TYLKO POD TYM KRZYŻEM TYLKO POD TYM ZNAKIEM POLSKA JEST POLSKA, A POLAK POLAKIEM

Obrazek użytkownika Poloniae
Kraj

Dzisiaj niedziela i czas na skupieniu się w wierze i modlitwie. Polacy są skupieni na słuchaniu głoszonych oszukańczych teorii społecznych przez wszystkie partie w Polsce. Żadna z nich, nie jest w stanie wyegzekwować doktryny Państwa Polskiego, które jest nastepujace:
„ TYLKO POD TYM KRZYŻEM TYLKO POD TYM ZNAKIEM POLSKA JEST POLSKA, A POLAK POLAKIEM." autor Adam Mickiewicz.
Pisząc prawdę o Krzyżu należy się liczyć z obelgami, wyzwiskami i pomówieniami, zob. komentarze: http://niepoprawni.pl/blog/3928/w-poniedzialek-hieromancja-leppera
Korzystając jeszcze z gościnności niepoprawnych.pl, zanim zostanę utajniony tak jak to się stało na salon24, pragnę Polaków poprosić o pójście na wybory i skreślenie wszystkich kandydatów.

Polska to nie kraj morderców i złodziei !!!

http://www.youtube.com/watch?v=z6XEDV_ENVc

TO, CO DZIEJE SIĘ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM ZA SPRAWĄ KRZYŻA MA SWOISTY WYMIAR DIALOGU SPOŁECZNEGO, KTÓRY PRAWDZIWIE, PRZEZ KOLEJNE LATA BYŁ SPECYFICZNIE TŁAMSZONY, DLA DORAŹNYCH CELÓW I INTERESÓW POLITYCZNYCH, CZEGO PRZEWIDYWALNYM SKUTKIEM STAJE SIĘ JUŻ NASZA PONURA I PRZYGNĘBIAJĄCA RZECZYWISTOŚĆ.

W TYM MIEJSCU HISTORII, KRZYŻ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM STAŁ SIĘ DLA NAS, DLA NARODU -ZNAKIEM PRZEBUDZENIA I NADZIEI.

SKORZYSTAJMY WIĘC ZE ZNAKÓW ZSYŁANYCH NAM PRZEZ OPATRZNOŚĆ DLA DOBRA NARODU I POLSKI

W OKRESIE NASILENIA EMOCJI, TRWAJMY PRZY SWOICH PRZEKONANIACH I PRZY PORZĄDKU PŁYNĄCYM DLA ŚWIATA Z HISTORII MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI JEZUSA CHRYSTUSA, BO STOJĄCY NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU KRZYŻ NADE WSZYSTKO I PRZEDE WSZYSTKIM JEST ZNAKIEM DOBRA.

TYLKO W OCZACH LUDZI ZŁEJ WOLI I W PRZEDMIOCIE WROGIEJ PROPAGANDY -KRZYŻ NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU JAWI SIĘ JAKO SYMBOL PODZIAŁÓW I ZŁA.

-TAKICH NIKCZEMNOŚCI, NAWET ZA SPRAWĄ NEGOCJACJI WYSOKICH UKŁADAJĄCYCH SIĘ STRON, NARÓD POLSKI NIE PRZYJMIE.

KRZYŻ DRAŻNI TYLKO TYCH, CO DOBRO PRÓBUJĄ ZWALCZAĆ PRZY POMOCY WSZELKICH DOSTĘPNYCH ŚRODKÓW.

KIERUJĄC SIĘ HISTORIĄ POWTARZAMY WIĘC ZA ADAMEM MICKIEWICZEM:

„ TYLKO POD TYM KRZYŻEM TYLKO POD TYM ZNAKIEM POLSKA JEST POLSKA, A POLAK POLAKIEM. »

JEDNOCZEŚNIE, PRZYWOŁUJĄC TE SŁOWA, JESTEŚMY WDZIĘCZNI -J.E. KS. BISKUPOWI E. FRANKOWSKIEMU ZA WYSTĄPIENIE PRASOWE MÓWIĄCE O TYM , ŻE USUWANIE KRZYŻA, GODZI W POLSKOŚĆ, CO POWINNO BYĆ DLA NAS TAKŻE NACZELNYM WSKAZANIEM, TAKŻE WOBEC KRZYŻA STOJĄCEGO, ZA SPRAWĄ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ, PRZED PAŁACEM NAMIESTNIKOWSKIM W WARSZAWIE, KTÓRY W SWEJ POSTACI PRZESZEDŁ JUŻ HISTORYCZNE, NADZWYCZAJNE REFERENDUM NARODOWE, W CZASIE PROCESU ŻAŁOBY I TO PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM.

WÓWCZAS NIKT NIE PROTESTOWAŁ, NIKT NIE JUDZIŁ, NIKT NIE UPRAWIAŁ DEMAGOGII WYWRACANIA PORZĄDKU SPOŁECZNEGO NA KRAKOWSKIM PRZEDMIEŚCIU. -JEDYNIE CHYŁKIEM SPOGLĄDANO BY UNIESIONY BÓLEM NARÓD NIE DOSTRZEGAŁ PERSONALI AUTORÓW NIKCZEMNYCH NAGONEK NA OSOBĘ I URZĄD PREZYDENTA. PODNIESIENI DO RANGI GODNOŚCI NARODU I POLSKI LUDZIE NIE POSTRZEGALI JESZCZE JASKRAWEJ INTENCJI PALIKOTÓW, KUTZÓW, NIESIOŁOWSKICH, UBRANYCH W SZATY PLATFORMEŃSKIEGO DZIAŁANIA.

DZIŚ NARÓD DOSKONALI SWOJĄ KONDYCJĘ POPRZEZ ZBIÓR WYDARZEŃ DOTYKAJĄC BEZPOŚREDNIO ŻYWOTNYCH INTERESÓW POLSKI.

FAKTEM TAMTYCH DNI ŻAŁOBY JEST TO, ŻE WÓWCZAS NIKT NIE PROTESTOWAŁ, NIKT NIE WZBUDZAŁ NEGATYWNYCH EMOCJI, NIKT NIE WNOSIŁ KOMPETENCYJNYCH ZALEŻNOŚCI.

KRZYŻ PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM STAŁ, STOI DALEJ I STAĆ BĘDZIE, BO TAKI JEST WYMIAR I TAKIE SĄ RACJE PROCESU DEMOKRACJI : VOX POPULI VOX DEI … SIGNUM THEMPORIS- DLA NASZEJ RZECZYWISTOŚCI W POSTACI KRZYŻA

WOBEC NAPORU ATEIZMU, DEWIACJI I POGAŃSTWA – POLACY DUMNIE, ZA SPRAWĄ KRZYŻA PRZED PAŁACEM PREZYDENCKIM -MÓWIĄ:…
A MY ZA KRZYŻEM, I NA OPAK WYKOLEJANEJ EUROPIE !!!

Ocena wpisu: 
Brak głosów