Czy ktoś w końcu ukróci podłość tabloidów?

Obrazek użytkownika Nathanel
Blog

W państwie w którym sądy nie są rozgrzane od czerwoności tylko chłodno, ba z zimną krwią obiektywnie oceniają dowody, nikt nie odważyłby się wyciąć takiego "numeru" jak SE, Beacie Kempie.

O co chodzi ? Ano o to samo. Ktoś podszywając się pod Beatę Kempę wysłał e-maila do PAP-u który szybko, bez weryfikacji ,zamienił go w papkę dla lemingów. Szczegóły znamy. Jak jednak ktoś, kto nie zetknął się ze sprawą, może odczytać taki tytuł w gazecie:

KIELCE. Trwa śledztwo w sprawie fałszywego oświadczenia Beaty Kempy

Taki tytuł jasno sugeruje ,że to Beata Kempa złożyła FAŁSZYWE  OŚWIADCZENIE !

Jak dlugo takie podlości mogą być tolerowane.

Gdyby sąd był w stanie zasądzić konfiskatę zysku ze sprzedaży nakladu z dodatkową kara kompensaty za straty moralne pani poseł choć raz , byłaby to wystarczająca przestroga dla wszystkich.

Żadne przeprosiny,żadne sprostowanie. Walić trzeba wydawcę po kieszeni.

W pierwszej kolejności powinna zostać ukarana PAP.

SE brnie w dalsze insynuacje sugerując ,że :

"Politycy PiS uważają, że zrobił to ktoś z otoczenia posłanki.- Ktoś, kto znał kody, hasła i loginy do poczty. Mógł to wszystko przekazać lub sprzedać osobie, której nie podobało się, że pani poseł została szefową partii w Świętokrzyskiem - mówi nam anonimowo jeden z posłów PiS."

Tak to z ofiary czyni się przestępcę odwołując się do anonima  czyli "nieznanego sprawcy" jak w PRL-u bywało. Dodatkowo robi się sabotażowo-dywersyjną robote usiłując skłócić działaczy PiS tuż przed wyborami.

Bezprawie kwitnie w tym kraju na każdym kroku. Kłamie władza , więc jest jakby przyzwolenie dla tych którzy pracuja ciężko, aby ją utrzymać tam gdzie jest.

PS. Nie wykluczone ,że krety i szczury w PiSie jeszcze nie zostały wytępione.

Źródło:

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/kielce-trwa-sledztwo-w-sprawie-falszywego-oswiadczenia-beaty-kempy_205093.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Moim skromnym zdaniem, ukrócić podłość tabloidów możemy wyłącznie MY, zwykli ludzie KUPUJĄCY te tabloidy. Trzeba tylko uświadamiać ludziom, jaki jest związek pomiędzy wydawanymi przez nich kilkoma złotymi dziennie, a zyskami wydawców i wpływem na rzeczywistość. Ja taki proces uświadomienia przeszedłem samodzielnie dzięki (tak, tak, hehe) Jerzemu Urbanowi. Gdy pojawił się szmatławiec NIE i był taką "gwiazdą sezonu" kupiłem (mea culpa!) 2-3 numery. Nie zgadzałem się oczywiście z prezentowanymi w nim poglądami, ale nie widziałem nic złego w kupowaniu tej gazety.. No przecież wroga trzeba znać... I nagle, dowiedziałem się o bogactwie, jakie zbił na NIE Urban... I olśnienie - w jego milionach są moje złotówki! Od tamtego czasu nie zdarzyło mi się kupić czasopisma wydawanego przez tych, których uważam za złych ludzi...
starykibol@gmail.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

starykibol@gmail.com

#183649

Była to opozycja jaka później dobrze poznaliśmy i która rządzi do dziś.
Dwóch czołowych opozycjonistów to jak się okazalo Urban i Michnik.

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#183667

Zgadza się-medialstwo trzeba zwalczać na każdym kroku. Najlepiej przez obywatelski bojkot produktów medialstwa.Na przykład nie kupować Gadziny Wybiórczej,nie słuchać Radio Zdziry i nie oglądać TuskVisionNetwork.Wszak na polskim rynku medialnym jest ogromna oferta gazet i programów radiowych i telewizyjnych,gzie nie używa się kłamstwa jako POdstawowej metody walki z opozycją.A zawsze usłużni wobec każdej władzy dziennikarze,reporterzy i publicyści powinni ponieść konsekwencje prawne i finansowe-do bankructwa ich medialni włącznie.Może wtedy w końcu zapanuje porządek jak w brytyjskiej BBC.falcon1958

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

falcon1958

#183657

ale nie ida tak "na bezczelnego" Znają umiar i granice

Nathanel

WYŁĄCZ TVN, WŁĄCZ ROZUM.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Czytasz tego bloga na własną odpowiedzialność. Skargi i zażalenia nie będą przyjmowane. © Copyright by Nathanel. All rights reserved.

#183673