Pokora potrzebna

Obrazek użytkownika tonymld
Kraj

Jeśli idea IV RP w jakimś stopniu ma być dalej kontynuowana, to potrzebujemy nowej moralności, której istotna częścią winna być pokora. Dzisiaj już wiemy na pewno, iż Jarosław Kaczyński kandyduje na urząd Prezydenta RP. Proszę wszystkich blogerów jak i zwykłych zwolenników o zachowanie pokory. Nie tytułujmy Pana Kaczyńskiego przed wyborem. Przypomnijcie sobie Państwo, co się stało w 2005 r. kiedy dwóch takich, jeden z Gdańska, inny z Krakowa, zaczęli się tytułować?

Wyborcy niezależnie od barw, tego nie lubią. Jeśli trzeba wspierać naszego kandydata, to go wspierajmy. Ale pamiętajmy, aby w tym wszystkim nie zabrakło nam właśnie pokory.

Po smoleńskiej tragedii widać wyraźnie, ze pokora i umiejętność zdystansowania się przez media i polityków jest towarem deficytowym. Co często sprawia, ze zachodzimy w tym wszystkim za daleko w złym kierunku.

Proszę zauważyć jak media wspaniale zareagowały, od razu mieli zamówione sondaże. Tylko szanowni Państwo, jak rok 2005 pokazał, tymi sondażami to nawet zacnych naszych tyłów nie podetrzemy...

Dlatego spokojnie, bądźmy pokorni, a gdy nadejdzie ten dzień, pokażmy silę, którą niewątpliwie posiadamy, mimo różnych pseudo-sondaży.

Ocena wpisu: 
Brak głosów