Proste pytanie - na 9-tą rocznicę Smoleńska

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

Smoleńsk, 10.04.2010 PR PRIII „Śniadanie w Trójce”

 

Czas wydarzeń w dniu 10.04.2010 roku w relacji korespondenta PR Wojciecha Cegielskiego.
Na początku przedstawię jego relację z tych wydarzeń, przekazaną w terminie późniejszym(nie na żywo w dniu wydarzeń):
 
 
 

(…)

„Kiedy dolecieliśmy Jak-iem czterdziestym, wylądowaliśmy, lecieliśmy przez spore i gęste chmury, kiedy wylądowaliśmy, zobaczyliśmy tego nieszczęsnego IŁ-a, który próbował lądować ale nie wylądował, wiozący na pokładzie rosyjskich żołnierzy, no nie zwróciliśmy na to większej uwagi, bo wtedy wydawało się to dość nieistotne.

Pamiętam, że wsadzono nas do autobusu, autobusem przyjechaliśmy do Lasu Katyńskiego, tam trzeba było stać w długiej kolejce do sprawdzenia pirotechnicznego, ponieważ wtedy właśnie równocześnie przyjechali ci, którzy przyjechali pociągiem do Smoleńska i wszyscy razem staliśmy w tej długiej, długiej kolejce, po czym weszliśmy na teren Lasu Katyńskiego, na teren Memoriału i tam po prostu czekaliśmy na przyjazd delegacji z Prezydentem.

Nikt z nas nie przypuszczał, że zakończy się to tak jak miało się zakończyć.

Ja pamiętam jeszcze swoje rozmowy z kolegami z radia, kiedy rozdzielaliśmy zadania, kto w którym momencie ma pracować, kto ma zrobić jaki materiał, po czym około godziny 9:15, może 9:20 , wszystko się zaczęło.

Dotarła ta pierwsza informacja, że coś jest nie w porządku z samolotem, no i wszyscy zaczęli biegać, krzyczeć, w zasadzie wydzwaniać do kogokolwiek się tylko dało aby potwierdzić

te informacje, co stało się z samolotem, bo na początku nikt nie wiedział czy to była drobna awaria, czy samolot zahaczył o drzewo w takim sensie, że kawałek kółka zahaczył o małą gałązkę, samolot wylądował, nic się nikomu nie stało, czy to rzeczywiście było coś poważniejszego.

Tysiące telefonów, tysiące prób dodzwonienia się gdziekolwiek, w końcu po kilku minutach, pamiętam, że no niektórzy z nas instynktownie niemal pognali do samochodu, wsiedliśmy do tego samochodu i pojechaliśmy na miejsce już do Smoleńska. Tak samo zrobiły ekipy Telewizji Polskiej, ekipy TVN-u , po prostu wiedzeni instynktownie tym, że coś tam rzeczywiście mogło być i to nie wygląda zbyt dobrze, po prostu postanowiliśmy to sprawdzić w praktyce.

No, a jak już dojechaliśmy na miejsce i udało nam się przedrzeć przez kordony policji i OMON-u…chyba, no to zobaczyliśmy kawałki samolotu, po czym zostaliśmy cofnięci ale wtedy już wiedzieliśmy, że stało się to co było najgorsze.

(…)

Zapamiętajmy: W. Cegielski podaje czas powzięcia informacji o katastrofie „około godziny 9:15, może 9:20”, po czym „w końcu po kilku minutach, pamiętam, że no niektórzy z nas instynktownie niemal pognali do samochodu, wsiedliśmy do tego samochodu i pojechaliśmy na miejsce już do Smoleńska”

czyli wyjechali około 9:20- 9:25

Teraz przedstawmy jego relację „na żywo” przekazywaną w dniu 10.04.2010 roku, podczas jazdy z Katynia do Smoleńska:

10-04-2010 10:31

Wysłannik Polskiego Radia Wojciech Cegielski w drodze na miejsce katastrofy

Wojciech Cegielski przedstawia kilka wersji tego jak doszło do tragedii.

 

(…)My w tej chwili z grupą dziennikarzy jesteśmy w drodze na lotnisko w Smoleńsku.

Tak naprawdę, te informacje które docierają, to wciąż są informacje nieoficjalne.

Jedna wersja mówiła, że samolot tylko i wyłącznie zahaczył skrzydłem o drzewa, druga że miał kłopoty z silnikiem, trzecia wersja mówi, że bezpiecznie wylądował, czwarta wersja z kolei mówi, że się rozbił, nie wiemy, jedziemy w tej chwili na lotnisko.

Wiadomo, że na pokładzie tego samolotu było co najmniej 80 osób. Dziennikarze, którzy lecieli z Prezydentem Lechem Kaczyńskim do Katynia na uroczystości, polecieli innym samolotem, polecieli samolotem Jak-40, który wyleciał mniej więcej godzinę przed startem samolotu TU154M , stąd też cała grupa dziennikarska jest bezpieczna. Nie wiadomo co będzie z uroczystościami w Katyniu. Najprawdopodobniej zostaną one odwołane, aczkolwiek w tej chwili decyzje jeszcze nie zapadły, w tej chwili próbujemy dowiedzieć się czegokolwiek na temat tej katastrofy.(…)

Poniżej przedstawiam screen ze strony PR PRIII, na którym przedstawiona jest oś czasowa wydarzeń relacjonowanych przez PR PRIII „na żywo”:

]]>https://web.archive.org/web/20170515024045///www.polskieradio.pl/81/1047...]]>

A teraz zadam proste pytanie:

- skąd się wzięła 1-dno godzinna różnica o czasie jazdy Wojciecha Cegielskiego z Katynia do Smoleńska, pomiędzy zapisem relacji „na żywo”, którą przedstawiam wyżej na archiwalnym materiale PR PRIII(screen) jako 10:31 a godziną podawaną później w relacji samego W.Cegielskiego (o wyjeździe z Katynia do Smoleńska) jako „po kilku minutach” od „9:15, może 9:20” ?

Powzięcie info o katastrofie około 9:15-9:20 byłoby zgodne z pierwszymi informacjami podawanymi przez Polsat News(9:03-9:13) i TVN24 (9:19), więc godzina wyjazdu W. Cegielskiego z Katynia jako „po kilku minutach” od „9:15, może 9:20” jest zgodna z oficjalnymi narracjami, które serwowano na antenach TV w tym dniu w Polsce.

Dlaczego zatem na archiwalnym zapisie PR PRIII, audycji „Śniadanie w Trójce”, na osi czasu pokazano godzinę korespondencji W.Cegielskiego „na żywo” podczas jazdy z Katynia do Smoleńska jako 10:31, czyli czas tej korespondencji przesunięty o 1-dną godzinę?

Uwaga:

Obecnie na archiwalnej stronie PR PRIII, wyłączony jest zapis głosowy tych relacji(ciekawe dlaczego bo jest tam jeszcze kilka innych ciekawostek czasowych?)

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.5 (13 głosów)

Komentarze

bo Smoleńsk to wciąż jest ściema!

to wciąż są kłamstwa łajdaków!

TO PRAWDY wciąż znikąd nie ma.

Jedyne co jest pewne, TO zbrodni

śmiertelne żniwo. 

Fejkiem są wszystkie relacje,

Szczególnie - TE prowadzone na 

"żywo"........................

 

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/pamiec-i-boldwa-katynie

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/10042010-wspomnienie-i-pamiec-wodoglowie

&

https://www.searchencrypt.com/search?eq=Ern1uPomzMLtz%2bGDQYtg7fh9g2mILIwLiP%2f9p21%2f2vUj8I6kv61JA8tvYJWokucW2ftjzvaaM157P9pWASypqg%3d%3d&ett=1

 

Chyba ze dwa lata temu, gdy wybierałem się do Amerykańskiej Częstochowy na obchody tej smutnej smoleńskiej rocznicy, tej katastrofy smoleńskiej, i powiedziałem o tym mojej pewnej znajomej, Pani mi odpowiedziała - NIE BYŁO ŻADNEJ KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ. ONI WSZYSCY ZOSTALI ZAMORDOWANI W WARSZAWIE......................

Muszę tutaj wspomnieć, że Pani ma pewne niezwykłe zdolności. Potrafi mianowicie zaglądać w przeszłość. Odległą. Swoją. Szokujące rzeczy mi opowiadała....... Pojechałem wtedy do Częstochowy. Było bardzo dużo ludzi. Był Profesor Wiesław Binienda - ekspert od wybuchów, i zniszczeń materiałowych, Był pan Antoni Macierewicz. Była projekcja, symulacji komputerowej, jak ta katastrofa przebiegała, te wybuchy na samolocie etc.

Po całym wykładzie nastąpił czas na zadawanie pytań. Ja podszedłem wtedy do Pana Antoniego, który siedzial za stołem. No i spytałem czy mogę o coś zapytać, coś powiedzieć. Otrzymałem pozwolenie. Pan Antoni znad tego stołu pochylił się w moją stronę by lepiej słyszeć. A wtedy ja powiedziałem o tej Pani, która ma takie nadprzyrodzone zdolności, i potrafi zaglądać w przeszłość. No i powiedziałem, że Ona mi powiedziała to o czym wspomniałem wyżej. I w momencie, gdy padły moje słowa, reakcja była dla mnie zastanawiająca. Gwałtowna. Rozmówca jakby dostał w twarz. Padł na krzesło, z tego pochylania się w moją stronę. Jednym słowem skomentował to co powiedziałem. Tego słowa nie zapamiętałem. Może to było - nie!  Może to było - nie prawda! Może to było - niemożliwe!

Nie pamiętam dokładnie. Z pewnością to był protest gwałtowny, reakcja taka, na TO o czym powiedziałem. A ja przecież nie powiedziałem nic od siebie...... Reakcja była jaka była. Nie jestem specjalistą mowy ciała. Ani żadnym innym ekspertem. Ale swoim chłopskim rozumem potrafię ocenić, że coś jest na rzeczy, bo przecież nie reaguje się tak, na zwyczajnych parę zdań wypowiedzianych przez innego człowieka.......Gdy oglądałem wczoraj wypowiedź Prof. Dakowskiego, fizyka, Eksperta na tej swojej "działce". Gdy wspominał o tych wszystkich niuansach, kłamstwach, dziwnych zbiegach okoliczności, o tym, że nie było "przypadkowo" żadnych zdjęć z monitoringu kamer  przed wylotem samolotu z lotniska wojskowego w Warszawie.  Awaria kamer ? Wszystkich ???  Tego ranka, tamtej Soboty!  Nic z lotniska w Smoleńsku!  No to sobie myślę, że TEN "pies pogrzebany" być musi jednak w znikniętym hangarze. No i że moja znajoma - Pani, dla której przeszłość jak otwarta księga, wiedziała co mówi, mówiąc o zbrodni dokonanej w Warszawie.............

