Poczet dyktatorów.

Obrazek użytkownika Poloniae
Świat

Władza w Polsce w elitarnym gronie.
Publié le avril 28, 2011 par www.rafzen.wordpress.com

Są już efekty od dawna wyczekiwanych przez władzę w Polsce długofalowej i konsekwentnej polityki, po Libii czas na Syrię.
Jak można się było spodziewać po sprawie Smoleńskiej, gwałtownych zamieszkach na Krakowskim Przedmieściu i wydanym wyroku w sprawie mordercy Kiszczaka i bezkarności dżentelmenela Jaruzelskiego, władza w Polsce znalazła się w elitarnym gronie państw popierającym mordowanie oponentów.
W dniu wczorajszym Rada Bezpieczeństwa ONZ upubliczniła projekt rezolucji, domagającej się międzynarodowego dochodzenia ONZ w sprawie przypadków stosowania tortur, aresztowań i zabójstw popełnianych na uczestnikach pokojowych demonstracji antyrządowych w Syrii czyli oponentów politycznych.
Ambasador USA przy Radzie Bezpieczeństwa Pani Eileen Donahoe podkreśliła w oświadczeniu, że państwa członkowskie Rady Bezpieczeństwa ONZ wymogą od syryjskich władz, by chroniły swoich obywateli i zaprzestały morderczych ataków na nich. Oświadczyła, że są to: « rażące przypadki pogwałcenia praw człowieka, których obecnie dopuszcza się rząd Syrii ».
Zaproponowana rezolucja « stanowczo potępia zabijanie, aresztowanie i torturowanie setek pokojowych demonstrantów przez rząd Syrii, a także utrudnianie im dostępu do opieki medycznej ». Tekst wzywa władze w Damaszku do uwolnienia wszystkich więźniów politycznych.
Stanowisko poparło i ogłosiło 15 państw, w tym Wielka Brytania, Francja i Japonia, jednak obecni sojusznicy władzy w Polsce na czele z Rosją, Kubą, a także Chinami wystąpiły z silnym sprzeciwem.
Władza w Polsce posiada szczególny autorytet w mordowaniu apozycji na zasadzie rzekomo nieszczęśliwych wypadków lub powszechnych samobójstw nawet w więzieniach. Jest to najwyższy stopień rzemiosła niż prostackie wysyłanie czołgów na manifestantów, snajperzy lub stadionowe mordowanie jak w Chinach.
Co do więźniów politycznych to ich oczywiście nie ma w Polsce, ponieważ przykład Klaudiusza Wesołka oraz swój możemy zaliczyć do wyrafinowanej formy gangsterskich porachunków. Nie ma więźniów politycznych, gdyż nie nadaje się nikomu statusu więźnia politycznego. Co za prostota i jaka demokracja, ani jednego więźnia politycznego w Polsce. Wszyscy nam zazdroszczą takiego stanu rzeczy. Nawet Buzek się pokusił o swój wkład wyrzucając z sali plenarnej po raz pierwszy w historii Parlamentu Europejskiego Posła, któremu wcześniej udzielił głosu. Pewnych opinii mógł nie wygłaszać to i Buzek by go nie wyrzucił. Jest także w ugruntowanym już zwyczaju i tradycji w Polsce, że piszącego Petycję do Parlamentu Europejskiego (petycja nr 1248/2007) wsadza się do więzienia za treści w niej zawarte. Proszę jakie szczególne poszanowanie prawa międzynarodowego. Nawet sam Wojciechowski pisze, że on nic nie może, mimo że jest Wiceprzewodniczącym Komisji Rolnictwa PE i posiada wspaniale prosperującą kancelarię prawną. Trochę za sprawą Jaworowicz, ale nie mówmy o biznesie tylko o tym, że już idzie ósmy rok w Unii a rolników w Polsce za błędy urzędników jak się wsadzało do ciupy, tak się wsadza. W końcu ktoś musi być winny.
Powracając do tematu to należy zauważyć, że w tłumieniu antyrządowych protestów w Syrii od połowy marca zginęło – według organizacji praw człowieka – ponad 450 ludzi, z czego 120 w ostatni weekend.
Tylko tyle osób poległo i dlatego Rosja oraz jej powiernictwo nad Wisłą jest za tym, aby trochę zwiększyć statystki. W końcu to towarzysze Jaruzelskiego i Kiszczaka i należy ich wspierać, co dobitnie zaznaczył Komorowski zapraszając wybitnego specjalistę od strzelania i mordowania oponentów do Pałacu ruskiego namiestnika bez Krzyża.
