tylko zwracałem uwagę, że jego stwierdzenie to nadinterpretacja faktów historycznych, która może spowodować wiele szkód wśród słabo zorientowanych Czytelników. Tylko tyle. Zreszą nie byłem jedynym, któremu tak sformułowane zdanie wydawało się nadużyciem i nadinterpretacją faktów właśnie! Nie mam pod ręką linków - kto chce ten odszuka i przeczyta!

2. Drugie "spięcie" miało miejsce, gdy zadałem Chłopowi proste pytanie: "A kto tych Żydów wybrał do rządzenie Polską? Krasnoludki?" Po tym rozpoczęła się dyskusja, w której, moim zdaniem, przedstawiałem faktyczny stan rzeczy, a mianowicie taki, że Polacy też są sobie winni i że odpowiadają za stan w jakim znalazł się nasz kraj. Tylko tyle. Ani słowem nie zanegowałem twierdzeń Chłopa! Napisałem tylko, że przedstawiając w ten sposób sprawy maluje niepełny obraz polskiej rzeczywistości. To jest zwyczajnie półprawda! I znów: kto chętny, niech odszuka i przeczyta. Po iluś tam wymianach komentarzy Chłop przyznał mi rację!!!

3. Trzecie "spięcie" nastąpiło, gdy "oflagowałem" wpis Chłopa. A zrobiłem to, bo nie podoba mi się tytuł! Uważam go za szkodliwy, bo szalenie emocjonalny, więc de facto sprowadzający dyskusję o polskich problemach do poziomu wymiany (często negatywnych!) emocji. Dzisiaj circ opublikowała notkę (i komentarz tej samej treści), która idealnie oddaje istotę problemu, bez żadnych zbędnych emocji. Dla mnie określenie "pejsaci" jest określeniem pejoratywnym. Ktoś może powiedzieć, że pejsaty to ten, kto nosi pejsy i tyle. Tylko osoby, o których traktuje wpis Chłopa pejsów nie noszą, więc zostali zaszeregowanie do ogólnej kategorii "pejsaci", czyli Żydzi. To jest uogólnienie. I tyle. Chłop ma prawo pisać co chce, a ja mam prawo mieć własne zdanie na ten temat. I jak mi się coś nie podoba mogę skorzystać ze swojego prawa, tak jak każdy inny zarejetreowany użytkownik portalu Niepoprawni.pl, i zgłosić naruszenie, czy "oflagować" tekst. Takie rzeczy się zdarzają na NP. Rzadko, ale jednak! Komuś kiedyś nie podobał się "chuj" w tytule, innym razem ktoś się skarżył na wyraz "fiut". Nic nadzwyczajnego! Każdy ma własny rozum i się nim kieruje. Jeżeli ktoś uważa moje działanie za dziecinadę - w porządku! Ale to jest moja dziecinada!!! Wara! Reakcje Chłopa wszyscy widzieli, więc nie ma sensu przypominać! Jak rozumiem przez to zostałem nazwany Żydem (sic!), choć nim nie jestem, jestem Polakiem, więc to jest zwyczajne kłamstwo!!! Do dziś Chłop nie udzielił mi odpowiedzi dlaczego uważa mnie za Żyda. Widocznie każdy kto myśli inaczej niż on, ten Żyd - i to jest tylko mój domysł, bo ten, który pomawia nie potrafi po męsku napisać dlaczego jego zdaniem jestem Żydem. I żeby wszystko było jasne: nie uważam tego za oblegę czy coś w tym rodzaju, gdyż nie mam pojęcia jak to jest być Żydem. Jestem Polakiem i kto twierdzi inaczej jest zwykłym kłamcą!!! Mało tego: Chłop zapowiedział, że ujawni kto na Niepoprawnych jest Żydem i z tego też nie chce się wywiązać! Swoją drogą te jedno zdanie o ujawnianiu Żydów na NP mówi samo za siebie - niech każdy sam wyciągnie sobie wnioski! Poza tym Chłop w dalszym ciągu rozprowadza fałszywe informacje o tym, że niby nazwałem go per "ciemnogród". Nigdy czegoś takiego nie zrobiłem!!! To jest kolejne kłamstwo Chłopa!!! Nie mam zamiaru tracić więcej czasu na udowadnianie, że nie jestem wielbłądem!!! Kolejny problem: Chłop zarzucił Redakcji majstrowanie, czyli fałszowanie list "popularnych" i "najwyżej ocenianych". Wytłumaczyłem mu, że takie postawienie sprawy to zwykłe pomówienie (kolejne!), gdyż wyżej wymienione listy są ustawiane... automatycznie!!! To samo zrobili inni członkowie Redakcji, więc teraz Chłop robi z siebie ofiarę i pisze o "nagonce" na niego. Kupa śmiechu...

