Wścieklizna Niesiołowskiego atakuje

Obrazek użytkownika rejms
Kraj

Kolejny raz poseł Niesiołowski dał popisowy /nie od PiS-u, nie/ koncert chamstwa połączonego z toczeniem piany co jest charakterystyczne dla wścieklizny. W programie "Jeden na jeden" u redaktora Rymanowskiego w bezpardonowy i chamski sposób zaatakował /stąd atakuje w tytule notki/ prof.Michała Kleibera za to tylko, że prof.Kleiber proponuje rzeczową dyskusję na temat katastrofy Smoleńskiej pomiędzy zespołami fachowców ze strony p.Laska i p.Macierewicza. Zrozumiałe jest, że po stronie p.Laska takich nie ma bo i sam p.Lasek specjalistą w tej dziedzinie nie jest, ale to nie jest powód do wściekłego ataku na Prof.Kleibera znanego i uznanego naukowca w dziedzinie mechaniki i informatyki. Zrozumiałe jest i to, że p.Kleiber jest z "innej bajki" czyli opcji niż ludzie o charakterze i cechach p.Niesiołowskiego, ale to również nie jest powód do popisywania się chamstwem. Zrozumiałe i oczywiste jest również to, że w ekipie p.Laska nie ma fachowców ani ludzi z tytułami i osiągnięciami naukowymi a cały dorobek tej ekipy jaki i tzw.komisji Milera w zasadzie tego nie wymagał bo oparty był /i jest/ na danych dostarczanych /łaskawie i wybiórczo bez możliwości weryfikacji/ przez stronę rosyjską. Badania dowodów rzeczowych przez obie komisje /rządowe/ sprowadziły sie do pomiaru brzozy co skończyło się kompromitacją bo błąd przy zwykłym pomiarze liniowym przekroczył jakiekolwiek dopuszczalne teorie błędu. Z tego powodu można było po prostu powiedzieć, że ze strony p.Laska nie ma kto kompetentny rozmawiać i uciąć dalsze dywagacje a nie atakować p.Kleibera, obrażając go, podważając jego osiągnięcia i wzywając do odwołania z pełnionych funkcji. Coś "cienko" i nerwowo musi być w całym PO jak do ataku, czyli przykrycia partyjnych słabości, wysyła się na pierwszą linię propagandy kogoś takiego jak czołowy opluwacz PRL-bis poseł Niesiołowski.

Brak głosów

Komentarze

wyniki wyszukiwań naukowych publikacji ze zbioru baz danych Scopus i ISI.

Dr inż. Maciej Lasek. W ciągu ostatnich 16 lat 0 (słownie: zero) publikacji w jakimkolwiek czasopiśmie ISI. 6 publikacji z ostatnich 16 lat to wyłącznie materiały z konferencji, jako współautor. Cytowań: zero. H-index: zero.
Jedyny artykuł dr. inż Laska jaki udało się znaleźć w indeksowanym czasopiśmie pochodzi sprzed 17 lat. To czasopismo to polski kwartalnik Journal of Theoretical and Applied Mechanics (JTAM) wydawany przez Polskie Towarzystwo Mechaniki Teoretycznej i Stosowanej. W obecnym rankingu czasopism ISI w kategorii Mechanics na 134 indeksowane w tej kategorii czasopisma JTAM zajmuje 115 pozycję.

Współpracownicy Zespołu Parlamentarnego
Ze strony współpracowników zespołu parlamentarnego cztery osoby regularnie pojawiające się na jego spotkaniach.

Prof. Wiesław Binienda. 95 publikacji w ciągu ostatnich 16 lat. 455 cytowań. H-index (uwzględnione publikacje tylko od 1996 roku): 10. Szereg publikacji w czasopismach ISI z zakresu inżynierii lotniczej, kompozytów czy modelowania matematycznego. Przykłady tych czasopism to AIAA Journal wydawany przez American Institute of Aeronautics and Astronautics (4 miejsce w rankingu czasopism w kategorii Engineering, Aerospace), Journal of Aircraft,Journal of Aerospace Engineering, Applied Mechanics Reviews (9 pozycja w kategorii Mechanics na 134 czasopisma), Composites - Part A: Applied Science and Manufacturing (2 miejsce wśród czasopism ISI z kategorii Engineering, Manufacturing), Computational Mechanics, International Journal of Fracture i innych.

Prof. dr hab. inż. Jacek Rońda. Zgodnie z bazą danych Nauka Polska profesor nadzwyczajny na Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie; Wydział Inżynierii Metali i Informatyki Przemysłowej; Katedra Informatyki Stosowanej i Modelowania. Publikacji: 15. Cytowań: 69. H-index (uwzględnione publikacje tylko od 1996 roku): 4. Szereg publikacji w czasopismach ISI z zakresu mechaniki i symulacji, jakComputer Methods in Applied Mechanics and Engineering, Archive of Applied Mechanics i innych.

Dr inż. Gregory Szuladziński. Publikacji: 18 (w tym większość jako pojedynczy autor). Cytowań: 7. H-index (uwzględnione publikacje tylko od 1996 roku): 1. Publikacje w czasopimach ISI, jakJournal of Computational and Nonlinear Dynamics,Journal of Engineering Mechanics, a także specjalistycznych czasopismach, jakJournal of Explosives Engineering wydawany przez International Society of Explosives Engineers. Także autor książek, jakFormulas for Mechanical and Structural Shock and Impact (2009, CRCPress) iDynamics of Structures and Machinery: Problems and Solutions (1982, Wiley).

Prof. Kazimierz Nowaczyk. Publikacji: 29. Cytowań: 855. H-index (uwzględnione publikacje tylko od 1996 roku): 11. Publikacje w czasopismach ISI, jak Journal of Physical Chemistry B czy Analytical Chemistry. Autor monografii o nowej metodzie mikroskopii (FLIM) i 2 patentów. Edit: Według bazy danych Thomson-Reuters, która zawiera publikacje także sprzed roku 1996 liczba publikacji: 31 (ogólna 52). Suma cytowań: 959 (ogólna ponad 1400). H-index: 13

Vote up!
0
Vote down!
-1

Jozef - Londyn 2010

#382293

Dlatego też za wszelką cenę i wszelkimi podłymi sposobami próbuje się podważyć wartości naukowe ludzi z ZP podczas gdy w zespole p.Laska jest tylko jeden utytułowany członek nie mający nic wspólnego z problematyką wypadków lotniczych i nauk pomagających w wyjaśnieniu przyczyn wypadku.
O p.Lasku to szkoda pisać, bo w dziedzinie wypadków lotniczych jako specjalista to jedna kompromitacja i "śmiech na sali".
To ya.

Vote up!
0
Vote down!
-1

To ya.

#382309