C.D. "Kim jest Piotr Duda?", czyli uwiarygadnianie P.Dudy

Obrazek użytkownika 35stan
Kraj

11 maja, 2012 roku zamieściłem notkę pt. "Kim jest Piotr Duda?", (http://niepoprawni.pl/blog/4430/kim-jest-piotr-duda) w której postawiłem kontrowersyjną tezę, o niejasnej przeszłości i obecnej roli Przewodniczącego NSZZ"Solidarność", Pana Piotra Dudy.
Teza ta to "człowiek obecnej władzy".
Wydarzenia które nastąpiły potem, moim zdaniem potwierdzają moje obawy. O jakie wydarzenia chodzi?
Otóż wczoraj u Moniki Olejnik w "Kropce nad i", a dziś w Radiu ZET gościli: senator Kutz i L.Wałęsa i obaj mieli za temat rozmowy zachowanie Piotra Dudy.
Pan Kazimierz w "Kropce nad i" zapamiętale infekuje rodaków "teorią spiskową", że przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda to zawodowy terrorysta. Że trzeba na niego uważać. Bo to obłąkany komandos, co niechybnie sejm w powietrze wysadzi.

Natomiast Lech Wałęsa w Radiu ZET powiada:
"Gdybym był na miejscu Tuska, dałbym polecenie: spałować, oddać za to. Władzę trzeba szanować, wybierać mądrze, brać udział w wyborach, organizować się. Ale potem: szacunek! Ktoś ich wybrał, to są przedstawiciele narodu, więc nie mogą pozwolić na opluwanie i bijatykę.
Dodał, że sam spałowałby przewodniczącego "Solidarności" Piotra Dudę.

- Laureat Pokojowej Nagrody Nobla, były przewodniczący "Solidarności" chciałby pałować przewodniczącego "Solidarności"? – dopytywała Wałęsę Monika Olejnik.

- Bo takie miałbym prawo, gdybym był na miejscu premiera – odpowiedział Wałęsa - Na miejscu premiera albo komendanta bym sam wyszedł, żeby jakiś policjant się nie bał spałować przewodniczącego, to ja bym, jako komendant policji, sam go spałował.

Zapytany, czy policja w czasie demonstracji była bezradna, b. prezydent odpowiedział: - Prawdopodobnie mieli takie rozkazy. Premier Tusk jest taki ugodowy, on mówi "inaczej wygramy, niech ludzie zobaczą, jak to wygląda" i gra w coś takiego. Ale jednocześnie Donald Tusk szkodzi zdecydowanie władzy, bo władzę trzeba szanować w wolnym kraju. Nie można tak postępować z parlamentarzystami. Jestem obrażony, ale bardziej na premiera, na rząd i na parlamentarzystów, że nie zaprowadzili tam porządku."
http://redaktorv.salon24.pl/

Czy to jest zbieg okoliczności, że u "Stokrotki" jednakowo "zeznaje" dwóch" bulterierów PO?
Nie, to nie przypadek, to proces uwiarygadniania Bolka II w oczach związkowców i zmanipulowanego społeczeństwa, przed zbliżającymi się poważnymi "niepokojami społecznymi" i być może przed planowanym "przesileniem politycznym" -"sierpień 12" , a la "sierpień 80", o czym pisałem:
""Pełzający rokosz" czy planowane przesilenie polityczne"
http://niepoprawni.pl/blog/4430/pelzajacy-rokosz-czy-planowane-przesilenie-polityczne

