"Cepowisko" - potwierdzenie

Obrazek użytkownika Krzysztof J. Wojtas
Blog

 Niniejszym chcę potwierdzić, że "Cepowisko", mimo wątpliwej pogody, odbedzie sie w przewidywanym miejscu - czyli jutro 11.09. 2010 r.

Aby nie przeszkadzać w zaprezentowaniu swych umiejetności czytania "obciachowych" gazet - sądzę, że czas rozpoczęcia wspomnianych czynności można bez straty rozpocząć ok. 16.00.

Dalszy program zależny będzie od obecności - jak wspomniałem - przygotowałem pewną ilość nalewki na cytryńcu; jeśli frekwencja nie dopisze - będą to  ilości  nie tylko testowe.

Kontakt - poprzez stronę internetową :

www.akwojtas.pl

Tam jest też mapka lokalizująca położenie.

PS. 

Co prawda przygotowałem cep celem obejrzenia i użycia, ale każdy gość z własnym narzędziem pracy - będzie szczególnie mile widziany. Zwłaszcza, że przewidywana jest dyskusja, co biorąc pod uwagę temperaturę polemik blogowych,  może być  środkiem pomocnym, a użytecznym.

 

Brak głosów

Komentarze

Niestety nie mogę razem z wami być na cepowisku, chociaż bardzo bym chciał, będę jednak z Wami drodzy cep-mistrzowie (jak to słowo się odmienia za Boga nie wiem?) umysłem, duszą i myślami.

Życzę udanego młócenia do pierwszej krwi.

Vote up!
0
Vote down!
0
#85129

Krzysztof J. Wojtas

Może trafi sie inna okazja; fakt, że obecni bedą już wyszkoleni. Liczę na przeszkolenie pierwszej grupy "cepów bojowych".

Vote up!
0
Vote down!
0

Krzysztof J. Wojtas

#85142