Laufer Miedwiediewa ?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

     Patrząc na fotkę niżej jako pierwsze przyszło mi na myśl pytanie. Kto rozkazał usunąć parasol ochronny znad Sakrozy'ego?

            

    Po szczycie Trójkąta Weimarskiego Prezydent Bronisław Komorowski  uważa, że byłoby wskazane doprowadzenie do spotkania prezydentów Polski, Francji i Niemiec z prezydentem Rosji. Prezydent Sarkozy, który zabrał głos po polskim prezydencie ocenił, że "jego zdaniem podejście Komorowskiego do Rosji jest bardzo inteligentne i odważne". Ja oceniam ,ze zostało to powiedziane sarkoztycznie.  Ja się jednak czuję nieswojo, kiedy prezydent mojego kraju rzecznikuje dla Rosji.Nie wyobrażam sobie, aby taki krok podjął Prezydent Lech Kaczyński.

 Ciekawe dlaczego akurat polski prezydent wyskoczył z takim objawieniem? Ani Merkel, ani Sarkozy. Hmmmm.  Właśnie ta para ( co znamienne bez Polski) ogłosiła po szczycie na którym był Bronisław Komorowski wydala oświadczenie. Przywódcy Niemiec i Francji ogłosili w piątek zamiar zacieśnienia strefy euro pod nazwą "paktu na rzecz konkurencyjności" przez zbliżanie polityk gospodarczych. Pierwszy szczyt eurolandu ma się odbyć w marcu. W obradach po których ogłoszono ten zamiar brała udział Polska. Dlaczego pominięto Komorowskiego jako współinicjatora ?    

                

                Ponadto pani Merkel jakby watpiła ,że Polska kwalifikuje się do takiego przedsięwziecia mówiąc: "- Będziemy się cieszyć, jeżeli Polska znajdzie się w pakcie na rzecz konkurencyjności "- dodała Angela Merkel.

   To kto w końcu jest tą zielona wyspą w Europie? Polska czy zjednoczone emiraty islamskie Francji i Germani ?

                   

    Prezydent Sarkozy musiał się chyba czuć dotnięty brakiem parasola nad głową bowiem kontynuował swój sarkozyzm.Jak mówił, to dobrze, że Polska jako jeden ze swych priorytetów wyznaczyła wzmocnienie wspólnej europejskiej polityki obronności.Nie wiem czy miał na myśli przekazaznie do dyspozycji Unii pana ministra Klicha ,czy dostawy naszej cudownej broni i technologi obronnej :

                    

  Czy móglby mi ktoś wyjaśnić jakie korzyści odniosła Rzeczypospolita Polska w wyniku tego spotkania?

Rację miał w 2008 roku prezydent Lech Kaczyński , który odwołał swoją obecność na "szczycie".

Wkrótce może się okazać,  że to trójkat Bermudzki w którym Polska przepadnie a jej miejsce zajmie Rosja.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Szarko Super zdjęcie o tym między innymi mówił generał Petelicki w sobotę w TV Trwam w audycji "Myśląc Ojczyzna",a pro po TVN24 ma zakaz zapraszania go do siebie na wywiady itd.Szarko

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szarko

#133176

Opierając się wyłącznie na tym co piszesz, widać wyraźnie tylko jedno. Polska została, być może nawet na prośbę Komoruskiego, wyłączona z grona tej grupy. Ciśnie mi się na klawiaturę domysł iż być może karty zostały rozdane trochę wcześniej i Polska już bezsprzecznie nie należy do strefy euro lecz do WNP czyli jest de facto w strefie ZSSR (czy tam Rosji jak kto woli). Bo jak inaczej wytłumaczyć tę "inicjatywę" , znowu de facto, bycia rzecznikiem ZSSR? Jaki niby POlska ma interes tak pilny by na szczycie umawiać Putina z i tak załatwiającymi o nas bez nas sprawy niemcami i francuzami? No i fundamentalne pytanie: kogo reprezentuje w końcu rzekomy prezydent,Polskę czy ZSSR? I ostatnie: Polska koniem trojańskim Moskwy w Eurokołchozie? Moskwa zawsze lubiła żeby było trochę mętnej wody. Vide Kaliningrad.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133182

"Prezydent Sarkozy, który zabrał głos po polskim prezydencie ocenił, że "jego zdaniem podejście Komorowskiego do Rosji jest bardzo inteligentne i odważne"

Dałbym 100 za wychwycenie tej oczywistej drwiny, ale można tylko 10. Tak bardzo mi wstyd za tego ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133204

Patrząc na fotki poniżej trzeba zgodzić się z Sakoz'ym kiedy mówi, że podejście Komorowskiego było inteligentne i odważne

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133210

Ejci ejci, fuj błe. Niedobre dziecko! Nie może jeszcze biegać bez pampersa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„U boku Boga cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie”

#133227

Jest w tym artykule doskonałe zdjęcie reklamowe "profesjonalizacji armii" w wykonaniu naszego rządu.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133216

wsrod zrodla  CASH i zrodła LIGHT !

MOZE ZACZAC SWIECIC CUDZYM SWIATLEM !

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Maciej61

#133218

wdepnął pan prezydent.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#133228

w każym razie Bronek znowu "wdepnął"... On tak ma.Zdziadział.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#133232

..... albo raczej miał Asa w nogawce ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

„U boku Boga cały kosmos wyruszy w bój przeciw głupocie”

#133260