Smoleńsk 2010 – „Trzy osoby, które przezyły katastrofę” – nowe tropy

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Zapewne wielu interesujacych się sprawą tragedii smoleńskiej zna sprawę , która w mediach pojawiła się jako informacja niepotwierdzona, krążąca w Smoleńsku tuż po katastrofie , a która dotyczyła ofiar katastrofy, a konkretnie „Trzech osób, które przezyły katastrofę” i zostały odwiezione karetkami na sygnale do szpitala.

Mówił o tym „na żywo” w „Wiadomościach” TVP1 z godziny 12:00 Marek Pyza, korespondent TVP  i członek ekipy majacej prowadzić transmisję uroczystości z okazji 70-tej rocznicy zbrodni katyńskiej z udziałem Prezydenta L.Kaczyńskiego:

]]>https://www.youtube.com/watch?v=2BEXt1z1z8s]]>

 

W zeznaniach, które złożył w Prokuraturze Tomasz Turowski, szef Wydziału Politycznego ambasady RP w Moskwie, znalazła się na ten temat taka wypowiedź:

"Jeden z funkcjonariuszy Federalnej Służby Bezpieczeństwa, wychodząc z terenu katastrofy, powiedział mi, że trzy osoby dawały > жизненные рефлексы<”- oraz: "Oznacza to odruchy bezwarunkowe, które mogą przejawiać szczątki ludzkie nawet po zakończeniu funkcji życiowych" .

Jest to  sprzeczne z faktami.  W rzeczywistości "żyzniennyje riefleksy" to odruchy(oznaki) życia.

 

W dniu dzisiejszym pojawił się nowy trop w sprawie wydarzeń na polance Siewiernego.

Słynny biznesmen Stonoga na swoim profilu facebook’owym zamieścił wypowiedź na temat okoliczności smierci śp. A.Leppera i znalazł się tam fragment dotyczący wydarzeń na polance Siewiernego:

 

„Na trzy dni przed śmiercią Lepper chce się spotkać bardzo z Jarosławem Kaczyńskim w ręku kurczowo trzyma kasetę VHS dostał ją od Łukaszenki za pośrednictwem białoruskiego ministra Siemaszko, którego syn jest na ówczas Attache handlowym ambasady Republiki Białorusi w Polsce.
Na kasecie jest nagrane miejsce katastrofy smoleńskiej i strzały do trzech ciał niby w zgodzie z jakimś prawem- aby ulżyć w cierpieniu konającej tkance ludzkiej.”

]]>https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/posts/1771127456447261]]>

 

Zbigniew Stonoga mówi, że jest nagranie z miejsca zdarzenia, przekazane A.Lepperowi przez Łukaszenkę, na którym zarejestrowane jest oddawanie strzałów do TRZECH CIAŁ .

Czyżby był to zarejestrowany moment  dobijania tych „trzech osób, które przezyły katastrofę” z relacji T.Turowskiego?

 

Na słynnym  filmie „1.24”, na którym prawdopodobnie zarejestrowano obraz i dźwięk z miejsca zdarzenia tuż po, słychać odgłosy, które przypominają strzały z broni palnej(cztery strzały) i inne mniej lub bardziej rozpoznawalne ludzkie głosy.

W sieci pojawiały się różne analizy ścieżki dźwiękowej tego filmu i w jednej z tych analiz , jej autor rozpoznał w miejscu ścieżki filmu 49,4 sekundy, następujace słowa: „idą- trzech”.

 

I znów pojawia się nam słowo „trzy”i to uściślone do płci, bo mowa ma być o „trzech”.

 

Te wszystkie tropy wpisują się w moją hipotezę wydarzeń z dnia 10.04.2010 roku, w której zakładam, ze na polance Siewiernego urzadzono inscenizację katastrofy „na żywo” z udziałem  samolotu mającego imitować samolot TU154M nr 101, pilotowanego przez pilotów –kamikaze, którzy dokonali awaryjnego lądowania na polance, z wcześniejszymi manewrami, które potem opisywał MAK w swym raporcie (oczywiście bez półbeczki).

Po wyjściu z samolotu mogli zostać zastrzeleni(by nie było żywych swiadków) i odwiezieni karetkami na sygnale(by usunąć ciała) . Karetki na sygnale po katastrofie nie wzbudzały podejrzeń przygodnych swiadków. Późniejsze zdementowanie tej informacji, to po to, by wyjasnić dlaczego tych odwiezionych do szpitala nikt nie może wskazać.