Za dwa dni kolejna rocznica 10.04.2010, a my wciąż nie wiemy nic. Tylko TO wiemy, że Ofiar było 96. To wiemy co pasuje wciskaczom kitu od tamtego dnia. A szczątki wraku niszczeją dalej tam, gdzie maskirowka była, a o znikniętym hangarze w Warszawie - ani mru mru.......... No i jeszcze wiemy, że poszalał sobie seryjny samobójca, likwidując TYCH, Którzy wiedzę mieli nieprzystającą do tej kłamliwej - oficjalnej, której synonimem! piątki uśmiechniętego matoła przybijane z carem Putinem - w ten wieczór, TAMTEJ Soboty 10.04.2010, w tym smoleńskim lesie:

https://www.youtube.com/watch?v=2lOYb4mZOT8

I jeszcze raz Prof. Mieczysław Dakowski

:

https://www.youtube.com/watch?v=VonxC9gBTX8

Vote up!
9
Vote down!
0
#1585471

Czytajac na pasku w TV o Zamachu jako naturalnie katastrofie bylem niczym w letargu. Swiadomosc jednak rejestrowala rzeczywistosc... w kilka minut dowiedzialem sie scenariusza domniemanej katastrofy. Myslalem , ze wlasnie wybucha III wojna swiatowa...pozniej te matactwa...nastepnie PiS przy wladzy...i...nic ! Coz mozna sadzic ? Coz mozna sadzic o raporcie WSI ? coz mozna sadzic na temat veta Prezydennta ? coz mozna sadzic o ustawie 447 ? coz mozna sadzic odnosnie naszego obecnego rzadu i Prezydenta ? coz w koncu mozna sadzic o samym Jaroslawie Kaczynskim ? ... To wszystko, co napisal autor artykulu przeciez wszyscy doskonale znamy i pamietamy... ciekawostka byla ta kobieta o ktorej wspomniales... Ja w momecie tej informacji o Zamachu zastanawialem sie jak oni to zrobili ? nawet nie gdzie, tylko jak ? A w koncu, gdy nie przyjechalo na pogrzeb " pol dyplomatycznego Swiata ", to juz wszystko bylo jasne..., a dzisiaj to raczej jeszcze bardziej... Tak czy inaczej postanowiono, ze Narod ma sie nie dowiedziec i tyle ! i to jest dopiero barometrem naszej panstwowosci, suwerennosci i stosunku do Narodu kolejnych rzadow i Prezydentow jacy sie na arenie polskiej polityki do dnia dzisiejszego pojawili...Przypomne, ze juz po Zamachu  na przestrzeni kilku lat okolo 30 osob zginelo ( lista byla w necie ), bo chcieli sie dowiedziec...archeologa wykonczyli nawet w Indiach, bodajze na wczasach - wypadek...

Vote up!
5
Vote down!
-1

chris

#1585841

Amatorze Zdecydowany, Krzysztofie. Tam w Indiach, w tej hotelowej łazience Wisielec, to chyba nie był archeolog. To chyba był jakiś człowiek, wybitny specjalista w dziedzinie lotnictwa. Instruktor może ? Wyleciało mi z głowy nazwisko, ale chyba na literę  S... się zaczynające. Nie pomnę dokładnie. Zacząłem szukać po przeczytaniu Twego komentu, nie znalazłem czego szukałem, no ale szukając, znalazłem TO:

-  https://zamachwarszawski.blogspot.com/#!

Fakt podania przez massmedia informacji o katastrofie w Smoleńsku- już w pierwszej godzinie po alarmie w dniu 10 kwietnia 2010 roku –mówiącej o odejściu z kursu na ok. 30 stopni samolotu TU 154, był sygnałem mówiącym o tym, że nastąpił zamach.

Może TO brakujące ogniwo TEGO łańcucha zdarzeń ? Może TO TEN brakujący kawałek do TEJ smoleńskiej mozaiki?Hasło rozwiązujące TĘ smoleńską łamigłówkę??? 

Może teraz wszystkie klocki układanki przypasują się do siebie ? 

Dość szokujące wszystko jest, no ale.

Cel ciągle ten sam - odebrać Polskę Polakom.

Posadowić na JEJ Ziemiach jakichś obcych

raj........

CEL uświęca środki - kiedyś się mówiło.

Pozdrawiam

w Ten smutny rocznicowy Dzień, Zamachu Warszawskiego

Vote up!
2
Vote down!
0
#1585846

Dariusz Szpineta, ekspert i prezes spółki lotniczej, został znaleziony martwy w łazience ośrodka wczasowego w Indiach.

To on przedstawiał dziennikarzowi TVN "Plan lotu" na ten lot z 10.04.2010 roku, w którym znalazł się błąd(w opisie punktów nawigacyjnych zamiast punktu ASKIL napisane było AKSIL, co musiało skutkować jego odrzuceniu.

Prawidłowego "Planu lotu", tego po skorygowaniu błędu, nie zamieszczono ani w Raporcie MAK ani w Raporcie KBWLLP(być może był zupełnie inny, np. mógł zawierać lotnisko zapasowe jako Briańsk( o Briańsku jako lotnisku zapasowym, mówili stojacy na płycie lotniska G. Cyganowski II Sekretarz ambasady w Moskwie z funkcjonariuszem FSB Kozłowem, który utrzymywał łączność z przebywającym na wieży płk. Krasnokutskim).

Ciekawostka: to z Briańska transportowano do Polski rzeczy ofiar rosyjskim samolotem Jak-42 a jak donosiła prasa rosyjska, ten samolot w dniu 10.04.2010 roku kursował kilka razy na trasie Briańsk- Moskwa-Briańsk.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1585899

Widzisz 35Stan. TEGO właśnie szukałem. TO nazwisko - Dariusz Szpineta, TA Osoba. Szukałem, no a znalazłem Układ Warszawski. Podobno jednak nie ma tego złego, coby na dobre nie wyszło........

Coraz więcej mamy wiedzy na smoleński temat. Myślę, że dokopiemy się też do hangaru znikniętego. i PRAWDA straszna  odsłoni swe zakryte oblicze. Powie nam o TYM, kto wtedy bladym świtem mordował, i kto mordercami sterował.......

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0
#1585935

jestem w szoku. A myślałem, że nigdy już nie zobaczę św. Pamięci Prezydenta Lecha Kaczyńskiego - Żywego.

A zobaczyłem. W dziewiątą rocznicę śmierci

:

  https://otopress.pl/2019/04/10/katastrofa-smolenska-ostatnie-nagranie/

już nic z TEGO nie rozumiem. Miało nie być żadnych informacji z monitoringu........ Zastanawiająca jest obecność tam przy trapie osobnika w kapeluszu. Wygląda z daleka na żyda

Vote up!
1
Vote down!
0
#1585941

Smoleńsk nadal czeka na wyjaśnienie...

Vote up!
5
Vote down!
0

Yagon 12

#1585479

("powzieli wiadomosc okolo 9.15- 9.20, na pewno potrzebowali co najmniej 10 minut, moze nawet 20, zeby zwinac sprzet i ludzi i przejsc na parking, wyjechac z parkingu),  aby dojechac do lotniska potrzebowali okolo 30-40 minut (tyle podaje google map). 

Tak wiec na obzezach lotniska znalezli sie okolo 10.20 -10.30 - pewnie ostatnie kilometry jechali wolno, bo przeciez w tym samym czasie dojezdzaly na lotnisko i w okolice katastrofy rosyjskie sluzby.

Nie tutaj ( w ustaleniu dokladnej godziny przez swiadkow) upatrywalbym problemow - bo i jakie ma znaczenie czy bomba na pokladzie wybuchla 10 minut wczesniej, czy 10 minut pozniej? Poza tym dokladny czas katastrofy znamy z rejestratorow lotu - a zwlaszcza ATM i TAWS. 

Vote up!
3
Vote down!
0

mikolaj

#1585484

.....że szukasz wykrętów marnego sortu, byle tylko "przyklepać" kłamstwo zbrodniarzy?

Manipulacja czasem lokalnym jest opisana przez wielu blogerów pokazujących kilkadziesiąt przypadków.

W mojej notce przywołałem jeden z nich.

Gdybyś nie był leniwy i zapoznał się z tym obszernym materiałem dostępnym w Internecie, może powstrzymałbyś się od publicznego pokazywania swojego dyletanctwa w tej sprawie.

Dziennikarz Polsat News, który jako pierwszy poinformował na antenie Polsat News o godzinie 9:02 o wypadku, był w drodze do Smoleńska o 9:13 gdy przekazywał następną relację.

Po zamieszaniu jakie się zrobiło po wyjeździe z Cmentarza W.Batera, inne ekipy dziennikarskie też ruszyły do samochodow, by jechać do Smoleńska.

J.Sasin z BOR-owcami też wyruszył kilkanaście minut po 9-tej.

O godzinie 9:27 na antenie TVP Info prowadzący program Sławomir Siezieniewski mówił o 9:27 na pasku:

"W drodze na smoleńskie lotnisko jest nasz reporter Jarosław Olechowski, Jarku czy wiesz co stało się z prezydenckim samolotem?”

Czy można być większym od Ciebie ignorantem, by nie znając tematu, wdawać się w głupawe tłumaczenia tematu notki, zamiast wyciągać logiczne wnioski?

 

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1585554

- nawet poprzez totalny wymiar niesprawiedliwości nie możemy działać bo obcą agenturę w sądach podtrzymuje przy życiu Bruksela a dokładniej Adolfina i francuskie prostytutki które z lubością d*py Niemcom dają od 1939 roku.

Kara śmierci u nas owszem, wstrzymana ale Izrael poradził sobie kiedyś z takim problemem i dokonowywał egzekucji nieformalnie jak pamiętacie i faszystów ścigali po całym świecie za co im chwała.
To mi się akurat u nich podobało.

Bruselskie aferały brały udział w kradzeży polskiego majątku i zniszczeniu polskiej gospodarki aby firmy zachodnie miały przestrzeń do drenażu polskich konsumentów przez ich super markety i inne obozy pracy.

Vote up!
8
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1585487

wygłoszono!

To, że zamieszani w tą skutecznie zaplanowaną i szczegółowo wykonaną "katastrofę lotniczą" zarówno w Polsce, jak też poza jej granicami, kłamią to nic dziwnego, ale dlaczego druga strona, ta poszkodowana także uczestniczy w kłamstwie i nie ujawnia prawdy, to jest dopiero zagadka???

Ktoś tu nas uważa za głupków niezdolnych do analizowania sytuacji i wyciągania wniosków, żałosne! Czy tacy ludzie nie rozumieją, że utracili wiarygodność???

