Polacy do kalkulatorów.

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Ile możemy dostać za ekipę Tuska ?
Kraje arabskie dostały 40 mld. dolarów pomocy finansowej. Tunezja i Egipt będą beneficjantami pomocy. Na zakończenie szczytu państw G8 który zakończył się 27 maja 2011 w Deauville, Francja Prezydent Francji Nikolas Sarkozy oznajmił, że demokracja i swobody obywatelskie zasługują na wsparcie finansowe na takiej samej zasadzie jak swego czasu Plan Marshala po II wojnie światowej i dzięki tej pomocy te kraje będą wolne od korupcji i bardziej otwarte na wymianę handlową, a co za tym idzie pomoc będzie służyła wzbogacaniu się większości obywateli, a nie tylko jednostek i ich rodzin. W przeliczeniu na mieszkańca to może być realny postęp cywilizacyjny.
Dla nas Polaków jest to znaczący sygnał po słowach B. Obamy w Polsce, aby się mobilizować i organizować przeciwko bezprawiu władzy. I suma jest znacznie większa od pustych obietnic wyborczych Bolka, a na dodatek realna twarda waluta.
Zachęcamy Polaków do przeliczenia za i przeciw zwłaszcza, że oprócz ekipy Tuska możemy jeszcze dorzucić dyktatora Jaruzelskiego nie wspominając o całej hordzie SB-eków i TW wraz z ich emeryturami i rentami. Byłoby tego sporo na mieszkańca Polski. Kadafiego nawet Miedwiediew spuścił do kanału oświadczając, że musi jednak odejść.
Więc; Polacy do kalkulatorów !!!
Słowianie atakują zawsze latem.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 ...Ba ,nawet ściepe narodową zrobim ,aby to draństwo ktoś chciał przyjąć - bez prawa zwrotu ...!

 daję -10-

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

hejabar

#161607

Może być Madagaskar ?
Oczywiście one way ticket bez bagaży ponieważ, jest tam ciepło i są małpy. Będą wśród swoich.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#161611