 

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.7 (15 głosów)

Komentarze

Bez przesady. Mam te same zarzuty, co do koncepcji zwolenników zespołu pana Laska - kompletne lekceważenie kontekstu, pełnego kontekstu wydarzeń wokół kwestii smoleńskiej. Pełny kontekst pewne wersje wyklucza jako nieprawdopodobne, ze względu na wspierające się wzajemnie cząstkowe prawdopodobieństwa elementów innych wersji.Przecież UFO nie porwało Tupolewa.

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1485973

Pisze Pan: Przecież UFO nie porwało Tupolewa.

No kto wie, czy na jesieni wobec zmiany jak się szykuje, "kabaret Laska" ostatecznie nie wyda właśnie takiej opinii ?

Wcale bym się nie zdziwiła :)

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1485975

Zgadzam się że w Smoleńsku nie było żadnej katastrofy jak też żadnych wybuchów i zamachów. Smoleńsk to jedna wielka inscenizacja, a osoby lecące w delegacji do Katynia zostały zamordowane albo na Białorusi albo nawet jeszcze w Polsce. Jedną z ofiar, która przeżyła wszyscy chyba znamy. Jest nią osoba pana Sasina. Przecież gdzieś tam zniknął on wszystkim z horyzontu widzenia i jego nazwisko pojawiło się na pierwszej (wstępnej) liście ofiar owej "katastrofy". Potem pan Sasin "cudownie" się odnalazł i jakoś dziwnie milczy czy też unika odpowiedzi na kwestie gdzie on tak faktycznie się znajdował do czasu "cudownego" odnalezienia się na lotnisku w Siewiernym. Na temat Smoleńska napisałem już gdzieś wcześniej więc nie będę się powtarzał. W każdym razie jeśli chodzi o materiały od Łukaszenki raczej bym w nie zbytnio nie wierzył. Białorusini również biorą udział w procesie dezinformacji na temat Smoleńska co może wskazywać, że akt mordu miał miejsce tak jak napisałem na ich terenie. Gdzieś tam przecież samolot z delegatami ponoć na jakiś czas ginie z radarów. Inny trop prowadzi do Czech bo znowu ponoć tajne służby czeskie przekazały informację naszym tajnym służbom (było to w dniu 7 kwietnia), że w tych dniach a terenie Europy ma dojść do zamachu na jakiś szczególnie ważny samolot. W tym kontekście jeśli w kierunku Smoleńska poleciały dwa Tupolewy (101 i 102) to nie jest to żadna tajna akcja czy teoria spiskowa. Dwa identyczne samoloty na stanie Państwa to coś normalnego. W przypadku jakiegokolwiek zagrożenia jeden samolot robi za "wabia", a drugim leci głowa państwa. Pytanie tylko kto wykorzystał ten fakt i umieścił całą ekipę w jednym samolocie ??? Przecież wojskowi mieli lecieć "Jakiem". Może wszystko rozstrzygnęło się pomiędzy 7 i 9 kwietnia i to jeszcze w Polsce ??? W końcu "cud okęcki" też tu się jakoś podejrzanie wpisuje. Co ciekawe tego samego dnia (tj 10 kwietnia) o podobnej porze odlatywała do Egiptu jakaś spora grupa dziennikarzy (ponad 30 osób) i żadna z nich o dziwo nie jest w stanie konkretnie odpowiedzieć na proste pytanie. Czy widzieli Państwo wsiadających delegatów do samolotu ??? Nie wiem bo byłem tam gdzieś, Ja akurat piłem kawę z tym tutaj, nie zwracałem uwagi bo ktoś mnie zaczepił itd itp. To odpowiedzi jakie usłyszymy owych dziennikarzy. Nawet sam przedstawiciel Kancelarii Prezydenta, który był jednym z organizatorów tej eskapady również dziwnie plącze się w zeznaniach: no nie wiem, wydaje mi się, chyba tak, jestem przekonany że tak było. Jak więc widać wszyscy udają przysłowiowego greka. Efekt końcowy też mieliśmy iście antyczny w postaci tragedii greckiej z udziałem aktorów z byłego układu warszawskiego ...

Vote up!
4
Vote down!
0
#1486011

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Archiwum X został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

W katastrofie ci co mogli świadczyć, zostali rozstrzelani.
Widziałem film, który usunięto szybko z sieci.
Widać na nim jak ktoś strzela do ciał porozwalanych po polu.
Widać ciała w połowie porozrywane a mimo to ruszające się.
Niektóre kawałki mimo ze bez nóg - ruszają się i nagle zamierają w ruchu.
Ktos nagrywa - w tym samym czasie ludzie odchodzą ...
Film zobaczyłem przez przypadek na Facebook - ktoś szybko usunął wideo.
Na 100% ręce maczał w tym Izrael
Nie mogę zrozumieć dlaczego zabili Lecha Kaczyńskiego, przecież był lojalny, obchodził święto Hanuki i nosił jarmułkę na głowie.