Tyle, wystarczy, choć mógłbym długo ciągnąć listę manipulacji Chłopa! Teraz ma okazję zmieszać mnie z błotem (całe szczęście, że przez internet nie może mi dać po ryju, a jego zdaniem powinienem oberwać!) bez obawy, że w kolejnym komentarzu wypunktuję kolejne jego kłamstwa, pomówienia, insynuacje i manipulacje!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

-------------------------------

Samotny wilk w biegu

Mój twitterek

Vote up!
0
Vote down!
0
#75048

Krzysztof J. Wojtas
Rozumiem pańskie ujęcie - nieco sarkastyczne zwracanie uwagi, że zbyt ostentacyjna niechęć do Żydów nie jest właściwą formą wypowiedzi w tych sprawach.
Z mojego punktu widzenia - niekiedy za dużo tego sarkazmu.

W tym przypadku. Z mojej orientacji ma Pan znacznie dłuższy staż blogerski od chłopa ze wsi i mogłem się spodziewać jednak mniej emocjonalnego zaangażowania w spór. W tym sensie przekierowanie możliwej dyskusji na spór personalny - bardziej obciąża Pana.

Natomiast sam spór jest gorszący - jeśli nie można nawet rozważać wpływu środowisk żydowskich na sytuację Polski - to rzeczywiście - dobrze nie jest.

Rozsądnym byłoby zaniechanie sporu i wyciągnięcie rąk ku zgodzie. Bo mam nadzieję, że obaj Panowie macie dobro Polski na pierwszym planie.

PS. Odnośnie punktu 2. uwagi.
Nie podzielam tej opinii. Polska została pozbawiona naturalnych elit, a Żydzi (zwłaszcza po wojnie) mieli w tym znaczny udział. Jesli teraz głosowali Polacy w określony sposób to na skutek zmanipulowania (w szerokim spektrum znaczeniowym). Dlatego uwaga nie ma pełnego wymiaru w prowadzonej dyskusji - jest formą manipulacji. Nie godzi się używać takiej argumentacji.

Dodam jeszcze jedną uwagę. W tekstach i komentarzach pojawia się często stwierdzenie, że winniśmy uczyć się od Żydów ich sposobu wzajemnego wspierania. To zaś miałoby przynieść korzyści (może to było u Juranda?).
Jestem przeciwny takiemu stawianiu sprawy;polskość nie polega na stosowaniu takich metod - gromadnościowych.
Kiedyś napisałem nawet na ten temat notkę. Jest na S24.
Wskazana metoda to działanie przestępcze (taki jest jego podtekst). To wzajemne wspieranie sie przestępców w bandach, czy grupach typu mafijnego . Z omertą.
I to daje się zauważyć.
Polskość polega na stosowaniu otwartych metod działania, bez żadnych tajnych podtekstów.
Proszę zauważyć, że w USA już panuje zasada - " to wyjątkowy s...syn, ale trzeba go popierać, bo to nasz s...syn".

Czy my mamy też sie tak zachowywać?
"I cóż z tego, że ktoś cały świat pozyskał, a na duszy szkodę poniósł".

Jesli zaczniemy stosować żydowskie metody - to czy będziemy jeszcze Polakami?
Oczywiście powinniśmy znać metody działania - ale nie znaczy, że stosować. I wtym kontekście. Jaka to mogła być "armia żydowska"? Wojna to nie tylko zbrojne konfrontacje.