To, że senator Kutz przedstawia go jako "zawodowego terrorystę",a L.wałęsa chce go pałować, może oznaczać, że chcą go uwiarygadniać w społeczeństwie, jako groźnego przeciwnika układu rządzącego.
A jaka jest rzeczywistość?
Po zamachu z 10 kwietnia 2010 roku, dokonano(październik) zmiany warty w NSZZ "Solidarność"; zastąpiono prawdziwego przeciwnika władzy PO-wskiej, jakim był Przewodniczący Śniadek, na Pana P.Dudę, którego naczelną dewizą było hasło "odpolitycznienia" NSZZ "Solidarność", które to hasło było stawiane od początku tzw. " transformacji ustrojowej", przez macherów od OS, czyli siły stojące obecnie za rządzącą PO i resztą koalicji rządowej i parlamentarnej.
Piotr Duda był kojarzony jako człowiek przychylny(mówiąc skromnie) obecnie rządzącym.
Przez okres 1.5 roku od wyboru, potwierdził tę opinię poprzez sposób kierowania związkiem i brakiem skuteczności działania. Akcje protestacyjne Związku pod jego kierownictwem przypominają raczej akcje happeningowe niż twardą walkę o prawa i interesy związkowców.
Stosunek wyrażany do nich przez służby porządkowe, potwierdza tę ocenę. akcje te mają moim zdaniem służyć władzy, poprzez bezpieczne dla niej rozładowywanie napięć społecznych(mają służyć "puszczaniu pary w gwizdek a nie w tłoki").
Mając już swoje doświadczenie z okresu I-go i II PRL-u i powinniśmy wiedzieć, jak takie sprawy z zakresu rozładowywania napięć społecznych rozwiązywały władze I PRL-u, i przecież musimy też wiedzieć, kto stoi za obecnym układem rządzącym(ci sami specjaliści ze WSI, co za rządami I-go PRL-u).
Skoro tak, to dlaczego nie mieliby posługiwać się sprawdzonym w praktyce sposobem sterowania związkami zawodowymi?
Skoro eksperyment z TW Bolkiem się powiódł i przyniósł dla rządzących PRL-em tak błogosławione owoce w postaci udanej transformacji, po której zachowano władzę i dodatkowo przejęto majątek państwa w swoje prywatne łapy, to w przełomowym okresie "utrwalania na zawsze zdobyczy transformacji"(zamach z 10 kwietnia 2010 roku), zastosowanie sprawdzonego sposobu na kontrolę dużych grup społecznych, stało się oczywistością.

2
Twoja ocena: Brak Średnia: 1.4 (2 głosy)

Komentarze

o pętaku -nie po to zostałeś wybrany ....Już świadczy o tym że w wyborze przewodniczącego platforma maczała swe brudne łapska.Pierwsze wypowiedzi Dudy też o tym świadczyły."S" to także tacy jak Guzikiewicz i inni.Jak to się rozwinie?Ktoś np. z G.P. powinien wypytać o sytuację wewnątrz "S"

Vote up!
0
Vote down!
-1

staryk

#255365

Bardzo trafne skojarzenie. Dziękuję.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#255370

i resztę zarząd regionu gdańskiego, który chciał kasę za użyczenie Sali BHP od organizatorów uroczystości grudniowych w 2011 roku.
Bardzo duże wręcz ogromne spustoszenie w środowisku niepodległościowym robią dzisiejsi "oburzeni", a wczorajsi sługusy różnej maści Bolków, bo przez nich ludzie się gubią w pojmowaniu tego kto był za okrągłostołową zdrada, a kto był przeciwko niej od samego początku.
Część z tych "oburzonych" nadal do swoich "wielkich zasług" przypisuje swój udział w tej zdradzie narodowej przy krągłym meblu dla gawiedzi i kanciastym suto zastawionym z Magdalenki dla zdradzieckich sługusów i sowieckich okupantów.

Obibok na własny koszt

======================================================

Nunquam sapiens irascitur.

Vote up!
0
Vote down!
0

Obibok na własny koszt

#255438

Dziękuję za badanie tej sprawy i co ważne konkluzje.

Wygląda na to, że rozładowują poprzez Solidarność napięcia społeczne. Euro2012 to będzie taki test dla Dudy jako szefa. Impreza, która odbije się szerokim echem w świecie, będą zagraniczne media, które nie będą szły po linii z miejscowym majnstemem. Trzeba to wykorzystać. Ci szubrawcy i zdrajcy Narodu tylko tego się boją, świadczą o tym ich próby zastraszenia w mediach społeczeństwa i już teraz wybielanie możliwych działań "operacyjnych".