Vote up!
11
Vote down!
0

Serce słowianki nie zna łez ...

#1585499

"....ale dlaczego druga strona, ta poszkodowana także uczestniczy w kłamstwie i nie ujawnia prawdy, to jest dopiero zagadka???

Nasz kolega bloger Romek M(XL4.PL), w swojej ostatnie notce pt. "Smoleńsk - stan lękowy elit", zamieszczonej na niepoprawni.pl, postawił tezę, że przyczyną uczestniczenia PIS-u w kłamstwie na temat wydarzeń z 10.04.2010 roku, nie jest  "efektem przemyślanej politycznej strategii",tylko że "na poważne zaburzenia lękowe cierpią nasze elity polityczne".

W komentarzu pod jego notką napisałem m.inn.:

Czy PIS(J.Kaczyński) zrobił dobrze przyjmując ofertę przejęcia władzy po klęsce polityki resetu, w zamian za ukrycie prawdy o konsorcjum państw, które przygotowywały, przeprowadziły i tuszowały tę zbrodnię?

Czy objęcie władzy przez inne siły(np. przez powołanie bytu politycznego na wzór partii "wystruganego z banana" Emanuela Macrona we Francji,( bo pozostawieniu u władzy PO-PSL po klęsce resetu, mowy być nie mogło), mogłoby być lepszym rozwiązaniem niż zgoda na tuszowanie przez PIS?

To, że rząd PIS mógł ograniczyć skalę wyłudzeń podatku VAT, który był możliwy na taką skalę przy udziale firm zachodnich(niemieckich, holenderskich, francuskich) i zaproponować Polakom programy socjalne typu 500+ i inne, to odbyło się to z pomocą obecnych hegemonów rządu PIS(ZP) czyli USA/Izrael.

W 2013 roku został nagrany u "Sowy&Przyjaciół" obecny premier- "uszczelniacz" podatku VAT i innych(akcyza, CIT).

Wypowiedział tam znamienne słowa, które odczytywać można jako "receptę" na naprawienie tego co złego w ekonomice i finansach Polski się działo(rabunku finansów Polski). Pytanie kogo z "rabujacych" miał na myśli M.Morawiecki?

Przytoczmy jego słowa z tego nagrania(rozmowa z szefem PKO BP Zbigniewem Jagiełło, Krzysztofem Kilianem, który za czasów Platformy stał na czele spółki PGE, oraz z jego zastępczynią Bogusławą Matuszewską):

„To dobrze, jeżeli my, ludzie, „we the people”, prawda, a zwłaszcza „we, the people” w Niemczech, w Hiszpanii i tak dalej, we Francji, zrozumiemy, że musimy obniżyć nasze oczekiwania. Bo jak obniżymy, to w ślad za tym wszystko pójdzie dobrze, da się zreperować.

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1585555

PiS działa w ramach masonerii.

Jeżeli Masoneria pozwoli...wtedy katastrofa będzie wyjaśniona.

Ale nie to jest najważniejsze. Przecież od tego nie zależy przyszłość i wolność Polski.

Polska jest Ziemią obiecaną...i to właściwie idzie...o to aby zasiedlić Polskę inną narodowością...a wtedy Polska wynarodowiona przestanie istnieć.

Najważniejsze żeby Polacy rozumieli, że tu nie chodzi o pieniądze w przypadku roszczeń żydowskich

Nie chodzi też o czysto łajdacką satysfakcję z poniewierania Polakami. Chodzi o wrogie przejęcie terytorium – podsumował Braun.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=25169&Itemid=100

https://gloria.tv/video/d42o1h1KkfV22CVeCDZ8b2qFJ

https://gloria.tv/article/1i1N9CxvsoWfADSiy4R1Gd3SF

Vote up!
9
Vote down!
-3

Verita

#1585565

Wielu miało za złe Polakom, że nic nie potrafią. Smoleńsk pokazał co innego!
Proszę, tak pięknie zabić delegację robiąc z niej "ostatni transport do Katynia", bo to wszak "polacy" w Warszawie uzbroili te ładunki wybuchowe rozlokowane w samolocie.
Celowo piszę "Polakom" bo wielu matołów uważa tych sowietów z żydo-bolszewii za Polaków właśnie. Uważają, że należący do: KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP jak też później ukryci w PO/PiS/PSL/SLD oraz i ich potomni - to Polacy.
Błąd wołający o pomstę do Nieba.

P.S. Cały ten melanż, który trwa w III RP bierze się stąd, że WSI od 10 kw. 2010 r - nienawidzą jak mało kogo - pana Jarosława Kaczyńskiego, za to, że się im wymknął z "obławy smoleńskiej".
 

Vote up!
7
Vote down!
-1

panMarek

#1585573

Z uwagą zapoznałem się z Pana notatką, ale jak dla mnie rzecz nie w podawanym czasie katastrofy, ale w cytacie "zahaczył skrzydłem o drzewa". Sam pamiętam z bezpośredniej transmisji z tamtego dnia w ciągu pierwszej godziny, kiedy jeszcze nie potrafiono prawidłowo określić wogóle dokladnego czasu zdarzenia, przypomne że przez parę dni syreny wyły chyba o 20 kilka minut inaczej, a już wiadomo było że samolot zaczepił skrzydłem w drzewo, nie że spadł, rozbił się, no cokolwiek ale precyzyjnie jak potem "udowodnił" raport Anodiny że włśnie uderzył skrzydłem w drzewo. Chyba nigdzie na świecie nie było takiego przypadku, więc trudno było stawiać taką tezę już w tamtej chwili, świadków bezpośrednio widzących to zdarzenie przeciez nie było, znacznie później pojawił sie dzielny doktor który pod osławioną brzozą przeleżał (bez szwanku) w momencie tego uderzenia. Ale przecież nie w pierwszych minutach po wypadku. Jak dla mnie jest tylko jedno wytłumaczenie - wersja była przygotowana wcześniej.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1585577

Kto zyskał na "Katastrofie Smoleńskiej"?

I już będziemy wiedzieć kto ją przeprowadził.

Vote up!
8
Vote down!
0

norwid

#1585591

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Moim zdaniem najwięcej zyskał  J.K.

Vote up!
5
Vote down!
-6

Verita

#1585593

Żywcem wyjęta ze zbrodniczych ust tzw. "totalnej opozycji" i jej najnowszej emanacji w postaci komunistycznej Koalicji Europejskiej.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1585603

obszernie lata temu na jeszcze nie zgnojonym NowyEkran.pl

Nie chce mi się zaś wałkować tematu. Napisze równoważnikami.

Uwalenie polskiej polityki historycznej, śmierć prezesa IPN - zysk Rosja, Niemcy, Izrael

Uwalenie NBPu, śmierć jego prezesa - zysk europejskiego sektora bankowego, przejecie dywidendy NBP przez rząd PO

Poprzestanę na tych dwóch zyskach. Kaczyński zyskał co najwyżej siwe włosy i ciągłe maglowanie jego osoby na setki sposobów.

Vote up!
6
Vote down!
0

norwid

#1585611

A ja uważałem i nadal uważam, ze Rosjanie wiedzą doskonale kto to wszystko tak "zorganizował" i jaki miał w tym interes.
Uważam też, że to właśnie z tego powodu trzymają dowody i wypuszczą ich z rąk.
Myślę, że Rosjanie swoją wiedzą trzymają za pysk faktycznych zamachowców i to właśnie dlatego tak bezkarnie przejęli Krym i hasali w Syrii.
Rosjanie mieli na to wiele innych okazji, i nie musieli robić tego u siebie.
Zastanawiające jest natomiast to, co robi w sprawie wyjaśnienia tego zamachu (niby)polski rząd i (niby) polska prokuratura, że nie wspomnę o najbardziej wpływowym człowieku w Polsce, a jednocześnie bracie Prezydenta...

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1585608

Przy podwójnych standardach jakie obowiązują w EU to Kaczyński sobie może.. włosy uczesać, siwe ale. Że tak zajadę Gombrowiczem.

Vote up!
4
Vote down!
0

norwid

#1585613

"Przy podwójnych standardach jakie obowiązują w EU to Kaczyński sobie może...."

Vote up!
1
Vote down!
0
#1585620

w takim razie, może niech na czele państwa stanie w końcu człowiek, którego nie będą ograniczały "obowiązujące w UE standardy", a Kaczyński da sobie spokój z polityką, z którą nie umie sobie poradzić?.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1585633

Tak a szanowny 35Stan wybierze Polsce Króla/Kanclerza i utrzyma go przy władzy.. terefere. Za stary jestem na takie makarony.

Vote up!
5
Vote down!
0

norwid

#1585656

Co to za państwo, które nie potrafi, nie może a może nawet nie chce odnaleźć i ukarać morderców własnego prezydenta ?. Czy my w ogóle jesteśmy państwem ?. Kto nami faktycznie rządzi i od kogo zależy nasz los ?. Dokąd zmierza polityka kolejnego, "naszego" (niby)rządu ?. Dlaczego w każdej sprawia dotyczącej nas i tylko nas jesteśmy ciągle od kogoś zależni ?. Już nawet sami siebie nie potrafimy obronić, a członkowie kolejnego (niby) rządu proszą okupacyjne wojska o ochronę...
HDiKK !!!.
Kiedy pogonimy to ludzkie badziewie i "sezonowe" kanalie od sterów naszego państwa i przejmiemy nad Polską kontrolę ?.
Rzygać się chce na widok tego, jak kolejne pokolenie, przy współudziale zidiociałych niewolników (podobno) minionego systemu, oddaje się w brudne łapy kolejnych "zbawców narodu"...

PS. Apel do młodych Polaków. Nie dajcie sobą manipulować starym, sprzedajnym prykom, co to nigdy nie zaznali prawdziwej wolności. Pamiętajcie, wszyscy bezkrytyczni wyznawcy jakiejkolwiek partii, to tylko bezwolny tłum głupców "robiących" za statystyki. Myślcie i działajcie na chwałę Polski, nie oglądając się na doczesne zyski...
Pamiętajcie, najważniejsze są rodzina i ojczyzna, a życie bez jednej i bez drugiej jest tylko "gówno wartą wegetacją"...

Vote up!
4
Vote down!
-4
#1585631

Warto żyć i walczyć za te ideały.

Bo gdy nie ma Boga, to nie ma nic.

A PiS da nawet ogarek dla diabła (brak ustawy zakazującej aborcji) byle słupki poparcia były większe.

