Marszałek Grodzki – resortowe dziecko

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Akta IPN dotyczące Marszałka:

(...)

Tomasz Grodzki w dniu 26.05.1983 został zarejestrowany pod nr. 26489 przez Wydz. III KWMO/WUSW w Szczecinie jako sprawdzany w ramach Sprawy Operacyjnego Sprawdzenia (SOS) krypt. "Absolwent" (nr rejestr. 26489) z powodu "podejrzenia o podejmowanie negatywnych inicjatyw politycznych wobec władz". Sprawę wyrejestrowano w dniu 12.09.1983 po poinformowaniu władz politycznych i administracyjnych. Materiały złożono w archiwum Wydz. "C" WUSW Szczecin pod nr. 14967/II i zniszczono w 1989 roku, brak protokołu brakowania.

(...)

]]>https://katalog.bip.ipn.gov.pl/informacje/16424?katalog=3]]>

Okres studencki Marszałka przedstawiany przez niego w życiorysie zamieszczonym na jego stronie przed wyborami do PE(później usunięty z sieci):

„W trakcie studiów byłem jednym z 4 przywódców strajków studenckich w roku 1981.”

Taki "bohater" opozycji antykomunistycznej, o którego wyczynach nie ma wzmianki w opracowaniach na temat tego strajku ani w archiwaliach.

Może dlatego w 1989 roku zniszczono materiały dotyczące jego antykomunistycznych dokonań(nie pozostawiając nawet "protokołu brakowania"), by Sąd Lustracyjny nie miał wątpliwości co do przeszłości "bohatera".

W czasie studiów był członkiem RU SZSP i z jej rekomendacji został członkiem Komisji
opiniującej w sprawach Zatrudnienia Absolwentów PAM (powołanej 12 V 1980 roku).

]]>https://zbc.ksiaznica.szczecin.pl/dlibra/publication/9773/edition/9557/content?ref=desc]]>

strona 19/27

Z jakiej rodziny pochodzi nasz "bohater"?

Akta IPN ojca Marszałka:

]]>https://niezalezna.pl/309371-ojciec-grodzkiego-byl-w-ub-gp-ujawnia-ukrywana-historie-rodzinna-marszalka-senatu]]>

Te i inne dane o rodzinie Marszałka były skrzętnie skrywane i dopiero gdy zechciało mu się być "czecią" osobą w III RP, zaczęto wygrzebywać te  informacje.

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (15 głosów)

Komentarze

no i na facjacie ma wypisane wszystko. Aż kłuje mnie w oczy. I tak sobie myślę, że to kłucie to gdzieś spod syjamu się wywodzi......Niech spada na Madagaskar. Wygląda na POPa. A POP, to jak wszyscy wiedzą, osobnik zadaniowy, czyli w NASZEJ POLSCE -Pełniący Obowiązki Polaka.........

Vote up!
7
Vote down!
0
#1617707

- Grodzkiego w mózg że aż sperma sowietikusa przeszła na synka.

Zdradzieckie mutanty stalina nawet nie rozumieją co to jest Ojczyzna i Patriotyzm bo mają rozdziawione mordy tylko na kasę i władzę !

Te bolszewickie rury nie mają za grosz poczucia wstydu i przyzwoitości bo tak moskal demoralizował polskie społeczeństwo przez dziesiąciolecia.

Czerwona zaraza !!!!!!!!!!!!!!!

Vote up!
4
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1617713

Vote up!
3
Vote down!
-1


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1617724

Zna Pan wypowiedź szefa CIA na temat lustracji i dekomunizacji po 1989 roku w Polsce?

Zapewne Pan nie zna.

Tak na ten temat mówił Maciej Zalewski , na początku prezydentury Wałęsy polityk Porozumienia Centrum i sekretarz Biura Bezpieczeństwa Narodowego, w rozmowie z filmowcem Jerzym Zalewskim, co ten utrwalił w swojej książce pt. "Dwa kolory" :

„Czego dowiedziałem się w Ameryce - tak ma być. Drugą lekcję otrzymałem, kiedy byłem w BBN i kiedy rozmawiałem z szefem CIA, który też mi powiedział, że tak ma być: „Zostawcie tych agentów, zostawcie tych szpiegów, wszyscy jak mieli być odwróceni, to zostali odwróceni, pracują na rzecz nowego układu. Zostawcie to w świętym spokoju. Wszystkie wasze pomysły są pomysłami idealistów, którzy nie rozumieją układu. Tak ma być”."

Tak miało być i tak jest!

Vote up!
2
Vote down!
-2
#1617735

Bardzo cenna informacja. Dziekuje.

Vote up!
0
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617763

Dobrze, ze przypomnial Pan losy dekomunizacji w Polsce. Ja, do tej pory, nie moge tego wybaczyc panu Macierewiczowi. Mial on podobno, bardzo ladny rozdzial w swojej mlodosci. Ale jako czlonek rzadu spapral prawie wszystko, czego sie dotknal. Ostatnio osmieszyl sie powolujac jakas Konfederacje bis. Nie wiem czy to tylko pechowiec, czy nieudacznik.

Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
-2

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1617766