Nie ma na co się oglądać, tylko uderzyć wspólnymi siłami w czasie euro. Nie mają aż nadto sił policyjnych aby "wszystko ogarnąć", mogą nawet wprowadzać stan wojenny, nic mnie już nie zaskoczy.

Co do roli PiS-u to jest jedynym graczem politycznym w Sejmie, który staje za Solidarnością. Logiczne, że wróg mojego wroga jest moim przyjacielem, a Duda jawnie odchodzi od tej maksymy. Martwi mnie, że ludzie stojący za kurtyną i specjaliści od PR zechcą podzielić, zwaśnić i w końcu rozproszyć ludzi nie zadowolonych z obecnych czasów, to im wystarczy aby utrzymać się przy korycie. 

Tylko pełne zjednoczenie i rozbicie Układu daje możliwość trwałych zmian. Nie interesuje tutaj (tak myślę) sytuacja z lat 2005-2007. Pełnia władzy umożliwi trwałe i dalekosiężne zmiany. 

Jeszcze raz podziękowania dla Autora.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255378

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

"Dudek" od czasu objęcia stanowiska przewodniczącego neutralizuje oddolne akcje protestacyjne.
To komuszy agent, którego władza uwiarygadnia jako bojownika o sprawy pracownicze, dorabia i legalizuje jego wizerunek.
Dudek ma przejąć monopol na zapowiadane demonstracje, to jego zadanie.
Dla mnie dowodem jego agenturalnej działalności jest chociażby obstawienie wyjść z sejmu, zamiast wejść przed głosowaniem. Czyli robienie cyrku już po sprawie.

NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#255382

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Warto byłoby się też bliżej przyjrzeć się narodowości tego pana.
Zgadnijcie. Żydek czy Opa w wehrmachcie ?
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#255385

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

A co do uwiarygadniania "Dudka" to nie tylko Kutz, Wałęsa i Olejnik to robili. Przecież marszałek Kopacz również dorabiała mu twarz "niebezpiecznego bojownika" nie wpuszczając go na sali obrad Sejmu. Służby które tę szopkę przygotowują nadal myślą, że nikt tych grubych nici nie zauważa.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#255389

"Służby które tę szopkę przygotowują nadal myślą, że nikt tych grubych nici nie zauważa."
Nie mylą się, w dużej skali biorąc(a taka się przecież dla ich strategii liczy)ludzie się nabierają na ich sprawdzone socjotechniczne sztuczki, taka jest natura naiwnego, człowieka dobrej woli. by to odmienić, należałoby uświadamiać ludzi na te tematy.
O dziwo, nie doceniają tego ani partia PIS, ani media prawicowe mające jakiś szerszy odbiór społeczny(np.RM, TV Trwam, Nasz Dziennik, media związane z Gazetą Polską).
Programy uświadamiające, będące formą samoobrony społecznej(przed atakami wrogów w wojnie informatyczno ideologicznej)powinny być w nich na co dzień.
Bez swojego państwa z jego instytucjami(służby specjalne media), społeczeństwo pada łatwym łupem wrogów zewnętrznych i wewnętrznych dysponujących tymi narzędziami.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#255474

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dokładnie. Ta ludzka naiwność. Łatwiej ludziom uwierzyć, że narodził się nowy mąż opatrznościowy, zbawiciel uciśnionych, niż gościa najpierw dokładnie prześwietli i podsumować owoce jego pracy.
Pozdrawiam
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#255478

Tak masz rację, trzeba myśleć tak jak myśli twój wróg, a nie tak jak wróg chce, byśmy myśleli.
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#255624

 z poprzednikami absolutna...Pytanie na ilu Duda ma silną pozycję w "S"...Jeżeli "S" nie wykorzysta Euro do tego, by głos Polaków choć przez chwilę był słyszalny w Europie, jeżeli MY też tego nie zrobimy, to stracimy szansę, która nie powtórzy się...Zagranicznej opinii publicznej,jak przypuszczam, wmawia się zapomnienie Smoleńska i marginalizuje blokadę Sejmu....Wydaje mi się, że czas Euro powinien być czasem na pokazanie skali niezadowolenia z rządzących...Co do "S"...wydaje mi się, że jest możliwy rozłam w związku, co będzie naturalnie na rękę POgrobowcom PRLu...