Vote up!
6
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585640

Cóż za brednie. Już była ustawa zakazująca aborcji w Rumuni. Proszę sobie o tym poczytać, bo chyba nie wie Pan o czym pisze. 

https://cafebabel.com/pl/article/calkowity-zakaz-aborcji-jak-to-wygladalo-w-rumunii-5ae00afaf723b35a145e6fec/

Vote up!
5
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1585662

Osobiście jestem za pozostawieniem tych spraw sumieniu kobiet, wszystkim tym, które to sumienie w ogóle posiadają. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem "gmerania" w sprawach sumienia, przez wszelkiej maści polityków, politykierów, partyjnych aparatczyków i nawiedzonych działaczy antyaborcyjnych.
Jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji. Jednocześnie czytając Pani argumentację ciśnie się na usta stwierdzenie... "Cóż za brednie...". Argumentacja za wolnym wyborem w sprawie aborcji ilością zgonów podczas lub w skutek tych "zabiegów", to dopiero są brednie i hipokryzja.
Co takiego z wami kobietami się dzieje ???.

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1585715

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...nie można zostawić sumieniu kobiet czy innych płci  Jeżeli sprawę aborcji zostawimy sumieniu kobiet...to dlaczego innych morderstw nie zostawić sumieniu zabójców?

Z bredniami nie warto wchodzić w dyskusję.

Vote up!
5
Vote down!
-7

Verita

#1585718

No , napisze to otwarcie. Ja Cie po prostu lubie ;-)

Nie tylko, ze prawde napisalas, ale i za to Twoje zaangazowanie...

Coz moze byc piekniejszego niz dzieci ? Jak mozna mordowac te niewiniatka uwiezione w brzuchu wlasnej matki...?

jak mozna ?

I taka holote mamy w kraju... coz za nieszczescie ?

pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
-6

chris

#1585732

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...się narodzić. Bardzo współczuję kobietom typu AS, które tak  beztrosko podchodzą do aborcji.  Zarówno one ...jak i ich obrońcy, to  najczęściej osoby pośrednio lub bezpośrednio związane z tym haniebnym czynem. Z takimi ludźmi bardzo trudno znaleźć możliwość porozumienia.

Jednocześnie podkreślam ,że w każdym takim przypadku, bardzo często, winę ponosi nie tylko kobieta....ale i on.

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
-7

Verita

#1585757

Wierzący fundamentaliści, tacy jak Pani, powinni w pierwszej kolejność przestać kłamać, a dopiero później umoralniać innych. Oczywiście tylko tych, którzy sobie tego życzą, ponieważ zdecydowana większość osób nie jest w stanie nawet czynić pozorów grzeczności wobec tak oczywistego fałszu i hipokryzji.  

Vote up!
7
Vote down!
-6

AgnieszkaS

#1585761

...bo nie bardzo rozumiem?  Ani nie kłamię ani nie umoralniam nikogo?  Proszę uprzejmie mi wyjaśnić.

Vote up!
0
Vote down!
0

Verita

#1585766

."..się narodzić. Bardzo współczuję kobietom typu AS, które tak  beztrosko podchodzą do aborcji."

Skoro Pani zdania, które wcześniej napisałam, nie zrozumiała i celowo fałszywie je zinterpretowała, to nie powinna Pani brać udziału w dyskusji i obrażać innych. Czy to, co teraz napisałam jest dla Pani wystarczająco jasne?

Vote up!
7
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1585772

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

w Rumunii jest dla mnie  jednoznaczne z usprawiedliwianiem braku zakazu aborcji przez PiS.

Coś innego miała Pani na myśli?

Vote up!
5
Vote down!
-7

Verita

#1585773

Ustawa w Rumunii  całkowicie zakazywała aborcji, Szanowna Verito, a przecież Pani tego właśnie sobie w Polsce życzy. 

Ciekawe jest również, że nie podoba się Pani ustwa 500+, czyli pomoc dla dzieci już narodzonych.

Nie chcę pisać o Pani poglądach i charakterze, jestem jednak wdzięczna niebiosom, że osób jak Pani nie ma w rządzie.

Vote up!
6
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585779

no to czekamy na kontrargumenty

jadąc Neonowym klasykiem

Zaorane

8-))))))))

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1585784

Faktycznie

tym komentarzem Verita i  zawodowy żydoprzyjeb zostali z palcami w dupie

Co im zostało?

Wylizać te palce i życzyć sobie wzajemnie smacznego

a tak się czuby produkowały, a tu lipa

Brawo!!!!!!

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1585789

Nie tylko, ze pedal, ale do tego dewiata z obskornymi praktykami ...

Vote up!
6
Vote down!
-7

chris

#1585797

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kżd zbc dzck jst mrdrstwm....czy t tk trdn zrzmć ? Rtwn życ  człwk n mż sę dbywć ksztm życ nng człwk.

Jkch  rgmntów jszcz czkj  Hsky?

Sprzcw wbc 500+ wynk z tg by n krdć Plków wygórwnym pdtkm ptm jk chłp, rzcć m 500+-

Czy t tż tk trdn zrzmć?

t przykłd &qt;Symlcr nd Smltn&qt;

Vote up!
4
Vote down!
-7

Verita

#1585799

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

...wdzieczna niebiosom :-))) bedac za mordowaniem dzieci jest wdzieczna Niebiosom...

I trzej mecenasi zacieraja swoje smierdzace lapy czekajac na spektakl...

PatrYjoci :-))))))))

500+ czynienie z X pokolen Polakow niewolnikow...

A lokalny jElektorat PiS-u sie cieszy...

Jelito grube w calej swojej krasie... z narybkiem Haskim w pierwszym rzedzie... fakt, podbiegunowy , to i wyje do ksiezyca i na lince od san wyksztalcony :-))))

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585800

Jak widać do typowych "nawalanek" każdy temat jest dobry

A czytanie ze zrozumieniem to jednak dla wielu jest wyższą szkołą jazdy

Pozdrawiam.

8-))))

ps.

Fundamentalistom/kom powiem że jestem przeciwnikiem aborcji, jeśli już

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1585769

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Alez oczywiscie, a nawet wiecej. Ten potencjalny on powinien zadbac w tej sytuacji, by kobieta otoczona jego miloscia poczula sie bezpieczna i szczesliwa, bo nosi jego dziecko pod sercem. Wlasnie ten pierwszy czas, gdy kobieta zorientuje sie, ze zaszla w ciaze, to czas dla mezczyzny, by sie wykazal czuloscia . Wine ponosi w pierwszej kolejnosci mezczyzna. Choc to morderstwo fizycznie odbywa sie poprzez cialo kobiety. Wyjatkiem jest fakt, gdy nic o tym nie wie, gdy mu nie powiedziala, gdy zataila. Psychika czesto mlodej kobiety, choc nie tylko mlodej, ulega niekiedy duzym zmiana i wowczas percepcja jest bardzo wykrzywiona. Czestym objawem tego stanu rzeczy jest strach .Bezgraniczna egzystencjonalna bojazn. I to wlasnie jest moment, by mezczyzna otulil ja swojm jestestwem i ukazal jej, ze to nowe zycie jest owocem ich milosci. Zaden zdrowy na umysle czlowiek nie zabija wlasnego dziecka. Sa to chwilowe zmiany umyslu potencjalnych rodzicow  i dlatego powinno to byc z urzedu chronione prawem. Ciaza kobiety powinna byc chroniona prawem naszego Narodu, nie panstwa, a wlasnie Narodu.

pozdrawiam 

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585777

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ze dlugow nie znosze, to oddaje i mam nadzieje ze z nawiazka...( moje stwierdzenie na temat cial kobiet w wieku poznej jesieni i noszenie spodni)

Jezeli jestes ZDECYDOWANYM przeciwnikiem aborcji, to jak mozesz za chwile byc za mordowaniem owych Polek i Polakow ?

 

Pozostawienie sumieniom kobiet ?

 

Bardzo, ale bardzo mnie tutaj rozczarowales i nie wiem czy bede mogl to kiedykolwiek zapomniec...

Pewnych bledow popelniac nie wolno ! a nie mowilem...

Pewnych rzeczy nie czynimy...

Czlowiek to nie rzecz i do nikogo nie nalezy... nawet do wlasnego ojca czy matki...

Mord to jest straszna rzecz, a mord nienarodzonego dziecka , a juz poczetego i zyjacego wewnatrz wlasnej matki, to juz horror do n-tej potegi !

Jezeli Ty sie o to malenstwo nie upomnisz, to kto ?!

Przygladasz sie mordowaniu i to kazdego dnia... czy to Cie nie boli ? potrafisz z tym zyc ?

Bo co? bo nie Twoje ?

Jak daleko stoisz od mordercy ?

smutno mi...bardzo mi smutno, ze akurat Ty musiales cos takiego napisac...

A tak ladnie niedawno wspomniales nieco z Twojego zycia...

Pewnych czynow  nie wolno nam uczynic... a nie mowilem...

 

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1585735

To właściwie reguła, że wszelkie zakazy najczęściej przynoszą odwrotny skutek.
Życie samo reguluje takie sprawy. To nie zakaz spowoduje zmniejszenie ilości aborcji.
Znam to z relacji mojego najlepszego kolegi z podwórka, a teraz ordynatora oddziału ginekologii w naszym mieście, który przyjmuje również pacjentki w prywatnym gabinecie.
Może nie na temat, ale coś Ci opowiem.
Syn mojego dobrego kolegi swego czasu, za namową swoich przyjaciół z Holandii, wyjechał do Ameryki południowej i spędził 2 lata w jakiejś zapomnianej przez świat osadzie w środku dżungli.
Opowiadał,że w pierwszej chwili był bardzo przerażony i właściwie chciał stamtąd natychmiast uciekać.
Osadę zamieszkiwali w większości mocno podejrzani osobnicy o najbardziej zakazanych gębach na świecie.
Objuczeni bronią palną i maczetami włóczyli się po osadzie i dżungli, najczęściej opici alkoholem lub innymi używkami. Tam nie działało żadne prawo ani kodeksy. Przez dwa lata pobytu na terenie osady, ani poza nią nie wydarzyło się jedno zabójstwo, morderstwo a nawet napad. Kuba (syn kolegi) stwierdził, że było to najbezpieczniejsze miejsce na świecie, czego nie czuje w cywilizowanej Europie. Rozumiesz to ?...

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1585812

Moj znajomy Niemiec przed wielu laty wyjechal do brazyliskiej dzungli nad Orinoko. Mieszkal z " Indianami" i byl bardzo zadowolony. Mawial , wreszcie opuscilem ta obludna cywilizacje.. Slyszalem przed kilkoma laty, ze przygniotlo go drzewo i w wyniku tych obrazen zmarl. Dwoje znajomych, parka z Holandii pojechala sobie na wczasy do Hondurasu. Tacy "specjalisci" o ktorych Ty napisales z koltami i maczetami porwali ich w bialy dzien i zatargali w odosobnione miejsce. Ja gwalcili ze dwa tygodnie, jej chlopak uciek po kilku dniach zostawiajac ja samotnie na pastwe tych wykolejencow. W koncu po miesiacu uciekla. Spotkala swojego chlopaka, a mial 33 lata w domu ( mieszkali razem, mieli dom) Jakby nigdy nic chodzil do biura do pracy, nawet nei zgosil na policje zaginiecia swojej narzeczonej... I tak moglbym dlugo...mam swoje lata.., lecz to do niczego nie prowadzi...