Nie chcę dalej tego ciągnąć. Chyba wyjaśniłem swoje stanowisko

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#75074

Zaskoczył mnie pan tym komentarzem, dlatego cieszę się, że nie jest pan dobrym znawcą psychologi, więc pana ocena wcale mnie nie poruszyła i przy okazji ujawnił pan własną postawę jaką pan reprezentuje w temacie rasizmu tzn. klapki na oczach..przykro mi tylko...Pzdr.

Vote up!
0
Vote down!
0
#75007

Tylko u nas ludzie stojący po tej samej stronie barykady mogą się tak żreć.
Nie rozumiem was.
Wydawało mi się, że walczymy o to samo. że to samo jest dla nas najważniejsze czyli Ojczyzna. Jest czy już jej nie ma - trzeba żyć w prawdzie i o prawdę się upominać a wy się kłócicie o to kto ma lepszą koncepcję. Dziwne albo ja za głupia. W tym waszym sporze być może słuszność leży gdzieś po środku - jak zwykle, czy warto tak warczeć na siebie, zrażać, obrażać???
Każdy z was jest znany, macie lepsze teksty i gorsze, jest duża część tzw słuchaczy jak ja np. Ludzie znajdują tu siebie poparcie swoich racji, poglądów. Cieszą się że ktoś jeszcze mądry jest na tym świecie, że nie są sami (( jak ja np:)) Ale jak czytam wasze spory nie chce mi się już nic.. Spieracie się kto jest pierwszy, czyja wersja lepsza, czyj plan lepszy. Gadać o żydach ??, nie gadac ogólnie tylko nazwiskami ???
Jeden chce gadać tak drugi tak to nie znaczy że mamy ze sobą nie polemizować.
A wróg jednoczy siły.A my się rozpraszamy.
Każdemu z was życzyłabym więcej pokory wobec swojej mądrości i wiedzy, które to zresztą bardzo cenie w wielu przypadkach.

Vote up!
0
Vote down!
0

kaczoorek

#75006

Nie było mnie kilka dni, a tu, widzę, dużo sie wydarzyło...

A teraz w temacie:

Nie za bardzo rozumiem, w czym teksty chłopa są gorsze od innych: większość tekstów na NP nie służy niczemu innemu, jak tylko wyżaleniu się i chwilowemu pokrzepieniu serc. Teksty chłopa odciagają nas od głównej idei? A jaka jest, przepraszam, ta główna idea? Z tego, co widzę, jest ich tu co najmniej kilka, a raczej kilkanaście, i często kłócą się ze sobą.

Polskie piekło... dużo w tym racji... jednak to piekło widzę głównie w komentarzach do tekstów chłopa...

Jestem zwolenniczką Kaczyńskich od dawna, i w związku z tym, że zobaczę ich na jakiejś liście, nie zacznę ich nagle nienawidzić, tym bardziej, że istnieja tzw. porządni Żydzi (porządni z punktu widzenia Polaka). W wielu miejscach przeczytałam, że Kaczyńscy to Żydzi. Nie wiem czy to prawda, ale co z tego? Dużo więcej trzeba, by przekonać mnie, że są... byli... antypolakami.

Nie mam jednak nic przeciwko temu (wręcz przeciwnie: doceniam), gdy ktoś dzieli się ze mną swoją wiedzą. Wiedzę taką mam przeciez prawo zweryfikować - i o to chodzi. Nie mam zwyczaju zamykać oczu na cudze prawdy tylko dlatego, że nie zgadzają sie z moją, co robi wielu fanatyków róznych opcji.

Oczywiście, kiedy ktoś działa przed wyborami w sposób, który budzi moje podejrzenia, nie zawaham się machnąc mu ostrzejszego komentarza. Ale uwaga! Juz po wyborach. Jeśli mamy porozmawiać szczerze - to kiedy? Za chwilę nastepne wybory.