Vote up!
0
Vote down!
0
#255406

Od czasu zaistnienia Barbary Piwnik jestem bardzo ostrożny gdy chodzi o takie "wejścia smoka" jak to w wykonaniu nieznanego mi przedtem p. Dudy.
Panią Piwnik puszczono w obieg pokazując, ni w pięć, ni w dziewięć, fragmenty z procesu jakiś gangsterów, gdzie ona im zadawła bobu. Oni się źle zachowywali, a ona ich ostro i skutecznie opierdzieliła.
To robiło wrażenie i ja, przyznaję, dałem się na Piwnik nabrać.
Później, gdy już wyszło szydło z worka, uznałem, że tamte relacje były zwykłym urabianiem publiki. Nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało iż scenariusz uzgadniano z gangsterami, aby wszystko zagrało jak należy.

Dlatego Dudzie mogę się, co najwyżej, przyglądać z dystansem i ostrożnością.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255433

Witam

Sądzę, że to nie koniec uwiarygadniania P. Dudy jako niby "naszego". Jest zapewne "ich" o czym jestem przekonany niemalże w 100% i podzielam Twoje obawy.

Bolek i Solidarność pod jego przewodnictwem była kierowana nie tylko przez środowisko Wolskiego i dawnych WSI oraz ich poprzedniczki. Ja co jakiś czas zwracam uwagę na coś szczególnego, co stało się w 1976 troku, a mianowicie powstanie KOR. Środowisko te de facto w osobie B.Geremka na początku grudnia 1981 roku zezwoliło Wolskiemu na wprowadzenie Stanu Wojennego a później skutecznie wyeliminowało polskich patriotów z obrad OS. Sądzę, że nawet całe WSI to raczej lokalna władza nad którą góruje jednak cała michnikowszczyzna mająca oparcie w Komisji 300, Komisji Trójstronnej, grupie Bilderberg, itd. Za sznurki pociągają w Polsce ich przedstawiciele w osobie Olechowskiego i Stypułkowskiego a niemałe znaczenie na osi współpracy Moskwa-Oni odgrywa Szechter vel. Michnik.

Mam podobną opinię co Pan na temat P. Dudy i też jak niektórzy Pana komentatorzy wyrażam zdziwienie jak mógł wygrać ze Śniadkiem... Hmm...

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Vote up!
0
Vote down!
0

krzysztofjaw

#255454

Przytoczmy ciekawe paralele :
Duda - Wałęsa
Śniadek- Gwiazda

Duda:
Od 1980 był pracownikiem Huty Gliwice. W latach 1981–1983 odbył służbę wojskową w 6 Pomorskiej Dywizji Powietrznodesantowej, brał udział w Polskim Kontyngencie Wojskowym w UNDOF w Syrii. Następnie powrócił do pracy w Hucie Gliwice.

W 1992 został wybrany na stanowisko przewodniczącego komisji zakładowej NSZZ "Solidarność". W 1995 znalazł się w składzie prezydium zarządu Regionu Śląsko-Dąbrowskiego, a dwa lata później objął funkcję skarbnika zarządu regionu. Został wówczas również skarbnikiem Ruchu Społecznego AWS w okręgu katowickim (był nim w początkowym okresie działalności partii)[1]. W 2002 wygrał wybory na przewodniczącego „Solidarności” Regionu Śląsko-Dąbrowskiego. W 2006 i 2010 uzyskiwał reelekcję. Zasiadał w Komisji Krajowej „Solidarności”.

21 października 2010 został wybrany na stanowisko przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, pokonując ubiegającego się o reelekcję na tę funkcję Janusza Śniadka.