Zycie reguluje powiadasz ? Nie zycie morduje te dzieci, tylko LUDZIE ! a inni sie temu przygladaja...i ... walcza patriotycznie o niepodleglosc i inne haselka z tej Cepeli patriotycznej... najlepiej przeciwko wszystkim dookola...

Chyba czas, bym poszedl na lodke i na kilka miesiecy zniknal z tego bagna... dusze sie w tym gownie... w koncu skad czlowiek ma czerpac ten optymizm, gdy czytam takie teksty...

A najgorszym jest " a nie mowilem", ze takie komentarze o aborcji pisza ci, ktorych nie wyskrobali...no qrwa to jest najpodlejsza farsa z jaka przyszlo mi w zyciu sie skonfrontowac... To jest podobne do tematu eutanazji... rowniez jest kilku, ktorzy to propaguja, ale jakos sami jako pierwsi w kolejce sie nie ustawiaja... cos nieslychanego... W tym zasranym PRL-u przeprowadzno aborcje, ale nikt tego nie popieral , oprocz jedynej wladzy, rzecz oczywista...a teraz przyszla "wolnosc" i gady wypelzaja zza kamieni...

Temat jest prosty a nie mowilem, spojrz na swoja corke i pomysl, ze mogloby jej nie byc...i to jest cala filozofia...nic wiecej dodawac nie trzeba...A gdy choc odrobine znasz medycyne, to musisz wiedziec, ze kazde urodziny dziecka, to moze byc inwalidztwo lub inne nieszczescie... kazde urodzenie ! Wiec o czym tu mowa... Juz samo udowadnianie, ze te dzieci maja prawo do zycia, to jest juz jakas choroba psychiczna...qrwa do tego zalegalizowana spolecznie i to w wiekszosci cywylizowanych krajow tego Swiata...Gdy odwiedzam Narody, ktore zyja... normalnie, to tam nikt na taki wynalazek jak aborcja  nie wpadl, a  mowia na nich DZIKUSY...

Vote up!
5
Vote down!
-4

chris

#1585836

Widzisz zdecydowany... patrzę na moje córki i wiem, że są największą radością mojego życia, w którym przeszedłem na prawdę wiele. W wieku 3 lat umarł mi syn... Wbiło mnie to na 100 m w ziemie a pierwszą reakcją była chęć odebrania sobie życia... Gdyby nie starsza córka, która była już na tym świecie, pewnie tak by się stało. Po tej tragedii wiem jedno... Nie boję się śmierci, nikogo i niczego. Wiem, że kiedyś go zobaczę, i często myślę o tym , by nastąpiło to jak najwcześniej. Tęsknię i czekam... Rozumiesz ?. Może nie powinienem o tym tu pisać, bo są to bardzo osobiste sprawy, ale gdyby choć jedna osoba na skutek tego wyznania zrozumiała,a może nawet powstrzymała się przed zabiciem własnego, nienarodzonego dziecka, to byłby to mój największy sukces życiowy."Zdecydowany", nie jestem absolutnie za, nie popieram i nigdy nie zrozumiem zabijania nienarodzonych dzieci...

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1585847

... najwiekszy sukces powiadasz... , a najgorszym w tym wszystkim jest, ze te malenstwa uwiezione sa wewnatrz wlasnych matek...i nic na to nie moga poradzic...i w tym swietle ten mord jest tak okrutny... A tu ludzie opowiadaja, no przeciez ze wzgledu na zdrowia matki itd. Ta matka nie otrzymala tego malenstwa od bociana... troche sie postarala o ta sytuacje, nieprawdaz ?...Sytuacjami bardzo trudnymi sa gwalty... Ale my Polacy w czasach np. wojen z Turkami w przeciwienstwie do innych krajow nie mordowalismy dzieci, ktore poczete byly z gwaltow. Byly one akceptowane i otaczane normala opieka rodzicielska. I to przeciez bylo tak dawno...wiec gdzie jestesmy dzisiaj ? Powtarzam wowczas podczas najazdow tureckich dzieci poczete z gwaltow na kobietach w granicach Rzeczpospolitej byly akceptowane i normalnie wzrastaly i nikt ich palcami nie wytykal... Czy rozumiesz roznice ? Wowczas nie bylo zadnych dyskusji na temat aborcji...samostanowienia kobiet itd. Wowczas ludzie zyli po ludzku i to nawet w takich trudnych sytuacjach jak gwalt. Gwalt przezyla kobieta, ale jak mozna w zwiazku z tym mordowac dziecko ?... po prostu adopcja i tyle ! A teraz jest morderstwo i tyle !

Przykro mi, ze doznales  takiego nieszczescia....rozumiem to. My rowniez stracilismy dziecko.Mielibysmy troje...

Nie rozchodzi tu sie jednak o nasze osobiste doswiadczenia. Bo to sa nasze doswiadczenia i nie powinny w zaden sposob wplywac na nasze opinie o innych ludziach... czy tez ich czynach.

Ludzie z definicji powinni szanowac zycie ludzkie, bo zycie to jest wielka tajemnica i " kropla krwi " ma swoja cene...

Dlatego w naszej cywilizacji, a szczegolnie my Polacy potrafimy oddac wlasne zycie w obronie rodziny, Narodu czy tez slabszego i to nas wyroznia posrod innych. Wlasnie ta narodowa swiadomosc i poswiecenie. Nie jestesmy przy tym kretynami, ani glupsi od innych.Po prostu stac nas na taki czyn. Jest to dla nas czyms calkiem oczywistym. I wlasnie w tym swietle aborcja jako mordowanie swoich i do tego dzieci w brzuchach matek, to cos tak okropnego, ze wstret ogarnia i obrzydzenie, gdy sie o tym mowi czy tez pisze. To jest wynaturzenie ostatniego stopnia..., to jest utrata wlasnego czlowieczenstwa..., a zalegalizowanie tego stanu rzeczy, to jest narodowa tragedia...

Jakos te osoby,, ktore dopuszczaja aborcje w niektorych przypadkach nie biora pod uwage psychike potencjalnej matki po aborcji... ja widzialem kilka matek, ktore przez lata cale nie potrafily sie odnalezc... nie po wszystkich splywa jak po...

Wielokrotnie stawaly sie wrakiem czlowieka...

Wszedzie tam , gdzie czlowiek w trudnych sytuacja ingeruje w nature i to w taki sposob...poprzez mord, to przewaznie przegrywa.... bo czlowiek , to nie tylko kawalek miesa...

Vote up!
3
Vote down!
-1

chris

#1585981

Cóż za nieokrzesanie ze strony tak "wybitnego znawcy salonów i kindersztuby prawdziwych dam".  Tylko największy łgarz mógłby napisać, że krytyka zakazu jakiejkolwiek aborcji jest optowaniem za wolnym wyborem. Sądzę, że reszta komentujących tu w sposób niewybredny fanatycznych fundamentalistów nie ma zbyt wiele czasu na czytanie i  rozumienie czegokolwiek.

Vote up!
6
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585755

Brednie to pani pisze, jest pani także faryzeuszem tak jak pozostali wyznawcy PiS.

I wasze chrześcijaństwo jest tylko na pokaz, a waszych sercach nie ma miejsca dla Boga i Jego Prawa.

Bo prawdziwy wyznawca Jezusa Chrystusa, na to się nie godzi by mordowano dzieci nienarodzone. A PiS dał ustawę, gdzie furtka jest otwarta tylnym wejściem, by można było przeprowadzać aborcję.

Ochrona życia nienarodzonych dzieci, szanowna pani to nie brednie, może dla pani, ale nie dla mnie.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585726

To zadna Chrzescijanka, to lewaczka... i to tego najgorszego sorta...grupa krwi Sierakowskiego...

Wstretne indywiduum i tyle !

Nie jest warta kurzu z naszej podeszwy.

 

Poza tym podaje link, a nie kojarzy 2 + 2...

Kiedy zamordowano "dykratora" i kiedy zmieniono ustawe ?

Kto zamordowal "dyktatora" ?

Rumunia ? Bulgaria ?

Kto tam rzadzi ?

 

To juz rebe jest lepszym manipulatorem, choc i on juz sie gubi... na dodatek we wlasnych wpisach na gadaczce :-)))

pzdr.

 

Vote up!
0
Vote down!
0

chris

#1585730

"Brednie to pani pisze, jest pani także faryzeuszem tak jak pozostali wyznawcy PiS."/jestem jakim jestem/

Jeśli chodzi o partie, to nie użyłabym słowa wyznawcy, a popierający, zwolennicy. Istnieją jednak bezwzględni wyznawcy "Boga i jego Prawa", którzy odmówiliby kobiecie prawa do aborcji, nawet w przypadku zagrożenia jej życia. Ich zdaniem PiS powinien taką właśnie ustawę narzucić społeczeństwu- wierzącym, niewierzącym, chrześcijanom, muzułmanom, etc. 

 

Vote up!
6
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585780

Tylko i wyłącznie, gdy płód zagraża życiu matki. I ciążą pozamaciczna (ektopowa) to ciąża nieprawidłowa, która powstała na skutek zagnieżdżenia się zapłodnionej komórki jajowej w nieodpowiednim miejscu - poza obrębem błony śluzowej macicy.  

A pozostałe dzieci narodzone można oddać do adopcji i nie trzeba ich mordować, bo takie jest prawo.

To jest żywy człowiek w łonie matki i nie ma jak się bronić i ten czyn haniebny powinien być tak samo karany, jak zabicie człowieka narodzonego.

Dziwne, że za aborcją są ludzie już narodzeni. 

Chyba że pani uważa, że embrion to nie człowiek

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585791

Marku
Kto i w którym komentarzu napisał że jest za aborcja
Ja podpisuje się pod twoim komentarzem i wiem że nikt tego co napisałeś nie kwestionuje
nawet pani AS z tego co widzę
A że "podpuściła" w swoich komentarzach (Rumunia) Verite czy tego żydowskiego parcha vel próchno  to świadczy o ich "ilorazie" tzn. jego braku.
Proponuję zakończyć tą dyskusje, bo to do niczego nie prowadzi
Każdy ma własne sumienie.

Vote up!
5
Vote down!
-2

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585819

Nie można być za i zarazem przeciw.

Jestem już bliżej jak dalej i nie stanę przed Panem i będę ściemniał jaki byłem katolik.

A temat aborcji, to nie temat do żartów, czy podpuszczania.

Z Panem Bogiem.

