TKM czyli JKM

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

Polacy maja pamięć dobra tylko krótką. Niestety nawet odświeżająca retrospekcja rzadko kiedy przynosi otrzeźwienie. Sondażownie pełną  parą pompują JKM identycznie jak to było przed ostatnimi wyborami parlamentarnymi w Polsce. 

Przed ostatnimi wybrami do polskiego Sejmu, jeszcze na krótko przed terminem wyborów mało kto dawał szansę palikociarni na przekroczenie progu wyborczego.

Ale mafia medialna wspomagana sterowanymi sondazowniami dziarsko przystąpiła do akcji promocyjnej. Swoją pomocną dłoń wyciągnął też JKM.

           

Efekty niestety znamy.

Dziś JKM otrzymuje zaplatę za swój wysiłek. W końcu całe swe życie wspierał kogo było trzeba, wówczas gdy zachodzila potrzeba. Przypomnę tyko akcję ratunkową  przy "uchwalaniu" lustracji.

 

Tak więc dzisiaj :
 

Mimo przewidywań ekspertów, po kontrowersyjnej wypowiedzi Janusza Korwina-Mikke o gwałtach, poparcie dla jego partii jedynie rośnie. W nowym sondażu COBS Kongres Nowej Prawicy uzyskuje już 12% głosów. „...”Nowa Prawica może liczyć na uzyskanie nawet 12% głosów. To ogromny wzrost od ok. 5-7%, które dawano temu ugrupowaniu jeszcze tydzień wcześniej, i powoduje, że jest ono trzecią partią po PO i PiS, wyprzedzając SLD, PSL i Twój Ruch.

Ha ! Naprawdę nic wam taki komunikat nie odświeża zaśniedziałej, zaparownej mgłą, pamięci?

Pewien były spin doktor, którego nazwiska nie wymieniam bo się brzydzę - jaest jak zwykle ostanio na kursie i ścieżce głosząc takie oto farmazony:

"Ja obawiam się, że te wybory europejskie mogą, ja mam nadzieję, że do tego nie dojdzie, ale chcę uświadomić to niebezpieczeństwo, mogą otworzyć drogę  koalicji Kaczyński - Korwin-Mikke."

Większej bezczelności trudno byłoby od kogokolwiek oczekiwać ale od "spindoktora" zawsze.

Czy on ma Polaków za idiotów? Przecież nawet noworodek wie że pompowanie akcji JotKa eMa ma na celu eleminowanie Kaczyńskiego .Taka rolę wypełnił niewymowny z Biłgoraja , taka rolę pełni tym razem jego wspólnik od debatowania w TV. Sugerowanie że mogłoby dojść do sojuszu PiS-u z Mikke to niesmaczny żart.

Kaczyński swego czasu stwierdził dobitnie że Korwin Mikke że jest pożytecznym idiotą w rękach nomenklatury i postkomunistów i obecnych lewackich rządów. Wydaje się że zdania nie zmienił.

Ale machina propagandowa PRL-u Bis zachęcona poprzednim sukcesem usiłuje powtórzyć trick który pomógł  wprowdzić do Sejmu "zadżumionych".  Miejmy nadzieję że Polacy nie zachowają się tak jak gracz w trzy lusterka na odpuście i po pierwszej przegranej pogonią oszusta.

   

Ludzie ! Uważajcie bo sprzedaja wam nową prawicę czyli lewicę- tak jak na tym zdjęciu.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

JKM po zajęciu Krymu przez Rosję powiedział, że Krym wrócił do właściciela! To go demaskuje, jak dla mnie. Populista i ruski poplecznik!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1425639

Jedni zdemaskowali się już w czasach wizyty Cyryla I u Michalika a reszta, gdy zielone ludziki zaczęły pojawiać się na Ukrainie a oni usiłowali wmawiać, że Putin nie ma z tym nic współnego.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

1normalnyczlowiek

#1425655

ale to nie przeszkadza ze ma wciaz wzrastajace stado lemingow chcacych oddac glos na Kurwina, zreszta gdzies ta cholota od Palikota musi sie podziac.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1
#1425680