Wałęsa:
Lech Wałęsa urodził się 29 września 1943 w Popowie. Jego rodzicami byli Bolesław Wałęsa (1908–1945), z zawodu cieśla i Feliksa z domu Kamieńska (1916–1975)[2]. W 1961 ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w Lipnie[3].

W latach 1961–1967 pracował jako elektryk (samochodowy i ciągnikowy) oraz konserwator urządzeń elektrycznych w Państwowym Ośrodku Maszynowym w Łochocinie. W międzyczasie (od 1963 do 1965) odbywał służbę wojskową[3] w jednostce wojskowej w Koszalinie, którą zakończył ze stopniem kaprala[2]. W 1967 został zatrudniony jako elektryk okrętowy w Stoczni Gdańskiej im. Lenina.

W 1981 został wybrany najpierw na przewodniczącego zarządu Regionu Gdańskiego, a następnie – na pierwszym Krajowym Zjeździe Delegatów w Gdańsku – na pierwszego przewodniczącego NSZZ "S", otrzymując już w pierwszej turze około 55% głosów i pokonując tym samym Andrzeja Gwiazdę, Mariana Jurczyka i Jana Rulewskiego[8].

Śniadek:
Studiował na Wydziale Budowy Okrętów Politechniki Gdańskiej (1975–1981), uzyskując tytuł zawodowy magistra inżyniera mechanika. Pracę zawodową podjął w Stoczni im. Komuny Paryskiej w Gdyni na stanowisku projektanta w Biurze Konstrukcyjnym. Od sierpnia 1981 prowadził działalność w NSZZ "Solidarność". W czasie stanu wojennego redagował zakładowy biuletyn "Kadłub".

W latach 1989–1998 pełnił funkcję przewodniczącego komisji zakładowej "Solidarności" w Stoczni Gdynia. Od 1992 do 1995 był członkiem zarządu Regionu Gdańskiego, a od 1995 członkiem Komisji Krajowej związku. W 1997 został wiceprzewodniczącym "Solidarności". W tym samym roku w wyborach parlamentarnych bez powodzenia ubiegał się o mandat poselski z listy Akcji Wyborczej Solidarność w okręgu gdańskim. W 2000 zrezygnował z jego objęcia po zmarłej Franciszce Cegielskiej.

W 1998 został wybrany na przewodniczącego zarządu Regionu Gdańskiego. We wrześniu 2002 zastąpił na stanowisku przewodniczącego Komisji Krajowej NSZZ "S" Mariana Krzaklewskiego, który ustąpił po porażce wyborczej Akcji Wyborczej Solidarność Prawicy w wyborach parlamentarnych w 2001. We wrześniu 2006 Janusz Śniadek uzyskał reelekcję na zajmowane stanowisko. W październiku 2010 przegrał wybory na kolejną kadencję z dotychczasowym szefem śląsko-dąbrowskiej "Solidarności" Piotrem Dudą[1].

Gwiazda:
Andrzej Gwiazda (ur. 14 kwietnia 1935 w Pińczowie) – polski inżynier elektronik, związkowiec, nauczyciel akademicki, publicysta, działacz opozycji w okresie Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej, współtwórca Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża i NSZZ "Solidarność", kawaler Orderu Orła Białego.
Jego ojciec, Stanisław, był marynarzem (mechanikiem) w Flotylli Rzecznej Marynarki Wojennej i wojnę przeżył w oflagu. Natomiast Andrzej Gwiazda wraz z matką Zofią i babką został w 1940 wywieziony do kołchozu w północnym Kazachstanie[1]. Rodzina wróciła do Polski po sześciu latach, po krótkim pobycie na Górnym Śląsku, ostatecznie zamieszkali w Gdańsku.
W 1953 rozpoczął studia na Politechnice Gdańskiej, skąd po dwóch latach został relegowany, a następnie powołany do wojska. W 1956 został zwolniony ze służby wojskowej i z powrotem przyjęty na uczelnię. Studia na kierunku elektronika ukończył w 1966, pozostając na uczelni do 1973 na stanowisku asystenta w Instytucie Cybernetyki PG. W 1967 wstąpił do Klubu Wysokogórskiego.