Vote up!
0
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585831

Nawet za  "z Panem Bogiem dla Ciebie", twoi pałują, czy to chrześcijanie... chyba nie.

I jeszcze raz pozdrawiam z Panem Bogiem

Vote up!
4
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1585837

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Gdybym byl bardzo niegrzeczny, to bym napisal : szkoda , ze Pani wowczas nie wyskrobali...

Ciekawi mnie czy Jozio & Co. wiedza, ze maja taka "kolezanke" ?

Czy ten Pan wie o czym pisze czy tez tego nie wie, to tylko ten Pan wie. Ale, ze Pani wie o czym sama pisze, to mozemy zalozyc na pewno...

Od Pani pierwszego komentarza wiedzialem z kim mam do czynienia i widze, ze sie wowczas nie pomylilem.

Tak czy inaczej zycze Pani, by do konca jej zycia nikt jej nie dotknal palcem..., tj. by sie przez jakis nierozwazny przypadek nie reprodukowala...

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585727

Gdybym był bardzo niegrzeczny, to bym napisał : szkoda , że ciebie nie wyskrobali a dziś łba nie upierdolili

Szkoda

Byłoby jednego kretyna mniej na tym świecie
Wiesz tak do kobiety może pisać kawał ....a, reszta buca

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1585731

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

to ktos z twojej ferajny... corka ? zona ? kochanka ?

A wiec mialem racje, stracony jestes glupi palancie. Z ciebie zaden patriota. Zwykly palant i wszystko. Jezeli jestes za aborcja, a to widac jak na dloni, to morde w kubel ! Z ciebie taki patriota jak z koziej dupy trabka ! Tym razem przepadles... Nic zes nie wart, jezeli ludzkiego zycia nie chronisz. A ta kobieta , ktora tak bronisz najwyrazniej stoi ci bardzo blisko... szkoda ze nie tylko ja nie wyskrobali , ale i ciebie... Swiat bylby na pewno o wiele lepszy...

Dlatego Kaczynski ma takiego pecha... Duda, Morawiecki Ludwig Dorn, a teraz JzL... i jak on moze z kims takim prowadzic polityke ? jak on moze podpierac sie takimi ludzmi ... bez charakteru... bez duszy ?

Palancie znikaj mi z oczu i zabieraj ze soba ta twoja zgraje i tego AS-a z rekawa...

Gowno zescie wszyscy warci...

bujaj sie lachudro !

lewacki smieciu !

odkryles karty ! i widzisz durniu co kobiety potrafia ? zdekonspirowala cie :-)))

ach ty kretynie... i ty chcesz walczyc ? zdjecia potrafisz wklejac i nic poza tym...

skonczony jestes na tym portalu, podobnie jak rebe z dyni...

On dal swego czasu dupy w temacie paszkwilu filmu IDA, a ty teraz...

Raz powiedziane slowo dzwieczy na wieki !

Powtarzam GOWNO ZES WART !!! tak jak ta twoja cizia !

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585738

Słuchaj żydowska PADLINO

Mnie to możesz pocałować w szlachetną część ciała ... z przodu oczywiście

Śmieciu ledwo dychający

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1585743

JzL nie wchodź w polemikę z tym żydowskim idiotą, będziesz zdrowszy
ps.
Ponoć cwele po 8 krzyżyku już tak majo

Vote up!
6
Vote down!
-5

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585753

Cichodajek w tym wieku?

Necrophilia ????

Vote up!
6
Vote down!
-4
#1585793

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Nie uzywaj slow, ktorych nie pojmujesz. To nie zadna polemika cwoku ! To jest klotnia z ordynarnym jezykiem, takim ktory i ty uzywasz i twoj "patrner"... Piszesz po osiemdziesiatce..., a ty ile masz lat ?  bo "ucho od sledzia mi mowi ", ze tez juz jestes stary ...

Boze!  patrzysz i nie grzmisz !

Vote up!
4
Vote down!
-7

chris

#1585795

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

twoj koles pedal tj.zawiedziony juz sie zameldowal. Napisalem, ze pedal, bo juz wielokrotnie pisal tutaj podobne zyczenia. Jako, ze jestescie razem, to jego popros o taka przysluge. Widac nawet tutaj, ze to wasze praktyki... dziadku z dziecmi , a nawet z wnukami... Ciekawe czy na starosc stales sie pedalem czy juz wczesniej byles biseksualny ? A do Stahs-a na gadaczce zapierales sie, ze  pomylil cie z Biedroniem :-)))) ty chyba lepszy pedal jestes niz Biedron :-)))

Zawiedzony chyba troche zazdrosny, bo zjawia sie zawsze , jakby na pomoc :-)))

Lewaki, parchy, a teraz jeszcze okazuje sie ze pedaly...elektorat PiS-u :-)))))

No nie widze duze szanse przy kolejnych wyborach :-)))) coraz wiecej "cieplych braci" :-))))

Przyjezdzasz na parade rownosci ? czy idziesz do londynskiego parku :-))))

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585785

//Gdybym byl bardzo niegrzeczny, to bym napisal : szkoda , ze Pani wowczas nie wyskrobali...//

  Kultura "elitarna" na poziomie.....kloaki

Vote up!
7
Vote down!
-4
#1585774

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ze sie wcinasz w temat aborcji, to odpowiem tak: Gdy mam taka sztuke przed soba, to o kulture trudno.

A, ze wystepujesz  jako mecenas tej pani, to mozesz poczuc sie zaproszony do mojej pisemnej wypowiedzi i to jako kolejny kandydat. Z dupkami po kostkach sie nie kopie :-))))

Czytalem cie powyzej w twoim komentarzu. Sam wystawiles o sobie opinie w temacie aborcji. Albo za, albo przeciw. Nie ma miejsca na zadne kompromisy, tu rozchodzi sie o ludzkie zycie... I te twoje pierdoly na temat zrozumienia czy tez niezrozumienia komentarza, ta tania elokwencja, to o kant dupy rozbic...Albo jestes mezczyzna i normalnym czlowiekiem, albo nim nie jestes - kropka !

Poza tym czytaj ze zrozumieniem. Napisalem na poczatku: GDYBYM BYL...

I przestan silic sie na yntelektualiste z objawami wysokiej kultury, bo to jest wrecz smieszne...

Kulturze bardzo blisko jest swiadomosc czlowieka, a z ta widac u ciebie najlepiej nie jest...

Wielokrotnie podpinasz sie pod komentarze ludzi, ktorzy slowo kultura nie potrafia nawet przeliterowac i jestes czesto ich mecenasem. Ta kobieta nie jest tutaj wyjatkiem. I to nie sa zadne roznice swiatopoglodow czy tez jakiekolwiek  inne. Swoimi komentarzami czesto dzielisz poglady z ludzmi, ktorzy wyzzuci sa z jakichkolwiek ludzkich uczuc..., a podaja sie za patriotow i do tego Polakow...zastanow sie nad samym soba, poki chcesz komus dawac rady czy go krytykowac...

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585790

"(…)z ludzmi, ktorzy wyzzuci sa z jakichkolwiek ludzkich uczuc...,"???

-----------------------------------------

Najbardziej szokujące są stwierdzenia tych, którzy i już dawno przekroczyli wszelkie granice zbydlęcenia. Tym właśnie "ludziom" się wydaje, że wszystko wiedzą, wszystko mogą i znają wnętrze i charakter każdej, nawet zupełnie im nieznanej, osoby. Sobie samym przypisują cechy boskie, najwyższą formę moralności, i nie odczuwają w związku z tym żadnego poczucia winy, kiedy bezczelnie i bezceremonialnie spuszczają z obślizgłych jęzorów obrzydliwą plwocinę i lżą.

Vote up!
7
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585798

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Czy Pani juz po konsultacjach z... wujkiem , tata, bratem, kochankiem, no i nie wiem jakie jeszcze koligacje was lacza, bo ze lacza to mozna bylo wyczytac z emocji w jego komentarzu. Wiec jezeli juz po konsultacjach, to prosze pouczac najpierw jego. Co do Pani. Jezeli jest Pani za aborcja, a to mozna bylo jasno wyczytac w Pani komentarzu, to o zadnym szoku mowy byc nie moze. Kogos takiego nic i nikt juz zaszokowac nie potrafi !

Vote up!
5
Vote down!
-7

chris

#1585803

żydowskimi płaczkami w czerwonych perukach...? "

------------------------------------------------

"Jezeli jest Pani za aborcja..."/ zdecydowany amator/

------------------------------------------------

Jakiś cytat, który by to uzasadniał? Owszem, jestem przeciwko całkowitemu zakazowi aborcji -

bezwzględnie i w każdym przypadku.

Vote up!
6
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1585808

czasem można niespodziewanie odkryć w tych, którym wydaje się, że moralne postepowanie było światłem i drogą ich życia. 

Vote up!
5
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1585809

Pani agresja w stosunku do Verity rozpoczela ta odyseje, to po co te krokodylowe lzy ?  Prosze zawrocic i wziac troche lekcji...korepetycje...prosze wziac Jozka i tego zabiedzonego umyslowo ze soba..., bo sie " chopy" gubia...nic tylko prymitywne bluzgi i to o jakims homoseksualnym zabarwieniu...wszystko razem moze i dziesiec zdan by czlowiek naliczyl w tych ich komentarzach... Pani AS nie zawsze trzeba doslownie napisac, ze jest sie za aborcja... mozna nieco naokolo, tak jak Pani to uczynila... Nie tylko mezczyzna powinien stac za swoim slowem... kobieta roeniez..., wiec prosze teraz nie silic sie na manipulacje... Otrzymala Pani lekcje, bo w przypadku morderstwa nie ma miejsca na intelektualne zale...

Napisze tym razem lagodniej, by do Pani ptasiego mozgu doszlo: j

Jak sie teraz Pani czuje z ta mysla, ze zyje tylko dlatego, ze ktos Pani wowczas nie wyskrobal ? i jakich uczuc Pani doznaje na mysl ze inne malenstwa nie mialy tyle szczescia jak Pani ?

Dobrze z tym Pani ? Hurrra ! Jestem wielka i w dupie mam innych ?

Czy to nie polska sportmenka poswiecila swoje zycia dla swojego dziecka ? zreszta nie tak dawno... czy to cos Pani mowi? Pani AS ! czy te kobiece uczucia, ktore mozna by chyba postawic pod znakiem zapytania rowniez sie nie odzywaja ?

A co dzieci z mongolizmem nie maja prawa zycia ? bo co ? bo Pani tak uwaza i kilku innych kretynow ?

Kobieto...strach sie bac, gdy obnaza Pani swoj umysl...tego wrecz nie mozna czytac... moj znajomy w takich przypadkach mowi...zimna suka !