W Polsce władza chroni tylko władzę, a Polacy jak to Polacy ich namiot spoczywa na bucie jak za dawnych czasów z okresu Drzymały i jego domu na kołach. Można napisać, że nic się nie zmieniło ale to już takie mdłe i oklepane, więc teraz wychwalam władzę, że w końcu znalazła się w elicie cywilizacji świata. Mordowanie oponentów to dziedzina w której jesteśmy liderami i światowymi potentatami z opatentowanym know-how pt: „Smoleńsk Show” w potocznym nazewnictwie – SS. Jestem przekonany, że będą naśladowcy np. z Węgier. Tylko czy Węgrzy nabiorą się na taki numer. Nie ma dowodów nie ma sprawy, ponieważ dowody uległy zniszczeniu oczywiście przez nieuwagę. Wszyscy obecnie przez Kaczyńskich cierpią na amnezję dysocjacyjną lub jak kto woli na amnezję psychogenną, a własność i uzbrojenie oddaliśmy naszej bratniej nacji w imię „Zgoda buduje”.
Dla opornych zostaje sąd, który stwierdza w ostateczności po ćwierćwieczu, że zgromadzone dowody nie miały znaczenia dla sprawy. Jest to technologia na światowym poziomie, a opozycja po oświadczeniu ministra Grada jest po prostu « żałosna i kompromitująca » i dlatego ich też należy zniwelować. Nie są po prostu trendy. Najlepsi od niwelowania są ci z Trybunału Konstytucyjnego. Nawet z jednym miałem do czynienia. Nazywa się Marek Zubik. Miałem z nim do czynienia jak był na stażu przyuczenia do zawodu w TK. Tak od razu nikogo nie dopuszczą. Drobna sprawa z tym Zubikiem; wydawał tylko decyzje w imieniu Trybunału nie będąc do tego przez Konstytucję uprawniony. Nie ma co się rozpisywać w końcu każdy musi przejść przyuczenie, ponieważ nie ma szkoły Trybunału Konstytucyjnego, a zresztą inne organy też przyuczają jak Sąd Najwyższy czy Państwowa Komisja Wyborcza i później zostaje się podobno sędzią w TK.
Oczywiście władzy w Polsce przyświeca doniosły cel, na podstawie prawa i w granicach prawa, czego najlepszym dowodem na to twierdzenie jest niezależności Prokuratora Generalnego Seremeta, i odbyta wspaniała konferencja prasowa z udziałem geniusia z Kaszub, Tuska.
Ja go nazywam po prostu tylko złodziejem, bo ukradł mi wraz z kolegami partyjnymi obiekty wpisane do Rejestru Zabytków, ale inni to go już nazywają zdrajcą, a niedługo zaczną go nazywać mordercą co niniejszym życzliwie donoszę władzy. I nie interesuje mnie z kim konferuje i nad czym Seremet.
Życzliwy Rafał Gawroński
Ps. Czyż nie jest prawdą, że czynię ogromne starania aby wychwalać i donosić zgodnie z ugruntowaną tradycją i zwyczajami władzy ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Rosjanie mają nam oddać czarne skrzynki. I wrak. A wymienieni niech się bawią w swoje głuche telefony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#155118

Rafzen
Czarne skrzynki, wrak to uzbrojenie zgodnie z literą prawa. A co to element kryminalny, który oddaje nie swoje uzbrojenie napastnikowi naszego przyjaciela - Gruzji ?
Uzbrojenie jest własnością Narodu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#155133

spojrzałam na zdjęcie. HURA! Jesteśmy na poczetnym miejscu - NASZYCH(nie moich) najwięcej !!! Ale im się w Polsce dobrze wiedzie.

Zapraszam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

  Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
----------------------------------
Naród dumny ginie od kuli , naród nikczemny ginie od podatków

#155122

Rafzen
Znam to miejsce od samego początku.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Gawronski Rafzen

Uwaga! Zawarte treści są zakazane dla wszelkich patriotów z okrągłego stołu.

#155134