Analiza tych fragmentów życiorysów, powinna dać ludziom wiele do przemyśleń, na tle naszych kilkudziesięcioletnich doświadczeń.

Serdecznie pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255497

Krzysztofiejaw,
Duda ze Sniadkiem wygral dokladnie tak samo jak w przeszlosci niejaki Bolek od srubokreta wygral z Prawym Polakiem i Patrioto, Inzynierem Andrzejem Gwiazdo.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255609

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Po Tusku, Kutzu i Wałęsie, Dudę uwiarygadniał dziś Komorowski.
Nie dajmy się nabrać.
NIEPOPRAWNY INACZEJ

Vote up!
0
Vote down!
-1

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#255463

Czy istnieje jeszcze takie ciało?
Komisja krajowa związków zawodowych.
Dlaczego solidarność nie wywiesza nowych 21 postulatów całościowo obejmujących problemy i żądania?
Czy można mówić o walce o pp bez stanowiska politycznego? Moim zdaniem nie.

Czas na porozumienie jakis kongres konfederację protestów w czasie euro!!!

Określenie wspólneg działania i sstworzenie ośrodka koordynacji tych działań.

A nie jak dotychczas ci pod sejmem we wtorek a tamci w brukseli w srodę a RM w niedzielę na KP.

To do niczego nie prowadzi. Okupant PO boi się tylko jedności jak każdy okupant zresztą. To odróżnia okupanta o d władzy narodowej.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255488

marcopolo

Ale ,jest jeszcze jedna sprawa (raczej osoba )  to jest znana nam Kopaczkowa EWA - skad sie wziela (to po trochu wiemy) ale gdzie przeszla przeszkolenie,bo przeciez,aby jako Min .Zdrowia tak oszukiwac cale spoleczenstwo i zostawiajac caly ten "burdel" chciwemu na wladze ONKOLOGOWI,ktory "zapomnial" o chorych na RAKA,ktora przeszla sama siebie w katastrofie Smolenskiej ,ze jestem pewien dostala jakis Medal od Putina !!Ta sprawe rozegrala jak rasowy AGENT ,ona bez zajakniecia opowiada takie rzeczy ,ze tylko jej sluchac i wierzyc!!W nagrode zostala II osoba w panstwie i dalej nam opowiada takie rzeczy ,ze tylko nagrywac na DVD dla potomnych!!Przeciez gdyby to sie zdarzyla w normalnym Panstwie to ta AGENTKA nie wyszla by z wiezieniao a ona jest II osoba w TYM NIESZCZESLIWYM PANSTWIE,a pierwsza DAMA jest corka zydow co gnebili i zabijali Polakow!!LUDZIE W XXI wieku czy to mozliwe?chyba ,ze ta Kopaczkowa karmi nas jakas dziwna "karma" ze wschodu i nasze mozgi juz nie mysla!!!Kuc,Walesa siedza juz w przedsionku AVIVA-czas odpoczac !!DUDA -czas pokaze ,ale jak nam podstawiono znowu AGENTA -to leb musi poleciec,ta raza nie darowac!Zbyt czesto z nas robia "WARIATOW",a my dajemy sie na to nabrac!MALO ICH LBY MUSZA TEZ POLECIEC!! Te "67"emerytury to zadne zbawcze decyzje,Komuchy przez tyle lat opowiadaly nam ,jak to bedziemy zyli na emerytrze,te gadki to byly do ich specjalnych sluzb-dzis zyja bardzo dobrze,a spoleczenstwo samo sie wyzywi!!Dzis mlodzi nie zwracaja uwagi co im sie szykuje ,ale za kilkanascie lat bedziecie szukac winnych-beda na cmentarzach,ale ich dziec beda mieli sie bardzo dobrze ,bo dzis zalatwiono im godziwe zarobki (30tys) na miesiac,a wasze skladki beda dzis zabespieczac wysokie wymagania obecnej wladzy!!Zapamietajcie:WASZE DZISIEJSZE SKLADKI TO WOR BEZ DNA i wybieraja ILE SIE DA!! W kazdym panstwie na swiecie wladza siega do tego WORA,bo to jedyny WOR ,ktory dzien w dzien sie napelnia i nikt nie ma kontroli nad tym--PIENIADZ OD WIEKOW OSLEPIA I PRZYCIAGA,a pozniej powiedza Wam ,ze jest swiatowy kryzys i trzeba zacisnac pasa -robia to juz z Grecja ,jezeli wyjdzie z EURO to bedzie JEJ zwyciestwo,bo Unia -to kajdany i zycie na "kreche"!