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1585830

Moja agresja w stosunku do Verity, czy jej agresja i chamstwo w stosunku do mnie? Przejrzyj ciąg wypowiedzi, a najlepiej je przeczytaj, czego jeszcze do tej pory nie zrobiłeś, amatorze -trollu.

Vote up!
6
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1585833

" slowo sie rzeklo, kobyla u plotu "

Nie jestem senilny, obsluguje 20 metrowy yacht i to po morzach i oceanach tego Swiata i to nadal...

Nie musze wiec jeszcze raz przegladac komentarzy na tym blogu. Prosze sobie wyobrazic, ze pamietam Pani wiekszosc komentarzy, ktore Pani tutaj na Niepoprawnych popelnila... I nie biegam za Pania... Po prostu jestem spostrzegawczy...Pani AS !

Co wiecej, nie tylko, ze "subtelnie" pojechala Pani po temacie aborcji, ale nawet za przykladem Rumunii chcialaby Pani ten system wprowadzic w Polsce..., bo zostal on " naukowo udowodniony"...

Pani AS powtarzam... Pani "liberlizm" przekracza wszystkie ludzkie granice, a w swietle Pani kobiecosci sa to raczej smutne skojarzenia...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585838

Czy jest to wyjątkowo zaawansowana amnezja, a jachtem jest łózko szpitalne, czy to tylko bezczelny trolling?

Napisał Waść:

(…)pojechala Pani po temacie aborcji, ale nawet za przykladem Rumunii chcialaby Pani ten system wprowadzic w Polsce..., bo zostal on " naukowo udowodniony".../zdecydowany amator/

---------------------------------------------------------------------------------------

Jeszcze raz powtarzam, obawiam się jednak, że do niektórych mózgów nie dotrze, że to Pan, oraz Verita, chcecie wprowadzić w Polsce taką ustawę jaka obowiązywała w Rumunii, a ja jestem jej wielką przeciwniczką. 

Uprzejmie proszę o nie wysyłanie więcej komentarzy do mnie. Nie życzę sobie jakichkolwiek kontaktów z Panem.

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585840

jutro swiecilo slonce... Jezeli wysyla Pani do mnie komentarz, to oczywistym jest, ze moze Pani oczekiwac na riposte.

My rozumiemy Pania doskonale. Ustawa za dyktatora zakazywala aborcji, ustawa po jego zamordowaniu - ustawa rumunskiej bezpieki na to zezwala i Pani sie do tego dolacza. Co tu jest niezrozumialego. Wszystko mozna wyczytac powyzej... Ja napisalem, ze Pani chce wprowadzic system rumunski , ten po smierci dyktatora, a my jestesmy za opcja dyktatora ! Nie mordujemy polskich dzieci ! czy teraz juz jasne Pani AS ? Cala reszta to "dostawka do obiadu", raczej niesmaczna...

Temat szpitala pomijam mimochodem, bo to rowniez domena Pani mecenasow, ciagle wspominaja o Tworkach. " Glodnemu chleb na mysli", albo znowu prowadza homoseksualne i sodomistyczne dialogi, monologi i tym podobne komentarze... slowem zboczency...

P.S. No chyba, ze nie czytala Pani linku, ktory nam podala i stad to cale zamieszanie. Taka opcja rowniez moze wchodzic w rachube. Jednak napisala Pani , ze opcja rumunska juz byla i sie Pani z nia nie zgadza. Opcja rumunska dotyczaca mordowania dzieci trwa nadal. Rowniez Pani kolejne komentarze traktuja o tym, ze w przypadku zagrozenia zycia kobiety jest Pani za aborcja. Chyba nie slyszala nigdy, ze czasami umieraja matka i dziecko... Chyba w ogole malo slyszala o tych problemach... i to jako kobieta ?

Dolaczam link, ktory powyzej Pani nam przekazala. Prosze sama jeszcze raz poczytac... obecnie, aborcja na zyczenie !

https://cafebabel.com/pl/article/calkowity-zakaz-aborcji-jak-to-wygladalo-w-rumunii-5ae00afaf723b35a145e6fec/

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585842

Tak naprawdę to dziwię się właścicielowi bloga
Wpis dotyczy największej tragedii Narodowej od czasu II WS
To co robi ten "gość" to już nie amatorszczyzna, to profesjonalne(zawodowe) zgnojenie tego wpisu
Przykre że "gość" twierdzi iż jest polskim patriotą
No ale niech sobie twierdzi, jego problem, ma niezle poczucie humoru

8-))))))

pozdrawiam

 

Vote up!
7
Vote down!
-5
#1585810

Któż się spodziewał takiej reakcji tych "najbardziej moralnych". Oni to właśnie uważają, że każde dzieckomusi się urodzić i musi się urodzić nawet kosztem życia i zdrowia matki. Oni to właśnie już po akcie urodzenia nie są tym życiem zainteresowani i wcale ich nie obchodzi, co się z takim dzieckiem stanie. A nawet gardłują za tym aby rząd nie udziel takim dzieciom żadnej pomocy materialnej- 500+. 

 

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-5

AgnieszkaS

#1585815

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

AS wywiadu tak "zgrabnie" wlaczy sie z przykladem rumunskiej bezpieki i da nam taki popis w jaki sposob rumunskie komuchy " reguluja" przyrost naturalny w swoim panstwie, naturalnie pod dyktando swoich zewnetrznych mocodawcow... Kobieta, ktora jest za morderstwem dzieci... no to musi byc osoba... na miary JzL... no i jego kompana tego zabiedzonego umyslowo frajera... matol bez jaj, ale za to ze slownikiem pod pacha :-))), ale tylko pod pacha :-)))

Vote up!
4
Vote down!
-6

chris

#1585828

AS wywiadu tak "zgrabnie" wlaczy sie z przykladem rumunskiej bezpieki i da nam taki popis w jaki sposob rumunskie komuchy " reguluja" przyrost naturalny w swoim państwie.../zdecydowany amator/

Ignorancie, którego lektury ograniczają się do podziwiania własnych komentarzy, zapoznaj się ze sprawą zanim uderzysz w klawiaturę. "Rumuńskie komuchy" wprowadziły ustawę taką, jaką Verita i każdy inny fundamentalista, w tym zdecydowany amator,  w Polsce sobie życzą. Zanim się zacznie komentować trzeba poznać temat na jaki się wyraża bez zastanowienie tak obraźliwe opinie. 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1585834

Pani rzeczywiscie nie rozumie pisanego. I to nie tylko moich komentarzy. Pani nie rozumie tekstu w podanym linku. Przepraszam Pania za forme z jaka sie do Pani zwrocilem. Za tresc nie przepraszam, bo jest jak najbardziej trafna. Z Pania nie sposob prowadzic jakiejkolwiek rozmowy, Pani nie rozumie tekstu...

Jednak jedno jest pewne. Nazywa pani ludzi, ktorzy sa przeciwko mordowaniu dzieci fundamentalistami. To jest fakt, ktoremu nawet Pani z taka percepcja zaprzeczyc nie moze, gdyz powyzej wielokrotnie to Pani zaznaczyla.

Vote up!
4
Vote down!
-4

chris

#1585889

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Wracając do tematu...tam zginęło 96 osób + jeszcze parę , którzy próbowali wyjaśnić tamtą tragedię

Natomiast w wyniku aborcji ginie rocznie w Polsce ok.1000 osób.  Nie obchodzi się rocznic, nie stawia się pomników, nie ma orkiestry wojskowej i Sakiewicza w kościele.

Czy to nie jest również tragedią? Czy nie wypada stanąć w obronie tych niewinnych istot przy każdej okazji?

Zdecyduj się Pan...czy jesteś za czy przeciw? Czy tak jak Wałęsa?

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1585821

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli masz na myśli tego idiotę z Londynu, to pełna zgoda, też mam podobne zdanie o nim, A jeśli piszesz o tym "zawiedzonym"zboczeńcu, to tu również się zgodzę. Zresztą, obydwaj to dno moralne...

Vote up!
4
Vote down!
-7
#1585822

A ty kim parchu jesteś ?

truchło ?

rupieć ?

pierdziel ?

a może zwykły encyklopedyczny idiota

Vote up!
5
Vote down!
-4

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1585824

Jedno jest pewne... W przeciwieństwie do ciebie, umiem napisać poprawnie swój nick, a to stawia ciebie znacznie poniżej truchła, rupiecia i pierdziela :).

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1585826

A ile ty do tego zgnojenia dodales? czy tego nie liczysz ? Ale ale, co tam zgnojenie ? Mordowac nadal... przeciez to chore dzieci, to mozna..., kto by sie tam z nimi meczyl ?

Gdy tak czytam te komentarze, to pewny nie jestem czy wszyscy calkiem zdrowi tutaj popisuja...pewny do konca nie jestem... wiec mieli duzo szczescia w tym przypadku...tolerancji do aborcji... czy to jest do konca sprawiedliwe ? Stworca to jednak inaczej uregulowal... dostal Mojsze tabliczki ? dostal ! ile qrwa punktow ? 10 ! tylko dziesiec i nie sto dziesiec i nie tysiac dziesiec !

Jedno z nich mowi - NIE ZABIJAJ !

 

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585839

Pisząc dziś serię jakże merytorycznych komentarzy jest ci lżej :
na sercu ?
na wątrobie?
czy w kiszce stolcowej?
bo że pod czaszką to wiemy ,tam lżej już być nie może
nie ma takiej opcji

ps.
kogo masz dziś jeszcze na "celowniku"

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1585796

Gdy tu sie pojawiles, to ujrzalem, ze orlem to ty nie jestes i z gniazdka nie pofruniesz... ciagniesz sie za nimi z tego NEO-nu i to juz niestety jest wszystko... opcjowalem, ze sie ogarniesz..., ale niestety...wpadles w nieciekawe towarzystwo :-)

Podaruj sobie ta Yntelektualne maniere...przylgnales do ludzi, ktorzy... maja bardzo zawerzone horyzonty :-))))

A ich slownictwo choc sie rzeczywiscie staraja jest niczym..., no najwyzej z gimnazjum :-)))) o toku rozumowania nie bede wspominal, bo i po co ? :-))))

 

kiszka stolcowa ?

 

Coz to ? ty tez z tej branzy ? oni uzywaja tych zwrotow bezustannie, rozumiem zboczenie zawodowe :-))))

Wiec jak jest Huski? przynalezysz do tej trupy ? :-))))

kawe na lawe ... tutaj dlugo sie nie mozna czarowac...szybko sie wylania kto jest kto ? no Jozek dlugo sie maskowal..., ale widzisz... pojawila sie niewiasta i sie "chop" wysypal... taki z niego szczupak :-))))

patrYjota , wielki Polak, a nienarodzone polskie dzieci by mordowal..., no nie samodzielnie rzecz jasna, o nie...poprzez drugich...