Jestem z natury sceptyczna... prawdziwy sceptycyzm polega na rzetelnym przeanalizowaniu informacji, a nie na odrzuceniu jej. Wbrew wszystkim moim znajomym od paru lat głosuję na PIS... a teraz wbrew większości na NP będę w dalszym ciągu czytać wpisy chłopa, tak jak i wpisy osób o przeciwnych poglądach, dziwiąc się, jak można marnować energię na wieczne, bezsensowne gadki, zamiast skupić się na tym, co dla nas najważniejsze. Dla mnie w tym momencie najważniejsze jest zdobywanie wiedzy. A dla Was? Zakrzykiwanie chłopa czy przekonywanie innych do swoich idei?!

Pozdrawiam całe polskie piekiełko na NP...

Vote up!
0
Vote down!
0
#75038

Doskonale cię rozumiem bo sam ma dziwne uczucie jakbym połknął coś bardzoo niestrawnego ..

Jakieś przepychanki , tarmoszenia jeden drugiego za "słowo" zabawa w w sto pytań ..dalej "próby sił" , czy twoje jest lepsze od "mojszego" .. istny "okrągły dom na Wielskiej" ..

Pozwoliłem sobie i na własny komentarz jako zarazem podsumowanie tego dziwnego dyskursu ..
http://niepoprawni.pl/blog/438/polska-racja-stanu-czy-zydzi-sa-naprawde-naszym-priorytetem-czyli-dyskusje-pyskowki-na-np#comment-84277

Doszedłem zarazem do wniosku że czas chyba odpocząć od tego miejsca ...przynajmniej na jakiś czas ..

pozdrawiam

............................

"Pozwól mi Panie bym stał się narzędziem Twej sprawiedliwości"
http://andruch.blogspot.com/
/Klub GP w Opolu/

Vote up!
0
Vote down!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
]]>http://andruch.blogspot.com]]>

#75057

Czytałam Twój komentarz i bardzo mi się podobał....

Odpocznij sobie i wróć -
głos rozsądku zawsze mile widziany :-)

Zwłaszcza tutaj, bo większość innych miejsc już dawno spisałam na straty...

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75063

Profesor Norman Finkelstein(rodzice przeżyli obóz zagłady ale nigdy nie domagali się odszkodowań, szczególnie ojciec)
http://www.youtube.com/watch?v=sCPf-OTDQyw

Vote up!
0
Vote down!
0
#75066

Film i mam ksiązkę prof Filkensteina. Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75075

Ale to pewnie nie na twoja głowę.Przepraszam oczywiscie , to wypowiedz antysemity B.Prusa.
"Bolesław Prus, początkowo wierzacy naiwnie w asymilacje, jak wszyscy pozytywiści,dośc szybko przekonał sie,że wszelka krytyka moze byc tylko jednostronna,to znaczy wymierzona przeciwko Polakom.
w jednaj z "Kronik" z 1889 r.pisał'
Kwesti żydowskiej prawie nie podobna dotknąć bez wywołania hałasów i kwasów.Wszystko wolno krytykowac,nawet pewniki matematyczne,ze wszystkiego mozna zartować,tylko kwestie zydowska głaskać z włosem i to jeszcze bardzo delikatnie reką a bardzo aksamitnej rękawiczce"
Może jeszcze jeden cytat z "Kuriera codziennego"

"Dziwna rzecz!!! Od kilkunastu lat z gryzącym sarkazmem odzywam się o książkach, szlachcie,o naszych kupcach i rzemieślnikach, o niemieckich przemysłowcach, a przeciez nikt z tych panów nie oskarżał mnie o złość, o rozszerzenie przesądów i szerzenie nienawiści.Lecz gdy pierwszy raz potrąciłem o stanowisko Żydów, zaraz mi zrobiono wojnę"