Vote up!
0
Vote down!
0

marcopolo

#255491

Odnośnie roli E.Kopacz w obecnej polskiej rzeczywistości polecam moje notki:
http://lamelka222.salon24.pl/389671,tajemnice-smolenskie
(blog użyczony przez amelka222 z powodu "zwinięcia" na S24)
oraz
http://niepoprawni.pl/blog/4430/triumwirat-i-banda-czworga
oraz
http://niepoprawni.pl/blog/4430/pekanie-e-klicha
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
0
#255514

Może się mylę ,ale wydaje mi się że Duda z Tuskiem znają się od dawna.Całe te protesty są reżyserowane przez speców od propagandy aby uwiarygodnic i wykreowac Dudę tak jak Wałęsę.Wszystko się sypie w państwie Tuska i potrzebny jest II Bolek żeby było miękkie lądowanie wszystkich łajdaków i szumowin na ciepłe posadki po bankach zagranicznych i placówkach dyplomatycznych .W obecnej sytuacji mogę jedynie zaufac J.Kaczyńskiemu ponieważ prześwietlony jest na wszystkie strony ,przede wszystkim przez naturalnych wrogów .Śniadkowi też moja rodzina ufała ,ponieważ Jego postawa i zachowanie jest  naturalne i z twarzy jawi się szczerośc.Pozdrawiam wszystkich troszczących się o Naszą Ojczyznę.

Vote up!
0
Vote down!
-1

jagoda

#255536

Tak należy myśleć jak to zrobiłeś w komentarzu, nie ufać bez sprawdzenia. Na ludzkiej naiwności żerują wszystkie męty świata i to od wieków.
Twarda analiza faktów wymaga jednak od człowieka wysiłku, a ludzie raczej są jak ta woda, która płynie z góry na dół, a nie chce płynąć odwrotnie(bez wysiłku-pompy).
Pozdrawiam.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#255627

Szukanie drugiego dna czy to w przypadku Dudy, protestów przeciw ACTA i jakichkolwiek wystąpień antyrządowych uważam za szkodliwe i naganne.
Najpierw wspólnie obalmy reżim tuska, a później po owocach oceniajmy kto jest kim.
Wiem doskonale, że dla reżimu tuska Duda był zdecydowanie lepszym kandydatem od Śniadka. Ale na razie facet działa radykalnie i z rozwagą. W rzeczywistości, wskutek medialnej cenzury wypowiedzi polityków Opozycji, jak i jej nadmiernemu zaangażowaniu w sprawy okołosmoleńskie, zaś minimalnym w sprawy gospodarcze, Duda wyrasta na lidera Opozycji najskuteczniej krytykującego rząd i wysuwającego projekty ustaw alternatywne do linii rządowej. Jednak myślę, że bez poparcia Jarosława Kaczyńskiego sam Duda niewiele by znaczył. Zobaczymy co będzie dalej. Nie wylewajmy dziecka z kąpielą i nie szukajmy na siłę wrogów wśród tych, których wrogami są nasi wrogowie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#255666

Ale Tusk oświadczył, że jak się spotka z Dudą to żadnych protestów, podczas EURO, nie będzie.

Mam dziwne przekonanie, że tak będzie.......

Jerzy45

Vote up!
0
Vote down!
0

Jerzy45

#255670

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/2029020,114871,11724255.html

Vote up!
0
Vote down!
0
#255849