Zastanow sie nad tym Huski... zastanow sie...

No chyba, ze ty tez jakis jego pociotek ?...

I oszczedz mi i sobie te pierdoly o Yntelektualnym zabarwieniu i o tej krzywej kulturze... tak samo krzywej jak ongis " kanciaty stol"... I nie wylatuj mi z patriotyczna Cepelia... takie pierdoly to mozesz ciotce Kowalskiej opowiadac i do niej podchody czynic :-)))

Polak nie wymachuje demonstracyjnie choragwia i w tym samy czasie pozwla na aborcje polskich dzieci...

Bo sie chcialo...ale konsekwencji to juz ponosic sie nie chce...podobnie jak AS wywiadu... ze swoimi racjami z Rumunii...

Gowno opakowane w kulturalna paczke, nadal pozostaje gownem i smierdzi Huski... i to na odleglosc...Smierdzi podloscia i obluda...

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-6

chris

#1585827

A więc po cały dniu opluwania i obrażania Zdecydowany Amator powrócił do mojego pierwszego komentarza i ostatecznie  się przyznał, że jest zwolennikiem wprowadzenia ustawy w Polsce podobnej do tej, którą wprowadził w Rumunii komunistyczny dyktator Nicolae Ceaușescu. 

 

Polska jest jeszcze demokracją, ale wkrótce, jeśli pozwolimy przejąć władzę ludziom podobnym Amatorowi i Vericie, stanie się państwem totalitarnym. Jak do tej pory to oskarżania z ich strony wyglądają jeszcze niewinnie - za wszystko odpowiedzialny jest PiS, nawet za to, że pomaga dzieciom narodzonym. Kiedy śmierć zagląda tym "ortodoksyjnym" osobnikom w oczy, to  oni próbują obmyć grzechy młodość sprowadzając na innych, młodych, totalitarne ustawy, które przecież ich nie dotkną. A zdecydowany amator bez zahamowania wypowiada się w moim imieniu i łże bez opamiętania twierdząc, że ja jestem zwolenniczką aborcji. Drodzy fundamentaliści, stwórzcie sobie własna totalitarną diasporę. Nikt racjonalnie myślący tam nawet nie zajrzy. Będziecie się raczyć sobą i własnymi wizjami świata do mdłego przesytu.

 

"I rest my case",  jak mówią Amerykanie.

 

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585843

Ten amator, to taki mały portalowy Putinek - Timmermansik, który się nigdy nie odpierdoli od tej naszej demokratycznej władzy. Bo chaos i rozpierdol to dla niego "polityczna" szansa na awans w własnym chlewie. Wystawi nawet odbyt by go zerżnął jakiś Biedron, albo nawet jego nic nie mówiący parobek.

Vote up!
5
Vote down!
-4
#1585849

Tarnowa, majaczy o demokratycznej  wladzy. Nie wiadomo do konca o czym pisze. Jezeli ma na uwadze postkomusza wladze w III RP, ktora jest umocowana do dnia dzisiejszego i nazywa to ich " demokratyczna "wladza, to sam sie placuje na odpowiednim sobie stanowisku. Tresc jego niemalze kazdej wypowiedzi traktuje o praktykach seksualnych zboczencow i wykolejencow seksualnych roznej masci. Mozemy chyba byc zadowoleni, ze wyjechal z kraju. Jednego homusia mniej.

Vote up!
5
Vote down!
-4

chris

#1585895

Podobno gospodarz za każdą posiadaną świnię ma otrzymać po 100 zł.
Rozumiem, że gavrion za ciebie i za tego "zawiedzonego" idiotę ogarnie 2 stówy do portalowego budżetu. Zawsze to jakiś grosz...

Vote up!
4
Vote down!
-5
#1585905

Na zwierzęta futerkowe niestety nie było żadnych dopłat, a szkoda, bo Gavrion zrobiłby majątek i zamiast pracować przez dwanaście godzin na dobę wyjechałby na Hawaje. 

Vote up!
4
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585909

Niestety, w kilku przypadkach na tym portalu trzeba koniecznie o kulturze zapomnieć...

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1585911

Polska jest jeszcze demokracja...

Pani ma poplatanie zmyslow.

 

Co do aborcji, to przeciez sama Pani napisala, ze w przypadku zagrozenia matki wolno mordowac jej dziecko. To mozna przeczytac powyzej.

Tak ja jestem za absolutnym zakazem mordowania poczetych, a jeszcze nie narodzonych dzieci i to bez jakiegokolwiek wyjatku. I mowie o tym i pisze od ... zawsze.

A coz to Pani wie o moich grzechach z mlodosci ? Prorok z Pani? wrozbita ? Cos niesamowitego ? :-)))

Na temat Pani racjonalnie myslacego umyslu lepiej sie nie wypowiadac, bo prowadzi on w prostej lini do morderstwa. Mam cicha nadzieje, ze zyje Pani na emigracji podobnie jak Pani mecenas z Londynu.W Polsce mordercow nam nie potrzeba, musimy sobie poradzic z tymi, ktorzy prowadza i popieraja ten proceder.

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585892

Oczywiście, że nie. Szczególnie takich, którzy uśmierciliby kobietę w imię przetrwania ciąży.

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585901

Szczyt hipokryzji. Jedno i to samo raz nazywa Pani "uśmierceniem", innym razem "przerwaniem ciąży". A może w pierwszym przypadku użyje Pani zwrotu "przerwanie życia"?. Zabrzmi dużo łagodniej i nie będzie wzbudzać złych skojarzeń, jak w drugim przypadku?.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1585910

Nie przerwaniem tylko przetrwaniem ciąży. 

Przykro mi, że musiałam przerwać ten uroczy wątek, który można byłoby jeszcze snuć aż do następnego tygodnia.

Vote up!
4
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585913

Potrafię przyznać się do błędu. Przepraszam. Niepotrzebnie "rozpedzilem" się...

Vote up!
4
Vote down!
0
#1585916

+ ode mnie.

Vote up!
3
Vote down!
-2

AgnieszkaS

#1585918

Proszę się nie krępować i walić tradycyjnie pałami. W ogóle się tym nie przejmuję.

Vote up!
2
Vote down!
-1
#1585928

Ode mnie otrzymał Pan +1 i dodatkowo wielki plus w mojej pamięci. Za oceny innych nie odpowiadam.

Vote up!
2
Vote down!
0

AgnieszkaS

#1585962

Zaczelismy sie pilnowac ?

No prosze, przepraszam za insynuacje... widze, ze Pani zaczela zwracac uwage na to co sama pisze... to dobrze.

Moze w parze  uwaga zostanie skierowana na to co mysli...

Z mojego " przeczucia "  jednak sie nie wycofuje :-)))

Za dobrze znam "szydow", by wiedziec jaki maja stosunek do aborcji... jak racjonalnie podchodza do kobiety i do plodu. Do plodu, a nie do dziecka, powtarzam , by bylo to jasne...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585917

Nie gniewaj sie "Stary " , ale troche naiwny jestes i... nie calkiem uwazny...

Kto w ten sposob argumentowal ? nie kojarzysz ? Przeciez glosno o tym bylo, cala Polska wrzala...

Pomoge Ci.

Gdy ginie zyd, to..., a gdy Polak, to tylko biologia...

Czy teraz kojarzysz to "towarzystwo z ...Londynu, zaczadzone, Pani AS, rebe z dyni i jeszcze wielu ...

Doszlo teraz ? taka sama logika i taka sama argumentacja...

Pamiec mam dobra, rebe z dyni tj. jazgdyni dal tutaj ciala w temacie filmu- paszkwilu IDA, ale i Jozek z Londynu sie dolozyl...jeno bardzo delikatnie... subtelne musniecie tematu... ale nie uszlo to wowczas mojej uwadze...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585914

A czym rozni sie ta matka od swojego dziecka ?

Ciaza, to jest zywe dziecko, a nie worek cementu...

I Pani i jej podobni chce o tym decydowac ? tzn. , kto ma przezyc ? a niby z jakiej to racji ?

Bo co ? ze starsza ?

I prosze sie kontrolowac...pisze Pani bzdury ...

chyba chciala Pani napisac ... w imie nie przerwania ciazy...

Z podobnym zrozumieniem czytala Pani " rumunski tekst " i nic z tego nie rozumiejac...

Moze Pani protektor z Londynu oswieci Pania kilkoma wulgarnymi bluzgami... jakas terapia szokowa, bo Pani powyzej tak o tym szoku...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585912

Proszę uważać, bo Internet nie jest medium dającym absolutną anonimowość. A za głoszone kłamstwa i potwarz grożą kary. Nawet starzec z amnezją nie może bezkarnie opluwać innych osób.

Vote up!
5
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585915

Moi adwokaci siedza w Sachsen Bank w NY. przepraszam , ze tak sie wyraze, ale inny kaliber mnie juz atakowal. Poza ytm powyzej skorygowalem moje insynuacje...

Vote up!
5
Vote down!
-5

chris

#1585919

Dziękuję za informację. Moi są w Kalifornii.

Vote up!
3
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1585920

Dobre sobie :)))

 

Dziad siedzi sobie w dedeerowie (Stasi?) i się wymądrza. I splendoru sobie dodaje gdzieś przyswojonymi literkami NY

NIE MA w USA żadnego Sachsen Bank. Natomiast jest taka lokalna tandeta w Lipsku i Dreźnie Sachsen Bank KG (Sachsen LB GVZ Entwicklungsgesellschaft mbH,).

Sklerotyk, mitoman i pieniacz z agencką, antypolską, żydowską duszą i obrzezanym pisiorkiem (stąd wściekłość na pis).

 

Baern tsige

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1585922

A ty musiales najpierw poszukac i sprawdzic w necie ? :-)))

Uswiadomie cie rebe :-)))

W zargonie potocznym wsrod ludzi , ktorzy sa w temacie ,przewrotnie na  Goldman Sachs mowi sie Sachsen Bank :-))))

Teraz zrobiles mnie Stasi ? :-))))) , a do tego obrzezany :-))))

Czy ty rowniez popadles w seksualne argumenty, niczym Jozki i zabiedzeni ? :-))))

Ach rebe, ty jednak nie jestes blyskotliwy :-)))

A tak sie starasz i tyle wiedzy zdobyles..., a jednak...taki ociezaly jestes :-)))) i ta twoja percepcja :-)))

Chyba tym paczkiem pozostaniesz i sie juz nie rozwiniesz :-))) w koncu tez masz swoje lata...

 

p.s. to powiadasz, ze obrzezani nie lubia PiS-u ? ciekawe , bo na miescie mowia, ze sie jednak lubia. Eee rebe, chyba jak zwykle cos krecisz :-)))

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-2

chris

#1586052