Jurand- nic ci nie chce powiedziec , bierz pieluchy , niech mama tyłek podetrze i baw sie dalej.
Zobacz jaki krok zrobiłeś od 1889 - 2010 roku.I ty mówisz ze idziesz dalej.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75081

opowiadał, jeszcze wczoraj w Gdańsku, że kiedy pracował w środowisku cenzorskim,składało sią one głównie z Zydów. Po tym jak udało mu się wyjechać do Szwecji w 1977 z przepisaną przez siebie księgą cenzorską , szukał kontaktu z Polonią w nadziei spotkania ,, swoich,,- tzn. Polaków myślączych patriotycznie i wywodzących się ze środowisk niepodległościowych. Miał nadzieję, że pomogą mu oni opublikować to to przemycił. ,, Polonia szwedzka,, była żywo zainteresowana pomysłem i rzeczywiście doszło do publikacji, ale jednocześnie to samo środowisko zaczęło go nagle szkalować , sugerując , że jest agentem SB.
Co to za ,, POLONIA,,? -myślał rozgoryczony Strzyżewski, - nie tylko, że się ze mną nie podzielili kasą , ale jeszcze próbują mnie teraz zdyskredytować?,,
W końcu się dowiedział. Wiesz Jurandzie co to była za Polonia?
Byli to ci sami ludzie, którzy tworzyli w Polsce instytucję cenzury, a którzy wyemigrowali z Polski w 1968 roku.
Czujesz bluesa?
jazzmin

Vote up!
0
Vote down!
0

jazzmin

#75127

Tylko jak widzisz mam kłudkę,przeszkadza cholera że nie moge mówić.Tak jest na całym swiecie z POLONIĄ.Tyle chyba mi wolno.Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#75138

T - REX   Ciezko nadazyc za tym felietonem  , ktory sie rozpetal ostatnio . Czytajac Twoje wpisy odnosze wrazenie , ze jak na czlowieka tak oczytanego masz troche klopotow z dystansem do emocji tym wywolanych . Ksiazki na ktore sie powolujesz  sa wazne i interesujace , ale nie powinny Ci przeslaniac celow nadrzednych .

Formulujesz swe opinie bezpardonowo i radykalnie , a czy zastanowiles sie nad tym ze zadne nacje nie sa monolitami ? Pisalem w innym wpisie  , ze ostatnia ksiazka Solzenicyna ma cyfre 200 w tytule , a w przypadku Polski to mozna wpisac zamiast 200 np 500 lub nawet 600 . Czyz stad nie wyplywaja zadne wnioski ? Trzeba znalezc konstruktywne rozwiazania , obrazanie sie nawzajem nic nie da  nikomu .

Moze inne nacje maja cechy ktorych nam po czesci brakuje i vice versa ? We wspolnym wysilku do kompromisu moze by sie dalo cos wypracowac ? Cos co sluzyloby wszystkim , wlacznie z Polska jako taka ? Masz racje  , ze obecne uklady i konstelacje/konfiguracje tego nie zapewnia , ale wszystkiego na raz moze nie zmienisz  , a probujac to zrobic zamkniesz droge do konstruktywnych rozwiazan .

Tak poza tym to to co napisal Jurand i Ursa Minor trudno wyrazic jasniej , wiec nie ma co probowac . To ze udalo Ci sie tak wielu wyprowadzic z ekwilibrium to fakt   , i ze koalicja wobec Ciebie byla zwarta to tez fakt , ale coz to tak poza tym dalo ? Zdajsie  , ze wielu sie znalazlo  infra dignitatem i pewnie troche zaluja swej zapalczywosci . Wprawdzie jak to mowi J.S. L " Milczacym nie mozna odebrac slowa " , ale to chyba kiepskie pocieszenie ? Moze sprobuj troche spokojniej , bo chyba nie bedziesz milkl na dluzej ?

Bo przeciez chyba jest tak  , ze malostkowosc i glupota , i o wiele gorsze cechy maja bardzo wiele twarzy i narodowosci , a madrosc i inne cechy pozytywne tylko jedna twarz , choc nadal wiele narodowosci . Przeciez chyba sie z tym zgadzasz ? A jesli nie , to masz klopot , ale to nie z innymi - i by jeszcze raz zacytowac J.S L  -- " Gdy ktos walczy z soba trzymaj sie z dala , moze cie wziasc za ktoregos z siebie " .

Bo jesli idzie o Polske to trzeba sie zastanawiac co i jak robic , a nie jak klocic .  Zycze Ci spokojnej nocy i lepszego dnia od jutra/dzis rana niz to bylo wczoraj .

Dobranoc i pozdrowienia .

Vote up!
0
Vote down!
0

T - REX

#75523