Vote up!
2
Vote down!
-6
#1486116

Jeśli chcesz zajrzyj na mój profil, a tam powinieneś znaleźć moją opinię na temat dlaczego i po co był Smoleńsk. Jest to moja , można powiedzieć autorska ocena tego zdaerzania w świetle wydarzeń geopolitycznych, które były w tamtym okresie jak też tych, które być może będą.

Vote up!
0
Vote down!
0
#1486150

ten komentarz to też raczej przypadek, bo inaczej skłonny jestem napisać  że ktos udzielił Ci pomocy w jego redagowaniu, albo przynajmniej maczał w tym palce - MOSAD ?

Vote up!
4
Vote down!
0
#1486152

Dlaczego dobicie, czy też zabicie kilku ocalałych ludzi ma świadczyć o jakichś idiotycznych teoriach, podmianach, dublowanych samolotach, porwaniach, czy uprowadzeniach? 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1486184

Szanujące obywateli państwo ..z aspiracjami na powagę.. w przypadku tragedii, takiej jak Smoleńsk w trybie priorytetowym by - owa wyjaśniało..

WŁADZA..-ta WŁADZA z PO i PSL-u wzięta.. czyni NARODOWI- sobie wielką krzywdę.. nie wyjaśniając poprzez dochodzenie sumienne i przejrzyste tragedii TEGO NARODU..

Prokuratura ..w tym i wojskowa ..różne komisje Laska i i innych Millerów są działaniami pozornymi mało wiarygodnymi ..

raczej ; nastawionymi na POLEMIKĘ z  Parlamentarnym Zespołem d/s Smoleńska , Pana Macierewicza..

a nie na wyjaśnianie Smoleńska.

To jest "walka wiar"  ..

Wierzysz w zamach?

A może - NIE..?

I możnadowolnie się zadeklarować!

Tylko ; co to ma wspólnego z POWAGĄ?..

Ta władza ..ta władza..nie jest w stanie , z jakiś powodów wytłumaczyć Smoleńska Mirosławca..seryjnego samobójcy.. a nawet Amber Gold..i paru innych..

To- tą władze -PRZERASTA !!!

Nie jest , zatem dziwne , że ten czy - ów..świadomie , lub - nie.. wysuwa teorie ..powiedzmy to - dość oryginale..

Co nie oznacza ..że -złe..

  WSTĘPNA FAZA KAŻDEGO DOCHODZENIA.. polega na  zbieraniu się do jednego worka -wszelkich hipotez.. i drogą eliminacji- wyklucza!!!

Zatem, po przeszło 5-u latach od dramatu narodowego ciągle jesteśmy na etapie wstępnej fazy!!!

Ciągle ; więcej pytań , niż odpowiedzi..

W przypadku katastrof samolotowych jest ZALECANE przez ekspertów jako - priorytet- wykluczyć w pierwszym rzędzie zamach!!!

A co dopiero jak ginie prezydent..

Pancerną brzozę mierzyli po 4 latach..

Co do MOSADU i temu podobnych..

Tu ktoś powołuje się na notatkę służb, z dnia 7.04, 2010..informującą Polskę o mającym nastąpić ZAMACHU na prezydenta "jednego z państw UE" ..

Władze Polski -nic z tym nie zrobiły (!)..Nic.. Żadna "czerwona lampka " się nie zapaliła w W-wie..

Co WCALE NIE OZNACZA...że inne wywiady w tym i wspomniany MOSAD.. postąpiły równie - wysoce nieroztropnie..

Ktoś , przecież..jest autorem tejże notatki..

KTOŚ -wiedział.. KTOŚ - nie przestrzegł ..telefonicznie..czy w innej formie przypisanej państwom NATO.. UE...

No i jeszcze jedno! Człowiek w przypadku tragedii innych powinien zachować powagę..tu pisze o porwaniach UFO i temu podobnych..

Mosad nie jest dobroczynną instytucją i NIEJEDNO ma za uszami..jak KAŻDY wywiad..

A ponieważ Polska nie widzieć -czemu...jest baaardzo bliska pewnej koncepcji, tyczącej Ukrainy i Polski to i Mosad- logicznym.. jest  FORPOCZTĄ..tejże koncepcji..

Vote up!
0
Vote down!
0

poko

#1486202